mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 17:18 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Shaman potrzebuje zmian, warrior pewnie też.

Najsilniejszym drzewkiem shamana jest zdecydowanie resto, co w end gamie sprowadza shamanów do roli healbotów. Na dodatek priest i druid są dużo lepszymi healerami.
Jeśli któś uważa, że to jest OK bo shaman jest "hybrydą" to się myli. Priest robi również większy DPS od shamana, a jak wygląda prawdziwa hybryda pokazuje druid (heal/tank/dps).

Co do PvP to walka głównie opiera się o tzw. CC/anty-CC. Jeśli chodzi o to drugie to nie jest jeszcze tragicznie, ale stun/fear jest podstawą PvP. Druid/paladyn/rogal mogą mnie zjechać 0 zanim wyjdę ze stuna, no chyba że jestem resto :)
Shaman jako jedyna klasa nie ma sposobu na wyłączenie rywala z walki.

Dodam, że jest jeszcze sporo idiotycznych/przedpotopowych talentów, które są bezwartościowe/martwe. Gdzieś widziałem post paladyna, który porównywal drzewka shamana do paladyna, stwierdzil ze shaman jest na etapie na jakim byl paladyn przed revampem. W innych klasach sytuacja jest taka, że masz dużo różnych możliwości na każdym tierze zastanawiasz się co wybrać u shamana masz 3 buildy z czego 2 gimpnięte. Porównując to z ilością buildów u np maga to jest żałosne.

gadasz ze moga Cie zjechac w stunie? To fajnie masz bo mi sie to nigdy nie przydazylo:) Mamy totemy i mozemy kajtowac nimi, nie prawdaz? Ogolem mowisz, ze nie mamy stuna feara itp ale mamy imba totemy ktore robia duzo, nawet bardzo ;)


_________________
~~

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 17:34 
Cytuj  
Druidami sie nie ma co teraz przejmować, przegięci są zdeczka w BC. Tak jak kiedyś największy whine byl na lockow to teraz się to przezucilo na drutow, potem w kolejności na rogali.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 09:13 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Shaman potrzebuje zmian, warrior pewnie też.

Najsilniejszym drzewkiem shamana jest zdecydowanie resto, co w end gamie sprowadza shamanów do roli healbotów. Na dodatek priest i druid są dużo lepszymi healerami.
Jeśli któś uważa, że to jest OK bo shaman jest "hybrydą" to się myli. Priest robi również większy DPS od shamana, a jak wygląda prawdziwa hybryda pokazuje druid (heal/tank/dps).

Co do PvP to walka głównie opiera się o tzw. CC/anty-CC. Jeśli chodzi o to drugie to nie jest jeszcze tragicznie, ale stun/fear jest podstawą PvP. Druid/paladyn/rogal mogą mnie zjechać 0 zanim wyjdę ze stuna, no chyba że jestem resto :)
Shaman jako jedyna klasa nie ma sposobu na wyłączenie rywala z walki.

Dodam, że jest jeszcze sporo idiotycznych/przedpotopowych talentów, które są bezwartościowe/martwe. Gdzieś widziałem post paladyna, który porównywal drzewka shamana do paladyna, stwierdzil ze shaman jest na etapie na jakim byl paladyn przed revampem. W innych klasach sytuacja jest taka, że masz dużo różnych możliwości na każdym tierze zastanawiasz się co wybrać u shamana masz 3 buildy z czego 2 gimpnięte. Porównując to z ilością buildów u np maga to jest żałosne.

gadasz ze moga Cie zjechac w stunie? To fajnie masz bo mi sie to nigdy nie przydazylo:) Mamy totemy i mozemy kajtowac nimi, nie prawdaz? Ogolem mowisz, ze nie mamy stuna feara itp ale mamy imba totemy ktore robia duzo, nawet bardzo ;)


a to ty Laughter, wszystko jasne :)
gz 70lvl?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:22 
Cytuj  
Gz kitowania totemami. Do kitowania jest frostshock, chyba rogue jest na tyle głupi, że nie wychodzi poza radius 20yd od tego patyka.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:33 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Gz kitowania totemami. Do kitowania jest frostshock, chyba rogue jest na tyle głupi, że nie wychodzi poza radius 20yd od tego patyka.


