mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 11:57 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
<deleted>

Coz za przykrosc nam uczyniles usuwajac ten zacny post. Na szczescie, jakby ktos chcial to obejrzec, to spokojnie da sie, a kolega Bergaw niech plonie ze wstydu (bo jakby sie nie wstydzil to by nie kasowal pierwszego posta):

Warlock "Complete" Guide


_________________
Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 12:06 
Cytuj  
Bloody napisał(a):


do czego ten build? bo w kazdym znanym mi zastosowaniu (pvp, pure pve, grind) bedzie ssac.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 12:37 
Cytuj  
A ja chciałbym ostrzec przed jednym - TALENT CALCULATOR NA WOW-EUROPE JEST ZBUGOWANY 8) Naprawdę lepiej używać ten z wowhead czy ostatecznie WOW-US. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 19:15 
Cytuj  
Bloody napisał(a):
A co powiecie na to ? Czy cos takiego ma szanse ?

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0513231000

wydaje sie ze ma spory potencjał ale nie wiem jak to by bylo w praktyce. Konstruktywna krytyka mile widziana.

Jak chcesz kombinowac jakis build pod pve w ten desen, to imo 31 affi z dark pact i 30 demo. Pod pvp raczej full destro albo demo.


Posty: 8
Dołączył(a): 18.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 20:17 
Cytuj  
Hey Panowie.. nie wiem czy moge tu z Wami o tym pogadać.. Ale chcialbym, abyscie rzucili okiem na moj build i powiedzieli co nalezy poprawic if U can ofc -.-

==>[+]<==


_________________
Gdy spoglądasz w otchłań, ona także spogląda na Ciebie...

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 20:40 
Cytuj  
Ja należę do zwolennikó Aftermath ( mimo nikłego lvlu mojego locka ). We wsadzeniu w to paru punktów upatrywałbym jakiejkolwiek poprawy. Proc może nie jest oszałamiający, ale lubi dać w jaja.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 21:21 
Cytuj  
Dobra ludziska, robiłem przed sekunda 10 dueli z dobrym rogalem (70 vs 70 ofc) i 10 przegranych, piękna sprawa :wink: 870shadow dmg, 8.3k hp, soulink. Nie ma bata, za każdym razem kiedy wychodziłem ze stun locka zostawało mi 20-30% hp, w tym momencie rogal odpalał CoS i pozamiatane do końca. Przede mną z 5 dueli walnął z magami, max do 60-70% go zjechali, a z tego co mówił ma 6.8k hp. Jak wam idzie pvp na 70lvl ? W sumie moj build przed BC był destro do pvp i grało się świetnie, teraz jeszcze jestem demo/affli ale tak czy siak słabo widze walki z dobrymi rogalami, nie wspominając już o huntach. CoS to jednak małe przegięcie na casterow.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 21:33 
Cytuj  
Cytuj:
co do CD's....porownaj z magiem, albo rogalem - warlock prawie w ogole nie jest uzalezniony od CD's

Affiliction lock jest uzalezniony od staminy, feara i szczescia.
Fear doty, SB, Life Drain i modelenie sie o cud, zeby sie Fear za szybko nie zerwal. Potem nastepny fear i tak w kolo. Jak cos pojdzie nie tak lezysz i gryziesz ziemie imo. (1v1). Mass pvp to inna bajka. Latasz i dotujesz co popadnie :E


Z kolei destro lock bazuje tylko na fast castach i CD (to ze moze wiekszy burst dmg niz mag miec to inna bajka). Conflorgate, Shadowburn, Soul Fire.
Niby latwo. Ale jak sie biega bez suki to moze byc srednio jak dopadnie nas rogal albo warrior czy kto kolwiek inny wiedzacy jak trzymac przeciwnika w stunie.

Zreszta co tam. Lockiem sie gra bardzo przyjemnie. Gdyby nie fakt ze destro to chwila i out of mana sie jest..
edit:
Cytuj:
Demonology ma wiele talentów, które wpływają na demona, a tych, które ulepszają gracza jest mniej. Gdy już dojdzie do tego, że bijemy te 5 mobów na raz to demon naraz może atakować 1-2 skutecznie, a z affliction wystarczy założyć na mobki doty (z czym nie ma problemu dzięki impowi, który działa jak magazynek z maną) i poczekać. Demon sie nie roztroi.

