mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 13:18 
Cytuj  
Latajacy to jest ich sporo, ale zaden nie wykluwa zadnych wezy... trafiles widocznie na pulapke snake trap... z niej wykluwa sie pare wezy walacych na losowo rozmaitymi truciznami...
Inkub

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:46 
Cytuj  
do szybkiego podnoszenia lvl z nastawieniem na BM lepszy bedzie jakis zwierz pancerny, defensywny czy raczej ofensywny?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:53 
Cytuj  
marcinas napisał(a):
do szybkiego podnoszenia lvl z nastawieniem na BM lepszy bedzie jakis zwierz pancerny, defensywny czy raczej ofensywny?


Ja bym bral ofensywnego ... Moze szybciej do moba dobiegnie, moze wiecej dmgu zrobi a raz na jakis i tak mu bulke trzeba dac ...

Ja akurat jestem zwolennikiem kotow :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:11 
Cytuj  
Ofensywny.
Czasem sie podleczy i jakos idzie, do tego robi 2xwiecej DPSu niz ja.

Osobiscie polecam Bangalasha (43 elite cat z STV) po osiagnieciu odpowiedniego levelu, ma najwiekszy attack speed w grze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Osobiscie polecam Bangalasha (43 elite cat z STV) po osiagnieciu odpowiedniego levelu, ma najwiekszy attack speed w grze.

Ty to masz stare dane ;]

http://petopia.brashendeavors.net/


All pets now have a base attack speed of 2.0. We're cleaning up a lot of our older articles that depend heavily on attack speed, so there may be some missing content in the meantime.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 1
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:14 
Cytuj  
Gram w WoW hunterem od paru dni i mam takie troche smieszne pytanie. Mianowicie może mi ktoś powiedzieć czy isteniej jakiś sposób na pozbycie się peta inaczej niż uczynienie go nieszczęśliwym i czekanie aż sobie pójdzie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:19 
Cytuj  
Klik prawym na portret peta i klik abaddon.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ty to masz stare dane ;]

Nieprawda. Po prostu jestes nubem.

Obrazek

Zaraz mi napiszes OMGOMGOMG FRENZY NOOOOB!!!11
Wiec masz:

Obrazek

Z frenzy jest 1.19


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:59 
Cytuj  
O kurcze...

Skad ja mam wiedziec jakiego speeda ma twoj pet, skoro nawet sie przez mojego shielda nie przegryza?

:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 18:09 
Cytuj  
To nie ten. Poprzedni mial 2.0.

Poza tym, jakby sie przegryzl to i tak bys nie wiedzial.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 20:48 
Cytuj  
Dzisas, pisalem juz na tym forum, ze Bangalash ma jako jedyny pet w grze passive skilla Cobra Reflexes, ktory przyspiesza jego as o 30%. A ci dalej swoje... ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 22:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dzisas, pisalem juz na tym forum, ze Bangalash ma jako jedyny pet w grze passive skilla Cobra Reflexes, ktory przyspiesza jego as o 30%. A ci dalej swoje... ;)

No to wlasnie dlatego go ztamowalem, bo mi powiedziales.
Tyle, ze ten noob tomu nie wiedzial i zgrywal madrale jak zwykle ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:27 
Cytuj  
zatanawiam sie nad tym
po pierwsze czy kolega zychu rozumie znaczenie slowa noob ktorego ciagle uzywa
po 2. co robi tu kolega tomugeen skoro jak sam napisal nie gra huntem a to topic dla hunterow

co do tematu ... kazdy pet ma taki sam bazowy attack speed - oczywiste
cobra reflexes zwieksza attack speed - oczywiste
robienie z powyzszych 2 informacji wielkiego halo i wyzywanie innych od noobow bez powodu kompromitujacac przy tym swoja osobe - zalosne

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 01:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Tyle, ze ten noob tomu nie wiedzial i zgrywal madrale jak zwykle ;]

Ja nie zgrywam :F

Ale fakt, nie wiedzialem, ze zostal mu speed. Mily wyjatek ktory potwierdza nowa regule - wszystkie inne maja 2.0.


