mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 00:09 
Cytuj  
cypis napisał(a):
No i? Przeciez to bylo wiadomo od kilku miesiecy. Poza tym druid zeby kupic sobie epic flying mounta (tego z riding skillem za 5k) bedzie musial wykupic wczesniej 225 skilla.

Mylisz sie;p Po zakupieniu flying form u trenra riding skill wzrasta druidowi do 225:P a wszystko to za 7 golda z hakiem;d

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 08:53 
Cytuj  
Dwutlenek, to prawda? :) W becie bylo tak, ze po kupieniu flying form riding skill pozostawal bez zmiany.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 09:16 
Cytuj  
to prawda cypis u mnie w guild juz 3-ech z 4-rech droodow me epickiegow flying mounta (pomijajac fakt ze 2-ch kupilo jakies 2k golda na e-bayu :S )


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 19:40 
Cytuj  
hmm...czyli jakby nie uczyc sie jezdzenia to na 68 dostalibysmy 225 skilla za free?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 03:01 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
hmm...czyli jakby nie uczyc sie jezdzenia to na 68 dostalibysmy 225 skilla za free?

150 musisz umiec, 225 dostajesz wraz z nauka flying form (potwierdzone i zaoszczedzone 800g).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 12:43 
Cytuj  
Druid jest chyba jedyna klasa, ktorej nie levelowalem jeszcze tak "na powaznie" :) Na jakie talenty stawiac (teraz gdy sa nowe drzewka) podczas levelowania. Plz napiszcie cos w stylu odwiecznej regulki dla rogala - "5pkt w malice, a potem do sword spec" ;)
Aha, zaczynam od 1lvl jak tylko sciagnie mi sie patch :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 13:18 
Cytuj  
Jesli levelujesz solo, to tylko feral, jesli w party (tak jak ja) to tylko balance (duzy dps i mozliwosc healowania bez utraty many i czasu na zmiane formy, oomkina nie licze). Oczywiscie, jesli chcesz byc samodzielny. Pamietaj jednak, ze przestawienie sie z feral na balance/resto i odwrotnie nie jest proste, gdyz te spece roznia sie calkowicie gearem. Generalnie pograj troche tym i tym, pobaw sie w resto i sam ocen, bo ilu druidow, tyle sposobow gry majac na uwadze to, ze driudem nie da sie byc uniwersalnym (jesli jestes do wszystkiego, to jestes do niczego).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 14:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jesli levelujesz solo, to tylko feral, jesli w party (tak jak ja) to tylko balance (duzy dps i mozliwosc healowania bez utraty many i czasu na zmiane formy, oomkina nie licze). Oczywiscie, jesli chcesz byc samodzielny. Pamietaj jednak, ze przestawienie sie z feral na balance/resto i odwrotnie nie jest proste, gdyz te spece roznia sie calkowicie gearem. Generalnie pograj troche tym i tym, pobaw sie w resto i sam ocen, bo ilu druidow, tyle sposobow gry majac na uwadze to, ze driudem nie da sie byc uniwersalnym (jesli jestes do wszystkiego, to jestes do niczego).

X.

Nic bardziej mylnego. Kwestia wygody i "luksusu" posiadania buildu hybrydowego zależy tylko i wyłącznie od jakości sprzętu. Ludzie którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu do feral czy resto (wybaczcie kochane sowy, ze nie wspomnę Balance ale po prostu nie uznaję w tym drzewku prawie nic poza Graspem :P) muszą sie skupić na jednym z drzewek by móc mieć jakiekolwiek "wyniki". Odopwiedni gear pozwala na bardzo wiele kombinacji. Ja osobiscie jestem hybrid prawie od zawsze (niegdys resto/feral - 1/19/31, teraz feral/resto 1/29/21) i po zebraniu odpowiedniego sprzetu nie narzekam w ogole. Trudno jednak jest mi ocenić jak sprawa się ma w BC... Dowiem się mam nadzieje niedługo, lecz nie spodziewam się jakiejś bomby innowacyjnej akurat pod tym kątem.

Do levelowania jednak polecał bym jedno z dwóch... Full feral lub własnie hybrid feral/restoration (zwłąszcza jesli pierwszy raz gra się druidem, da sie i pobic i poleczyc + zmniejszy to mozliwosc wystapienia choroby wielu druidow czyli "end game dps wanna' be" :P ;)).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 15:06 
Cytuj  
Sprawa ma sie w TBC tak, ze sprzet z rewardow masz albo spell +dmg/+heal i +sta/int, albo +agi/+ap/+crit. I jak dla mnie bez sensu jest w tym momencie laczyc gear balance z gearem feral, bo ani bede dobrym casterem, ani feralem. A jesli pojde tylko w balance, to wymiatam critami po 2.5k, a i mam zapas many na healowanie. Jesli bym mial isc w feral, to na ch mi psuc sobie dps dokladaniem inta i +spell dmg w gearze?

