mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:55 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Ale Nihilum zabiło KT 17,4% polaków w składzie, a Balance 12,1%.

Dawno nie grałem na Bl ale wymień mi gildie z dobrym progressem które są polskie i na BL? Ile ich jest? Dwie? Możę coś sie pozmieniało od kiedy wyemigrowałem... i mówimy tu o polskich gildiach jak sam wspomniałeś, nie gildiach w których jest jakiś % polakow.

W którym momencie napisałem, że KR i Nihilum są polskie? L2Read imo.


wooow... 17,4% zarabisci jestescie !!

Jesli byliscie w 40 osob to ktos chyba nie byl czysto polskiej krwi bo wychodzi 6,96 polaka :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 14:59 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:56 
Cytuj  
moze wszedles na strone ally ? polscy alianci z BLa w 80% przeniesli sie na Grim Batol, natomiast po stronie hordy zostali wszyscy polacy.
Od jakiegos czasu "alianci z BL" wracaja na server ale na strone hordy :)


_________________




Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:10 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Ale Nihilum zabiło KT 17,4% polaków w składzie, a Balance 12,1%.

Dawno nie grałem na Bl ale wymień mi gildie z dobrym progressem które są polskie i na BL? Ile ich jest? Dwie? Możę coś sie pozmieniało od kiedy wyemigrowałem... i mówimy tu o polskich gildiach jak sam wspomniałeś, nie gildiach w których jest jakiś % polakow.

W którym momencie napisałem, że KR i Nihilum są polskie? L2Read imo.



No pozmienialo sie :

Guards of Honor zatluklo chyba 10 bossow w Naxx + C'thun , Ouro

Equilibrity 8 bossow w naxx + Ouro (niestety skonczylismy raidowac ponad miesiac temu , moze osiagniecia byly by bardziej efektowne)

Maiori Cede 5-6 bossow

Innominate (horda) 9-10 bossow + Cthun nie wiem jak z Ouro

Gdyby Gildie Lunatic Asylum i LowKick zostaly na Bl jestem 100% pewien ze mielibysmy polska gildie bijaca Kel'a, mimo to iz jednak migrowali reszta polskich gildii zostala i trzymala poziom wiec nie robmy z tych co zostali kompletnych patalachow.


_________________
Sob kocha konie :( .

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:42 
Cytuj  
Alley napisał(a):
Gdyby Gildie Lunatic Asylum i LowKick zostaly na Bl jestem 100% pewien ze mielibysmy polska gildie bijaca Kel'a, mimo to iz jednak migrowali reszta polskich gildii zostala i trzymala poziom wiec nie robmy z tych co zostali kompletnych patalachow.


Gdybysmy zostali to moze bysmy jeszcze istnieli :). Migracja zabila te gildie, bo na GB zaczely zbierac "odrzuty" z Burning Blade (nie chodzi tutaj o skill, a raczej o charaktery) i wiekszosci przestalo sie chciec grac w takim skladzie.
Mi tam starego klimatu BLa brakuje. Tak narzekacie, ze Polacy noskille i pisza zeby kase dac po znajomosci itd, ale tak robia wszystkie nacje, a juz wole tego sluchac po Polsku :). Wiem tylko jedno, po migracji na Burning Bla... eee Grim Batol musialem zaczac uwazac zeby mi ktos podczas tradu w ostatniej sekundzie nie wyjal przedmiotu/skasowal dawanej kasy, bo przekrety odchodza na skale masowa. Na BLu nigdy nie mialem takiej sytuacji.

BTW Night (powrot ulubionych NOCnikow Huragana :>), bedzie gildia w 100% Polska, tyle ze jakos bardzo na progress nastawieni nie jestesmy, wiec raczej scigac sie z Innominate ani z GoHem nie zamierzamy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 17:57 
Cytuj  
Alley napisał(a):
spider666 napisał(a):
Ale Nihilum zabiło KT 17,4% polaków w składzie, a Balance 12,1%.

Dawno nie grałem na Bl ale wymień mi gildie z dobrym progressem które są polskie i na BL? Ile ich jest? Dwie? Możę coś sie pozmieniało od kiedy wyemigrowałem... i mówimy tu o polskich gildiach jak sam wspomniałeś, nie gildiach w których jest jakiś % polakow.

