mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 17:43 
Cytuj  
Fryta2 napisał(a):
ma ktoś jakis fajny modzik pokazujący exp ?


FuXpFu dostepny tu: http://files.wowace.com/ ...

T.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 19:48 
Cytuj  
Ok, teraz ja mam pytanie... dzis poznym popoludniem jak zwykle odpalam WoWa, patrze, a ja mam pierwotne UI! W AddOns'ach wszystkie addony sa :wtf: hlep!


_________________


Posty: 24
Dołączył(a): 12.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:32 
Cytuj  
Witam
Poszukuje addona ktory działa jak Gatherer czyli pokazuje miejsca wydobycia skałek i roślinek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 23:34 
Cytuj  
Ja uzywam Cartographer ale na moich ustawieniach (niska rozdzielczosc) wyglada koszmarnie i nic nie widac na mapie.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 23:45 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
Ok, teraz ja mam pytanie... dzis poznym popoludniem jak zwykle odpalam WoWa, patrze, a ja mam pierwotne UI! W AddOns'ach wszystkie addony sa :wtf: hlep!


Może 'load all out off date' :) a jak nie to nie wiem :roll:


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 10:48 
Cytuj  
Są jaies mody dla mountow? ;) np. zebym ikone z mountem nie musial miec w zwyklym barze tylko w jakims odzielnym miejscu.. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ;) zakrecilem troszke...


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....


Ostatnio edytowano 10 lut 2007, 10:49 przez MaRdoC, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 10:49 
Cytuj  
Fragless napisał(a):
Witam
Poszukuje addona ktory działa jak Gatherer czyli pokazuje miejsca wydobycia skałek i roślinek

Jezeli ci chodzi o cos takiego
to CT_MapMod (roslinki tez pokazuje)


_________________

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 17:15 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
Są jaies mody dla mountow? ;) np. zebym ikone z mountem nie musial miec w zwyklym barze tylko w jakims odzielnym miejscu.. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ;) zakrecilem troszke...

ustaw sobie jakis dodatkowy bar w ctmodzie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 16:23 
Cytuj  
Mam kilka pytan poniewaz sam nie moge rozwiazac kilka problemow.
1.Nie moge wyszukac programu Aggro alert - kiedys go uzywalem i chcialem teraz pobrac takowy leczy nie ma go juz niestety.
2. Jak by ktos mogl podac namiar na jakis dobry i dzialajacy mod ktory pokazuje obrazenia, bloki tarcza i takie tam bede naprawde wdzieczny.
3.Jak jest program do wysylania wielu zeczy poczta na raz?

Z gory dziekuje za pomoc Gim.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 16:27 
Cytuj  
Gim napisał(a):

1.Nie moge wyszukac programu Aggro alert - kiedys go uzywalem i chcialem teraz pobrac takowy leczy nie ma go juz niestety.

Wlaczenie Target of Target nie pomaga ? Tak bez zlosci pytam :)
Cytuj:
3.Jak jest program do wysylania wielu zeczy poczta na raz?

Ct Mailmod ... Jak dla mnie bomba :)
Cytuj:
Z gory dziekuje za pomoc Gim.

Alez prosze :)


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 16:40 
Cytuj  
Wlaczenie Target of Target nie pomaga ?
Chodzi mi o cos takiego bym widzial kogo mob atakuje, na aggro alert bylo tak ze widzialem kto jest celem obiektu ktory akurat mam zaznaczony.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 16:45 
Cytuj  
Gim napisał(a):
Wlaczenie Target of Target nie pomaga ?
Chodzi mi o cos takiego bym widzial kogo mob atakuje, na aggro alert bylo tak ze widzialem kto jest celem obiektu ktory akurat mam zaznaczony.


Target of Target polega na tym, ze pokazuje Ci kto jest celem obiektu ktory masz akurat zaznaczony.

Bez zlosliwosci - Target of Target - Cel celu. Czyli w co celuje Twoj cel.

Zreszta w perlu (chyba tak sie nazywa to czego uzywam :P) mozesz wlaczyc tez Target of Target of Target. Czyli widzisz moba, widzisz ze targetuje Twojego tanka i mozesz sie upewnic ze tenze tank tankuje wlasnie tego moba.

PS. Jeden z ciekawszych postow ktore kiedykolwiek napisalem.