W specu 1/29/21 nie jestes ani dobrym healerem, ani feralem, bo sprzet musisz dobierac pod obie szkoly, nie pod jedna, a i brakuje ci troche z talentow.
Ja w specu 46/0/15 jestem i calkiem dobrym spellcasterem i jakotakim healerem, i nie musze za bardzo kombinowac z gearem, tylko laduje w +int/+spell dmg(heal)/+spell crit ;)

X.

PS. Nie mowiac juz o tym, ze tier4 i tier5 wystepuje 3 wersjach dla druida, kazdy pod inna szkole. W TBC wyraznie sa rozroznione 3 rozne szkoly druidow (w itemach) i mieszanie ich jest calkowicie bez sensu. Jak pisalem, jesli jestes do wszystkiego, to jestes do niczego.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 15:33 
Cytuj  
Nie ma sie co spierać, ze hybrid nigdy nie bedzie leczyl tak jak np. ful resto, to wręcz zbyt oczywiste :). Ale nie mozna pisac, w taki sposob jakby ten build pod tym kątem był całkowicie ułomny. Gram tą klasą od zawsze, do wyjscia BC widziałem i zrobiłem tez prawie wszystko co sie dało w tej grze wiec swoje wiem :).
Zreszta jesli chodzi o talenty... to nigdy nie miałem buildu innego niz w 100% nastawionego pod kazdym nawet najmniejszym kątem pod PvP. A, ze pozwalal mi naprawde nienajgorzej leczyc w end game (gear n' skill ma friends) to po prostu jeden z nieplanowanych plusow i jego zalet :). Tak czy owak, napewno nie zgodzę sie z twierdzieniem "jesli jestes do wszystkiego, to jestes do niczego" (wyłanczajac oczywiscie z tematu sowy, ktorych nie toleruje :P Caly czas pisze tylko o feral i resto).

PS. Co jest złego w posiadaniu wielu setow na rozne okazje? Taki mankament klasy. Tu bijesz, tu leczysz a tu czasem przytankujesz. W item racku mialem jakies 10 pozycji o ile pamietam przed freezem konta :P.

EDIT:

Nigdzie nie pisałem nic o "mieszaniu" setow :P. Nie da sie ubrac druidem RAZ do WSZYSTKIEGO. To byłby jakis absurd. Kazdy set jest do czegos innego. Z odpowiednim sprzetem do heala z hybrid buildem jestem w stanie spokojnie dorownac niejednemu drzewu. Kwestia tego co kto jest w stanie wykrzesac ze swojego animka.

PS.2. Tak czytam sobie te moje posty i wydaja mi sie strasznie nieskładne :P. Musisz mi to Xanth wybaczyc, po dzisiejszym egzaminie, strasznie ciezko mi sie "kleci" zdania :). 2 godziny snu to jednak nie to... :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 15:58 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
(wyłanczajac oczywiscie z tematu sowy, ktorych nie toleruje

Dlaczego? Nigdy nie miales okazji zobaczyc w akcji oomkina z 8k many, ktory spamuje moonfirem po 1k i wrathem po 1.8k dmg (+5% crita robi swoje)? Nakrece ci kiedys filmik (jak mi sie zachce). Balance to bardzo niedoceniona szkola, a potrafi namieszac naprawde ostro. Na 65 lvlu bilem solo mobki 68 lvl i nawet nie dobiegaly do mnie (root, spam wrathem, go to 1), a i many starczalo na 4-5 mobkow pod rzad. Na BG tez calkiem fajnie sie tym tlucze, stoisz z tylu, rootujesz, dotujesz i dobijasz ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:10 
Cytuj  
Moonkin zawsze kojazyl mi się z buildem w ktorym mozesz sobie wlasnie pobic mobki... lub "pacnąć" przeciwnika ktory cie nie bije od czasu do czasu ciesząc sie jakąś większą cyferką na ekranie :). Ni to się nigdy nie nadawało do PvP ni to do PvE. Ot taki "funnowy" build dla draki (Oh look ma! I'm an owl! :D). Jak jest teraz? Zobacze za tydzien :). Narazie brak BC wyłancza mnie prawie calkowicie z jakiejkolwiek obiektywnej dyskusji...
Rewelacji sie jednak nie spodziewam. Sowa zawsze był gimp... :P (bez wzgledu na to, jakimi krytami ludzie by sie nie chwalili). PvP druid = feral, PvE druid = resto, kurczak w KFC = Moonkin :].

