mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hunterów nie lubie bo ciągna moby do tyłu i trzeba biegać za dużo :P - piąty to chyba:



Hunter do party rzadzi, stawia trapa - 1 CC, do tego peta moze wyslac na 2 adda no i na 70 lvl ma imba skill Misdirection

Kod:
Threat caused by your next 3 attacks is redirected to the target raid member. Caster and target can only be affected by one Misdirection spell at a time. Effect lasts 30 sec.


Pulle multishotem z tym skillem huntera ownuja

a co do tankowania to lepiej wychodzilo jak tankowal paladyn albo druid a warrior robil dps - furry warriorem wszystkich zostawialem w dps w tyle


Ostatnio edytowano 6 lut 2007, 13:45 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:45 
Cytuj  
ale moge mieć swoje zdanie ? (retoryczne)
dziekuję :wink:

jakbym miał wogóle wywalić jakąś klase z wowa to byłby to hunter :wink:


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:47 
Cytuj  
mozesz :)

Moze akurat grales w wiekszosci nie z Hunterami a huntardami, ktorzy bezmyslnie puluja na siebie moby multishotem i nie wiedza co to fake death :)
W sumie teraz patrzac na klasy to najmniej przydatna klasa jest rogal, bez imp. sapa wogole nie widze dla niego miejsca w 70 lvl instance i tych w trybie heroic mode

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:51 
Cytuj  
hmm, a to rogue nie robi juz jednego z wiekszych dps? w mojej gildii przynajmniej przed dodatkiem rogue bez problemu wysadzali w dps magow/hunterow i wiekszosc lockow.


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:52 
Cytuj  
zobaczysz instance na 70 i te w heroic mode - tam kazdy crowd control jest potrzebny, a rogue bez imp. sapa staje sie po prostu zbyteczy, nawet jak robi bardzo duzy dps

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 14:00 
Cytuj  
Pio napisał(a):
mozesz :)

Moze akurat grales w wiekszosci nie z Hunterami a huntardami, ktorzy bezmyslnie puluja na siebie moby multishotem i nie wiedza co to fake death :)
W sumie teraz patrzac na klasy to najmniej przydatna klasa jest rogal, bez imp. sapa wogole nie widze dla niego miejsca w 70 lvl instance i tych w trybie heroic mode
grałem z dobrymi hunterami których znam i fakt byli dobrzy, ale grałem z nimi tylko wtedy jak nie miałem innej klasy pod ręką.
może są super w PvP może super solo, ale w party 5 robią za dużo zamieszania - dosłownie.

całkowitą racje masz co do rogali, bo rogal nie jest juz synonimem dps


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 14:40 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Choc nie zmienia to faktu, ze warek jako tank jest lepszy na bossach bo sie go o niebo lepiej leczy :)


Why sie lepiej leczy ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:17 
Cytuj  
To zdanie znajomego priesta. Choc sam tez widze jak to sie odbywa.

Przyczyn mozna upatrywac w tym, ze sama mitygacja z armoru nie jest czynnikiem ostatecznym. Warek zawsze ma wiecej def, block no i ma parry, ktore dosc skutecznie obniza otrzymywane obrazenia. Ponadto warek w krytycznym momencie moze urzyc skilli (last stand, shield wall) lub lyknac pota. Z warka wolniej jucha wyplywa niz z druta. Nawet jak drut ma 14k ac i 15k zycia :P

Moze ktos to bardziej rozwinie. Ja to poprostu przyjmuje na wiare i nie rozbijam wszystkiego na procenty, bo az tak zwariowany nie jestem, zeby liczyc wszystko w excelu :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:54 
Cytuj  
Oto moje 2 grosze.
Jako druid, powiem wam, dlaczego trawa jest bardziej zielona u sasiada, czyli tankujacego warka:
1. Tarcza - lecz nie dla samego blokowania, tylko dlatego, ze "shield block", czy jak sie nazywa ten skill calkowicie eliminuje crushing blows.
2. Potki i rozne inne umiejetnosci typu "oh shit!", jak shield wall czy last stand.
3. Talent redukujacy obrazenia magiczne.

