mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:02 
Cytuj  
Są miejsca w instancjach gdzie dagger rogal jest w stanie przescignac combata, ale nie jest ich za wiele, przyjmuje ze combat rogue i dagger rogue maja podobnego skill'a.

Dagger rogal moze miec wiekszy DPS na :

- 2 boss w BWL ( zawsze myle sier w jego nazwie)
- Chrommagus
- Blizniaki w AQ40

ale nie musi, jednak w dłuzszych walkach gdzie non stop wali sie ss +ss + snd + ... i zbytnio nie trzeba biegac tracic czasy na pierdoly, to daggery wymiekaja tak samo jak wymieka combat w PvP.

Nie zgodze sie ze na kazdym buildzie rozwalisz kazda klase, jesli gracze maja podobnego skilla. Combat to build PvE i bedzie dawal sobie cienko rade w PvP, tak jak np shadow priest bedzie dawal dupy w PvE przy healu badz nawet gdyby chcial robic dps zeby cos podpsowac SP w instance to abstrachujac ze zabraknie mu szybko many to ile musi miec do spelldmg + 600 czy 700??.

Do Pan Samochodzik:
No ja niestety gram Ally wiec Shammanow w akcji na zywo niewiudzialem a słyszałem ze daja rade calkiem niezle, ja sam po 120 dniach online played Rogue robie definitywna zmiane postaci na shammana, głownie z mysla o supporcie dla melee DPSu i samym DPSie moze juz nie takim jaki robił mój main.


_________________
Przerwa od WoW'a do połowy lutego.

BL - Cicheostrze / Rogue / Dwarf lvl 60 - kiedys MAIN
BL - Dommina / Hunter / Night Elf lvl 60 - alt
BL - Odlutego / SHAMAN / Dranei lvl ?? - przyszly MAIN


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:07 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Cytuj:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?3053001050321325110510000000000000000000000005502030002300000000000

bardzo latwo wchodza stunlocki w polaczeniu z rupture co umozliwia praktycznie zabicie kazdej klasy

probowalem tez SwS ale w porownaniu do builda powyzeszego jest niezbyt dobry i nie nadaje sie do pve


Build ciekawy, ale nie brakuje Ci troche imp gouge ?
Dodatkowo imo lepiej dac wiecej w improved poisons (chociazby te 4/5) niz w master poisoner.
Ja mam teraz combat swordy, ale na 70 chce sie specnac na cos takiego:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

(nie wklejam z wowhead, bo akurat nie dziala).

Lubie PvP, wiec Camo i MoD sie przyda, w PvE tez powinno byc niezle.

ShadowSteep jest zajebisty, a przynajmniej byl na 60 lvlu.
Polazlem raz na WSG to mialem ratio 54:17 (killing blow:dead).
Mialem ten build 1 dzien tylko, ale wiekszosc magow to one shot (Ambush, ew ambush + cios).
Nawet warkow z polowa HP zaczynalem z ambusha (ok 1.8k w warka, nie bylo sensu bawic sie w stuny).

Fajna sprawa, ale imo typowo build pod arene powinien zawierac Cold Blooda i Preparation.

co do gouge do powiem Ci ze na poczatku mialem pewne obawy ale przy uzywaniu deadly poison to staracilo na wartosci

a co do shadowstep to build jest naprawde genialny jesli chodzi o mass pvp, wtedy dobijanie jest naprawde szybkie i przyjemne aczkolwiek tak jest baaardzo trudno w walkach 1/1

i tak warto zrezygnowac z 1p z master poisonera i z 1p z ruthelessnessa na korzysc imp poisons przydaje sie wtedy za to miec duzo AP (ok lub ponad 1k) bo inaczej po stunlocku zostaje przeciwnikowi ~3-5% hp (po wygasnieciu dotow)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 19:43 
Cytuj  
Zaczolem sobie grac na Sprregar roguem, kumple mnie namowili.

Roguem ze wzgledu na to ze nie mam kompletnie pojecia o tej postaci tzn nigdy nia nie gralem jako jedyna...

