mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:10 
Cytuj  
Witam, mam pytanie

Ostatnio zakupilem drugie konto swojej lepszej polowce, do tej pory grala na moim. Slyszalem ze podobno gdy oba konta maja identyczne dane (ten sam wlasciciel) to jest mozliwosc przeniesienia postaci miedzy nimi.

Niestety wczesniej o tym nie wiedzialem i zalozylem konto na jej dane. W tym momencie oba konta maja jedynie wspolne adresy i nr karty kredytowej. Orientuje sie czy jest mozliwosc przeniesienia czesci postaci w takiej sytuacji?

Na ticket do GM dostalem standardowa odpowiedz mowiaca o tym ze musze zglosic sie do support z danych na stronie. Na stronie sa numery tel. (zadnego z Polski) oprocz tego jest formularz ktory mozna wypelnic na stronie i wyslac.

Formularz wyslalem juz dwa razy i za kazdym razem zostal zwrocony na maila jako niedostarczony. Podejrzewam ze sa pewnie jakies problemy u nich na stronie. Istnieje jakakolwiek mozliwosc skontaktowania sie z nimi? Ma ktos jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:14 
Cytuj  
Dzwonisz do nich przez skype, wybierasz kierunkowy np. wielka brytania +44 i wklepujesz numer 8002793909
A co do przeniesienia postaci, jezeli wiekszosc danych jest podobna to mozna napisac ze zona albo ktos tam z rodziny i raczej nie powinno byc problemow z przeniesieniem


Ostatnio edytowano 14 sty 2007, 23:16 przez koci, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:14 
Cytuj  
IMO skontaktuj się telefonicznie. Przy odrobinie determinacji i szczęścia wszystko się da załatwić.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:29 
Cytuj  
ok, dzieki za pomoc, jutro sie z nimi skontaktuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:39 
Cytuj  
z tego co wiem płatny transfer mozna wykonac na inne konto - nie widzialem ale podobno jest taka opcja do zaznaczenia podczas transferu


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:47 
Cytuj  
mozna wykonywac transfer na inne konto ale wlasciciel musi byc ten sam (first i last name)

Jedynie pozostaje Ci sie kontaktowac telefonicznie z supoortem, jak im wszystko wytlumaczysz, podasz odpowiednie dane to raczej powinni pomoc.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 10:11 
Cytuj  
Albo, jesli cie nie robi 100zl. MOzesz kupic nastepne konto swojej lepszej polowce i zalozyc na swoje dane. Nowo zalozone konto na jej dane sprzedac gdzies jako "puste" na alegro.

Btw. Grats drugiej polowki :P Dziewczyny grajacej w WoWa to ze swieczka szukac :P


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 10:24 
Cytuj  
Jak będziesz dzwonił to zapytają jeszcze czemu 2 konta opłacasz jedną kartą, wspomną ze to jest wbrew regulaminowi itd. Przynajmniej mi tak babka sapała jak dzwoniłem.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:38 
Cytuj  
problem rozwiazany w 50 %

tak sie szczesliwie/nieszczesliwie zlozylo ze nowo zakupiony wow jest trefny, ktos w CD Projekt sie walnal i nakleil 10-day pass zarowno na ta dolaczona kartke z trialowym kontam jak i na instrukcje

dzwonilem do CD Projekt i kazali przyslac gre, wymienia mi na nowa, czyli bede mogl zalozyc nowe konto na swoje dane, po czym odezwe sie do Blizza z prosba o przeniesienie

Cytuj:
Btw. Grats drugiej polowki Dziewczyny grajacej w WoWa to ze swieczka szukac

jej rodzony brat od zawsze gral we wszelakie rpg wiec w zasadzie zawsze miala z tym stycznosc, a konto kupilem bo czasem sam sie nie moglem dorwac do wow-a :]

