mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 04:29 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ale chodzi mi o to żebym po kliknięciu na [Trinket] miał napisane "2% crit chance" (W stosunku do mojego levela) a nie "24 Critical strike rating".


wystarczylo wpisac rating na curse gaming

http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... ng-buster/

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:09 
Cytuj  
Bede potrzebowal modzika na arenki, ktory jakos by mi ulatwil z kim sie gra. Do tej pory robilem to recznie i szlo sprawnie, ale gralem 2vs2 i 3vs3, w przypadku 5vs5 nie spamietam nickow i klas. Albo by sie przydal jakis mod, ktory po najechaniu myszka na goscia zostawi jakies okienko z nickiem i klasa, albo zapisywal mi gdzies z boku kogo mam i dawal mozliwosc targetowania. Jakies pomysly na rozwiazanie takiego problemu? 5vs5 bedzie wymagalo sprawnego dowodzenia, duzo lepszego niz na AB czy WSG.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:30 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Bede potrzebowal modzika na arenki, ktory jakos by mi ulatwil z kim sie gra. Do tej pory robilem to recznie i szlo sprawnie, ale gralem 2vs2 i 3vs3, w przypadku 5vs5 nie spamietam nickow i klas. Albo by sie przydal jakis mod, ktory po najechaniu myszka na goscia zostawi jakies okienko z nickiem i klasa, albo zapisywal mi gdzies z boku kogo mam i dawal mozliwosc targetowania. Jakies pomysly na rozwiazanie takiego problemu? 5vs5 bedzie wymagalo sprawnego dowodzenia, duzo lepszego niz na AB czy WSG.


ArenaMaster

Opis:
This addon helps you to identify what are the classes of your opponents in arenas. This is some kind of Score frame replacement for arenas, since the blizzard one is only available at the end of the arena.

Simply target or mouseover an enemy while inside of an arena adds his class,name, and health percentage to a draggable and resizable frame. The class and names are colored with the class associated color (druid=orange, priest=white etc). Of course you cannot detect who are your opponents before the arena starts. Also, when an enemy dies, his name is greyed, and recolored if detected alive later (FD, resurrection, ...)

Infos are shared and synced to other users of this addon using the addon channel.

Clicking on a name in the frame announces on the /BG channel infos about the clicked name and click on the little icon on the left to target him.

Obrazek


_________________
Maiori Cede

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:38 
Cytuj  
Poszukuję moda do craftingu, który zmieniałby okno profesji na jakieś bardziej czytelne bo to obecne jest tak malutkie i ciasne, że przewijanie całości i szukanie czegoś konkretnego jest średnio przyjemne w szczególności jak się ma dużo produktów na liście.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 12:43 
Cytuj  
http://wow.curse-gaming.com/en/files/de ... ll-window/
Advanced TradeSkills Window.


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 01:59 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://wow.curse-gaming.com/en/files/details/2389/advanced-trade-skill-window/
Advanced TradeSkills Window.

używłem tego w 2.0.0 i było mocno bugnięte. Mam nadzieje że to poprawili.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:51 
Cytuj  
Jaki polecacie mod do ostrzegania przed wrogim graczem, najlepiej, aby wydawal sygnaly dzwiekowe. ;]
Obecnie uzywam 'radara', ale chcialbym cos bardziej zaawansowanego.


_________________
@polygamia

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 15:47 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jaki polecacie mod do ostrzegania przed wrogim graczem, najlepiej, aby wydawal sygnaly dzwiekowe. ;]
Obecnie uzywam 'radara', ale chcialbym cos bardziej zaawansowanego.

Ja używam spellalerta. Na środku ekranu wywala ci jaki czar rzuca przeciwnik, w tym ktoś z przeciwnej frakcji. Np odpoczywasz sobie jedząc chlebek a nagle na ekranie wywala ci się napis, że XXX cast spell.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:15 
Cytuj  
No tak, ale mi chodzi o takie cos, co ostrzega przed wrogim graczem, ktory znajduje sie niedaleko mojej postaci, jak juz rzuca czar to moze byc za pozno. :D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 21:21 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No tak, ale mi chodzi o takie cos, co ostrzega przed wrogim graczem, ktory znajduje sie niedaleko mojej postaci, jak juz rzuca czar to moze byc za pozno. :D


ROFTL..... N/C


Zainstaluj sobie jeszcze moda co automatycznie zabija wrogich graczy i automatycznie zabija moby... osiagniesz pelnie szczescia i skilla. :D

BTW. jest taki mod..... twoje oczy i uszy, jesli to ci nie wystarcza to proponowalbym jakies gry na tury. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:33 
Cytuj  
Co za pala, nie znasz odpowiedzi to stfu.

Chodzi mi cos w desen moda radar + sygnal dzwiekowy.


_________________
@polygamia

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 23:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Chodzi mi cos w desen moda radar + sygnal dzwiekowy.


noktowizor tez?
moze odrazu podglad satelitarny calej zony ;D

Cytuj:
BTW. jest taki mod..... twoje oczy i uszy, jesli to ci nie wystarcza to proponowalbym jakies gry na tury.


jak komus nie wystarczaja oczy.uszy, to musi l2p.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:27 
Cytuj  
Najsmieszniejsze jest to ze tacy gracze ktorzy maja zainstalowane 150 addonow w takim stylu + 50 makr na skille + pewnie jeszcze inne rzeczy odwalajace za nich 90% gry i klikania w myszke klawiature pisza potem porady dla innych jak grac i uchodza za proplayerow. :-( LOL

Mnie taki mod o jakiego prosi Atherius odbieralby przyjemnosc z gry, pozatym dla mnie jest to ni mniej ni wiecej, tylko zwykly cheat (tak jak podmiana modeli zeby lepiej widziec np. gnomy).

