mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 07:32 
 
ogladam te filmiki i nasuwa mi sie pytanie.
Czy w tym wszystkim wystarczy latac w kolko jak dekiel i uzywac dwa skille?
Jakas taktyka? przygotowanie do walk?
Jak narazie z filmikow to dla mnie to dno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:16 
 
Sidagel napisał(a):
Jak narazie z filmikow to dla mnie to dno.


nikt ci nie kaze grac w WOWa... graj sobie w swoje FF i nie zawracaj dupy :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:28 
 
Niewiele 5-man ma jakies specjalne taktyki, ale w TBC juz zdecydowana wiekszosc ich wymaga. Raid instance to juz w ogole wszystkie. Tyle, ze rzadko dotycza one healerow.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:39 
 
Huragan napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Jak narazie z filmikow to dla mnie to dno.


nikt ci nie kaze grac w WOWa... graj sobie w swoje FF i nie zawracaj dupy :)


Zmartwie cię, ponieważ porównuje do PvP w GW :) gdzie choc masz max 8 skilli na pasku to i tak ci ich brakuje podczas walk:) i trzeba je umiejetnie dobrac.

Do FF nie ma co prównywać ponieważ to calkowicie inny system , wiec mijaloby się to z celem.

Macie jakieś bardziej "ambitne" filmiki z walk taktycznych?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:48 
 
Sidagel napisał(a):
Do FF nie ma co prównywać ponieważ to calkowicie inny system , wiec mijaloby się to z celem.


Tak samo jak nie ma ich co porównywać do GW gdzie każdy ma najlepszy gear z conajwyżej innymi dodatkami do umiejętności w zależności jakim buildem się gra i wszystkie klasy są sobie równe.

Cytuj:
Zmartwie cię, ponieważ porównuje do PvP w GW gdzie choc masz max 8 skilli na pasku to i tak ci ich brakuje podczas walk:) i trzeba je umiejetnie dobrac.


Ale przecież filmy są o PvE...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:54 
 
krzym1 napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Do FF nie ma co prównywać ponieważ to calkowicie inny system , wiec mijaloby się to z celem.


Tak samo jak nie ma ich co porównywać do GW gdzie każdy ma najlepszy gear z conajwyżej innymi dodatkami do umiejętności w zależności jakim buildem się gra i wszystkie klasy są sobie równe.

Cytuj:
Zmartwie cię, ponieważ porównuje do PvP w GW gdzie choc masz max 8 skilli na pasku to i tak ci ich brakuje podczas walk:) i trzeba je umiejetnie dobrac.


Ale przecież filmy są o PvE...


Każda profka ma co innego. Graty nie sa takie same, ponieważ tylko podstawka bez profitów na takie samo AC.
Co do filmików to odpal sobie np. pierwsze z listy;) i masz PvP :)

Chce sie dowiedzieć jak to wygląda, ponieważ nie chciałbym wejść w posiadanie gry, którą sprzedam po 2 dniach stwierdzając, że jest beznadziejna, lecz mieć pewność, że warto grac;)

PS. PvE GW i WOW jest prawie takie samo, bijesz niezliczone ilosci mesa armatniego :P z tego co narazie zauważyłem.
PS2. Ja podchodze do gier z dystansem, jeśli macie jakis link do zachęcacza do grania w tą grę to z chęcią poczytam, tylko proszę bez takich fanatycznych z podejściem jaka ta gra jest najlepsza, a inne to shit, ponieważ nie ma gier doskonałych i najlepszych:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:18 
 
Jak mozna porownywac pve w wowie do pvp w gw?


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:20 
 
cypis napisał(a):
Jak mozna porownywac pve w wowie do pvp w gw?

