mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 21:25 
Cytuj  
Of corz nie, nie mówimy o PvP na levelu 70. Niestety... :)

O PvP level 70 porozmawiamy za pół roku :).

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 22:27 
Cytuj  
to o pvp na <70 nie ma co nawet dyskutowac.

i czemu za pol roku? za iesiac juz 90% community bedzie latac na 70.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 22:40 
Cytuj  
level w pvp to mi wisi [of corz nie do przesady], wazne jest to co masz na sobie. dlatego mowie za pol roku.


Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 23:06 
Cytuj  
Ta sob jestes zajebisty i kazdego locka pojedziesz... Niezłe generalizowanie delikatnie mowiac

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 23:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
level w pvp to mi wisi [of corz nie do przesady], wazne jest to co masz na sobie. dlatego mowie za pol roku.


nie rozumiem o co dokladnie Ci chodzi.
za pol roku bedzie juz masa epaxow z black citadel, sure, ale do tego czasu ludzie beda latac w blue gearze ze zwyklych 5 man.

nie widze zadnego przeciwskazania aby zaczac porownywac klasy ubrane w blue itemy dostepne dla kazdego.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 23:16 
Cytuj  
za pol roku kech na moim serwie juz jest jakies 50-70 ludzi na 70 levelu na na 68-68 nie che mi sie liczyc sam ma 68 juz :wink:


Muwisz ze chesz locka polozyc ? aha

ok aff build

lock zaczyna/fear/dead coil/seduce

lapiesz 4 doty+drain life= zebys sie zesral nie zdazysz zabic locka zanim cie doty zjedza

ice block!!!+elemental ? ok banish na elementala i zabwa zaczyna sie od poczatku :P

mag ma zurzyte cd lock nie :roll:

e tam nie chce mi sie teocraftowac :P z mojego doswiadczenia pvp

(przedewszytkim w halaa)

to iceblok mag (tylko i wylacznie)ma calkiem duze szanse ubic locka tylko musi urzuc wszytkie cd i miec luck do critow, (doty nie crituja)

moj przysz build pvp dla locka to 39/7/13

do tego taka ciekawoska x aff lock wszytkie doty,jede lock rzuca CoS i+trinket i wyciagam jakies 370 z drain lifa :]

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 23:43 
Cytuj  
Dzizas, UŻYĆ, a nie urzyc, no kuzwa! Chcesz by wszyscy oślepli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 00:19 
Cytuj  
sata napisał(a):
Ta sob jestes zajebisty i kazdego locka pojedziesz... Niezłe generalizowanie delikatnie mowiac


no bo jestem 8)

p.s
ja naprawde lockow jade....

Sinthar napisał(a):
za pol roku kech na moim serwie juz jest jakies 50-70 ludzi na 70 levelu na na 68-68 nie che mi sie liczyc sam ma 68 juz :wink:


Muwisz ze chesz locka polozyc ? aha

ok aff build

lock zaczyna/fear/dead coil/seduce

lapiesz 4 doty+drain life= zebys sie zesral nie zdazysz zabic locka zanim cie doty zjedza

ice block!!!+elemental ? ok banish na elementala i zabwa zaczyna sie od poczatku :P

mag ma zurzyte cd lock nie :roll:

e tam nie chce mi sie teocraftowac :P z mojego doswiadczenia pvp

(przedewszytkim w halaa)

to iceblok mag (tylko i wylacznie)ma calkiem duze szanse ubic locka tylko musi urzuc wszytkie cd i miec luck do critow, (doty nie crituja)

moj przysz build pvp dla locka to 39/7/13

do tego taka ciekawoska x aff lock wszytkie doty,jede lock rzuca CoS i+trinket i wyciagam jakies 370 z drain lifa :]


sranie w banie i trzymanie się trawy, ja bym proponował jakąś księge taktyk napisać.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 00:54 
Cytuj  
a moze tak
dobry mag > słaby lock
dobry lock > slaby mag
dobry mag = dobry lock
xD chory jestem i gadam bez wiekszego sensu

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 03:23 
Cytuj  
Sob, zarzuc jakies swoje filmy, jak skladasz tych lockow, z checia popatrze.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 08:21 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
Muwisz ze chesz locka polozyc ? aha

ok aff build

lock zaczyna/fear/dead coil/seduce

lapiesz 4 doty+drain life= zebys sie zesral nie zdazysz zabic locka zanim cie doty zjedza

ice block!!!+elemental ? ok banish na elementala i zabwa zaczyna sie od poczatku :P

mag ma zurzyte cd lock nie :roll:

e tam nie chce mi sie teocraftowac :P z mojego doswiadczenia pvp

(przedewszytkim w halaa)

to iceblok mag (tylko i wylacznie)ma calkiem duze szanse ubic locka tylko musi urzuc wszytkie cd i miec luck do critow, (doty nie crituja)

moj przysz build pvp dla locka to 39/7/13

do tego taka ciekawoska x aff lock wszytkie doty,jede lock rzuca CoS i+trinket i wyciagam jakies 370 z drain lifa :]