30yd :wink:


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:33 
Cytuj  
totemy byly spoko jak rogale tracili combo pointsy przy zmianie targetu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:53 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
totemy byly spoko jak rogale tracili combo pointsy przy zmianie targetu :)

I chyba dalej traca.....

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:21 
Cytuj  
koci napisał(a):
Buffchef napisał(a):
totemy byly spoko jak rogale tracili combo pointsy przy zmianie targetu :)

I chyba dalej traca.....


nie

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:32 
Cytuj  
sap+killtotemz wciaz calkiem niezle dziala ;)

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:32 
Cytuj  
lepiej flameshocka utrzymywac ;]


_________________
~~

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:33 
Cytuj  
...albo wiedziec ze magma totem wyrywa ze stealth.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 15:46 
Cytuj  
normalnie niesamowite te wasze porady, teraz to juz rogue nie ma prawa wygrac z shamanem :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 16:25 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
normalnie niesamowite te wasze porady, teraz to juz rogue nie ma prawa wygrac z shamanem :)


Jesli shaman jest resto to nie ma jak

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 16:53 
Cytuj  
imo dobry rogal poradzi sobie i z resto, więc nie pisz że nie ma jak.

To fakt że "resto" nie jest zły, ale o tym właśnie piszę, że jest tylko 1 efektywny build.
Shadow priest szybciej znajdzie miejsce w raidzie niż ele/enh shaman, chociaż to shaman jest "ofensywna hybryda", nie priest...
to mnie wkurza

Teraz czekam na kolejnego posta w stylu: "ale shaman przeciez ma heala i totemy wiec po co mu inne drzewka"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 19:59 
Cytuj  
ale shaman przeciez ma heala i totemy wiec po co mu inne drzewka!!
... nie no zartuje ;]
imo ta juz pewnie nie uzywana przez nikogo insygnia hordy jest imba :D na rogala jest na prawde imba co mi rogale z naszej guild mowili , tzn wqurzali sie jak w nie odpowiednim momencie wychodzilem ze stuna , popytaj
qrde fajnie nie wiedzialem ze magma totem wyciaga ze stealth!~ dzieki za porade!! ale jak sie zatrzymasz to go co chwile stawiasz myslac ze jest gdzies rogal?
ja jestem enh ale najczestrza taktyka na rogala to bylo flame shock earthbind sentry i poison cleasing, i tak biegac do okola jego ;p w koncu ma duzo agila wiec liczylem sie z tym ze zdodguje ss to lepiej go kajtowac ;]


_________________
~~

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 08:04 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
[...]
ja jestem enh ale najczestrza taktyka na rogala to bylo flame shock earthbind sentry i poison cleasing, [...]


sentry totem? a co on robi w takiej sytuacji? rzuca sie rogalowi na plecy jak ten chodzi w stealth? ;)
a tak na powaznie: jak dziala ten totem w przypadku walki z rokusiem?

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 09:39 
Cytuj  
ojj nie sentry pomylilem sie ;d


_________________
~~

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 10:07 
Cytuj  
ze co ja? :P

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 21:17 
Cytuj  
Nie ty, tylko twój „totem” ;)


_________________
Never forget, never forgive

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 12:22 
Cytuj  
Wlasnie dobilem moim szamankiem dranei do 40 lvl. Do tej pory biegalem z 2h bronia, ponizej 3.0 speed zeby wf czesciej procowalo. Teraz mam mozliwosc przejscia na dw. Czy warto zmienic do levelowania na dw? Jesli tak to jakie bronie? Mnie sie wydaje ze optymalne okolo 2.0 speed. I jeszcze kwestia enchantow, windfury/frost czy jaiis inny?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.