mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:29 
Cytuj  
Ja gram od czasow open bety EU bez zadnej przerwy :).
O beta testach WoW dowiedzialem sie na pl.rec.gry.komputerowe i pomyslalem "a zobacze sobie, lubie warcrafta wiec moze byc ciekawie". Pamietam, ze zapisalem sie rano a jak wrocilem z uczelni to juz zapisy byly zamkniete a w skrzynce mailowej czekal na mnie klucz :).

Sciagnalem klienta i wskoczylem. Pamietam, ze gralem jak porypany, probowalem kazda klase (oczywiscie zadna nie miala wiecej niz 10 level) :D.
Pamietam jakie mialem "sr*nie" jak jechalem do Ultimy po moj egzemplarz WoWa, pamietam jak kolo godziny 13:30 wbilem sie na Shadowsong i zobaczylem duze lagi i tlumy ludzi w noobzone. Echhhh, to byly czasy.
Teraz mam podobne, choc nieco mniejsze po tych 2 latach cisnienie na TBC i dostaje szalu jak widze, ze status mojego zamowienia w gram.pl nie ulegl zmianie odkad dokonalem zamiany na EK...

WoW nie tylko dal mi kupe frajdy, ale tez poznalem dzieki niemu grupke wspanialych ludzi, z ktorymi utrzymuje takze pozawowowe kontakty (ot chociazby bylem w piatek na piweczku z moim guild masterem :P ).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 18:00 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
MaRdoC napisał(a):
Hmm.. ja pierwszy raz o WoWie i wogole o MMORPG uslyszalem na http://www.eurobattle.net Był tam cały topik poswięcony WoW.


Stare dobre czasy, stary dobry xpam ;)


Wiedzialem, że skąds znam Twoj nick ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 19:20 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nie wroci.
Sam mialem taka nadzieje kilka razy :(

Wroci, wroci ;]

Ja... Hmm... ! Nie pamietam :\
Pamietam tylko pierwszy raz jak gralem. Lognalem sie jako orc warrior, zaraz po tym inny char i tak kazda rasa do 6 lvl'u :)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 19:57 
Cytuj  
To bylo dawno dawno temu. Przyjaciel moj jedyny i wspanialy oswiadczyl mi, ze wyjdzie gra w stylu Diablo II ( ojj jak ja to kochalem ) w swiecie Warcrafta ( strasznie lubilem czesc fabularna gry, ahh i ohh ). Opowiedzial mi o kilku klasach; priest mialbyc czyms porzadanym i uwielbianym przez wszystkich graczy, mial byc klasa uniwersalna zas hunterowi przypadla rola tresera zwierzat, genialnego strzelca etc. Wyobrazalem sobie jak to bede kical po swiecie i polowal na wrogow, tak bardzo chcialem byc panem jakiegos tam sobie lasu. Gdy przyszlo co do czego zabraklo dla mnie egzemplarzy, "okeyy" sobie pomyslalem i poczekalem az przyjdzie na mnie czas. Przyszedl. Otworzylem pudeleczko, zarejestrowalem sie no i czekala mnie najwieksza radosc z gry jaka kiedykolwiek doznalem... no i najwiekszy zawod. Nie bylo w opcji wyboru ras Blood Elfa...strasznie mnie to zabolalo a tak bardzo liczylem na role Spellbreakera, no ale okej wybralem NE priesta, wszedlem do gry...wybieglem poza teren i zabila mnie sowa...jakiez to przykre bylo. Swiat byl przecudnie magiczny, porownywalnie piekny co ten z Harrego Pottera ( co jak co ale strasznie lekka reka napisane sa przygody krzywonogiego czarodzieya ). Gralo sie i gralo...nie potrafiac wykonywac questow, nie znajac sie na niczym, ginac masowo...no ale gralo sie i byl to powod do dumy...przynajmniej tak mi sie zdawalo. Epicki mount byl rownie nierealny co prawdziwy. Ahhh i ehh i uhh i yhh pragne przezyc to jeszcze... moim nowym upragnionym Blood Elfem.
Z pamietnika rozkojarzonego chlopca, chlip.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 20:29 
Cytuj  
ja tam pamietam tylko, że strasznie dlugo shamka levelowalem. Pamietam także huragana i jego grubego kodo podczas raidu na ashenvale.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 20:32 
Cytuj  
Obejrzałem film z PvP na WSG.
Potem Raid w BWL.
A potem kupiłem.
I levelowałem magów :E, Undeadów, nawet nie pamiętam ile ich było. Jednego dociągnełem do 60 levelu :D.
Pamiętam jeszcze, ze miałem na początku duży problem w questami :D


Posty: 5
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 20:49 
Cytuj  
Na poczatku gralem hunterem 24 lvl , znudzilo m isie to zaczolem grac warriorem , dobilem do 19 lvl i niestety brat usunol mi postac,wiec zaczolem grac druidem i juz niedaleko do 60 :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 21:04 
Cytuj  
Koreańska open beta. To były czasy, jedne z najlepszych moich chwil w wow'ie :] Potem każdy następny powrót (a było ich kilka) do tej gry dawał już coraz mniej funu niestety.


