mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:42 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam nad buildem PvP dla maga na 70. Warto dojsc w Arcane do Imp Counterspella a reszta we frost? CZy robic full frosta? Bo na 60 idealnie sie sprawdzal full frost jak dla mnie.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 15:23 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Znajduję frosta ciekawszym od fire (próbowałem wielu buildów). Frost do levelowania nadaje się świetnie, a w instach jest dobry do bossów - elemental to dodatkowy firepower i na przykład zamrażanie addów (zawsze parę sekund to kupuje), coldsnap i iceblock oznacza dwukrotne zdjęcie aggro po wywaleniu sześciu critów pod rząd (<-truestory.dat :) ). Fire mi się wydaje jakiś taki prymitywny do pve-owania, frost to finezja :) (nie zjedzcie mnie tylko :) )


hu człowieku, frost >all

fire jest dla pipek ;p i tak jak napisales, finezja. zajebiscie sie z tym zgadzam. btw nie ma jak jebnac nove z elementala jak cie goni ~6 hordziakow ;p i maja lola :)


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:06 
Cytuj  
Frost jest nudny jak flaki z olejem... dynamika = fire. Moze dopiero "ice lance" cos zmieni, wtedy pomysle o rebuildzie. W kazdym badz razie teraz: Impact max Scorch, 41 fire build. Dzwieki jarania przy castowaniu i ignitach przez 2 lata (z miesiacem przerwy na frost (brr) - wymogi gildii) mi sie jeszcze nie znudzily...tu jest klimat.

Cytuj:
btw nie ma jak jebnac nove z elementala jak cie goni ~6 hordziakow ;p i maja lola


to hordziacy nie maja zadnej szybkiej mozliwosci wydostania sie z FN? :)

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:18 
Cytuj  
Ice lance nic nie zmieni odkąd dali mu 1,5 sec casting...
ice = dłuższe walki, fire = większy DPS. Przy długich walkach sie wyrównuje bo fire magowi szybciej kóńczy sie mana... Ale w szybkich starciach fire daje niesamowity dmg (sheep, ToEP/ZHC, pyro, PoM, pyro = conajmniej 3,2K dmg bez crita)... Na bossie/elicie ze zestackowanym debufie ze scorch'a crit z pyro wchodzi za 3K+ignite, większość mobów nie wymaga nawet poprawiania...
Szybki grind i 5ppl instance fire IMO, rajdy frost bo walki długie.
Żeby nie było, grałem na froście 7 miechów i przebrnąłem z nim całe aq40 i 1/3 naxx, teraz zrobiłem respec na fire... Po 70 pewnie wróce na frost...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
hu człowieku, frost >all


A idz w cholere bo cie opluje :P

A teraz na temat. Ja obecnie wrocilem do arcane/frost i az tak dobrze to mi od dawna nie bylo. Chwilowo 61 lvl i nic (!) mi w tym buildzie nie brakuje.

Mana ? Po uszy.
Przezywalnosc ? Po uszy
AOE ? Owszem .. ulepszone AE
Chce nukowac ? Jakis trinket (MQG/ZHC) + Arcane Power i do boju.
Przenukowalem ? Wspominalem ze mam iceblocka ?
itd. itd.

Biorac pod uwage ze sporo warriorow poszlo w kierunku arms lub fury na lvlowanie (i ciezko przez to o prot-tanka w instancji) to build w ktorym moge zadawac staly (!) , wysoki (nie jak fire, ale niewiele mniejszy), ze zmniejszonym aggro (!) damage + mam AP + IB to wszystko co mi potrzebne.

Aaaaa ..i jak to sie ladnie mowi - zeby nie bylo. Lvlowalem do 60ki fire/arcane (build z dupy .. lepiej nie pytajcie), bylem frost, bylem arcane/frost (przez cale BWL, AQ i poczatek Naxx), bylem deep-pve-fire (nazwa robocza - mowie oczywiscie o 48/3) wiec pare buildow juz liznalem i z kazdym gralem kawalek czasu.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:52 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Ice lance nic nie zmieni odkąd dali mu 1,5 sec casting...

czyli kiedy?;]

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 22:22 
Cytuj  
Takie pytanko krotkie. Wlasnie zrobilem 63lvl, kupilem od trenera frostbolta rank 12. W mojej ksiazce rank 12 jest drozszy niz rank 11 (co jest oczywiste dosyc) ale ma przypisane mniejsze obraznia - co juz jest lekko podejrzane. Kumpla pytalem on ma to samo. Przeprowadze testy ale wg thottbota roznica miedzy tymi czarami i tak bylaby niewielka (jednak na korzysc 12 :D), wiec nie wiem czy to bedzie widac (jak nie bedzie to raczej rank 11 zostanie). Czy was tez spotkala taka przykrosc :D?

[edit]
No wychodzi ze ten rank 12 to jakis zart jest z frost maga :/.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:05 
Cytuj  
ej zazucil by ktos jakis dobry fire build do lvlowania glownie solo .z gory dzieki.

