mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Autor Wiadomość
*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 11:53 
 
Zaden z filmikow nie jest w stanie oddac chocby 5% tego, co dzieje sie w "rzeczywistym" PvE. Takie filmiki to bardziej wskazowki dla tych, co juz cos o WoWie wiedza (ustawienie grupy, dobor miejsca walki, dobor klas, etc. etc.) Dla osoby, ktora ma nikle pojecie o PvE w WoWie, bedzie to zbieranina 40 osob biegajacych bez sensu, a efektem tej "zabawy" jest wirtualna smierc bossa i jakies tam itemki, o jakis tam statystykach.

Taktyki sa w 90% takie same: tank tankuje, dps robi dps, a heal leczy:). Diabel tkwi w szczegolach, a te decyduja o powodzeniu calej zabawy.


Ad noctum movie

jedyna rada - sprobuj pograc na trialu, albo lepiej obejrz WoWa u znajomego, ktory troche juz pogral i jest w stanie pokazac Ci wiedzej niz zwykle filmiki


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 12:08 
 
Dzieki wielkie za podpowiedzi. postaram sie zobaczyc jak to wyglada.
Porównywałem do GW bo to jedynagra, w którą grałem i jest zbliżona do WOW. (mógłbym starać się porównać do FF ale to nie ma sensu bo to całkowicie skrajne gry i zaczeła by sie tylko bezsensowna walka :P co mnie już zaczyna męczyć.)
Tak PS. Jak wygląda sprawa craftu? męczący czy dość prosty w robieniu?


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 14:29 
 
Sidagel napisał(a):
Porównywałem do GW bo to jedynagra, w którą grałem i jest zbliżona do WOW.


pol roku w gw, od premiery w wowie... kurcze, serio gw jest zblizone? slepy bylem i nie zauwazylem:(

(jesli nie grales w wowa, a grales tylko w gw... to skad wiesz ze gw jest podobne do wowa ? xd [fakt grania na pirackim servie, jak sam napisales to jakies 10%..albo i mniej :P])


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 15:46 
 
Moderator spi czy cos?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 15:52 
 
oceniac gameplay WoW'a po filmach huragana to raczej kiepski pomysl.

sidagelku, wpadnij na warcraftmovies.com i sicagnij jakies wysoko oceniane produkcje. i przestan pieprzyc, ze end pve w wowie to tylko spam dwoch przyciskow.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 17:32 
 
Nephilim napisał(a):
oceniac gameplay WoW'a po filmach huragana to raczej kiepski pomysl.

sidagelku, wpadnij na warcraftmovies.com i sicagnij jakies wysoko oceniane produkcje. i przestan pieprzyc, ze end pve w wowie to tylko spam dwoch przyciskow.


moze 2 to przesada, ale w czasie walki pve niepotrzeba wciskac zbyt wiele przyciskow

roball napisał(a):
E, co wam przeszkadza, niech sie produkuje.
Stara sie kogos sprowokowac bo powiedzialem ze jego film z ffxi to "fail", zylka mu pekla 10 razy i teraz wyruszyl na krwawa krucjate przeciw WoW.
:>


sam sobie jestes winny, wiec teraz nie rozpaczaj


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 17:52 
 
Nephilim napisał(a):
oceniac gameplay WoW'a po filmach huragana to raczej kiepski pomysl


poogladaj sobie filmy tanków albo magów na kel thuzadzie, zobaczymy czy dalej będziesz tak twierdził.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 18:26 
 
raidy sa dopiero na 60/70 i to nieobowiazkowo.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 18:42 
 
O widze zaczeliscie ciekawą dyskusje;) z chęcia poczytam jeszcze jak to fajnie jest w Wow'ie;)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 19:05 
 
Sidagel napisał(a):
O widze zaczeliscie ciekawą dyskusje;) z chęcia poczytam jeszcze jak to fajnie jest w Wow'ie;)

Wybacz ale nie rozumiem, wow jest zly, nie wymagajacy skilla i taktyk, nie nadaje sie do niczego ... to po co zabierasz glos? Chcesz udowodnic sobie, ze gry w ktore grasz sa lepsze, ze masz lepszy gust? Nie mam w zwyczaju nikomu uragac ale dla mnie Jestes typem wiejskiego wodzireja, ktory to kieruje sie zasada "de szol mast gol on". Jezeli Ci cos nie pasuje to przemilcz miast denerwowac tych co to zachwycaja sie swoim "ulubionym" tytulem. I ten pseudo ironiczny usmieszek na koncu, naprawde "super" az czuc, ze Jestes ponad tym wszystkim.

