mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:18 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
a ja z natury nie umiem patrzeć subiektywnie :P


chyba obiektywnie ;]

enyłej -

locki: znerfowane.
huntz: znerfowane.
...
gogo rogues.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:37 
Cytuj  
Teraz juz plate jestem, rawr~
AS ignoruje armor z tego co wiem, a crity po 1700 (bez zadnych buffow, chociaz hunter byl w t3) wydaja mi sie odrobinke zbyt mocne
:)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:26 
Cytuj  
huntera powinni z gruntu przebudowac, bo jesli w combie trap -> aimed,multi,arcane,auto cos nie wyjdzie to hunter lezy...


btw. a czy wy zauwazyliscie ze hunter z aimed, multi ma 100% na crita? takie odnosze wrazenie, nie bylo huntera ktory by przy tym nie critnal(roguem jestem)....

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 08:05 
Cytuj  
cypis napisał(a):
jesli dasz talenty w imp fireball/frostball to przy 5/5 bedziesz dostawal 10% mniej bonusu z twojego spelldmg do tych czarow.
W pozostalych przypadkach talenty zmniejszajace casttime nie maja wplywu na dmg coefficient.

Być może znajdzie się jakieś lepsze zastosowanie dla tych 5 talentów :/

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 08:56 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
huntera powinni z gruntu przebudowac, bo jesli w combie trap -> aimed,multi,arcane,auto cos nie wyjdzie to hunter lezy...


btw. a czy wy zauwazyliscie ze hunter z aimed, multi ma 100% na crita? takie odnosze wrazenie, nie bylo huntera ktory by przy tym nie critnal(roguem jestem)....


Właśnie dla mnie to dziwne jest, bo np. z aimed shot crity wchodzą mi bardzo rzadko, natomiast z arcane shot i z multishota o wiele częściej. Mam sprzęt lichy, 19,6% to crit, a mimo to przynajmniej kilka razy zdarzyło mi się sypnąć krytyka za ponad 2k. Ale to wielka rzadkość, przeważnie są mniejsze, choć dość częste. Ale to nie jest tak że mam 100% pewny choć 1 krytyk jak robię takie kombo.
Nerf nieco dla mnie irytujący, ale chyba bardziej dlatego że jest, niż dlatego że jego efekty są takie a nie inne. Bo to irytuje, najpierw dają takie fajne gagdety a tu nagle bach.


_________________
O.o

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 15:56 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
cypis napisał(a):
jesli dasz talenty w imp fireball/frostball to przy 5/5 bedziesz dostawal 10% mniej bonusu z twojego spelldmg do tych czarow.
W pozostalych przypadkach talenty zmniejszajace casttime nie maja wplywu na dmg coefficient.

Być może znajdzie się jakieś lepsze zastosowanie dla tych 5 talentów :/


Jak nie wezmiesz tych talentow to bedziesz w minute castowal 20 a nie 24 frostbolty. Wiec jakbys nie liczyl to sie oplaca ...

Ale nerf chujowy musze przyznac :( Od zawsze bylo tak ze zmniejszenie talentami czasu castowania nie wplywa na dmg .. i karwia po 2 latach im sie odmienilo ... balwany :P

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 16:03 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ale nerf chujowy musze przyznac :( Od zawsze bylo tak ze zmniejszenie talentami czasu castowania nie wplywa na dmg .. i karwia po 2 latach im sie odmienilo ... balwany :P


od zawsze Corruption, curse of agony i Shadow Word:Pain otrzymywaly 100% bonusu ze spell dmg.
i nagle im sie odmienilo i teraz dostaja 93% (co smieszniejsze, zaraz po wprowadzeniu 2.0 otrzymywaly 133%).

dev team blizzarda zachowuje sie jak mloda suczka w ciazy ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 16:22 
Cytuj  
KURWA. Jak ja się dzisiaj wkurwiłem. Takiego nerfa to jeszcze magowie nie mieli. Na Stamina gearze mam 990 BOLTA!! ja Cie pierdole co za szyszki zryte tam mają.

Jedyny plus to brak cd na CSie, reszta w dupe jeza jest debilna. A Mana Shield = POTKI MANY bo się zesrasz w pvp zanim kogoś ubijesz. Co za dramat ja jebie. Chyab trzeba będzie w 3 sekundowy Frostbolt zainwestować, inne możliwości nie widze.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 16:37 
Cytuj  
jak tam pyro?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 16:57 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
jak tam pyro?


A widziales kiedys talenty do skrocenia czasu castowania pyro ?

Sobtainer napisał(a):
KURWA. Jak ja się dzisiaj wkurwiłem. Takiego nerfa to jeszcze magowie nie mieli. Na Stamina gearze mam 990 BOLTA!! ja Cie pierdole co za szyszki zryte tam mają. .


