mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:42 
Cytuj  
Arten napisał(a):
Srednia wieku ludzi odwiedzajacych to Forum drastycznie spada.
Temat jest o szamanach a nie o tym kto kogo gdzie


Raczej forum wraca do korzeni .. do tej pory pamietam jak sie NOCniki cieszyly ze Huragana w 40tu zdybali ... Nawet screeny postowali :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 15:30 
Cytuj  
kiedys WoW byl inny, teraz tez jest zupelnie inny, a jak wyjdzie TBC bedzie znowu inny :)


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 17:08 
Cytuj  
No jasen ze byl inny ;] byl biedniejszy jesli chodzi o "atrakcje" ale za to dalo sie wyczuc klimat, i wszytsko mialo jakas wartosc nie tylko w goldach =P ale to juz nie tej WoW

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:12 
Cytuj  
mam zamiar sobie lvlowac shamana w BC w wolnym czasie i pytanie, co sadzicie o tym buildzie do lvlowania (no i jak sie natrafi jakis hordzik to do zabicia go :) )
http://www.wowhead.com/?talent=uZxVfzV0squqox0et

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:19 
Cytuj  
Pio napisał(a):
mam zamiar sobie lvlowac shamana w BC w wolnym czasie i pytanie, co sadzicie o tym buildzie do lvlowania (no i jak sie natrafi jakis hordzik to do zabicia go :) )
http://www.wowhead.com/?talent=uZxVfzV0squqox0et


Całkiem znośny build chociaż osobiście polecałbym:
http://www.wowhead.com/?talent=hE0kx0hoZxVfzV0sA0o
Dualwield jest mocno przereklamowany.

Zresztą co byś nie robił to szaman pozostaje jedna z gorszych klas do lvlowania, marny mana regen wydłuża downtimy strasznie.
Masz wybór. Spory DPS i szybki kill z downtimem, albo nudny powolny kill bez downtimu. Tak czy siak zabiera to więcej czasu niż w przypadku innych klas.



Ticik napisał(a):
No jasen ze byl inny ;] byl biedniejszy jesli chodzi o "atrakcje" ale za to dalo sie wyczuc klimat, i wszytsko mialo jakas wartosc nie tylko w goldach =P ale to juz nie tej WoW


Przesadzasz.

MMO ma to do siebie, że główną atrakcją są ludzie z jakimi grasz a nie jakieś piksele, które wywołują mniejszą lub większą radość na obliczu przez jakiś czas :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:27 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
główną atrakcją są ludzie z jakimi grasz a nie jakieś piksele,


przeciez to to samo :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:28 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Raczej forum wraca do korzeni .. do tej pory pamietam jak sie NOCniki cieszyly ze Huragana w 40tu zdybali ... Nawet screeny postowali :D


A tak, to pamiętam jeszcze :) Wtedy byliśmy z Huraganem w jednej gildii, chyba Katharatis się nazywała. Z tego co pamiętam dowodził nią Eskal (Vem). Pamiętam jak Huragan mounta kupił i przyjechał tym wielkim czołgiem :D do 1000N To były czasy :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
główną atrakcją są ludzie z jakimi grasz a nie jakieś piksele,


przeciez to to samo :)


To już zależy. Za pewnymi pikselami stoją ludzie za innymi program.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:37 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Pio napisał(a):
mam zamiar sobie lvlowac shamana w BC w wolnym czasie i pytanie, co sadzicie o tym buildzie do lvlowania (no i jak sie natrafi jakis hordzik to do zabicia go :) )
http://www.wowhead.com/?talent=uZxVfzV0squqox0et


Całkiem znośny build chociaż osobiście polecałbym:
http://www.wowhead.com/?talent=hE0kx0hoZxVfzV0sA0o
Dualwield jest mocno przereklamowany.

Zresztą co byś nie robił to szaman pozostaje jedna z gorszych klas do lvlowania, marny mana regen wydłuża downtimy strasznie.
Masz wybór. Spory DPS i szybki kill z downtimem, albo nudny powolny kill bez downtimu. Tak czy siak zabiera to więcej czasu niż w przypadku innych klas.



