mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 12:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
cypis napisał(a):
Jason napisał(a):
Opłaca się brać BoK, jeśli się ma BoS z prot drzewka? Czy też można lepiej spożytkować ten 1 punkt.

To zalezy, bo might/wisdom jest duzo lepszy niz bok (zwlaszcza na poczatkowych lvlach). Z drugiej strony bok sie przydaje jesli pvpujesz z kims. Za 1 punkt warto.


Ja wziąłem obydwa. BoS świetny do tankowania, BoK do solowania.

Jesli solujesz jako prot, to solujesz z BoS. Im wiecej dmg mob dostaje po blocku tym lepiej, poza tym dmg reduction tez sie przydaje.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 11:21 
Cytuj  
Ja osobiscie preferuje dzewko retribution do lvlowania. Co prawda najlatwiej sie bije 1 moba i strasznie mane zzera, to pozostala reszta talentow w HOly +Int. na chwile obecna palem lvl 54 mama 3200hp i 2900many przy itemkach +sta +str z brd

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:12 
Cytuj  
Ja poszedlem na pocztek divine str zeby moc wziasc spiritual focus na low lvl (z tymi talentami o wiele ciezej umrzec :P) pozniej max retribution i jesli nie uzywasz non stop judgement to tak mana nie leci a crusader strike z dobra bronia naprawde jest mila rzecza.

Hmm tak w sumie patrze ze wielu z was mowi o reckoning i blocku na raz. Gdybym byl zwolennikiem reckoning uzywalbym go napewno z 2h weapon


Ja nawet a wlasciwie szczegolnie z 1h i shieldem uzywalbym bom zamisat boka czy sanctuary. A bok za 1pkt oczywiscie wez zawsze sie znajdzie ktos kto sobie to zazyczy no i plus u gildi.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 16:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
bok staje sie przydatny w pve raidach na najwyzszych levelach gdzie staty osiagaja wartosci 400 i wiecej , wtedy procentowy przyrost jest wiekszy , do levelingu najlepiej might zupgradowany na max

dorwalem mieczyk z zf i jak cypis napisal , im szybsza bron w reckoning
tym lepiej , mozna zmiejszyc szybkosc broni z seal of crusader ale traci sie na dps . Ogolnie trzeba brac po 2-3 moby inaczej reckoning moze sie nie odpalac odpowiednio czesto , i jeszcze pare szczegolow , dobrze jak mob ma dual wield i nie ma stunow , mezzow , rootow i nie ucieka , (dlatego np ogry w feralas sa wypas do grindu na rec) , dodatkowo mozna zalozyc shield spike albo uzywac holy shield co podbija bardzo dps


Tak bez zlosci ..
Czy czasy w ktorych palek lvlowal z duzym i ciezkim 2handerem to juz minely ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 17:29 
Cytuj  
Tak.
Od 35 do 55 biega sie z 1handerem i shieldem jako prot. Pozniej tylko holy i szybki 2hander. Co prawda uparci beda biegac z retnub speciem, w ktorym nie dosc ze dps jest niski to jeszcze leczyc sie nie da :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 17:45 
Cytuj  
Dlaczego akurat 55 lev?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 18:32 
Cytuj  
Tak na oko :wink: Wtedy sie wchodzi do felwood/winterspring/plaguelands gdzie moby stoja w sporej odleglosci od siebie i aoe grind staje sie strasznie nieefektywny.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 18:54 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tak na oko :wink: Wtedy sie wchodzi do felwood/winterspring/plaguelands gdzie moby stoja w sporej odleglosci od siebie i aoe grind staje sie strasznie nieefektywny.

Nie siej herezji :D.
W EPL sie zarabiscie grinduje na Scarletach no i farmy tez sa niczego sobie :D.
Jak juz nie moglem ptrzzec na questy to caly 60lvl wygrindowalem wlasnie w EPL na scarletach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 18:56 
Cytuj  
2 hand nie zdaje egzaminu , nie dosc ze wolno to jeszcze dostajemy damage wiekszy w rezultacie musimy sie healowac czesciej . Oczywiscie pozniej warto sie specnosc na holy i lazic na insty jako support heal , szybciej sie zgrinduje levelek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 19:06 
Cytuj  
iniside napisał(a):
cypis napisał(a):
Tak na oko :wink: Wtedy sie wchodzi do felwood/winterspring/plaguelands gdzie moby stoja w sporej odleglosci od siebie i aoe grind staje sie strasznie nieefektywny.

Nie siej herezji :D.
W EPL sie zarabiscie grinduje na Scarletach no i farmy tez sa niczego sobie :D.
Jak juz nie moglem ptrzzec na questy to caly 60lvl wygrindowalem wlasnie w EPL na scarletach.

Fajnie, ale ty lockiem grasz prawda?
W ogole to po cholere 60 grindowales w epl jak na 58 sie idzie do outland? ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 19:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
2 hand nie zdaje egzaminu , nie dosc ze wolno to jeszcze dostajemy damage wiekszy w rezultacie musimy sie healowac czesciej . Oczywiscie pozniej warto sie specnosc na holy i lazic na insty jako support heal , szybciej sie zgrinduje levelek


Jaki support heal? Od nas koleś łaził z nami na heroici i spokojnie nas trzymał. Jeszcze palka ma ten plusik, że jak się na heroicu mobek urwie i go puknie, to się nie składa od razu.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 19:12 
Cytuj  
cypis napisał(a):
iniside napisał(a):
cypis napisał(a):
Tak na oko :wink: Wtedy sie wchodzi do felwood/winterspring/plaguelands gdzie moby stoja w sporej odleglosci od siebie i aoe grind staje sie strasznie nieefektywny.

