mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:30 
Cytuj  
wcale nie zenada :P ujal sedno poprostu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:35 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Od wprowazenia TBC zaczely pojawiac , czasami , sie jakis dziwne item lagi...

Norma, serwery bazodanowe nie wyrabiaja, to samo sie dzialo przez miesiac po premierze WoWa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 03:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
w czerep się stuknij.


e raczej sie nie stukne tylko po ktoryms dniu z cyklu gdzie lag zabija gre mozna sie niezle wkurwic jak widac w powyzszym moim poscie ta gra ma ponoc sprawiac przyjemnosc a jak narazie po wyjsciu tbc jedyne co mnie cieszy to ze moge pograc ze znajomymi a reszta to albo zbugowane questy zbygowane enchanty ktore rozwalaja polowe starych przedmiotow z mana regen lecacy w kazdym instancie pala shit i w 80% questow gdzie jest plate jest to syf dla paladyna no i pierdolniete lagi ktore nie sa moja wina bo cierpi na nie polowa servera albo i wiecej

ale spoko marudze przejdzie mi jak sie zaczna areny mam nadzieje ;]

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 06:59 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
...


A czy ktoś siłą zmusza Cię do grania w tą jak opisujesz "taką i taką" grę ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 19:36 
Cytuj  
wy też macie lagi na starych serwerach. Sprawdzalem na kilku i na kadym mam okolo 500ms ;/

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 22:28 
Cytuj  
dzieje sie dokladnie to samo co rok temu i poltora roku temu. cos sie zjebalo na styku telia - siec tepsy i klienci tepsy grajacy na serwerach polozonych w centrach umiejscowionych w niemczech ciesza sie zajebistymi lagami. Wtedy naprawa trwala ok. 2 miesiecy.
Inkub


Posty: 41
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 02:15 
Cytuj  
to sie dzieje http://telepolis.pl/news.php?id=7440 8)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 05:20 
Cytuj  
muad napisał(a):


http://itbiznes.pl/art24619.html


Cytuj:
Aktualizacja nr 2: O akcję TP spytaliśmy także rzecznika prasowego Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Jacka Strzałkowskiego:

"Nic nie wiem o tym, by TP S.A. miała zdjąć limity transferu dla klientów neostrady tp. Nie byłem zapraszany na wczorajszą konferencję TP, ale dziś w relacjach prasowych też takiej zapowiedzi nie widziałem" - stwierdził Jacek Strzałkowski - "Gdyby jednak TP chciała w przyszłości znieść limity transferu dla abonentów korzystających z neostrady tp (co niewątpliwie byłoby z korzyścią dla tych użytkowników), wówczas na 30 dni przed planowanym wprowadzeniem takich zmian w życie TP ma obowiązek przedstawić Prezesowi UKE projekt zmienianego regulaminu i cennika neostrady tp do akceptacji".

Rzecznik UKE dodał, że aktualnie jedyną znaną mu deklaracją TP dotyczącą zniesienia limitów jest deklaracja zrezygowania z ograniczeń transferu dla operatorów korzystających z oferty Bitstream Access.

"O sprawie przyspieszenia transmisji danych w usłudze neostrada tp juz było w prasie na początku stycznia bieżącego roku, ale TP temu zaprzeczyła" - przypomniał Strzałkowski.


Pożyjemy, zobaczymy :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 07:46 
Cytuj  
Jako że jestem przed zmiana operatora to moze mi ktoś powiedzieć czy Netia ma takie same problemy jak TPSA?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 10:16 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Jako że jestem przed zmiana operatora to moze mi ktoś powiedzieć czy Netia ma takie same problemy jak TPSA?

Jesli planujesz ADSL Netii (te nowa usluge, a ktora sie wszycy zucili). To odpowiem ze ona leci po liniach TP.. Starych kabalach telefonicznych etc.

Jak masz mozliwosc to zaloz cos w stylu E-Wro, Chello, AsterCity (Ethernet).

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:54 
Cytuj  
Niestety nie mam ponieważ tylko wynajmuję pokój i właściciel tak zadecydował :/


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 23:01 
Cytuj  
Ja chyba zaryzykuje i zdecyduje sie na Netie ;) Wole odpoczac od tpsy i ich niezbyt przychylnego do klientow stosunku - ciezko sie u nich dowiedziec o cokolwiek :-?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:07 
Cytuj  
Na jakims jeszcze serwerze oprocz BL jest zbugowana Halaa od wczoraj ? Albo jest 4 niewidzialnych guards, albo tak jak teraz "-2/15".


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 23:39 
Cytuj  
Inkub_Pendragon napisał(a):
dzieje sie dokladnie to samo co rok temu i poltora roku temu. cos sie zjebalo na styku telia - siec tepsy i klienci tepsy grajacy na serwerach polozonych w centrach umiejscowionych w niemczech ciesza sie zajebistymi lagami. Wtedy naprawa trwala ok. 2 miesiecy.
Inkub


Tylko, że ja z neo zrezygnowałem, wziąłem net z kablówki (2MB) a ten korzysta z sieci kolejowej a nie TPSA a lagi też mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 06:55 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Inkub_Pendragon napisał(a):
dzieje sie dokladnie to samo co rok temu i poltora roku temu. cos sie zjebalo na styku telia - siec tepsy i klienci tepsy grajacy na serwerach polozonych w centrach umiejscowionych w niemczech ciesza sie zajebistymi lagami. Wtedy naprawa trwala ok. 2 miesiecy.
Inkub


Tylko, że ja z neo zrezygnowałem, wziąłem net z kablówki (2MB) a ten korzysta z sieci kolejowej a nie TPSA a lagi też mam.

Wiekszosc Wyjsc na swiat w polsce jest przez styki tpsa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 09:51 
Cytuj  
kurde nie straszcie mnie :P
mam aster w warszawie, wczoraj na Magtheridon miałem 1100ms - to samo co rok temu na chello i to samo czego nie miałem przez rok na tepsy neo :wink:


_________________
psn

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurde nie straszcie mnie :P
mam aster w warszawie, wczoraj na Magtheridon miałem 1100ms - to samo co rok temu na chello i to samo czego nie miałem przez rok na tepsy neo :wink:


Tez wczoraj wieczorem nagle niz z pietruchy jebalo mi 1k ms..... widac globalnie polske jeblo...

Chello btw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 10:56 
Cytuj  
mam kumpla w Dialog miał to samo, wysłałem już maila do Aster


_________________
psn

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 11:03 
Cytuj  
u mnie to samo spokuj cisza nagle jeb i ping miedzy 600 a 2,k ms

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 16:16 
Cytuj  
Ciekawe kiedy pojawi sie info o przecizaniu wyjsc miedzynarodowych i o ym ze intesywanie pracuja nad tym problemem ? :D (tak jak to bylo pare miesiecy temu, chyba listopad/grudzien).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.