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 21:21 
Cytuj  
Ja myślę że blizzard powinien dziękować że pirackie serwery istnieją bo dużo ludzi się z nich przenosi na płatne, zresztą podobnie jak ja:) Początki były takie że prawie nic nie działało ale fun był nieziemski, jakiś tydzień w samym Nortshire Abbey przesiedziałem walcząc z defiasami i koboldami:) Gdy potem weszłem do Goldshire to sie podjarałem a jak mapę włączyłem to się w szok wjba..em z przejęcia że "trza to przecież wszystko zwiedzić":) Pierwszy serwer oczywiście COD ale w końcu się na serwery blizza postanowiłem przenieść i oto jestem:0 troche do tyły ale nic to nadrobie:)


_________________
Vae Victis

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 21:47 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
Ja myślę że blizzard powinien dziękować że pirackie serwery istnieją bo dużo ludzi się z nich przenosi na płatne

no nie do końca, bo psują opinię o WoW'ie


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 21:57 
Cytuj  
1 raz uuu
Pamietam to jak dzis, dzwoni kumpel ze dostal paczke i juz ma WoWa! Ja oczywiscie mowie łał a co to? ale ok, wsiadlem do autobusu i pojechalem do kumpla.. wchodze..a tu widze warriora 13 lvl w czerwonym sweterku :wink: i 2-recznym mieczu na plecach, on n00b ja n00b i mamy rozkminke.co jak gdzie, po co i dlaczego :) ... pospacerowalismy(potem sie dowiedzialem ze to Wetlands bylo, dlatego te czaszki tak chodzily :evil: ) i po powrocie do domu od razu bylo zamowienie WoWa
pierwsze 5 miesiecy to byl dla mnie szok... poprostu no-life... i teraz mam taka cicha nadzieje ze TBC zrobi na mnie przynajmniej 50% tych dobrych emocji co podstawka ktora wpominam z usmiechem na buzi :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:00 
Cytuj  
Atm pirackie servery sa bardzo dobre, wszystkie questy, brak lagow, jedyne co nie dziala tak jak powinno to AH i skille roznych klas no i czeste bugi na mobach, 1-2 crashe na dzien. Jezeli porownac piraty do tych sprzed 2 lat to nie ma o czym gadac.... ale tez ile czasu to trwalo
Taki OT

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:55 
Cytuj  
W momencie kiedy wychodził WoW to ostro grałem w Knight Online (własna gildia, te sprawy) ale kumpel, z którym często piło się wódeczke zaczął mnie namawiać, kusić itd i koniec końców WoWa kupiłem 2 tygodnie po premierze, przepłacając okrutnie za egzamplarz sprowadzony z Londynu, ale co tu dużo mówić - było warto. Też po pierwszym logowaniu kumpel zabrał mnie na wycieczkę po całym świecie, która szczerze mówiąc troche mnie przeraziła (wielkość i złożoność świata)i już chciałem się brać za jakieś tworzenie mapy z opisami itd. Też aż łezka się w oku kręci jak człowiek wtedy lamił :).

Dziś patrząc z perspektywy czasu, ile spraw zawaliłem/mogłem rozwiązać dużo lepiej, właśnie z powodu WoWa to aż zał ogarnia, ale koniec końców nie żałuje. 2 razy probowałem rzucać, raz sprzedałem stare konto, tylko po to, żeby chwile później kupić nowe.

Co do powrotu emocji w TBC, to na pewno nie odda to chwil, kiedy się zaczynało, ale imo na bank przynajmniej przez 1-2 miechy nikt nie powinien się nudzić i wrócić do stanu "wiem wszystko o tej grze, znam każdą lokacje i event".