Nie siej herezji :D.
W EPL sie zarabiscie grinduje na Scarletach no i farmy tez sa niczego sobie :D.
Jak juz nie moglem ptrzzec na questy to caly 60lvl wygrindowalem wlasnie w EPL na scarletach.

Fajnie, ale ty lockiem grasz prawda?
W ogole to po cholere 60 grindowales w epl jak na 58 sie idzie do outland? ;]

lockiem mam dopiero 55 :E(plan wyglada tak ze do piatku grinduje na BE albo w EPL), a potem w piatek robie 58lvl na questach :D
Magiem do 60grindowalem w WPL.
A questy z EPL i tak porobie, nawet na 58. (musze exalted z UD w wbic, za ch.. nie bede jezdzil na Epic Hawkstrider).

EDIT:
Ale pisales o AoE grind (pytanie jak palek moze to robic - AoE GRind), no a ja wlasnie pisalem ze AoE grind swietnie sie robi w EPL :D (chociaz fakt, ze w tedy to ja gralem magiem i od czasu do czasu mialem najomego druida na plecach :D).


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 22:52 
Cytuj  
W sumie to tarcze i 1h niezle mam z BRD wiec mozna by sprobowac holy.. Szkoda mi 100g wydanego na crusadera na ICE BARBED SPEAR. A co myslicie o zmieszanio Protection-> az do Reckoning +Holy reszta talentow?? Z prot Redoubt+Reckoning no i healing dzieki holy-> mysle ze to by bylo imba :) btw grind cos mi pod pala niepasuje... bo czym. Holy Wrath? castowanie i zzera mane... consecration~40dps? czy Bless of Sanct + HOly Shield?? Jezeli ma ktos konkretny build co przyspieszy lvlowanie z 54-60 to bylbym bardzo wdzieczny gdyz tym retri zygac juz idzie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 07:31 
Cytuj  
Ja od 55 jade holy (http://www.wowhead.com/?talent=qVEh0gz0eoxZVd) z szybkim 2handerem i jest calkiem ok. Zero downtime, dps calkiem znosny (a w outland bedzie jeszcze lepiej). Szczerze polecam


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 09:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mam pytanie...czy ma ktos jakis filmik pokazujacy paladyna bijacego moby (palek lvl 20-40) ?
Zastanawiam się nad altem, ale jakos nie moge sobie wyobrazic palka zadajacego duzy dmg oO


Poszukaj sobie paladin aoe grind :-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mam pytanie...czy ma ktos jakis filmik pokazujacy paladyna bijacego moby (palek lvl 20-40) ?
Zastanawiam się nad altem, ale jakos nie moge sobie wyobrazic palka zadajacego duzy dmg oO

Ta ja sobie wczoraj grindowalem Druga farme w WPL i tam potrze przyjezdza pelk i szaman. Pulujuj CAŁĄ famr palek staje w srodku i uzywa tego swojego AoE. jakies 30s-1min zadnego moba 0_o


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:26 
Cytuj  
Ja mysle o protection +1h.... duzy survival +reckoning+impr seal of righteus no i talenty do leczenia---> prawdziwy pala czolg ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:59 
Cytuj  
Troche mnie zaintrygowaliście tymi tekstami o tym, że dla pala grind=prot. Do tej pory (38lev) lecialem docelowo w taki build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3105330301
Gram pratycznie solo, omijam insty bo nie przepadam za pugami a gildia raczej na high lev się uklasowała. Przy sprzęcie green/blue z AH idzie calkiem nieźle. Faktycznie mana wyskakuje jak szalona i patrząc na tego swego belfa mam wrażenie, że kolo jest na ciągłym kacu skoro tyle musi pić, ale z drugiej strony walki nie trwają długo. Ostatnio z Seal of Command critnąłem za 502 np. Do tego Vengeance ładnie się jara na pięściach, Vindication często wchodzi, oczywiście wszystko na 2H broni. Tutaj zaś czytam o tym, że to się nie opłaca, że w retri dps jest niski, leczyć się nie idzie itp. Nie chce mi się wierzyć, że sam Reckoning plus ew. react damage z shield spelli wyrównuje ten dps jaki mam w retri. Zależy mi na szybkim levelingu, wię jak by ktoś chciał to rozwinąć i pokazac 'retnubowi', że nie ma racji był bym wdzięczny :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Co konkretnie pokazac? Przez ostatnie kilka stron gadamy o prot levelingu :wink:
I jak juz wczesniej mowilem, vindication jest bezuzyteczne w pve.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:29 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Co konkretnie pokazac? Przez ostatnie kilka stron gadamy o prot levelingu :wink:
I jak juz wczesniej mowilem, vindication jest bezuzyteczne w pve.


Właśnie ta dyskusja mnie zaintrygowała. Co pokazać pytasz, może wyższość prot nad retri w grindzie. Z tego co tu wyczytałem downtime jest zredukowany przy prot, co samo w sobie wydaje się dość oczywiste, z drugiej strony widze też teksty w stylu 'cienki dps w retri' a to już wydaje mi się odwrotnością logiki i faktów. Konkretyzując: czy od strony praktyczniej różnica w prot-dps i retri-dps jest tak niewielka a redukcja downtime w prot w porównaniu do retri tak duża, że bardziej opłaca się iść w prot, czy może poprostu wygodniej/bezpieczniej sie grinduje w prot i tylko tyle? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.