A normalnie to po ile miales te bolty Panie Full Frost Rzadzi magu ? :) Zreszta jak sam napisales ... w stamina gearze, wiec zakladam ze i tak decydujesz sie w ten sposob na lekki nerf dmgu wzgledem staminy ? :)

L2P hihi :)

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 17:36 
Cytuj  
czyli rozumiem, ze przez najblizszy tydzien mam omijac fora magow, bo bedzie panowac tan niezla powodz? ;D

a tak na serio - ja tego nerfa widze jako ostateczny sygnal dla graczy, zeby porzucili spell dmg+ gear z naxx i ubrali sie w green/blue itemy z tonami staminy.

w nastepnym patchu pewnie oberwie sie lockom i shadowboltowi/immolate.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 18:43 
Cytuj  
Pewnie, najlepiej niech magą dadzą jeszcze plate a +spell dmg i +spell crit chance zmienią na attack power i melee crit chance, będzie kur** warek z blinkiem i bąbelkiem... A, i jeszcze tarcza koniecznie :roll:

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:21 
Cytuj  
Zamknac japy jak nie wiecie nawet o co biega. W pvp to gowno zmienia bo jak spotkacie frost maga i ten zechce pojechac po cd to mozecie juz planowac corpse run (kazda klasa) i gowno co zrobicie i tak dostaniecie w dupe. To jest PvE dps nerf, btw sob zlokaj opcje arc/fire i main dmg scorch, idz w crit gear i wez trinket z karazhan co procuje na cricie i ten drugi co zwieksza sdmg po cricie :]

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:26 
Cytuj  
Domin napisał(a):
W pvp to gowno zmienia bo jak spotkacie frost maga i ten zechce pojechac po cd to mozecie juz planowac corpse run (kazda klasa)


w szczegolnosci SL lock z 12k hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:43 
Cytuj  
Domin kurwa <browar>

Ogólnie ssijcie pleby i tak w dupe dostaniecie ;p;p;p;p

Nie nie tak na poważnie bez wulgaryzmów. Frost Magulec zawsze bazował na mniejszym dmgu. Nie zależnie czy w PvE czy w PvP. Zawsze był gorszy bo nie rolował. Trzeba było się naprawdę napocić i w ciągu 4 godzin raidu mieć 2 minuty w sumie postoju a i tak przegrywał człowiek z Fire plebem. Mieliśmy szanse teraz z elementalem podskoczyć pod fire plebów, ale po tym nerfie to sobie possać będziemy mogli nawzajem.

Gówno trafiło w wentylator, 2 magów Fire i Frost i Frostuwa będzie do novy z elementala i lekkiego dmgu na tyłach a Fire plebstwo będzie dumne ze robi dmg bez skilla.

enywaj. zajebiscie sie spotkac mage vs mage i obydwoje elementala wystawiają. ostatnio tak mialem przy haala, walka ~1m30 sec.

Co do main scorch dmg. lael, nie wiem nawet nie chce myslec o co lata. mam zrezygnowac z bicia po 10 mobow na rzecz scorchowania? NEVAh. wytargałem dzisiaj 22% na crita na full frost buildzie przy 580dmg spells z molten armor. na fire przekroczyłym 30%. mogloby to niezle zadzialac, ale ja nie cierpie fire. musialbym bys w dolku zeby to zrobic - chociaz kto wie, zobaczymy pozniej.

Nephilim napisał(a):
w szczegolnosci SL lock z 12k hp.


A ty kolego nie kozacz, bo na 95% ja Ci mówie że byś zdechł :). Dziękuje.

Qraczek napisał(a):
bargaw napisał(a):
jak tam pyro?


A widziales kiedys talenty do skrocenia czasu castowania pyro ?

Sobtainer napisał(a):
KURWA. Jak ja się dzisiaj wkurwiłem. Takiego nerfa to jeszcze magowie nie mieli. Na Stamina gearze mam 990 BOLTA!! ja Cie pierdole co za szyszki zryte tam mają. .


A normalnie to po ile miales te bolty Panie Full Frost Rzadzi magu ? :) Zreszta jak sam napisales ... w stamina gearze, wiec zakladam ze i tak decydujesz sie w ten sposob na lekki nerf dmgu wzgledem staminy ? :)

L2P hihi :)


Qra plx, weź stary zainwestuj w pasek jakiś :)) NW nigdy nie był dobry ;p


Ostatnio edytowano 24 sty 2007, 20:07 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:46 
Cytuj  
No rzeczywiscie czy to frostem czy fire skill w rajdach jest niezbedny lol :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 20:19 
Cytuj  
Sob, z całym szacunkiem, jak pojedziesz lock'a w PvP gear/buld (nie mówię PvP revard tylko PvP spec w temacie gearu) to stawiam browar... No chyba że afk będzie albo się właśnie będzie tarzał ze śmiechu....

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 20:27 
Cytuj  
chopin napisał(a):
albo się właśnie będzie tarzał ze śmiechu....


To jest tzw. "taktyka". ; )

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 20:39 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Sob, z całym szacunkiem, jak pojedziesz lock'a w PvP gear/buld (nie mówię PvP revard tylko PvP spec w temacie gearu) to stawiam browar... No chyba że afk będzie albo się właśnie będzie tarzał ze śmiechu....


nie chce mi sie poraz kolejny raz pisac. zreszta, postaram sie to udowodnic filmem za jakis czas.

Wy naprawde siedzicie w elwynn i króliki bijecie chyba, albo trafiacie na ludzi z 5 bindami pod skillami. Albo mam cd na ib i cold snapie, albo warlock niezyje, nie wazne jaki.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 20:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Wy naprawde siedzicie w elwynn i króliki bijecie chyba, albo trafiacie na ludzi z 5 bindami pod skillami. Albo mam cd na ib i cold snapie, albo warlock niezyje, nie wazne jaki.


nie ukrywam, ze chce to zobazyc ;]

(i ofc mowimy o pvp @ lvl 70).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.