Swoja droga nie widze wielkiego zastosowania defensive petow teraz. Do grindu wystarcza kotek, do pvp tez cos z lepszym dmg (swinia dla marksmana sie przydaje, bo i tak peta nie uzywa), w instance offtankowac nie bedzie (a jesli sie zdazy to kotek da rade).



@ nat (bo dopisales sie kiedy ja pisalem swojego posta):
gdzie napisalem, ze nie gram hunterem?

a 'kolega zychu' moze nazywac mnie nubem kiedy chce i jeszcze mu w nagrode do uszka pomrucze... dalbys poczatowac na forum...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 35
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 02:38 
Cytuj  
Przy lvlowaniu pierwszego hunta mialem raptora i musze powiedziec, ze nie mialem na co narzekac - znosny dmg / dobra przezywalnosc. Przy nastepnej postaci glownie ze wgledu na pvp dopadlem kota w mulgore ( The Rake ) i bylo mozna dostrzec roznice w dmg. Duzo lepiej sprawowal sie pvp, moby padaly duzo szybciej. Byl jedynie problem z jego przezywalnoscia. W przeciwienstwie do poprzedniego peta jak dopadly go 2-3 moby, to nie bylo radosni i bylo trzeba sie ratowac ucieczka albo przyjac na wlasna klate kilka ciosow.

Obecnie kiedy wszystkie pety maja identyczny attack speed ( @up z wyjatkiem ) to wszystko zalezy od Ciebie jak styl gry preferujesz. Czy chcesz 'ryzykowac' majac mniej wytrzymalego peta, ale za to zadajacego nieco wiekszy dmg, czy jednak wolisz, zeby pet solidnie tankowal, a Ty bedziesz mogl sobie spokojnie grindujac dlubac w nosie, obgryzac paznokcie i drapac sie po dupie jednoczesnie.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 05:57 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@ nat (bo dopisales sie kiedy ja pisalem swojego posta):
gdzie napisalem, ze nie gram hunterem?

tomugeen napisał(a):
O kurcze...
Skad ja mam wiedziec jakiego speeda ma twoj pet, skoro nawet sie przez mojego shielda nie przegryza?
:]

hunterem? jakiego shielda? poza tym widzialem tu screeny ze grasz priestem... a to ze masz alta hunta na 3cim lvlu ktorym grales 4 i pol minuty sie nie liczy

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 08:28 
Cytuj  
Cytuj:
a to ze masz alta hunta na 3cim lvlu ktorym grales 4 i pol minuty sie nie liczy


mamusiu on mi zabral lizaka!!! :wink:

a i dzieki za linka wlasnie szukalem tej stronki pamietalem ze kiedys z niej kozystalem ale nie moglem znalesc.
Cytuj:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 09:37 
Cytuj  
nat napisał(a):
hunterem? jakiego shielda? poza tym widzialem tu screeny ze grasz priestem... a to ze masz alta hunta na 3cim lvlu ktorym grales 4 i pol minuty sie nie liczy

Akurat priestem akutalnie low lvl gram. Pudlo!


i EOT bo takich sherlockow nam nie potrzeba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 5
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:13 
Cytuj  
Co do peta jakim grać przy levelowaniu to gram w tej chwili hunterem krasnoludem na 66 i jest ustawiony na typowy BM(43/11/3) pet jest to wilk z Badlands :-) no i skubaniec w tych pierwszych instancjach Ramparts czy Blood Furnace tankował ( offensive) spokojnie elitke wyższą o poziom od peta, czyli moimi skromnym zdaniem nie opłaca się inwestować w peta Defensywnego.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:33 
Cytuj  
Jeszcze jedno pytanko odnośnie tame'owania - spodobał mi sie ten Bangalash, ale on ma lvl 43, a ja 33 - na którym lvlu będę mógł go spróbować tame'ować?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.