Juz wczesniej mialem zamiar robic shamana draenei i od 2 miesiecy kupowalem rozne rare/epic bronie po okazyjnych cenach, np Kang Decapitator czy Brain Hacker, do tego troche maili dajacych atack powera, sily, staminy (Black dragonscale Set itp), ktore dadza mi duzego buffa dmg mele. Niestety do elemental shamana nic za bardzo nie ma na AH czy tez z craftingu.
Chodzi o to aby najbardzie na luzie mi sie lvlowalo, tym bardzie ze nie bede sam nie bede lvlowal, wraz ze mna bedzie to mag i najprawdopodobniej warrior lub hunter wiec dps bedzie raczej dobry.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:07 
Cytuj  
tak czy siak polecam do mele 2h + stormstrike a nie 2x1h, to Ci pozwoli oszczędzić trochę punktów, ale jak tam sobie wolisz :-]

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:13 
Cytuj  
no w sumie masz racje, wezme raczej 2 h tym bardziej ze na 44 lvl mam kupiony Kang Decapitator a na 55 Brain Hackera

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:02 
Cytuj  
z 31ptk w ench zostaje ci 30 wolnych ptk do rozdania:)
ale i tak srednio oplaca sie brac 30 ptk w resto/ele, 21w zupelnosci starcza


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:52 
Cytuj  
Ja zostaje przy juz sprawdzonym DW, ktorym porpostu gra mi sie lepiej, a co do levlowania to porpostu najlepiej miec pod reka 2h i 2x1h i przekonac sie z czym szybciej sie bije i mnie zuzywa many. Ja sprawdzilem i dlatego zostalem przy DW ;]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:05 
Cytuj  
Cytuj:
Dualwield jest mocno przereklamowany.

Zresztą co byś nie robił to szaman pozostaje jedna z gorszych klas do lvlowania, marny mana regen wydłuża downtimy strasznie.
Masz wybór. Spory DPS i szybki kill z downtimem, albo nudny powolny kill bez downtimu. Tak czy siak zabiera to więcej czasu niż w przypadku innych klas.


lul a ty grales kiedys shamanem ?>_< do lvlowania polecam dual wield z shamanistic rage downtimey staja sie zadsze i wcale nie trzeba wyjebac w chuj many zeby zabic potworki w hg jak bralem pojedynczo czy nawet parami ;p to regenerowalem mane po 4-5 mobkach
2h mozesz sobie rozbic o kant dupy ;q lvlowalem tak shama 1-60 i moby padaja duzo wolniej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... d704b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 42c95.html
lo masz na zacheteee :DDD tam na pierwszym nie bylo wf sie zapedzilem ^^ :D

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:07 
Cytuj  
osobiscie prawie nigdy nie uzywalem sham rage, z water shield mana nigdy nie schodzi. Gdy używam bandaży mana jest caly czas 100%.
Każdego moba bije mniej niz 15s

@Up: rockbitter + ss?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
nie na oby screenach mam wf +frost cos tam nawet nie pamietam jak to sie zwie ^^

no fakt zapomnialem ze w tbc dochodzi water shield w takim razie mozna zrezygnowac z 10% bonuss ap i shamanistic rage na rzecz czegos innego ale nie chce mi sie teraz nad tym myslec ;]]]]

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 16:46 
Cytuj  
witam,
czy jakis bardziej doswiadczony szaman mogł by wytlumaczyc na czym polega Stormstrike i czy oplaca go sie uzywac do 1h broni ?
pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 16:53 
Cytuj  
Dygi napisał(a):
witam,
czy jakis bardziej doswiadczony szaman mogł by wytlumaczyc na czym polega Stormstrike i czy oplaca go sie uzywac do 1h broni ?
pozdrawiam


stormstrike jest atakiem co 20s (dawno nie grałem shamanem więc nie wiem jakie jest cd) które sprawia iż oponent pacnięty stormstrike staje się bardziej uczulony na nature damage (np. earth shock). IMO 1h nie oplaca sie tego uzywac, lepiej gdy w lapie masz wolne, bardzo duzo dmg zadajace 2h. Majac 2h walisz stormstrike + normal attack + ew. windfury :-) (na atak stormstrike dziala windfury).

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:03 
Cytuj  
Stormstrike ma 10 sec CD.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 13:12 
Cytuj  
mam jeszcze jedn pytanie czy talent UNLEASHED RAGE działa takze na smaego samana czy tylko na czlonkow party ?
pozdro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.