mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 02:18 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Hello moglby ktos zyczliwy podac stronke z petami dla huntera... Ja mialem taka stronke w zakladkach ale niewiedziec czemu cale zakladki poszly sie j....

Jezeli ktos zna tak owa stronke prosze o szybkie podanie linka:)

o to?
http://www.goodintentionsguild.info/hunters.html
http://petopia.brashendeavors.net/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:10 
Cytuj  
Ok dzieki bardzo ren pierwszy link tez mialem zanim mi zakladki sie skasowaly....


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:01 
Cytuj  
Leveluje wlasnie huntera i szukam optymalnego PvP MM buildu... Nie chce bawic sie w levelowanie z BM pozniej zmienianie na 60 znowu wracanie i pozniej to samo na 70.
Czytalem opinie, ze z MM buildem tez mozna sprawnie levelowac.

Zalozenie jest takie... Build ma byc najlepszy do PvP a jako, ze lubie duze numerki to domyslam sie, ze powinien byc to MM.

Nie oczekuje gotowca wiec poszperalem troche i znalazlem taki build:

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

Jakie opinie ? Czy lepiej jednak dac kilka pkt w surv ?

dzieki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:04 
Cytuj  
Nie zebym sie czepial, ale skad u ciebie przekonanie ze do pvp najlepszy markman jest?? Grubo sie mylisz, moze mm jest lepsze w massive pvp naprzyklad takie av.

Ale kiedy juz przyjdzie ci walka na arenach czy 1vs1 a moze nawet jak dwoch na ciebie napadnie bs jest niezastapione...

Po pierwsze nikt cie nie moze zatrzymac stawiasz frost trapa i po prostu oddalasz sie od agresorow przy czym w tym czasie twoj pet robi niezle obrazenia dla wroga...

Nawet wchodzac w berserk mozesz robic wiekszy dmg niz w marksman...

Takie jest moje prywatne zdanie a co z tym zrobisz to juz twoja prywatna sprawa:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 35
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:21 
Cytuj  
@simo
Lvlowalem z MM buildem, ale po wysluchaniu opini innych hunterow i gdy pet przestawal trzymac aggro to przezucilem sie na BM. Od tego momentu zalowalem, ze zrobilem to tak pozno. Solo pve jest imho o niebo prostsze/przyjemniejsze jako BM. Co do pvp tez nienajgorzej sie sprawuje, inna taktyka walki, ale nadal skuteczna.

Na MM moga byc problemy z petem ( utrzymywanie aggro / przezywalnosc ) takze efektywnosc grindu znacznie spadnie.

@kkkk20
Cytuj:
Ale kiedy juz przyjdzie ci walka na arenach czy 1vs1 a moze nawet jak dwoch na ciebie napadnie bs jest niezastapione...


bs ? Jakos nie moge skojarzyc takiego skrotu... Co to znaczy ? 1v1 MM imho bardzo dobrze sprawuje sie w pojedynkach 1v1 i na arenach, nie mam co narzekac.

Cytuj:
Po pierwsze nikt cie nie moze zatrzymac stawiasz frost trapa i po prostu oddalasz sie od agresorow przy czym w tym czasie twoj pet robi niezle obrazenia dla wroga...


Agresorzy uzywaja tylko auto-attack ? Zalozenie, ze pozwola nam sie spokojnie oddalic jest delkiatnie mowiac 'naiwne'.

Cytuj:
Nawet wchodzac w berserk mozesz robic wiekszy dmg niz w marksman...


e?


Posty: 1
Dołączył(a): 19.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:46 
Cytuj  
Co myślicie o takim buildzie do levelowania 60-70:
http://www.wowhead.com/?talent=cEb00xxRqumZVVb

A docelowo takim:
http://www.wowhead.com/?talent=mEb00xxRquVoVVbRV

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:54 
Cytuj  
Betist napisał(a):
@simo
Lvlowalem z MM buildem, ale po wysluchaniu opini innych hunterow i gdy pet przestawal trzymac aggro to przezucilem sie na BM. Od tego momentu zalowalem, ze zrobilem to tak pozno. Solo pve jest imho o niebo prostsze/przyjemniejsze jako BM. Co do pvp tez nienajgorzej sie sprawuje, inna taktyka walki, ale nadal skuteczna.




Ja tez takie opinie slyszalem, ale podobno ostatnio growl zostal buffniety i stad wiele pojawiajacych sie postow, ze spokojnie leveluja z MM.


