mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:12 
Cytuj  
NIE bo:

Pet jest unikatowym featurem EK czyli jest do niej przypisany - czyli jest przypisany do CDkeya - czyli jest przypisany do konta.

Jesli sie nie myle (choc glowy nie dam) to mozna miec peta na kazdej postaci innego ale tylko w obrebie tego konta.

Nie zastanawia was ze gdyby to byla zdrapka tak jak w przypadku loot cards na zolwie mounta np. to te zdrapki bylyby na e-bayu/allegro??
NIe ma czegos takiego ludzi sprzedaja cale konta z EK.


_________________
Obrazek

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:40 
Cytuj  
mam ek podstawy i peta dostaje się za questa, nie ma żadnych zdrapek i tym podobnych rzeczy. Stertujesz po prostu z quest itemem w plecaku, każda kolejno założona postać ma taki quest item. Use/oddaj questa/wybierz zwierzaka.
Zakładam ze z Ek BC będzie tak samo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:41 
Cytuj  
gdzie mozna znalezc spis zmian jakie wniosl pacz ?
moge linka prosic ?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 10:42 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
gdzie mozna znalezc spis zmian jakie wniosl pacz ?
moge linka prosic ?

http://www.wow-europe.com/en/patchnotes/patch-2030.html
na głównej stronie jest


_________________
Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:39 
Cytuj  
chcialem forumowicow zapytac jakie addony byscie polecali dla poczatkujacego w WoW
i pytanko czy mozna wrocic do miedzymordzia blizzarda jak addony przestana dzialac.podobac sie/sprawdzac w praniu ?
i jak nie wrzucic czegos zabronionego do WoWa ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:52 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
chcialem forumowicow zapytac jakie addony byscie polecali dla poczatkujacego w WoW
i pytanko czy mozna wrocic do miedzymordzia blizzarda jak addony przestana dzialac.podobac sie/sprawdzac w praniu ?
i jak nie wrzucic czegos zabronionego do WoWa ?


Nie ma czegoś takiego jak addony dla początkujących. To działa tak, że najpierw rodzi się potrzeba a potem szukasz addonów, które mogą ją zaspokoić.

Jeśli coś jest addonem to działa w oparciu o skrypty Blizzarda więc jest dozwolone, ale żeby zabezpieczyć się przed syfem najlepiej korzystać ze sprawdzonych serwisów jak curse gaming czy UI.worldofwar. Linki w FAQ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:58 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To działa tak, że najpierw rodzi się potrzeba a potem szukasz addonów, które mogą ją zaspokoić


tlen, normalnie jesteś bogiem za to zdanie, bez jaj :lol:

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:11 
Cytuj  
moge kupic za dobra cene konto do WoWa. jednak sprzedajacy nie moze podac mi maila na ktory zostala zarejestrowana gra. Moge dostac tylko secret answer. Czy isntnieje mozliwosc zmiany maila na ktory zostalo zarejestrowane konto? np. jakis mail do Blizza? Dzieki za odp.


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:18 
Cytuj  
re up": ukradl konto? Przeciez jesli to jego to jak sie zaloguje to widzi jaki mail jest podany.... osobiscie mi to smierdzi... ale wola twoja

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:22 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
re up": ukradl konto? Przeciez jesli to jego to jak sie zaloguje to widzi jaki mail jest podany.... osobiscie mi to smierdzi... ale wola twoja


sorry zle sie wyrazilem... moze podac maila tylko nie da mi go na wlasnosc bo to jego "główny" mail z ktorym nie moze sie rozstac. Ja jednak zeby miec komfort psychiczny wolalbym miec zarejestrowane na maila do ktorego mam tylko ja dostep. Dlatego pytam?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:29 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
kenworth napisał(a):
re up": ukradl konto? Przeciez jesli to jego to jak sie zaloguje to widzi jaki mail jest podany.... osobiscie mi to smierdzi... ale wola twoja


sorry zle sie wyrazilem... moze podac maila tylko nie da mi go na wlasnosc bo to jego "główny" mail z ktorym nie moze sie rozstac. Ja jednak zeby miec komfort psychiczny wolalbym miec zarejestrowane na maila do ktorego mam tylko ja dostep. Dlatego pytam?

