mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 10:18 
Cytuj  
Mozna zrodlo?
Z tego co czytalem wczesniej (zanim blizz zaczal robic rozne dziwne fiku-miku) to nic nie bronilo przed crushami. Dobrze byloby wiedziec wiecej o zmianach...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 10:54 
Cytuj  
http://www.wowwiki.com/Crushing_blow

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 18:26 
Cytuj  
Jerzu napisał(a):
sie przyczepic, ze parry jest lepsze, bo generuje rage, a dodge nie, ale ta roznica jest dosc drobna.


druid - zaczyna rzucajac na siebie regrowth, rejuv, lifeblom, barskin. zmiana w misia. 15 sekund 100% zycia. potem w walce ma jeszcze extra 2500 hp z frenzied regeneration, plus leczenie z critow z impr lotp aura (srednio przy 12k HP leczy sie po 500 za klapsa). Plus oczywiscie HP pool na poziomie 12k +, 25% + dodge.

Nie ma bata. Te klasy sa co najmniej rowne teraz (warr=druid) w tankowaniu, a nawet druid ma > z racji na wieksza eleastycznosc =]

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 19:16 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Nie ma bata. Te klasy sa co najmniej rowne teraz (warr=druid) w tankowaniu, a nawet druid ma > z racji na wieksza eleastycznosc =]


Może tylko w 5 osobówkach.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 19:18 
Cytuj  
w 5 man moj druid tankuje bez problemow.
Większych instancji narazie nie probowałem.
No i bossów oczywiście również tankuje bez problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 19:29 
Cytuj  
Tankowałem Paladynem bezproblemowo całe Hellfire Citadel, Underbog i Slave Pens z Coilfang Reservoir oraz Fel Reavera :)

Więc druid nie powinien mieć najmniejszych problemów z żadną "piątką", a i z rajdami powinień dać radę...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 19:31 
Cytuj  
swoja droga to czemu druid bedac lepszy od warrka w 5 man, mialby byc gorszy od tego samego warrka w raidach?

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 20:50 
Cytuj  
Ratujace rajd umiejetnosci (a raczej ich brak)? Gorsze agro generation na jednym celu? No consumables?Gorsze anti spike damage(choc tutaj nadrabia poolem hp).

Aczkolwiek nie widzialem zadnych wyliczen dla druta po TBC na threat generation na single boss mobie.

Nie tyle chodzi tu o to ze druid nie moze(bo moze) co o to ze z warkiem ciut latwiej.
Podejrzeam ze jest to tez kwestia gdzie i co jak bylo to wczesniej (vide Jindo).


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 00:36 
Cytuj  
Ale co maja na celu te porownywania ? Faktem jest, ze Blizzard spieprzyl bo nawet jesli drut jest gorszy, to jest gorszy marginalnie (a w 5 osobowych instancjach czesto lepszy). A w przeciwiesntwie do prot, jego "tank" spec jest zarazem jego dps specem, pvp specem, a takze spokojnie moze healowac w 5 osobowych instancjach. Wiec poswiecenie w porownaniu do tego jakie robi prot warrior jest praktycznie zadne.

Wiec, sorry, ale zadne porownania nie powinny miec miejsca. Porownywac Prot Warrior powinno sie co najwyzej do Prot Paladyna bo Feral druta to ja moge usytuowac co najwyzej w okolicach fury warriora.

No, ale ze jest jak jest, wiec tak naprawde teraz to feral drut jest czyms co mogloby powstac z warrior majacego 31 pkt w protekcji (tank) i 31 pkt w fury (lub arms - dps). Jaki bylby warrior gdyby mogl miec 31 pkt w fury i 31 pkt w protekcji ? Overpowered. I taki wlasnie feral drut jest.

ps. w zasadzie to typowe - po "blizzowemu", nie naprawiac czegos przez dwa lata, po czym tak buffnac, ze sa totalnie overpowered (przyklady: warlock, i teraz wlasnie druid). A ze przy okazji mozna spieprzyc klasy, ktore wczesniej dobrze dzialaly wiec mamy piekny system "zachecajacy" do rerolli, do grania od nowa, do spedzania wiecej czasu, do wykupywania kolejnych abonamentow itd. itp. ;)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 08:19 
Cytuj  
Co do tankowania to jednak warrior jest najlepszym wyborem. Jasne ze obecnei druid z good sprzetem osiagnei na pelnym buffie okolo 20k hp, jednak nie nalezy zapomniec ze w tankowaniu HP nie jest niajwaniejszym czynnikiem. Def rating moim zdaniem jest kluczowa statystyka dla tanka. O ile na Normalu instance 5 osobowe sa easy, to polecam sie przejsc na heroic. Tam liczy sie all od hp po def/blok. Obecnie swoim warriorem (full prot) posiadam 491 DEF/360 block/HP 11.5k.

Co do agro to jednak druid lepiej lapie duze ilosci mobkow jednak jezeli chodiz o singel target warrior wychodzi lepiej. Mam nadzieje ze blizz naprawi Devastate bo an chwile obecna skil ten nie dziala tak jak w opisie.