GW ma tez PvE.
Proszę czytać też PS'y ze zrozumieniem:) dokladnie napisałem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:26 
 
Jestes niewyobrazalnie glupi. Ogladasz film Huragana z _pve_ i mowisz jakie to jest banalne w porownaniu do pvp w GW.
*rence*


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:29 
 
Ja cie nie obrażam w żadnym stopniu:), ale widze, że raczej nic konkretnego sie od CIebie (was) nie dowiem, poczekam może jacyś "inteligentni" gracze WOW pojawią się na forum i coś napiszą, chyba że tylko jakaś dzieciarnia gra;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 09:32 
 
cypis napisał(a):
Jestes niewyobrazalnie glupi. Ogladasz film Huragana z _pve_ i mowisz jakie to jest banalne w porownaniu do pvp w GW.
*rence*

Proszę naucz się czytać ze zrozumieniem, chyba że masz problemy ze wzrokiem to wtedy przepraszam:)
Prównywałem PvP i PvE z obu gier.
Przykłady jakby niektórzy mieli problemy:)
PvP
Dual shadows part 2 - granie pvp w duo rouge

Dual shadows part 2 - granie pvp w duo rouge


PvE
Huragan napisał(a):
duzo bardzo dlugich filmow, ale moze kogos z dana profesja zainteresuja :)

* Aliance
* Dwarf-Hunter Movie (61 min|377 MB)
* Gnom-Rogue Movie (49 min|233 MB)

* Horde
* Orc-Warlock Movie (30 min|194 MB)
* Troll-Priest Movie (56 min|309 MB

* Other
* Deeprun Tram Movie (15 min|41 MB)
* Boat Transportation Movie (4:19 min|28 MB)
* Zeppelin Transportation Movie (3:04 min|18 MB)
* Dance Movie 2 (4:28 min|20 MB)
* Wailing Caverns Dungeon Movie(85 min|287 MB)
* Undead Mount Movie (1 min|5 MB)
* Auction System Movie (8:42 min|50 MB)
* New Death Movie (2:17 min|12 MB)
* Dance Movie (4:15 min|23 MB)
* Charakter Creation Movie (20 min|121 MB)

http://worldofwarcraft.4players.de:8080 ... videos.php

bardzo szybki transfer.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:09 
 
Sidagel napisał(a):
Proszę naucz się czytać ze zrozumieniem, chyba że masz problemy ze wzrokiem to wtedy przepraszam:)
Prównywałem PvP i PvE z obu gier.
Przykłady jakby niektórzy mieli problemy:)
PvP
Dual shadows part 2 - granie pvp w duo rouge

Dual shadows part 2 - granie pvp w duo rouge


PvE
Huragan napisał(a):
duzo bardzo dlugich filmow, ale moze kogos z dana profesja zainteresuja :)

* Aliance
* Dwarf-Hunter Movie (61 min|377 MB)
* Gnom-Rogue Movie (49 min|233 MB)

* Horde
* Orc-Warlock Movie (30 min|194 MB)
* Troll-Priest Movie (56 min|309 MB

* Other
* Deeprun Tram Movie (15 min|41 MB)
* Boat Transportation Movie (4:19 min|28 MB)
* Zeppelin Transportation Movie (3:04 min|18 MB)
* Dance Movie 2 (4:28 min|20 MB)
* Wailing Caverns Dungeon Movie(85 min|287 MB)
* Undead Mount Movie (1 min|5 MB)
* Auction System Movie (8:42 min|50 MB)
* New Death Movie (2:17 min|12 MB)
* Dance Movie (4:15 min|23 MB)
* Charakter Creation Movie (20 min|121 MB)

http://worldofwarcraft.4players.de:8080 ... videos.php

bardzo szybki transfer.

Ogladales filmy sprzed roku. Poza tym te niby pve, ktore wkleiles to pokazanie rzeczy ktore na poczatku byly ciekawostka (np. mounty, czy tez taniec (!) - niesamowite pve, brak mi slow po prostu) Swietna podstawa do oceniania gry, nie ma co.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:16 
 
Napisałem "Przykłady jakby niektórzy mieli problemy:) ", heh.
Oglądam dalej:) może znajde coś ciekawego.