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:13 
Cytuj  
Ja zaczalem grac w triala swg gdy znudzilem sie UO, ale poniewaz mial wyjsc 'niedlugo' wow takze sie wstrzymalem z platnymi grami zdecydujac pozniej w ktora bede gral.
Pierwszy login na us open beta tydzien przed zamknieciem i nie moglem sie oderwac do konca:>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:39 
Cytuj  
grałem od bety US, czyli praktycznie od samego początku.
W pełną wersję też grałem na serwerach US, pełną wersję kupiłem na ebay-u przepłacając jakieś 40-50USD (bo WoW schodził na pniu i w normalnych sklepach był praktycznie niedostępny)...
Jednak dosyć szybko się nudzę/męczę i jak po kilku miesiącach jak WoW zamiast bawić zaczął męczyć quitnąłem.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 00:52 
Cytuj  
Zacząłem od open USA bety. Orkiem szamanem - jako że w w W3 grałem orkami ostro. I zachwyciłem się WoW. Pamiętam jak zwiedzając lokację startową spadłem do rzeki i zabił mnie krokodyl. Ile ja się namęczyłem, żeby znaleźć ciało - nie wiedziałem że u SH można się wskrzesić. Graliśmy na zmianę we 3 - po 8 godzin. Często moja kolej wypadałą o 4 nad ranem. Ale nigdy się nie spóźniłem :)
Później kumpel pożyczył mi konto już w EU wersji. Tam warlocka ud dociągnąłem do 30 levelu i zdecydowałem, że kupuje swoją grę. Teraz mam 60 lvl szamana na Darksorrow. A raczej miałem, bo od miesiąca nie gram. Nie kupuję (przynajmniej na razie) TBC. Czas wrócić do RL. Bo warto :)


_________________
Never forget, never forgive

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 01:37 
Cytuj  
Ja byłem w wojsku jak WoW wyszedł. Coś tam słyszałem o tej grze, ale ogólnie nie spodziewałem się takiego wypasu. Na przepustce kiedyś kumpel do mnie chodź Ci pokaże wowa, no i tak się zaczęło ;p pożyczył mi płytki, dał dostęp do konta i tak 2 ostatnie miechy ciągnałem na przepustkach dwarf paladyna ;p oczywiście bez gildi itd. bo to była końcówka marca początek kwietnia [nie wiedziałem że takie coś w ogóle jest :). Zgadujcie co zrobiłem po wyjściu z wojska?

Kupiłem GF 6600gt bo miałem GF FX 5200 ;p i kupiłem wowa za wyprawkę z wojska. To trzeba mieć najebane w głowie nie? :)

Zrobiłem randomize swojego maga i do dzisiaj kurwy rzucam z tego powodu;p no ale minęło 2 lata już i ciekawe ile jeszcze minie. Ogólnie massive online rpg nie grałem oprócz wowa, tylko nwn, baldurs gate, icewind dale i podobne no i oczywiście warcraft rtsik all częsci;p. później powklejam szkrinów troche bo mam tego mnóstwo, ale w pracy siedzę wiec teraz tego nie moge zrobić.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 10:22 
Cytuj  
TA pamietam pierwszy raz na oficjalu :P to byla us beta :P Zamiast jechac na questach na kolo 9 lvl farmilem gnole w elwynn dla expa :P czesciej ja umieralem niz one xD Do tego co jakies 2 sec naciskalem seal of righteousness poniewaz nie przeczytalem opisu skila a na prywatnych serverach ktore dzialaly na inna wersje widocznie. tak wygladajcy guzik dawal odpowiednik Heroic strike ale u paladyna :P Dopiero inny palek w koncu sie zaczal dziwic po kiego czorta non stop seal of rightousness uzywam xD


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 13:10 
Cytuj  
Wygralem w konkursie dostep do closed bety US, spodobalo mi sie ze undeadzi gwalcili kazda klase (no, moze poza paladynami B<) i jakos zostalem w tej grze. To bylo 4 lata temu, sniff.

edit: gayest thread ever.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 14:58 
Cytuj  
ja zalapalem sie na ostatni tydzien EU Bety (konto odstapil mi moj kolega)
pamietam ze przez ten tydzien udalo mi sie dobic az do 21 lvlu ;)... pozniej nerwowe oczekiwanie na pelna wersje gry no i wow'owe ferie zimowe.
pamietam jak Pyzmen przeprowadzal mnie z Orgri do TB- wtedy dowiedzialem sie ze jak juz uciekac przed mobem to w linii prostej :D
pozniej byly czasy gildii prowadzonej bodajze przez Vercina, dalej przejscie do The Dust, nipowtarzalny glos Whita na TS'ie i pierwsze raidy TD w MC.
dawno nieprawda ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.