mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 21:03 
Cytuj  
DObra niechcem zakladac nowego topicu wiec zapytam sie tutaj. Pre-paid konczy mi sie tym razem dosc niefortunie bo 31 stycznia (koniec miesiaca - brak gotowki). wyszedl akurat tbc i jestem wkurzony...

Ok chodzi mi o to czy moge uzyc guest passa dla siebie aby przedluzyc o 10 dni waznosc konta?? Jezeli tak to gdzie go powinienem wpisac??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 21:04 
Cytuj  
Hehe i to jest najgorsze wlasnie owe "widzimisie" nie pozwala mi jednoznacznie sie okreslic, jezeli tak czuje sie dziewica przed swoim pierwszym razem i ma dylemat "chce ale sie boje" to ja dziekuje. Podobnie mysle i to tez wyniszcza, obie klasy maja wspaniale umiejetnosci a jednak ciezko wybrac ( juz nie patrzac na to, ze wszyscy obecnie pisza jaki to lock imba - to ma najmniesze znaczenie ). Im dluzej czlek rozmysla tym wiecej watpliwosci sie nasuwa. No i w samym gameplayu jest roznica, w koncu magiem pvp skacze sie jak dzika zaba, blinkujac novujac, krecac sie i sheepujac a lockiem biega, fearuje, seducuje badz ostatecznie stoi w miejscu i liczy na jak najszybsze przeoranie wroga. Harr Kawa...czy...Herbata

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 21:17 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Harr Kawa...czy...Herbata

sok pomarańczowy, imo sam musisz się określić a nie pytać o radę innych, ja w lutym zaczynam levelować priesta bo mam ochotę na shadow priesta, proste


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 12:44 
Cytuj  
gdy loguje sie na swoje konto, pokazuje mi sie
Obrazek
co prawda nie mam jeszcze bc (blame gram.pl) ale wczoraj moglem normalnie grac, repair sciagnal mi jakies 1 mega danych ale i tak nie dziala
jak moge tego unikac? :D

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 14:01 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Hehe i to jest najgorsze wlasnie owe "widzimisie" nie pozwala mi jednoznacznie sie okreslic, jezeli tak czuje sie dziewica przed swoim pierwszym razem i ma dylemat "chce ale sie boje" to ja dziekuje. Podobnie mysle i to tez wyniszcza, obie klasy maja wspaniale umiejetnosci a jednak ciezko wybrac ( juz nie patrzac na to, ze wszyscy obecnie pisza jaki to lock imba - to ma najmniesze znaczenie ). Im dluzej czlek rozmysla tym wiecej watpliwosci sie nasuwa. No i w samym gameplayu jest roznica, w koncu magiem pvp skacze sie jak dzika zaba, blinkujac novujac, krecac sie i sheepujac a lockiem biega, fearuje, seducuje badz ostatecznie stoi w miejscu i liczy na jak najszybsze przeoranie wroga. Harr Kawa...czy...Herbata


Cobyś nie wybrał jest duża szansa że potem będziesz żałował wyboru:) tak to już bywa, będzisz pomykal powiedzmy magiem i patrzył z zazdrością na lockow, najlepszym sposobem imo byłoby zrobienie 2 postaci no ale to wymaga czasu:) w każdym razie obie klasy dają dużo funu i kogo byś nie wybrał będzie git:)


_________________
Vae Victis

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 17:03 
Cytuj  
Pradopodonie troche potrwa zanim uda Ci sięwybrać klasę którą uznasz za swoją.