PS2. Target of target jest w standardowym blizzardowskim UI jesli sie nie myle - sprobuj :)


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 03:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Gim napisał(a):
Wlaczenie Target of Target nie pomaga ?
Chodzi mi o cos takiego bym widzial kogo mob atakuje, na aggro alert bylo tak ze widzialem kto jest celem obiektu ktory akurat mam zaznaczony.


Target of Target polega na tym, ze pokazuje Ci kto jest celem obiektu ktory masz akurat zaznaczony.

Bez zlosliwosci - Target of Target - Cel celu. Czyli w co celuje Twoj cel.

Zreszta w perlu (chyba tak sie nazywa to czego uzywam :P) mozesz wlaczyc tez Target of Target of Target. Czyli widzisz moba, widzisz ze targetuje Twojego tanka i mozesz sie upewnic ze tenze tank tankuje wlasnie tego moba.

PS. Jeden z ciekawszych postow ktore kiedykolwiek napisalem.

PS2. Target of target jest w standardowym blizzardowskim UI jesli sie nie myle - sprobuj :)


Pomoglo dziala swietnie dziekuje za pomoc.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 00:42 
Cytuj  
Chciałbym sie dowiedziec jakie są mody na tym zdjeciu - wszystko co widzicie, to cos na gorze, to cos po prawej... Prosilbym bardzo :wink:. Z gory dzieki.


_________________

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 00:54 
Cytuj  
Po prawej? Damage Meter
Na gorze? Titan Panel
Po srodku? Scrolling combat text

Qraczek napisał(a):
Zreszta w perlu (chyba tak sie nazywa to czego uzywam :P) mozesz wlaczyc tez Target of Target of Target. Czyli widzisz moba, widzisz ze targetuje Twojego tanka i mozesz sie upewnic ze tenze tank tankuje wlasnie tego moba.

No to chyba nie o to chodzi.
Raczej healujesz tanka, widzisz target tanka i widzisz co targetuje target tanka i daj Boze, zeby to byl tank, bo jak nie, to trzeba spierdalac. I wlasnie po to jest to czwarte okieno. Zeby wiedziec kiedy sie oddalic, tudziez zrobic Fade:).
Bo co akurat targetuje tank to malo istotne, wazne zeby on byl na targecie. ;]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 lut 2007, 00:58 przez Zychoo, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 00:54 
Cytuj  
titan panel, dmg meters.

starzywo - polecam fubara i sw_stats.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 01:51 
Cytuj  
czy moze ktos polecic jakis dobry addon to do sortowania friendsow itp ?

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 10:58 
Cytuj  
AK47 :)
p.s.
nie moglem sie powstrzymać...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:12 
Cytuj  
Mam pytanie, moze ktos mi pomoze.
Uzywam najnowszej wersji Bongosa, ale mam 3 problemy.

1. Nie dziala mi na nim Cooldown Count... nie wiem dlaczego. Wczesniej nie bylo zadnego problemu.
2. Mam wlaczona funkcje, zeby na barach pokazywalo mi hotkeye niestety nie pokazuje mi ich. To tylko funkcja kosmetyczna, bo i tak wiem, co gdzie i jak.
3. Gdy jestem w stealth i na '2' mam zbindowany cheap shot to i tak sie wlacza to co jest zbindowane na '2', ale z action bara, w ktorym nie jestem ukryty.

Bardzo dziekuje za pomoc chociaz przy jednym problemie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:15 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Mam pytanie, moze ktos mi pomoze.
Uzywam najnowszej wersji Bongosa, ale mam 3 problemy.

1. Nie dziala mi na nim Cooldown Count... nie wiem dlaczego. Wczesniej nie bylo zadnego problemu.
2. Mam wlaczona funkcje, zeby na barach pokazywalo mi hotkeye niestety nie pokazuje mi ich. To tylko funkcja kosmetyczna, bo i tak wiem, co gdzie i jak.
3. Gdy jestem w stealth i na '2' mam zbindowany cheap shot to i tak sie wlacza to co jest zbindowane na '2', ale z action bara, w ktorym nie jestem ukryty.

Bardzo dziekuje za pomoc chociaz przy jednym problemie.


odp 1. Daje sobie głowe uciąć że masz wyłączone. Jeżeli dalej nie będzie chodziło spróbuj zainstalować nowszą wersję o ile jej nie masz. Jeżeli dalej będzie problem polecam OMNICC ---> OMNICC
odp 2. Sprawdź czy masz włączone tooltipy w interface options.
odp 3. Tu niestety nie pomogę, magowie nie maja Stealtha i umiejek pod to ;p.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.