Mi jako kompletnemu nobkowi podoba sie build prawie full w subtlety szczegolnie ostatni talent... Co o nim myslicie i do czego on sie przydaje??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 21:31 
Cytuj  
kkkk20 wlasnie gram takim buildem w TBC http://www.wowhead.com/?talent=iMxcoxZhZEMLs0hRsxot . W/g mnie to zajebista sprawa i do grindu ( tez farmy) i do pvp. Jesli nudzi cie naciskanie (prawie) tylko 1 przycisku sinistra to ten build bardzo polecam. Laze z broniami R14 dagger, R14 2,9speed sword. Uzywam broni naprzemiennie (ambush, hemo) (ofkorz korzystajac z makr) wiec nie ma mowy na znużenie sie przy zabijaniu 100 takich samych mobow :). Przy PvP ten build to tez zajawka. Talent Remorseless Attacks wraz z Shadowstepem ulatwia sprawe na szybkie 100% crit ambushe 3k dmg (jesli trafia) z mobka na mobka lub z gracza na gracza. W instancjach zawsze dajesz debuffa hemo co poprawia ogolny wynik melee dps. Jesli znudzi sie Tobie ambush opener, to zawsze mozesz skorzystac z garrote (przy 1200 AP daje okolo 250dmg/3sek przez 18sek) a nastepnie rupture ktore tez w w drzewku subtlety jest zboostowane o 30%. Dla mnie build bajkowo funiasty.

P.S. - Hemorrhage rekord crit (mam 66lvl) 1208 dmg.
P.S.2 - czy ktos widzial w TBC swordy 2,9 speed? Bo na bierzaca chwile R14 sa niezastapione i nie sadze zebym szybko je zmienil :)
P.S.3 - pamietaj: Opportunity 5/5 + Master Of Subtlety 3/3 + Shadowstep 1/1 = +50% dmg z openerow.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Copperfield napisał(a):
kkkk20 wlasnie gram takim buildem w TBC http://www.wowhead.com/?talent=iMxcoxZhZEMLs0hRsxot . W/g mnie to zajebista sprawa i do grindu ( tez farmy) i do pvp. Jesli nudzi cie naciskanie (prawie) tylko 1 przycisku sinistra to ten build bardzo polecam. Laze z broniami R14 dagger, R14 2,9speed sword. Uzywam broni naprzemiennie (ambush, hemo) (ofkorz korzystajac z makr) wiec nie ma mowy na znużenie sie przy zabijaniu 100 takich samych mobow :). Przy PvP ten build to tez zajawka. Talent Remorseless Attacks wraz z Shadowstepem ulatwia sprawe na szybkie 100% crit ambushe 3k dmg (jesli trafia) z mobka na mobka lub z gracza na gracza. W instancjach zawsze dajesz debuffa hemo co poprawia ogolny wynik melee dps. Jesli znudzi sie Tobie ambush opener, to zawsze mozesz skorzystac z garrote (przy 1200 AP daje okolo 250dmg/3sek przez 18sek) a nastepnie rupture ktore tez w w drzewku subtlety jest zboostowane o 30%. Dla mnie build bajkowo funiasty.

P.S. - Hemorrhage rekord crit (mam 66lvl) 1208 dmg.
P.S.2 - czy ktos widzial w TBC swordy 2,9 speed? Bo na bierzaca chwile R14 sa niezastapione i nie sadze zebym szybko je zmienil :)
P.S.3 - pamietaj: Opportunity 5/5 + Master Of Subtlety 3/3 + Shadowstep 1/1 = +50% dmg z openerow.


fisty 211 dmg, aktualnie uzywam ich z combat buildem. 1500 sinistery.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 22:23 
Cytuj  
ostatniego rogala levelowalem na hemmo od 33lvl o ile dobrze pamietam i gralo sie fajnie.
co do pisania,ze Combat nie nadaje sie do PVP polecam filmiki Grima z buildem 17-31-3. Z trzema czesciami BFa robil rzeznie az milo patrzec ;)
wszystkim sie da grac, wszystkim - kwestia tego kto jak lubi. PvP trzaskalem sporo daggerami w assasination, swordami w combat i mackami/z CHT w oh w hemo/assasination i gralo mi sie inaczej w kazdym buildzie. z nowymi talentami jednak z tego co pogralem na high lvl, to combat raczej najmniej sie sprawdza (imho),ale maniacy combatu oczywiscie napieprzaja z 41+ talentami w tym drzewku ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 03:00 
Cytuj  
DObra to pytanie troche z innej bajki mam lockpicking juz 85/85 i czy to juz jest koniec?? Czy dalej moge to rozwijac do 300?? Jak tak to gdzie sie dalej tego moge nauczyc. Z gory dzieki za odpowiedz