Posty: 35
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 23:57 
Cytuj  
orny napisał(a):
Co myślicie o takim buildzie do levelowania 60-70:
http://www.wowhead.com/?talent=cEb00xxRqumZVVb

A docelowo takim:
http://www.wowhead.com/?talent=mEb00xxRquVoVVbRV


Ja bym raczej proponowal cos w tym stylu :
http://www.wowhead.com/?talent=cEb00xxRqumZVVb.

Thick Hide i Imp. revive pet to must have dla BM, bez tego trudno byloby sie obejsc. Na poczatku pakujesz wszystko w BM, a dopiero pozniej zaczynasz MM.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 09:58 
Cytuj  
Betist chodzi mi o to ze jak jestes w berserku mozesz spokojnie oddalic sie od przeciwnikow uzyjac fros trapa przy tym...

Jak ci wiadomo bedac w berserku nie mozesz zostac spowolniony na zadne ze sposobow, ani forst mag, ani hamestringi ani fear... no nic wiec dlatego napisalem ze spokojnie mozesz sie oddalic... Wyprowadz mnie z bledu jezeli sie myle...

co do bs to zwykla literowka, pomylka znaczy sie mialo byc bm...
o wiele latwiej gra mi sie wlasnie buildem bm niz marksman ale jak juz wczesniej napisalem to tylko moje osobiste zdanie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 10:23 
Cytuj  
Ulozylem sobie taki build, do levelowania solo.

http://www.wowhead.com/?talent=mtbh0xgRVzAoVxroV

Oczywiscie build jest na level 70ty, wobec czego zastanawiam sie w ktora strone isc najpierw. Oczywiscie troche kusi, zeby leciec od razu w BM, ale zastanawiam sie, czy po daniu 5 punktow w Improved Aspect of The Hawk nie pojsc w marksman, do talentu Go for the Throat, bo wowczas z kotkiem walacym clawy mozna by robic naprawde imba dps ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 10:54 
Cytuj  
Ja bym to zrobił w ten sposób:
http://www.wowhead.com/?talent=cEb0zxxRVuVoVxroV
...i leciał BM.

Przerobiłem tylko BM tree, z marksmanem i Survivalem też bym troche pomieszał, ale mi się spieszy :-]

Bestial Discipline jest imo lepszy niż Go For Throat.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:53 
Cytuj  
Tylko moze warto wziac pod uwage, ze bestial discipline dostaje sie dopiero na 35 levelu, a Go for the Throat mozna miec juz na 22. ;]
To ma byc build do levelowania w koncu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:34 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Tylko moze warto wziac pod uwage, ze bestial discipline dostaje sie dopiero na 35 levelu, a Go for the Throat mozna miec juz na 22. ;]
To ma byc build do levelowania w koncu.


Ja robilem wlasnie mniej wiecej w ten sposob. Do ~40lvl MM z go for the throat i moby padaly szybko z powodu mojego duzego dmg.
Potem respec na BM, bo pet mogl miec juz prawie wszystkie bonusy do dmg (wczesniej dostaje speed/arrmor/hp).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:43 
Cytuj  
A swoja droga nie rozumiem talentu Bestial swiftness. Czemu ma sluzyc jego o 30% wieksza szybkosc. Ze nie bede mu uciekal na mouncie? Imo weak. Chyba, ze ja nie rozumiem tego talentu


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:48 
Cytuj  
Pet szybciej biega, szybciej dolatuje do moba/gracza i moze dogonic moba/wroga, ktory zaczol uciekac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:51 
Cytuj  
Dzieki swiftness pet jest przy drugim mobie zanim zlootujesz pierwszego. Talent ktorego brak szybko zauwazysz po dropnieciu BMa na cos innego ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 17:58 
Cytuj  
Nie lepiej ten 1 punkt wladowac w cos innego a peta nauczyc dash albo charge?

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:03 
Cytuj  
A kazdy pet ma dash'a?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:07 
Cytuj  
@Girdian

Talent ten, uratował mnie nieobliczalną ilość razy, jak miałem iść w MM to aż jakoś dziwnie się grało bez niego. Na początku myślałem jak ty, ale to jest IMO jeden z talentów must have.


Posty: 35
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 20:29 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
@Girdian

Talent ten, uratował mnie nieobliczalną ilość razy, jak miałem iść w MM to aż jakoś dziwnie się grało bez niego. Na początku myślałem jak ty, ale to jest IMO jeden z talentów must have.


/sign

Tak samo nie wiem czemu prawie w kazdym builidzie BM pominiety jest imp revive pet ? Imho to jest podstawa kazdego BM - szybki i tani revive peta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.