Jak zaczynasz od seduce jako aff lock to gratz skilla. Frost mag cie zje i wypluje bo zanim doty zdarza zrobic jakis dmg to dostaniesz 5 skillance w dupe i sie zlozysz ze swoim 10k hp, a jak jeszcze walczysz z UD mag to jeszcze gorzej :D Fyi, cs zdjety z gcd wiec jezeli uzyjesz spelli z cast time to masz 10 sek odpoczynku od castowania. Max rank barrier i mana shield z glovsami z pvp to 2k hp absorbed, przecietny frost pvp mag bedzie mial unbuffed 10k hp wiec wiesz... zanim zjedziesz te 10k hp + shieldy i jakims cudem nie dostaniesz paru skillance w dupe to gratz skasowania afk playera.

@ Sob
Pomysl do pve, zamiast jebac fireballe jedziesz max crit +dmg i arcane build, trinket z karazhan po 3 critach jebie spella za ~1.5k ? a drugi z jakiejs instance po cricie ma szanse procnac +150 dmg na ilestam sek. Wiec masz tutaj fajna alternatywe do fireball spama. Jak to bedzie wygladac w praktyce to powiem jak przetestuje ale na papierze wyglada dobrze. Btw jak tam spellfire secik? U mnie belt gotowy, glovsy beda w sobote i na vest trzeba bedzie z 2 tyg poczekac, ale bedzie warto :]
I linknij geara z jakim ten swoj crit% uzyskales plz.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 08:47 
Cytuj  
Mały OT:

Domin lub inni - orientujecie się skąd lecą patterny na:

Battlecast Hood
Battlecast Pants
?

Widze ze są to itemki boe wiec nie trzeba będzie rolnac tailoring, żeby je zdobyć, chociaż z drugiej strony na thottbot jest napisane ze jest potrzebny tailoring 375, żeby mieć bonus z setu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:14 
Cytuj  
Ja nie przezylem tak bardzo tego nerfa frostbolta bo akurat dostalem 66lvl i ice lance. Zamiast przezywac nerfa przezywalem co innego :> - o k... co za spell O_O. /bow /bow /bow

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Gówno trafiło w wentylator, 2 magów Fire i Frost i Frostuwa będzie do novy z elementala i lekkiego dmgu na tyłach a Fire plebstwo będzie dumne ze robi dmg bez skilla.


Ty chyba jakies kompleksy masz w stosunku do fire magow .. powaznie ... Wbrew pozorom firemag zeby w PvE robic porzadny dmg tez musi sie starac :) Odnosze wrazenie ze nigdy nie probowales, a sie madrzysz :)

Sobtainer napisał(a):
bla bla bla molten armor blah bla blah


Tak, molten armor jest fajny :) Najbardziej podoba mi sie plywanie w jeziorku w Zangarmarsh (czy jak to cholerstwo sie nazywa) i piranie ktore sie zabijaja o molten armor. Fajnie ze crituje, szkoda natomiast (!) ze nie uzywa mojego +dmgu. Ale wtedy przeciez wszyscy by plakali ze molten armor jest be.

Sobtainer napisał(a):
Qra plx, weź stary zainwestuj w pasek jakiś :)) NW nigdy nie był dobry ;p

Kiedys Ty mnie synu inspectowal ostatnio ? Czy moze profil mam nie zaktualizowany :P (hint: pasek to jeden ze slotow ktory akurat mam wypelniony gadzetem z T3). A jak mnie widziales w T2 to pewnie wlasnie wylazlem z jakies instancji i uzywalem 3 kawalkow NW zeby troche aggro zmniejszyc (jak juz wspominalem wszyscy lvluja i prot tanka co by porzadnie aggro trzymal to teraz ze swieca szukac :)

A a propos nerfa - jakos szczegolnie nie zauwazylem ... Tzn fakt, ze dmg standardowego frostbolta (31 arcane/23 frost chwilowo jestem) spadl, ale zeby to byla jakas okrutna roznica - raczej nie. Na wiekszosc mobow starczaja i tak 3-4 frostbolty (jak nic nie kritnie) i fireblast wiec dla mnie roznicy nie ma. Co mnie natomiast ciezko (!) wkurwia to paradoksalnie moj mana pool. Przy moim buildzie self buffniety mam jakies 8800 many (arcane mind + racial gnomow + 63 lvl). Wiec niby many starcza na dluuuuuuuuuugo, ale jak juz sie skonczy to kurwa minuta siedzenia i picia jak obszyl ... No ale juz za 2 lvle nowa woda.