Mam za sobą już dwa lata grania druidem i uwielbiam skubańca. Jak dla mnie najlepsza klasa ever, ale zanim do tego doszedłem zrobiłem 6 altów do lvla 60 :P

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 17:57 
Cytuj  
Czy nazywajac swoja postac podobnie do nazwy konta mozna w ten sposob ulatwic robote osobom wlamujacym sie czy nie ma to znaczenia poki nikt nie zna hasla?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 18:14 
Cytuj  
teoretyrznie tak jak sugeruje kazdy serwis (wszystko jedno,czy zakladasz e-maila, usera na forum, czy konto w banku internetowym) zarowno login jak i password powinny byc mozliwie jak najbardziej skomplikowane ("przypadkowe" kombinacje liter i cyfer z roznymi wielkosciami czcionek-jesli sa obslugiwane przez system, sa wiec preferowane)
nick~login to nie jest dobry pomysl ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:12 
Cytuj  
Witam!
Moje pytanie: Gdzie moge jak najszybciej podbic mining (mam w tej chwili 255, a wiec Small Thorium). Przydaloby sie dobic do 300 jak najszybciej wiec prosze o miejsca (moge grac w nocy, wiec moge byc i te okupowane w dzien). Byloby milo gdybyscie dali miejsca z duza iloscia Small Thorium Veinow i takze z Rich Thorium bo w koncu do 275 nie tak daleko.
Z góry dzieki za pomoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:15 
Cytuj  
Wszystkie lokacje od 50 lvlu wzwyz.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 33
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
No niby tak, ale zalezy mi na lokacji gdzie jest tego duzo, powiedzmy ze chcialbym dobic mining i wrocic do levelowania :)

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 16:24 
Cytuj  
Ja lvlowałem altowi mineing na small thorium veins w searing gorge i un'goro/silithus

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:05 
Cytuj  
mam pytanie... zainstalowalem TBC uruchamiam... konto upgrade'niente ofkoz.. i wiesza mi sie na poziomie "Authenticating" juz tak 7 minut i nic.. o co moze chodzic??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:07 
Cytuj  
to ze server logowy down :P mam to samo

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:08 
Cytuj  
ok dzieki... bo juz sie balem.. kurcze a sie podjaralem bo to moj pierwszy login do TBC ;)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 19:28 
Cytuj  
Ktos wie, jak zmienic (czy mozna) zmienic frakcje z Aldonow, na Scryersow? Dopiero teraz zczailem, ze Scryersi to enchanterzy, a ta frakcja, ktora wybralem nie ma enchanterow ;/

2 pyt: Jak sie oduczyc umiejetnosci, ktora raz sie nauczylo ? Mozna ? :P

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:15 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):

2 pyt: Jak sie oduczyc umiejetnosci, ktora raz sie nauczylo ? Mozna ? :P


umiejetnosci w sensie profesji czy talentow?

talentow mozesz uduczyc sie u trenera za drobna oplata

profesji mozesz natomiast oduczyc sie sam. w oknie w ktorym masz podane wszystkie skille (bron, profesje itd) kliknij na ta ktorej sie chcesz oduczyc, powinien tam byc czerwony krzyzyk (jak w windowsie) - wystarczy na niego kliknac i potwierdzic operacje

troche chaotycznie to napisalem ale wlasnie ucze sie na statystyke i nie wiem co sie dzieje ;-)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 22:35 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
GranDzioR napisał(a):

2 pyt: Jak sie oduczyc umiejetnosci, ktora raz sie nauczylo ? Mozna ? :P


umiejetnosci w sensie profesji czy talentow?

talentow mozesz uduczyc sie u trenera za drobna oplata

profesji mozesz natomiast oduczyc sie sam. w oknie w ktorym masz podane wszystkie skille (bron, profesje itd) kliknij na ta ktorej sie chcesz oduczyc, powinien tam byc czerwony krzyzyk (jak w windowsie) - wystarczy na niego kliknac i potwierdzic operacje

troche chaotycznie to napisalem ale wlasnie ucze sie na statystyke i nie wiem co sie dzieje ;-)


Ta drobna oplata to 1g, potem 5g i za kazdym nastepnym razem dodaj +5g. Max. 50g.

Drugie pytanie: Character sheet, zakladka Skills, zaznaczasz skill i w oknie "rozwiniecia" klikasz na guzik delete.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 08:36 
Cytuj  
Znacie jakiś mały programik ściągalny z netu który by przerabiał wowowskie screenshoty z tga na jpg?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 08:45 
Cytuj  
Dzieki, wlasnie zmienilem mining, na juwelcrafting ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.