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 20:46 
Cytuj  
Cytuj:
jej rodzony brat od zawsze gral we wszelakie rpg wiec w zasadzie zawsze miala z tym stycznosc, a konto kupilem bo czasem sam sie nie moglem dorwac do wow-a :]


Wierz mi wielu chciałoby miec taki problem :]

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 20:52 
Cytuj  
U mnie w gildi jest osmiu polakow z czego dwie to dziewczyny ^^
Obie sa healerami, do tego jest jeszcze w gildi inna healerka ;) tak wiec nawet swiecy nie trzeba.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 21:42 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
U mnie w gildi jest osmiu polakow z czego dwie to dziewczyny ^^
Obie sa healerami, do tego jest jeszcze w gildi inna healerka ;) tak wiec nawet swiecy nie trzeba.


Chyba nie sugerujesz, ze polskie dziewczyny grajace w wowa potrzebuja do czegos swiecy?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 22:28 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Piekny napisał(a):
U mnie w gildi jest osmiu polakow z czego dwie to dziewczyny ^^
Obie sa healerami, do tego jest jeszcze w gildi inna healerka ;) tak wiec nawet swiecy nie trzeba.


Chyba nie sugerujesz, ze polskie dziewczyny grajace w wowa potrzebuja do czegos swiecy?!


hahaha


że tak powiem, muszą nam dawać te no buffki ;p

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 22:30 
Cytuj  
Jak najbardziej swieczki im trzeba, a napewno jednej co to bez swieczek nie zbufuje rajdu ^^ druga natomiast podpiera sie szyszkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 13:56 
Cytuj  
no wiec dodzwonilem sie do Blizza przez skypa, rozmawialem z kims z pomocy technicznej i niestety nie chca przeniesc postaci na drugie konto za free, mowilem ze to postaci mojej zony, ze oba konta sa na moje dane etc ale niestety nic nie wskoralem

twierdza ze jedyna opcja to platny transfer, nie wiem moze mialem pecha i trafilem na niewlasciwa osobe

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:05 
Cytuj  
Damien napisał(a):
no wiec dodzwonilem sie do Blizza przez skypa, rozmawialem z kims z pomocy technicznej i niestety nie chca przeniesc postaci na drugie konto za free, mowilem ze to postaci mojej zony, ze oba konta sa na moje dane etc ale niestety nic nie wskoralem

twierdza ze jedyna opcja to platny transfer, nie wiem moze mialem pecha i trafilem na niewlasciwa osobe


Nie słyszałem, żeby komuś udało sie przenieść postać z konta na inne konto za free. Zawsze to było płatne i raczej za free Ci sie nie uda nic załatwić.

Tutaj jeszcze mała uwaga, jeżeli macie konto kupione, zarejestrowane na kogoś z zagranicy to nie płaćcie za transfer (konto-konto, server-server obojente) polską kartą, ugadajcie się z pierwszym właścicielem konta żeby wam opłacił swoja kartą, a wy mu zwrócicie kasę.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:22 
Cytuj  
Damien napisał(a):
no wiec dodzwonilem sie do Blizza przez skypa, rozmawialem z kims z pomocy technicznej i niestety nie chca przeniesc postaci na drugie konto za free, mowilem ze to postaci mojej zony, ze oba konta sa na moje dane etc ale niestety nic nie wskoralem

twierdza ze jedyna opcja to platny transfer, nie wiem moze mialem pecha i trafilem na niewlasciwa osobe


Za free to nawet w w beret nie dostaniesz :] Opcja transferu jest platna. jedyny problem moze byc taki, ze postaci moga nie chciec ci przeniesc na inne konto nawet za kase jesli konto nie jest na ta samoa osobe, co konto pierwotne. Jak juz ominales ta przeszkode to 20L i po sprawie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 16:51 
Cytuj  
a, ok, to ktos mnie zmylil bo znajomy twierdzil ze ktos przenosil za free i nie byla to opcja free migration na pusty server

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.