PS: tak sobie myslalem nad czyms takim(down) spam scorh czesty stun czesty clearcasting i wydaje mi sie niezly dps no ale nie gralem nigdy magiem wiec nie wiem:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 sty 2007, 00:27 przez Hope, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:13 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Takie pytanko krotkie. Wlasnie zrobilem 63lvl, kupilem od trenera frostbolta rank 12. W mojej ksiazce rank 12 jest drozszy niz rank 11 (co jest oczywiste dosyc) ale ma przypisane mniejsze obraznia - co juz jest lekko podejrzane. Kumpla pytalem on ma to samo. Przeprowadze testy ale wg thottbota roznica miedzy tymi czarami i tak bylaby niewielka (jednak na korzysc 12 :D), wiec nie wiem czy to bedzie widac (jak nie bedzie to raczej rank 11 zostanie). Czy was tez spotkala taka przykrosc :D?

[edit]
No wychodzi ze ten rank 12 to jakis zart jest z frost maga :/.


Sugeruję ticket do GM-a. Pewnie poprawią przy najbliższym patchu. Sprawdzę jutro zresztą, do 63 brakuje mi 200k.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 00:27 
Cytuj  
Oni juz wiedza ze jest bug i napisali ze poprawia tylko pytanie kiedy :D
a ja juz mam ice lance i miazga...:P magowe moonfire po 1600

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 01:46 
Cytuj  
Miałem spotkanie wczoraj z ML Magiem w Zangarmarsh. Nie wazne jak i w jakis sposób, ale jechał mnie jak chciał ;p pozostaje pytanie w jaki sposób on to robił? otóż odpowiedź jest prosta, 3 minutowy mag :).

Powiem tylko, że miałem na sobie sprzęt 620dmg spells przy 5k HP na 62 levelu. Jednym słowem, koleś mnie jechał jak chciał ;p i to jest drama. Blizzard powinien zablokować możliwość używania drzewka frost/fire w momencie używania ap ;p

btw qra, you sux, zdradziłeś deep frost ;p

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:02 
Cytuj  
Teraz nie ma co dyskutowac na temat balansu lepiej poczekac do lvl 70 i jakiegos gearu na ten level bo raczej pod niego bylo robione ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:44 
Cytuj  
Hope napisał(a):
ej zazucil by ktos jakis dobry fire build do lvlowania glownie solo .z gory dzieki.

PS: tak sobie myslalem nad czyms takim(down) spam scorh czesty stun czesty clearcasting i wydaje mi sie niezly dps no ale nie gralem nigdy magiem wiec nie wiem:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000


Impact procuje bardzo zadko. Lepiej daj w Imp. Fireball.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:15 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Oni juz wiedza ze jest bug i napisali ze poprawia tylko pytanie kiedy :D
a ja juz mam ice lance i miazga...:P magowe moonfire po 1600


Qrde faktycznie lipa z tym frostboltem. Osłabi dmg.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 18:43 
Cytuj  
tak tylko ja tym buildem chce scorch nawalac tylko wiec mp fireball mi nic nie da;)


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:09 
Cytuj  
jak ktos dojdzie do arcane blast to niech da znac jak spisuje sie ten spell :). Ciekawi mnie on bardzo =]

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 16:17 
Cytuj  
Ja mam ten czar. Mam deep frost build. A ten czar to dla mnie taki "ficzerek". W tej chwili do pve nie potrzebuje go zupelnie. Jedyne co rzucilo mi sie w oczy to koszmarny koszt przy 1.5 casting time. Aj szarpne sie i napisze ale siedze w pracy i moze jakas cyferke pomyle: casting time 2.5, 2 i 1.5, a koszt przy 1.5s casting jest zwiekszony o 225% i kosztuje 600+ many.
Frostbolt mi crituje za 100% a to cos za 50%, wiec nie czuje ze go bede uzywal w tej chwili do czegokolwiek (w pve mozna by sobie wyobrazic przydatnosc tego w momentach gdy trzeba szybko wrzucic wiekszy dmg kosztem many, ale przy frost buildzie mi osobiscie sie to nie kalkuluje, dmg bez crita ma bardzo podobny do frostbolta przed nerfem :P). Pewnie w arcane buildzie zyskuje, ale ten koszt...


Posty: 7
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:20 
Cytuj  
a w pvp jak widzisz to arcane blast ?

jesli ktos sie duelowal juz z jakies wojem ze spell reflectem to niech napisze jak sprawa wyglada :). Bo to moze byc dla nas powazny cios, ten reflect :).

teraz pytanie jak smiga ice lance bo to moze by ciekawe :).


i wreszcie ostatnia watpliwosc..... mial byc jakis nerf dla maga i podobno zmienili ze mana shield absorbuje tez spell dmg oraz cos tam ze talenty imp fireball frostball zmiejszaja dmg ? Jak to z tym jest >

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:33 
Cytuj  
Kudałty whine na forum jest o tym a Ty zadajesz pytanie na które już 2 strony odpowiedzi są.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:07 
Cytuj  
Arcane blast uzylem tylko pare razy jak sie nauczylem i pare leveli pozniej na water elementalach (bo jestem frost), nic specjalnego...

Wczoraj dostalem w lapki invisibility nawet fajna opcja ale nierozumiem czemu nie moze byc instant jak u rogue czy hunter aggro wipe:\ albo chociaz z tym 5sec ale cooldown zmniejszony, takie imba to nie jest przeciez;d

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.