A talent zmiejszjacy cooldown o 1.50 blind i vanish mi sie to podoba akurat?? co o tym sadzicie... i czy da sie skutecznie walczyc bez hemo??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 08:58 
Cytuj  
LP limit rosnie jak weapon skill - o 5pkt co lvl. jasne,ze sie da, ale czy warto,jak sie idzie w subtetly? :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 09:31 
Cytuj  
Rufen, to by nam Grim pokazal ;)
Sprobuj sobie przeanalizowac te jego walki na sword spec co tick i zobacz gdzie sa bledy i furtka na kontry, albo lepiej zwroc uwage (jesli jestes w stanie wyczaic) gdzie jego oponenci chrzanili swoja robote.
Zabic sie na kazdy buildzie da, ale o efektywnosci buildu decyduje skutecznsoc, skutecznosci w filmiku nie ocenisz, bo nieudane walki sie wycina. A skutecznsic takiego sword combat znacznie zmniejszaja okolicznosci rozpoczecia walki i jego uzaleznienie od cd'ow (na innych buildach z minimalna liczba cd da sie robic cuda). Ostatni filmik Grima ujmuje, ale zwlaszcza nieswiadoma czesc rogalowego spoleczensta, ktora nie potrafi przeanalizowac jego walk.
A tak na marginesie chyab sobie bliz zdal sprawe z nieporadnosci combatowcow na magow czy innych rogali, stad impr sprint w combacie, czy tez resist na stuna albo garota z silence(w koncu combat jak bedzie walczyl ze skillowym rogalem na pvp builzie nie bedzie mial 99% na smierc :P).

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 09:48 
Cytuj  
ja 60% zycia na 60(jakies 30 dni) spedzilem z hemo, w IF padlem moze 3-4 razy z powodu graczy i to nie 1v1 tylko 1v5, etc ;), wiec:

jak ktos umie grac i czuje sie dobrze z danym buildem - wymiata

i tyle na ten temat. ja na 70 ide w build taki sam jak na 60 z tym ze biore deadliness, master of sub i prema(23/3/35), i jesli nie bedzie sie sprawdzal tak dobrze jak bym chcial wracam do combat

Cytuj:
A tak na marginesie chyab sobie bliz zdal sprawe z nieporadnosci combatowcow na magow czy innych rogali, stad impr sprint w combacie, czy tez resist na stuna albo garota z silence(w koncu combat jak bedzie walczyl ze skillowym rogalem na pvp builzie nie bedzie mial 99% na smierc ).


taa, ale frosta nadal nie moge zabic(dobrego) :( musze l2p.

Cytuj:
A talent zmiejszjacy cooldown o 1.50 blind i vanish mi sie to podoba akurat?? co o tym sadzicie... i czy da sie skutecznie walczyc bez hemo??


a czemu nie? sinister strike ;). a talenty -c/d sa przydatne dla idiotow ktorzy zrobili rogala na pve serverze i jedyne pvp to duele i bg -.-(aktualnie useless z powodu aren)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:05 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
Cytuj:
A talent zmiejszjacy cooldown o 1.50 blind i vanish mi sie to podoba akurat?? co o tym sadzicie... i czy da sie skutecznie walczyc bez hemo??


a czemu nie? sinister strike ;). a talenty -c/d sa przydatne dla idiotow ktorzy zrobili rogala na pve serverze i jedyne pvp to duele i bg -.-(aktualnie useless z powodu aren)


No czy ja wiem, 1:30 na kolejny blind na arenach 2vs2 useless :P?
A na sprzecie z ZG dalo sie 1:10:> (Mandcap Outfit, jak ktos mial renataki, dorzucal wristy ktore z renetaki dawaly 20 ap wiecej niz bf'y, dorzucalo sie necka i sie mialo blinda prawie co minute- oj przydawalo sie baaardzo czesto, minuta na stealhcie tak szybko mija podczas 2vs2, ze szok).