W którym momencie napisałem, że KR i Nihilum są polskie? L2Read imo.



No pozmienialo sie :

Guards of Honor zatluklo chyba 10 bossow w Naxx + C'thun , Ouro

Equilibrity 8 bossow w naxx + Ouro (niestety skonczylismy raidowac ponad miesiac temu , moze osiagniecia byly by bardziej efektowne)

Maiori Cede 5-6 bossow

Innominate (horda) 9-10 bossow + Cthun nie wiem jak z Ouro

Gdyby Gildie Lunatic Asylum i LowKick zostaly na Bl jestem 100% pewien ze mielibysmy polska gildie bijaca Kel'a, mimo to iz jednak migrowali reszta polskich gildii zostala i trzymala poziom wiec nie robmy z tych co zostali kompletnych patalachow.


No prosze nawet lepiej jest z tym progressem niz sadzilem:)
No to czekam spider zebys podal mi przyklad serwera gdzie jest wiecej i do tego lepszych polskich gildi:)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 19:37 
Cytuj  
Z perspektywy Alliance:
GoH który zabił 10 i Maiori Które zabiło 5/6 to daje dwie gildie (skoro EQ nie rajduje)

z perspektywy Hordy:
Jedna gildia Innominate która zabiła 9/10.

Nie pomyliłem się o o duzo imo...

A wymienianie LA czy LK to nie bardzo bo tych gildii już dawno nie ma.

PS.
Nie umniejszam tym gildiom, oczywiście gratuluje progressu, chodzi mi tylko o to, że BL wcale już nie jest serwerem z topowymi polskimi gildiami... Na GB na przykład powstał Night i Nevermind i odrodzony ZE. Tutaj spodziewałbym się dużego polskiego progressu raczej.


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:01 
Cytuj  
a co to znaczy "typowy polski gracz" ?

ekhm jedyny kto moze miec jaki kolwiek progress z PL gildii na GB to Noc bo reszta raczej w sobotnie wieczory nie zrobi za duzo (nie jestem zlosliwy ^^ ale to 100% rasowi casuale)


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 20:18 przez - 34 -, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:12 
Cytuj  
4 gildie bo Eq sie nie rozpadlo, a co do duzego polskiego progressu na GB to raczej bym sie nie spodziewal,z tego co przeczytalem reaktywowana NOC nie nastawia sie na progress ,Gildia ZE o ile pamietam tez nie miala zapedow na jak najszybszy progress co do Nevermind nie wiem jacy ludzie tam graja.Mysle ze Bl to jest serwer z polskimi gildiami w czolowce europejskiej (o ile nie z pierwszymi 3 miejscami nie slyszalem o innych polskich z niezlymi
osiagnieciami) i bedzie bo taka tu juz mentalnosc graczy (od zawsze wyscigi miedzy gildiami, wieczna konkurencja i klotnie ktore jeszcze bardziej to nakrecaly).


_________________
Sob kocha konie :( .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:46 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Z perspektywy Alliance:
GoH który zabił 10 i Maiori Które zabiło 5/6 to daje dwie gildie (skoro EQ nie rajduje)

z perspektywy Hordy:
Jedna gildia Innominate która zabiła 9/10.

Nie pomyliłem się o o duzo imo...

A wymienianie LA czy LK to nie bardzo bo tych gildii już dawno nie ma.

PS.
Nie umniejszam tym gildiom, oczywiście gratuluje progressu, chodzi mi tylko o to, że BL wcale już nie jest serwerem z topowymi polskimi gildiami... Na GB na przykład powstał Night i Nevermind i odrodzony ZE. Tutaj spodziewałbym się dużego polskiego progressu raczej.

Hehe na GB bylo jeszcze Final i Whatever (w tej gildi byla wiekszosc Polakow,ale chat byl po ang), ktore mialy calkiem,calkiem progress w Naxx - parly w awangardzie serwera ;)
co do obecnego "odrodzonego" Zakonu Elune, o ktorym piszesz, to jako stary czlonek, w pewnej chwili tez oficer, class leader, przez chwile nawet GM i osoba, ktora po kolejnym powrocie do WOWa caly grudzien levelowala postac w zakonie, to jest to w tej chwili raczej gildia nastawiona chyba nawet bardziej,niz dawniej (a zawsze bylo takie glowne nastawienie gildii) na "przyjacielskie granie", niz jakis masakryczny progress (choc posiadalismy graczy no-lifeow :wink: ) kosztem RL i atmosfera zageszczana tworzeniem Teamow A,B itp. ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:48 
Cytuj  
Final = Lowkick (male zmiany na GB)
Whatever = Final + LA