A podsumowujac moje wrazenia z BC - poki co jest fajnie. Tzn. dosc mocno casualuje (na co wskazuje moj lvl), ale jakos mi sie mag znowu spodobal. Bardzo dobry dmg, kosmiczna (nova, iceblock, nowy mana shield, blink, bla bla bla) przezywalnosc o w ogole :)



I pytanko z innej beczki - probowal ktos ostatnio cos rajdowac ze starych rzeczy ? W sensie AQ40 czy Naxx ... widac jakas potezna roznice w trudnosci po podniesieniu lvl capa graczy ?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:12 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tak, molten armor jest fajny Najbardziej podoba mi sie plywanie w jeziorku w Zangarmarsh (czy jak to cholerstwo sie nazywa) i piranie ktore sie zabijaja o molten armor. Fajnie ze crituje, szkoda natomiast (!) ze nie uzywa mojego +dmgu. Ale wtedy przeciez wszyscy by plakali ze molten armor jest be.

W molten armor nabardziej lubie to ze kazde "dziobniecie" to 10% na stuna z impact :P, specjalnie ten jedyny talencik rozwijam w fire.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:20 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Tak, molten armor jest fajny Najbardziej podoba mi sie plywanie w jeziorku w Zangarmarsh (czy jak to cholerstwo sie nazywa) i piranie ktore sie zabijaja o molten armor. Fajnie ze crituje, szkoda natomiast (!) ze nie uzywa mojego +dmgu. Ale wtedy przeciez wszyscy by plakali ze molten armor jest be.

W molten armor nabardziej lubie to ze kazde "dziobniecie" to 10% na stuna z impact :P, specjalnie ten jedyny talencik rozwijam w fire.


Heh ... a tego nie zarejestrowalem :) Po pierwszej instancji gdzie bralem aggro 2gim fireballem od razu sie przespecowalem :) ... A i tak impact to ja ostatnio mialem (tak nie przymierzajac :P) w czerwcu 2005 roku jak konczylem lvlowac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:16 
Cytuj  
Domin napisał(a):
I linknij geara z jakim ten swoj crit% uzyskales plz.


Obrazek

PvP

Obrazek

580 przecholowałem. Dokładnie stoje na 528 przy 204 crit rating.

Co do Spellfire. Myyyyyyyyyyyyyyyślę, czy warto robić. Ja raczej wejdę do Shadovweave ale skraca moje myśli myśl, że to tylko do frost będzie..

Co do Molten Armor. L2sciagac jak nie chcesz 300yd biec z mobami na plerach ;p.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:35 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jak zaczynasz od seduce jako aff lock to gratz skilla. Frost mag cie zje i wypluje bo zanim doty zdarza zrobic jakis dmg to dostaniesz 5 skillance w dupe i sie zlozysz ze swoim 10k hp, a jak jeszcze walczysz z UD mag to jeszcze gorzej :D Fyi, cs zdjety z gcd wiec jezeli uzyjesz spelli z cast time to masz 10 sek odpoczynku od castowania. Max rank barrier i mana shield z glovsami z pvp to 2k hp absorbed, przecietny frost pvp mag bedzie mial unbuffed 10k hp wiec wiesz... zanim zjedziesz te 10k hp + shieldy i jakims cudem nie dostaniesz paru skillance w dupe to gratz skasowania afk playera.


piec skillance? chyba raczej trzy (2x frost nova samego maga i 1x frost nova z elementala).
przy 600 spell dmg to bedzie iirc 3-3.5k dmg (bez critow).
wypalasz CoC i fireblast'a i masz lacznie 5k.
a lockowi zostaje jeszzce ponad 50% hp~~

troche gralem 70 lvl frost magiem w becie i na 70lvl'u ciezko bylo mi zjechac instant burstem wiecej, niz 60% hp przecietnego locka (a kiedy mag wypluje sie z instantow, to zaczyna sie drama, bo lock moze zaczac spell lockowac, moze zaczac drain lifowac, doty tez swoje robia).

tak wiec do waszych przechwalek podchodze bardzo sceptycznie i prosze o filmiki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
wiesz dlaczego sceptycznie podchodzisz?

bo grałęś "troche" magiem na 70 levelu z blizzarda ui pewnie i 5mb cashem na mody. Dla mnie troche granie magiem to zbyt mało.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
wiesz dlaczego sceptycznie podchodzisz?

bo grałęś "troche" magiem na 70 levelu z blizzarda ui pewnie i 5mb cashem na mody. Dla mnie troche granie magiem to zbyt mało.


Sob, wez mi daj mody ktory zwieksza dmg ... do lvlowania jak znalazl beda :)

Co nie zmienia postaci rzeczy, ze sformulowanie "gralem troche magiem w becie" jest delikatnie powiedzawszy g.. warte ;)

btw - jak tam animacja castowania ? przekonales sie do niej ? :D :D :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.