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:08 
Cytuj  
areny trwaja ok 30-40 sekund(a 2v2 jeszcze krocej) : P a wiekszosc arenowcow planuje wziac cos typu bag of all tricks(23/3/25 hemo, 2x/x/2x daggers)


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:34 
Cytuj  
Cytuj:
fisty 211 dmg, aktualnie uzywam ich z combat buildem. 1500 sinistery.


Mozesz linknac te fisty?

P.S. - 0,1 speeda broni dla hemo lub ghostly strike to przy 1500 AP ~ 10 dmg wiecej :) dlatego tak cenie ten marshalowski sword 2,9 speed...

P.S.2 - tutaj jest formulka jak przeliczamy dmg hemo (zaczerpniete z wowwiki):
-----------------------------------------------------------------------------------
Modifier = (Attack Power / 14) * Weapon speed
Lethality = 2 + (0.06 * Lethality Rank)

Normal Hemorrhage Damage = Modifier + Weapon Damage
Critical Hemorrhage Damage = Normal Hemorrhage Damage * Lethality
------------------------------------------------------------------------------------

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:39 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/item.html? ... ource=live

http://wow.allakhazam.com/db/item.html? ... ource=live

2.8 i 1.6, imo b. ladne. jak dobije 70, bede mial ok. 1.3k ap, mysle ze hemo sie bedzie niezle z tym sprawdzac poki nie zdobede czegos lepszego : )

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:41 
Cytuj  
A normalizacja speeda broni?

Tak czy inaczej build lethality + shadowstep to dla mnie miazga. Przeciętny cloth user płynie po 2 critach... Grałem trochę z hemo ale nie widziałem dużych cyferek więc wróciłem do poprzedniego. Combat w bc jeszcze nie próbowałem.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:43 
Cytuj  
Wkleiles 2 x te same, ale juz wiem o jakie ci chodzi. Widzialem ten zestaw na AH (na BL) za 120g. Wygladaja slicznie - czerwone swiecace jakies znaczki (czachy?) na czarnym tle. Z tym naprawde mozna poczuc sie jak killer :)....ale mimo tego nie kupowalem bo szkoda mi enchanta +15 agila na obu R14 :)


Rayla - w normalizacje speedu broni NIE WLICZA sie hemo i ghostly strike!

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:46 
Cytuj  
No wiec jak pojawil sie nowy honor i areny to przez pierwsze, niecale dwa dniwykoksalem sword za GM'a, po to zeby miec bron do levelowania w dodatku, a pozstale dni.. gralem areny srednio po 12h na dobe ;> zwlaszcza 2vs2 i nie mialem sposobnosci walczyc 30 sekund grajac w parze z innym rogue vs team chodzby z palkiem czy drutem.
Zeby nie byc goloslownym i uchodzic tylko za teoretyka:
http://files.filefront.com/kexowmv/;648 ... einfo.html
W sumie walki z frost magiem rowniez potrafily byc dlugie jak mag ogarnial.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:49 
Cytuj  
Cytuj:
Wkleiles 2 x te same, ale juz wiem o jakie ci chodzi. Widzialem ten zestaw na AH (na BL) za 120g.

te fisty sa do kupienia u vendora w netherstorm, 31g za sztuke więc 120g to niezła przycinka :>


a co do wyglądu to żadna nowość, wyglądają jak set fistów z ZG :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:53 
Cytuj  
34.90g : ), pozatym sa bardzo ladne(tak jak te z ZG wygladaja), maja ladny bonus i niewiele gorszy dps od r14stek, a imo 5% crit > 5% extra attack

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:56 
Cytuj  
Co mnie martwi to malo epickich swordow ze speedem wiecej niz 2.6, nawet gladiator slicer ma 2.6. Ja uzywam obecnie Vindicator's Brand i tez ma ta niebywala wade ze speedem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.