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:53 
Cytuj  
- 34 - napisał(a):
Final = Lowkick (male zmiany na GB)
Whatever = Final + LA


Final = LK + conamniej kilkanascie osob z ZE (liczba ta rosla wraz z problemami z proba zgrania resztek LK z ZE) i procentowo bylo nas coraz wiecej zwazywszy na to,ze utrzymywany byl dosyc sztywno stan ilosciowy konkretnych klas

warto tez zaznaczyc, ze Lunatic Assylum niedlugo po przejsciu na GB zmienilo nazwe na LA i zostalo international (z tego co pamietam)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 20:53 przez RufeN, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:53 
Cytuj  
Nawet nie macie pojęcia, jak mi brakuje raidów.

Alley plebanie, miesiąc? ja bym stawiał na więcej. Ostatni raid jaki pamiętam po czym się jebło jak rynna po deszczu to 16 listopad. Nawet wyspany jestem w pracy od tego czasu cał czas ;p


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):


Alley plebanie, miesiąc?




Nawet tutaj mnie odnajda i obraza :(

Ale fakt faktem ze raidu na oczy dawno nie widzialem a teraz nowa klasa podepesowalbym np takiego Patchworka, pew pew shadowboelt


_________________
Sob kocha konie :( .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:10 
Cytuj  
- 34 - napisał(a):
a co to znaczy "typowy polski gracz" ?

ekhm jedyny kto moze miec jaki kolwiek progress z PL gildii na GB to Noc bo reszta raczej w sobotnie wieczory nie zrobi za duzo (nie jestem zlosliwy ^^ ale to 100% rasowi casuale)


Slowo "progress" niszczy gildie (c) Gabi
To chyba najwazniejsza rzecz jakiej mnie ta gra nauczyla po blisko 2 latach grania w nia.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:26 
Cytuj  
KromeR - zalezy czy w gildii chce grac 40-50 osob czy 20 i reszta na "lapanke" - ale ogolnie sie zgadzam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Slowo "progress" niszczy gildie (c) Gabi


brak progressu rowniez :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:01 
Cytuj  
KromeR.

Progress niszczy, ale jak go nie ma to jest jeszcze gorzej [Huragan sign]. Ja na swoim przykładzie powiem, że progress robi skrzydełka wielu osobom. Pamiętam sytuacje, w której przez 3 dni położylismy od Patchwerka do Glutha bossów. To był lekki szok. Wiele osób dostało powera wtedy i tu wcale nie mowa o tym, że no life się zrobił. Po prostu godzina 19:00 i rotacja klasa tylu chętnych było. Dla mnie najlepszym okresem w WoW było Molten Core/BWL i moje 4xTier2 w jednym runie 8) . Spać nie mogłem tak sie cieszyłem a atmosfera w Gildie przednia.

Także co do słowo "progress" że niszczy Gildie - nie zgadzam się. Zależy jak gildia jest kierowana i czy dla 70% gildi progress oznacza no life. Jeżeli ktoś od Ciebie wymaga 18h przed kompem żeby iść na next raid, to sorry ale w takie coś się nie bawie i to jest dla mnie niszczenie gildi.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:15 
Cytuj  
Ludzie tylko niszczą gildie :)
Co prawda gram w WoW od premiery, a high-end PVE to bylem tylko 2x w BWL bodajże z Guards of Honor - z Sobem i resztą no ale co tam :P
Jednych bawi PVE, innych PVP.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:16 
Cytuj  
Wracajac do TEMATU!!!!


Tu jest dzialajacy link z ktorego mozna za free przetransportowac postac reszta linkow jakos mi nie dziala tylko ten dziala!

https://www.wow-europe.com/login/login? ... -move.html

pozdro

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:56 
Cytuj  
Alley napisał(a):
co do Nevermind nie wiem jacy ludzie tam graja..


Nevermind = spora część starej gwardii LowKick + ludzie z różnych innych polskich gildii. Oczywiście gildia całkowicie Polska.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.