Przy okazji chcialbym obalic mit mowiacy, ze "warek ma parry, a druid nie, wiec druid jest be". Co z tego, skoro ilosc dodge druida potrafi sie rownac dodge+parry warka. Wychodzi praktycznie na to samo. Praktycznie, bo formalnie mozna sie przyczepic, ze parry jest lepsze, bo generuje rage, a dodge nie, ale ta roznica jest dosc drobna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:05 
Cytuj  
Warek czy Drut, każdy lubi to co robi. Mnie osobiście zaczyna się to co Blizz wymyślił powoli nudzić. Fajnie mamy latające mounty super sprzęt leżący na ulicy tylko, że czuje się dziwnie wychodząc z outland do azeroth bo jesteś overpower - dosłownie. Nie ma teraz klasy, która nie jest w stanie po pewnych modyfikacjach znieść z powierzchni ziemi wszystko :) Druid jest super postacią do zabawy jak i Warek czy inna postać można przy nich wypocząć. Tylko, że ten wypoczynek zmierza w strone D2 gdzie druidem po 1.10 ownowało sie wszystko :P

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:32 
Cytuj  
Rzeczywiscie, moby w Outlands mogly byc ordobine trudniejsze. Blee, jak robie elitki +2 lub elitki na rownym poziomie bez wychodzenia z kota i leczenia, cos tu jest nie tak...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:57 
Cytuj  
Jerzu napisał(a):
Rzeczywiscie, moby w Outlands mogly byc ordobine trudniejsze. Blee, jak robie elitki +2 lub elitki na rownym poziomie bez wychodzenia z kota i leczenia, cos tu jest nie tak...


Nie wszyscy maja easy mode i sa druidami/lockami. Akurat warkiem to nie jest tak latwo, nie marzac nawet o zabijaniu elitek na swoj lvl.


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 23:06 
Cytuj  
Haa! No to widze, ze bede mial ciezko aby znalezc party bo ja nie dosc, ze nie mam imp sap to jeszcze nie mam nawet jednego talentu w subtetly.

No ale coz za bardzo lubie ten build w pvp i pve 17/44, zeby go zmieniac z tak prozaicznych przyczyn...
Zawsze mam jeszcze argument w postaci imba dmg jaki ten build wyciaga na dmg meterach. :)

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 00:24 
Cytuj  
boze, wszedzie placz na to jacy to druidzi sa imba ;o

a nie sa - wczoraj gralem lokiem kumpla, lvl 67, skladalem druidow 70 lvl, shamanow 70, warriorow to w ogole az zal.

warlock > all ciagle. az mi smutno, ze zaczalem robic BE rogala, a nie locka :<

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 01:04 
Cytuj  
jaki build mial lock ? :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 01:13 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Druid jest super postacią do zabawy jak i Warek czy inna postać można przy nich wypocząć.


sorry ale te dwa pojecia nie ida ze soba w parze ostatnimi czasy :lol: :lol:

trzeba byc pasjonatem warriora zeby nim grac teraz w pvp... wypoczac mozna np. przy hunterze, rogalu z CoS, locku...

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 01:29 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
jaki build mial lock ? :)


42/5/11


Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 01:51 
Cytuj  
przy hunterze - ahaha a to dobre :> (niedlugo beda sety z areny czyli - crit i dmg z critow czyli nerf :<)

lock > all

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 08:45 
Cytuj  
Jerzu napisał(a):
...


Teoria to jedno a praktyka drugie.
A shield block nie eliminuje crushing blow (no chyba ze i z tym blizz namieszal).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 09:14 
Cytuj  
This is because an attack that is blocked (as with a shield) cannot be a crushing blow or a critical hit.


_________________
Gzzzt

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.