Nie ma co plakac, TBC ma dopiero niecaly miesiac, pewnei pojawia sie patche ktore bardziej zbalansuja klasy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:48 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Nie ma bata. Te klasy sa co najmniej rowne teraz (warr=druid) w tankowaniu, a nawet druid ma > z racji na wieksza eleastycznosc =]

Prosty test idz do Naxx na Patcha i tankuj go druidem, ciekaw jestem co ci zredukuje dmg prócz armora jak nie bedziesz miał czasu tego całego leczenia rzucać aby skupić na sobie moba lub w Karazhan ?

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 15:48 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Prosty test idz do Naxx na Patcha i tankuj go druidem, ciekaw jestem co ci zredukuje dmg prócz armora jak nie bedziesz miał czasu tego całego leczenia rzucać aby skupić na sobie moba lub w Karazhan ?


Moglbys rozwinac temat, ale tak konkretnie. Ile redukcji bedzie mial druid a ile warek i dlaczego?

*

Posty: 63
Dołączył(a): 15.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 16:18 
Cytuj  
Jestem początkującym warriorem i mam pytanie.

Jaki jest najlepszy build pvp dla warriora?

Poprosiłym bym o podanie argumentów dlaczego ten a nie inny build:)


_________________
...


Posty: 1
Dołączył(a): 10.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 22:16 
Cytuj  
hey there guys me i just have back my character warrior from olo0t.com they leveled it up for me,.and now im continuing to play my warrior..thankz to them..lol

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 20:33 
Cytuj  
sola napisał(a):
Tam liczy sie all od hp po def/blok. Obecnie swoim warriorem (full prot) posiadam 491 DEF/360 block/HP 11.5k.



uzywasz tank points addon ? moze tak ustalimy skale porównawczą - ja w chwili obecnej (dzisiaj dingnalem 70 :)) tych tank points mam ~36000 (a earthwarden i bonus 2700 armora on the works). te 11,5 k hp to bez buffow ?

edit - a juz widze, 41 k tank points w profilu, 5k roznicy - z tymze ze ja latam w greenach jeszcze w duzej ilosci i bez enczantow.

Nie przekonujesz mnie :D

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 23:26 
Cytuj  
Powiem tak:

MT w gildi u nas ma:

11k HP unbuffed
12,2k ARMOR
Dodge - 19,33%
Parry - 17,27%
Block 21,87%
Def 523

Ma w zasadzie wiekszosc sprzetu z 5man + brakuje mu kilku chantow chyba.

Generalnie druid ma wiecej armora i wiecej hp (co pozwala mu przetrwac crushe ktore bossowie wala bardzo czesto) - warek ma shield specjalization.

Druid ma 30+ dodge - warek ma dodge + parry 30+

Nie wiem jak z itemizacja u drutow ale 490 def dalej jest potrzebne by wyeliminowac crit.

Druid nie ma last stand i shield walla. Nie moze uzyc HS i pota. Nie ma zniejszonych o 6% obrazen od magi. To sa male rzeczy ktore przewazaja moim zdaniem na korzysc prota jako MT na bossow.

Co do tankowania wna trashach...who cares ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 00:34 
Cytuj  
Ciekawe porównanie mitigacji (jakiś polski odpowiednik?) obrażeń fizycznych u Warriora i Druida.

http://img253.imageshack.us/img253/6833/mitigationnx0.jpg

Dobry kawał matmy, trudno się na początku połapać w cyferkach. Ale można odrazu przejść do podsumowania :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 09:48 
Cytuj  
bardzo jestem ciekawy jak oceniacie 5 osobowe instance na 70, nie robie jeszcze heroic ale powiedzmy ShadowLabs, Shattered Halls czy Steamvault (nie robiłem jeszcze instansów w Nether ale czeka mnie Alcatraz). Widziałem topic o instansach ale chodzi mi wyłacznie o aspekt tankowania
Builda mam jakiego widać i nie mam żadnych kłopotów z aggro.

z moim HP jest troszke gorzej bo last boss w Steam potrafi mi wypłacić 10k w 3 ciosach ale to już kwestia sprzętu (mam tylko 10k HP)

czy możecie porównać instance z 70 z tymi Heroic ?

BTW. nigdy nie widziałem druida jako tanka w 5 osób na lvl 70 :wink:


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:12 
Cytuj  
1. druid ma jeszcze 15% szans na unikniecie wszelakiego AOE

2. deshroom ty generalnie jestes cholernie biased i nie potrafisz sobie wyobrazic combo innego niz warr/priest/mag/rogal/ inne a ja spokojnie robie wszystkie 5 man instance w skladzie druid MT, pala MH, warrior jako DPS, rogal plus jakis random

wole druida. EOT z mojej strony :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:19 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
wole druida. EOT z mojej strony :o
nie czaje. jesteś warriorem i bierzesz druida na tanka bo wolisz robić dps ?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.