O widze, ze grasz w fajne gry ;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 19:12 
 
No jak twierdzisz ze twoja ulubiona gra jest taka zła to czemu grasz?
Nigdy i nigdzie nie pisałem ani nie zamierzam pisać, że jakaś gra jest lepsza od innej ponieważ tak nie jest;), bo nie ma gier najlepszych.
A zaczeliście pisać fajne i interesujące rzeczy, które mnie zainteresowały:)
Jak macie link jakiegos filmiku o tych magach to z chęcią obejrze.

PS. Sorki ale mam manie uzywania ":)"


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 20:10 
 
Moze i sie nie udzielam na forum...ale przegladam czasem ten temat i mam taka prosbe...Sidagel nie rob burdelu :/ prosze.

(Filmiki z WoW (nasze i cudze)) i sie tego trzymajmy...


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 20:16 
 
maniaks napisał(a):
Moze i sie nie udzielam na forum...ale przegladam czasem ten temat i mam taka prosbe...Sidagel nie rob burdelu :/ prosze.

(Filmiki z WoW (nasze i cudze)) i sie tego trzymajmy...


Ja sie trzymam tematu.
Obejrzalem sobie jeden z linkow co polecili i powiem, ze fajnie to wyglada nawet;)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 21:07 
 
Sidagel napisał(a):
No jak twierdzisz ze twoja ulubiona gra jest taka zła to czemu grasz?
Nigdy i nigdzie nie pisałem ani nie zamierzam pisać, że jakaś gra jest lepsza od innej ponieważ tak nie jest;), bo nie ma gier najlepszych.
A zaczeliście pisać fajne i interesujące rzeczy, które mnie zainteresowały:)
Jak macie link jakiegos filmiku o tych magach to z chęcią obejrze.

PS. Sorki ale mam manie uzywania ":)"

Czytanie ze zrozumieniem to jest szosta klasa. Co mialem napisac to napisalem, przepraszam za zasmiecanie tematu.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 21:33 
 
Siegfried napisał(a):
Sidagel napisał(a):
No jak twierdzisz ze twoja ulubiona gra jest taka zła to czemu grasz?
Nigdy i nigdzie nie pisałem ani nie zamierzam pisać, że jakaś gra jest lepsza od innej ponieważ tak nie jest;), bo nie ma gier najlepszych.
A zaczeliście pisać fajne i interesujące rzeczy, które mnie zainteresowały:)
Jak macie link jakiegos filmiku o tych magach to z chęcią obejrze.

PS. Sorki ale mam manie uzywania ":)"

Czytanie ze zrozumieniem to jest szosta klasa. Co mialem napisac to napisalem, przepraszam za zasmiecanie tematu.

Polecam sie cofnąć;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:12 
 
Zamykam, bo się nie potraficie zachować a i temat się rozrósł strasznie.
Publikacje filmów w poniższym temacie:
viewtopic.php?t=23389

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 09:09 
 
Sidagel zapraszam serdecznie na forum WoW jak będziesz miał ochotę na jakąś twórczą dyskusję.
Tymczasem proponuje 3 dniowy odpoczynek.

Proszę wybaczyć dosadny komentarz ale Twoje zachowanie Sidagel można opisać następująco:

Ktoś przychodzi w gości. W kuchni ściąga gacie i z uśmiechem na twarzy, zachowując pozę niezwykle grzecznej osoby, oddaje mocz do garnka z zupą.

I żeby sprawa była jasna. Nie przeszkadza mi krytyka WoW, lepiej jednak żeby była zbudowana na jakiejś podstawie. Bezsensowne trollowanie jest tu zbędne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.