PS. Oczywiscie, pisalem z duzym przymrużeniem oka. No offence anyone ;). Kazdy ma w tej grze jakies miejsce, sowa napewno tez :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:15 
Cytuj  
Tez myslalem ze sowa to gimp, a przerobilem sie tylko dlatego, ze mialem gear pod resto a jakos levelowac trzeba bylo... I nawet nie wiesz jak mi szczeka opadla po starfire za 2.2k i kolejnym wrathu za 1.2k na 60 lvlu. Uwierz, w sprzecie z TBC (w green/blue z rewardow) sowie daleko do gimpa, czesto mam wiekszy dps niz moja zona mag z ktora łażę w party ;)

X.

PS. PVP druid moze i feral, ale oomkinem przeciwnikowi melee nawet nie pozwole podejsc do mnie, a caster czesto lezy wczesniej niz ja (testowane na żonie, ktora w pvp calkiem niezle wymiata) ;)
Jak zdobedziesz sprzet +dmg/+crit spell, to potestuj troche, sam sie przekonasz, ze o oomkinie gimpie to tylko urban legend ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 16:35 
Cytuj  
Moonkin wymiata, w party znajomy moonkin mocno przebija mnie DPSem.
Downtimy to jednak wyrównują. Osobiście zawsze wolałem feral, nawet dawno dawno temu jak talenty byly do niczego.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 19:11 
Cytuj  
Ja teraz mam 1/42/13 i jakoś sobie radze. W gearze głównie z TBC dzisiaj przywaliłem mobkowi za 4k. Ogólnie idzie zabić dość szybko, pounce+maim daja duzo funu, ale coś mi w feralu nie pasi :/ Chciałbym być resto, ewentualnie polaczeniem resto z czyms innym ale kiepsko to widze, jeśli chce dobić 70 w miare szybko. Jak na 60 miałem resto to leczyło się przyjemnie, ale o mordowaniu nie było mowy. Co w zwiazku z tym? Oomkin? W sowie strasznie mnie zniecheca ten niebieski pasek z napisem mana. Z feral mam 0 downtime i moge mieć na klacie na raz sporo mobów. Jak w takich sytuacjach sprawuje sie moonkin? Chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Ja obecnie nie wyobrażam sobie zabijania bez mangle'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 19:15 
Cytuj  
Tak jak pisalem, jesli levelujesz sam, to zostan z tym co masz. Ja mam ta komfortowa sytuacje, ze mam stale party z deep frost magiem. Ale jesli masz kogos na stale do party (najlepiej castera, oomkinowa aura +5% spell crit robi naprawde cuda), to tylko oomkin, szczegolnie, ze pozniej bardzo latwo na full resto sie przestawic ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 19:19 
Cytuj  
A mógłbyś linknąć swój aktualny build? Byłbym wdzięczny

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 20:17 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Ja teraz mam 1/42/13 i jakoś sobie radze. W gearze głównie z TBC dzisiaj przywaliłem mobkowi za 4k. Ogólnie idzie zabić dość szybko, pounce+maim daja duzo funu, ale coś mi w feralu nie pasi :/ Chciałbym być resto, ewentualnie polaczeniem resto z czyms innym ale kiepsko to widze, jeśli chce dobić 70 w miare szybko. Jak na 60 miałem resto to leczyło się przyjemnie, ale o mordowaniu nie było mowy. Co w zwiazku z tym? Oomkin? W sowie strasznie mnie zniecheca ten niebieski pasek z napisem mana. Z feral mam 0 downtime i moge mieć na klacie na raz sporo mobów. Jak w takich sytuacjach sprawuje sie moonkin? Chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Ja obecnie nie wyobrażam sobie zabijania bez mangle'a.



Jak Ty robisz crita za 4k to ja nie wiem...

Mam 2000 AP, i nigdy więcej niż 2500 nie trafiłem.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:00 
Cytuj  
Dzisiaj mana-tombs, caster mob 4015. Sam się straszliwie zdziwiłem xD tak to rekordowo 2800 robie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:47 
Cytuj  
Avan napisał(a):
A mógłbyś linknąć swój aktualny build? Byłbym wdzięczny

http://www.wowhead.com/?talent=0tsruicsgzVoZxV0x (subtely z resto przydaje sie jak jednak trzeba isc do instancji jako healer ;) )
Do tego gear z +int, +spell/heal dmg i +spell crit.
W kazdym badz razie jeszcze troche polaze po BG i koncze z tym specem, czas wrocic do full resto ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.