Co ci to da? ;]
Taka jest specyfika , że gościo może podać key, secret answer, xero swojego dowodu i mieć konto spowrotem. ;>


_________________
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:35 
Cytuj  
nie do konca bo dane adresowe mozna zmienic tylko Nazwisko zostanie.. i lepiej miec tego maila niz nie miec jak sie kupuje konto. Zawsze to mniejsze ryzyko ;) nadal nie uzyskalem odpowiedzi... ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:50 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
moge kupic za dobra cene konto do WoWa. jednak sprzedajacy nie moze podac mi maila na ktory zostala zarejestrowana gra. Moge dostac tylko secret answer. Czy isntnieje mozliwosc zmiany maila na ktory zostalo zarejestrowane konto? np. jakis mail do Blizza? Dzieki za odp.


Wlasciciel konta moze zmienic adres email kontaktujac sie z blizzem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
moge kupic za dobra cene konto do WoWa. jednak sprzedajacy nie moze podac mi maila na ktory zostala zarejestrowana gra. Moge dostac tylko secret answer. Czy isntnieje mozliwosc zmiany maila na ktory zostalo zarejestrowane konto? np. jakis mail do Blizza? Dzieki za odp.


Wlasciciel konta moze zmienic adres email.
ale nie ma prostej procedury. musi napisać maila i zostanie zapytany o wiele rzeczy - najlepiej zadzwonić


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:12 
Cytuj  
zielony jestem w temacie teamspeak/vent
czy jest jakis portal/server gdzie mozna zalozyc dosc szybki 24h/7 dostepny kanal dla kilku (5-7 osób)?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
kahR napisał(a):
zielony jestem w temacie teamspeak/vent
czy jest jakis portal/server gdzie mozna zalozyc dosc szybki 24h/7 dostepny kanal dla kilku (5-7 osób)?

raczej wynająć tylko ;>
tutaj masz do venta http://www.ventrilo.com/hosting.php


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:55 
Cytuj  
kahR napisał(a):
zielony jestem w temacie teamspeak/vent
czy jest jakis portal/server gdzie mozna zalozyc dosc szybki 24h/7 dostepny kanal dla kilku (5-7 osób)?


darmowy server TSa masz tutaj: kojot.aster.pl

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:11 
Cytuj  
Siemq, mam kolejny problem z wowem.
Do momentu wyjscia patcha gra mi chodzila ladnie (jak na moj komp. na prawde ladnie ;]), ale teraz po prostu gra sie tnie, podczas jazdy na mouncie, chodzeni, walki itp. Nie wiem o co chodzi, re installowalem wowa- nic,nadal to samo; instalowalem dwa rodzaje sterow do mojej karty (GF2 MX/MX 400 ftw! ;p)-nic (ba, po pierwszym sterze mialem rozdzielczosc 640-480 na kompie i nie szlo zmienic;p); nie korzystam z żadnych addonsow, wiec nie wiem gdzie tkwi problem. Dodam, ze przed patchem wszystko ladnie smigalo
btw. detale itp - wszystko na minimum...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:23 
Cytuj  
JoJ3kz napisał(a):
Siemq, mam kolejny problem z wowem.
Do momentu wyjscia patcha gra mi chodzila ladnie (jak na moj komp. na prawde ladnie ;]), ale teraz po prostu gra sie tnie, podczas jazdy na mouncie, chodzeni, walki itp. Nie wiem o co chodzi, re installowalem wowa- nic,nadal to samo; instalowalem dwa rodzaje sterow do mojej karty (GF2 MX/MX 400 ftw! ;p)-nic (ba, po pierwszym sterze mialem rozdzielczosc 640-480 na kompie i nie szlo zmienic;p); nie korzystam z żadnych addonsow, wiec nie wiem gdzie tkwi problem. Dodam, ze przed patchem wszystko ladnie smigalo
btw. detale itp - wszystko na minimum...
odznacz hardware acceleration w opcjach SOUND !
teraz dzwiek jest lepszy - jak wyłaczysz powinien być jak dawniej


_________________
psn

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:28 
Cytuj  
hah, dzieki Desh narazie ok:) zobaczymy jak sie bedzie zachowywal kompik po 1h grania :) thx


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.