Fellhunter jest znacznie lepszy. Tzn. ma wiecej many. Nie wiem u mnie imp ma 1400many a Fell ponad 1900

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 22:25 
Cytuj  
No niestety ale rogal z CoS to bat na locka. Jak jest dobry rogal to lock co by nie zrobil to nie ma szans.
Mam nadzieje ze nie jest teraz tak ze kazdy rogal to rogal z cos.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 22:31 
Cytuj  
druzil napisał(a):
No niestety ale rogal z CoS to bat na locka. Jak jest dobry rogal to lock co by nie zrobil to nie ma szans.
Mam nadzieje ze nie jest teraz tak ze kazdy rogal to rogal z cos.


CoS dostaje każdy rogal na 66lvl, to już nie jest talent skill jak kiedyś wiec na nadzieje nie masz co liczyć :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 22:38 
Cytuj  
co jak co, ale whinow warlockow, ze "nie daja rady w PVP" sie nie spodziewalem 8)
cwiczyc, sprawdzac, badac - BC to troche nowych skilli i nie ma co ryczec,ze stare "taktyki" (czyt. makra dotujace :wink: ) nie sprawdzaja sie w realiach rogali ponad 6k hp, rogali majacych COS itd. warlocy NIC nie dostali?
inna sprawa to wlasnie to,ze teraz wszyscy maja mase hp(a beda miec jeszcze wiecej), wiec PvP wyglada troche inaczej (byl juz o tym topic pare tygodni temu z tego co pamietam).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 01:26 
Cytuj  
A co to to CoS?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 01:35 
Cytuj  
cloack of shadow - cd 1 min kiey urzyte zdejmuje wszytkie doty itp przez 9 s podajze masz 90 % szans na resita spelow

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 01:49 
Cytuj  
Uzywajcie WoWheada, nie kazdy ma monitor 20" zeby mu te linki sie miescily na ekranie

Rogale zawsze byli najgorsza klasa dla locka, to ze po nowym SL (polgodzinny SL i inne "sprawy") lock zostal krolem PvP dla blizzza znczylo ze trzeba mu dac znowu klase ktora go ownuje - Rogala. Pewnie teraz piesek dostanie nerfa do Paranoi, Narobi sie od metra rogue na serwerach i wszystko wroci do normy. Opracuje sie nowe taktyki, bedzie fun, a nie tylko dotka,dotka,dotka drain, shard

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 07:41 
Cytuj  
Cloak of ShadowsInstant 1 min cooldown

Instantly removes all existing harmful spell effects and increases your chance to resist all spells by 90% for 5 sec. Does not remove effects that prevent you from using Cloak of Shadows.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 08:43 
Cytuj  
H4 a próbowałeś dawać intercept jak włączał ClOS? to zawsze 3 sec stuna czyli zostaje 2 sec z ClOS. 2 sekundy jakoś przetrwasz - potek, hs itd. a w czasie minuty CD jaką ma ClOS może coś się da zdziałać?

A przy okazji - duelowałeś z frost magami? no i generalnie jak wrażenia z dueli z innymi klasami?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 18:09 
Cytuj  
Jakie odczucie odnośnie pvp na 70lvl ? Ja odnoszę wrażenie, że teraz to jest World of Meleecraft :P Melee dostali takiego buffa w dmg, że szkoda gadać.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 18:13 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Jakie odczucie odnośnie pvp na 70lvl ? Ja odnoszę wrażenie, że teraz to jest World of Meleecraft :P Melee dostali takiego buffa w dmg, że szkoda gadać.

Za pare miesiecy sytuacja w balansie wroci do normy (czyt. wszyscy wihinuja), lock overpowred, mag znowu dostaje po dupie etc.. (;

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 06:12 
Cytuj  
Oby, bo poki co to faktycznie minely czasy idylli dla lockow. Juz nie mowie o CloS, ktory sam w sobie nie jest taki straszny, ale w zestawieniu ze stun lockiem jest zdecydowanie OP (szczegolnie ze niemal wszystkie "sztuczki" rogali sa na roznych DR-timerach).

Glowny problem to jednak to, ze wszyskie melee klasy dostaly sporego kopa zarowno w HP jak i dmg, natomiast casterzy praktycznie zatrzymali sie w dmg na poziomie lvl60.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 06:17 
Cytuj  
Ahahah warlock whine. Ahahah.

Ok, nie mogłem sie powstrzymać. sorry.

Jeszcze mi napiszcie że was warkowie zabijaja...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.