PS. Okulary nie są już takie drogie;) polecam przejść się do okulisty.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:19 
 
Ogladaj dalej. Problem w tym, ze oceniasz gre na podstawie kilku losowo wybranych nieaktualnych filmow. Zaiste, blyszczysz inteligencja i przenikliwoscia.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:30 
 
Sidagel , czlowieku w ogole do czego zmierzasz bo nie moge tego okreslic. W kazdym poscie piszesz cos innego, tylko po to, zeby odeprzec czyjas uwage, ze np piszesz totalnie nie na temat lub porownujesz do siebie calkiem inne elementy gier. To nie jest dyskusja, tylko za wszelka cene probujesz chronic swoje dupsko. Chcesz zobaczyc jaki jest wow? Pograj w traila albo sie z kims umow a nie wymagaj, zeby pare filmikow z youtube Ci to pokazalo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:33 
 
Czyste ripy z gier sa atrakcyjne tylko dla samych graczy, jak mniemam gdybym ogladal jakis film z PvP czy PvE z GW nudzilbym sie jak mops. Aby wylapac z filmu niuanse taktyczne to przede wszystkim trzeba znac gre a najlepiej miec doswiadczenie z eventu jaki jest pokazywany.

Jedyny film/filmy jakie przychodza mi do glowy ktore beda zjadliwe dla osoby nieobeznanej z gra to stary film Curse z BWL - PVE, czy tez seria filmikow pewnego maga zamieszczanych w tym topicku bardzo dawno temu, moze ktos przypomni - zapadly w pamiec dzieki swietnemu montazowi niestety nie przypomne sobie nicka maga.

Widze jednak, ze jestes nastawiony bardzo negatywnie do gry i podejrzewam ze szukasz jedynie pretekstu by moc powiedziec "gralem - dno". Aby poznac miodnosc tej gry trzeba pograc dluzej niz do 20-40lvl, na to potrzeba czasu a trudno go znalezc dla czegos co z gory oceniamy negatywnie. Reasumujac - nie kupuj.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 10:46 
 
Nareszcie trafiłem na kogoś konkretnego.
Poszukam tych filmików i na pewno obejrze.
Nie podchodze odrazu do gry, że jest zła, tylko odniosłem wrażenie bardzo mało "wymagającej" myślenia, teraz mam jakąś konkretną wizję dzięki "normalnym" postom.
Ja pierw oglądałem filmiki z GW dopiero kupiłem (spodobały mi się choć dużo o tej grze nie wiedziałem). W WoW grałem na pirackich serverach ale tam było tego bardzo mało i miałem tylko pare leveli ( na piratach może 10% gry jest) wiec jakieś tam minimum wiedzy na temat gry mam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 11:00 
 
Sidagel napisał(a):
mało "wymagającej" myślenia,


zle sie do tego zabrales, na filmach nie bedac doswiadczonym graczem nie wylapiesz nic z taktyki zarowno PvE czy PvP. Widzisz tylko poruszajace sie animki, nie jestes w stanie zorientowac sie co przez gracza zostalo uzyte, w jakiej kolejnosci, jak zareagowal na akcje przeciwnika itd. Bardzo zle sie stalo ze na takiej podstawie wyciagasz wnioski, bo bardzo pobierznie przygatowales do takiej akcji materialy, jestes moze dziennikarzem z zawodu? :D :wink:

link: Curse - BWL


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 11:24 
 
Dzieki za link. jak któryś mirror zacznie działać to obejrze :)
Podszedłem w pełni na "luzaka", a zaciekawiłem się przez posty twoich kolegów, którzy bluzgają inne gry stawiając WOW na poziomie "WOW,Bóg, Ojczyzna". Jeśli są ludzie z takim podejściem to pomyślałem, że warto sprawdzić. (grałem/gram nadal w kilka gierek tego typu ).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 11:41 
 
Sidagel - prawda jest taka, że jeżeli chodzi o MMO z działu fantasy( z dużą dafką humoru - np. Miejsce gdzie odbywają się wyścigi wziąte ze świata Gwiezdnych wojen na wesoło) to WoW nie ma tutaj konkurencji.
Porównanie WoW do GW to jak porównanie silnika odrzutowego ze spalinowym. Mimo, że niektóre elementy są podobne to są to dwie różne gry.
W GW nie ma sytuacji, żeby podczas robienia PvE ktoś z przeciwnej drużyny wszedł ci w plecy - przynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji...
Natomiast w WoW klasy są mniej zrównowazone pod względem PvP.
Noi dochodzi element co miesięcznego płacenia, czego w GW nieuświadczysz.
Jeśli chodzi o stosunek ceny do tego co oferuje mi produkt to mogę napisać spokojnie, że te dwie gry stoją na tym samym poziomie.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.