Takie mody powinny byc zabronione a osoby uzywajace ich z\sa dla mnie noobami. :-)

PS. To nie jest flame ani atak personalny staralem sie anpisac posta "bezosobowo". :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:34 
Cytuj  
Idz do supermarketu, poloz glowe na wadze i wcisnij 'buraki'... ;/

Nie interesuje mnie twoje zdanie, pytam sie o moda to licze na odpowiedz a nie na offtopa, nie mozesz tego zrozumiec ? Idzi sie wyplacz mamie w spodnice i nie zasmiecaj tego tematu kabanie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:45 
Cytuj  
1. Jesli myslisz ze wdam sie z toba w pyskowke na poziomie na jakim jest twoja gra w WoWa z "uber" modami to sie mylisz, za stary juz jestem na takie rzeczy.

2. Ja nie najezdzam na ciebie tylko na twoj styl gry ale wiem ze prawda boli. :-) nie martw sie kiedys nauczysz sie grac bez cheatow. :-)

3. BTW nie pytasz o moda tylko o cheata a to juz nie ten temat a nawet nie wiem czy to forum.

4. Dorosnij i do gry w MMO i do rozmowy na forum.

5. EOT

PS. Zajebiste masz teksty i podejscie "zadalem pytanie to licze na odpowiedz" - liczyc to ty mozesz na to ze umrzesz misiu. :-)
PS2. I mnie nie interesuje to ze ciebie nie interesuje moje zdanie bo moze interesowac innych - to nie jest twoje forum (na szczescie bo bylby 1 topic - "jak ulatwic gre w WoWa ludziom ktorzy nie umia nic zrobic bez cheatow".) - duzo nauki jeszcze przed toba.

A teraz mozesz juz wyjsc - juz wiemy ze nie umiesz grac a niebede ci pisac "L2P" bo to zbyt oklepane..... :-(


hehe ale sie rozpisalem a co serwer mi padl. :-((


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:52 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No tak, ale mi chodzi o takie cos, co ostrzega przed wrogim graczem, ktory znajduje sie niedaleko mojej postaci, jak juz rzuca czar to moze byc za pozno. :D


Nie ma takiego moda.

I dobrze... z każdego zera mógłby zrobić bohatera ;)


Posty: 8
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:54 
Cytuj  
Atherius, Twoja bulwersacja jest bezpodstawna, w zupelnosci zgadzam sie z przedmowcami co do samej koncepcji stosowania masy addon'ow :o Mija sie to z celem i nie wiem jak może komus to przynosic satysfakcje z gry [...]

Cytuj:
pytam sie o moda to licze na odpowiedz a nie na offtopa


Ale tego pytania nie da sie, nie skomentowac :)

Cytuj:
nie mozesz tego zrozumiec


Moim zdaniem, to Ty nie do konca rozumiesz idei tej gry, oszukujesz sam
siebie stosujac mase ulatwien -.-

P.S Imo uzywajac mase wyszukanych przymiotnikow pod adresem innych userow forum nie otrzymasz odp na swoje pytanie......


_________________
Gdy spoglądasz w otchłań, ona także spogląda na Ciebie...

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:56 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie interesuje mnie twoje zdanie, pytam sie o moda to licze na odpowiedz a nie na offtopa, nie mozesz tego zrozumiec ? Idzi sie wyplacz mamie w spodnice i nie zasmiecaj tego tematu kabanie.



temat nazywa sie "mody", a wiec sobie dyskutujemy o nie istniejacym (na szczescie) addonie. troche tez oceniamy jego potencjalnych userow, ale to nic!

ps. a wiesz, ze mozesz obracac kamerke nie zaleznie od postaci? to pomaga wykryc evil alliance/horde :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 00:58 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Atherius napisał(a):
No tak, ale mi chodzi o takie cos, co ostrzega przed wrogim graczem, ktory znajduje sie niedaleko mojej postaci, jak juz rzuca czar to moze byc za pozno. :D


Nie ma takiego moda.

I dobrze... z każdego zera mógłby zrobić bohatera ;)

Bodajże Enemy Cast Bar, pokazuje najbliższe w okolicy casty o ile się tego nie wyłączy (widać na ekranie np. że priest zarzuca na siebie shielda etc). Bywa irytujące, ale może się przydać jeśli ktoś już czuje nieodpartą potrzebę posiadania czegoś takiego. Osobiście dałem na off.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 24 sty 2007, 01:02 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 01:01 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
SCT, pokazuje najbliższe w okolicy casty o ile się tego nie wyłączy. Bywa irytujące, ale może się przydać jeśli ktoś już czuje nieodpartą potrzebę posiadania czegoś takiego.


sct, spellalert, nEcb i inne mody tego typu parsuja combat loga i wyrzucaja dane w skondensowanej formie.

pojawieniu sie wrogiego gracza nie towarzyszy zaden wpis w logu, czy tez inna reakcja interfacu.
tak wiec legalny mod nie ma prawa bytu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.