mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:28 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
KromeR napisał(a):
Ale w czym to sie przejawia? Bo zauwazylem ze crusader daje tak jak dawal 100str. Nie wiem. Moze chodzi o to ze zadziej sie odpala...


Przejawia się to w mniejszym procu, tzn. że rzadziej załącza sie. Nie wiem o ile rzadziej.

Hmmm a czy w procentową szansę wlicza się także atak w windfury ? W sumie z tego co mi wiadomo ataki w WF nie są jako white damage - cokolwiek by to miało znaczyć :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:32 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Nie mam tych postaci , tylko nie wiem kogo zrobic warriora czy rogue , zalezy ktora postacia z itemkami r14(high warlord) szybciej sie farmi moby

A kazda postacia szybko w miare mozna zdobyc r14 itemy (marki + honor jak wiem , chyba ze to zmienili)


Nie lepiej pozbierac itemy w outlandach, ktore sa lepsze, a jesli masz zamiar robic postac tylko do farmienia to moze wez huntera, w zielonych crapach bedziesz dobrym botem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 10:29 
Cytuj  
Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest quartermaster (vendor u którego można kupować itemy za reputacje) frakcji Kuranyi (jeśli napisałem źle nazwe to przepraszam, mam nadzieje ze wiecie o która chodzi :P )
Dziękuję za odpowiedź z góry :D

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:08 
Cytuj  
niesforny napisał(a):
Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest quartermaster (vendor u którego można kupować itemy za reputacje) frakcji Kuranyi (jeśli napisałem źle nazwe to przepraszam, mam nadzieje ze wiecie o która chodzi :P )
Dziękuję za odpowiedź z góry :D


http://www.wowhead.com/?npc=20240

i Kurenai

ps. gratulacje za znalezienie tego topicu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:42 
Cytuj  
Szukalem i nie znalazłem. Gdzie jest koles ktoremu moge dawać Tokeny na repa z Lower City ? w Shattrath ?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:45 
Cytuj  
Dzięki za pomoc :D

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:47 
Cytuj  
tokeny? chyba piora ktore mozna oddawac do honored tylko, a jezeli chodzi o spirit shardy to zamienia sie je na itemy w wiosce swojej strony konfliktu:p


Ja mam pytanie, sa dwa trinkety za pvp zdejmujace CC, czy ich cooldown sie stackuje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:49 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
tokeny? chyba piora ktore mozna oddawac do honored tylko, a jezeli chodzi o spirit shardy to zamienia sie je na itemy w wiosce swojej strony konfliktu:p


Ja mam pytanie, sa dwa trinkety za pvp zdejmujace CC, czy ich cooldown sie stackuje?

No wlasnie o to co z orców leci mi chodzilo :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No wlasnie o to co z orców leci mi chodzilo :D

mark of kil'costam? to jest do repy z aldorami ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:17 
Cytuj  
Mark of Sargeras też i Fel Armament także


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:49 
Cytuj  
w ciagu lvl wypadlo mi z 10xFel Armament ale niestety nikt nie chce kupic bo kazdy robi rep z druga frakcja :( zycie jest okrutne


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:57 
Cytuj  
Jeśli robisz rep u Scryerów to porostu rzuć na kanał tradeowy i wymień się za ksiązki... A sprzedawać na razie nie próbowałem bo zależy mi na pewnej macce...


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 18:08 
Cytuj  
U nas (SSG) Fel Armament i Arcane Tome chodza po 20g sztuka ;)

X


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 22:07 
Cytuj  
No więc tak, mam locka na 45, interesuje mnie build który zmaksymalizuje efektywność mojego grindu. Obecnie jestem full affi i moja taktyka grindu wygląda tak: SL->CoA->Cor->Dark Pact. Tym sposobem biorę na siebie 3-4 melee moby. Czy da się to jeszcze usprawnić ? bo mimo wielkich starań nie przekroczyłem jeszcze 25k/h expa :(.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 23:03 
Cytuj  
Duven napisał(a):
No więc tak, mam locka na 45, interesuje mnie build który zmaksymalizuje efektywność mojego grindu. Obecnie jestem full affi i moja taktyka grindu wygląda tak: SL->CoA->Cor->Dark Pact. Tym sposobem biorę na siebie 3-4 melee moby. Czy da się to jeszcze usprawnić ? bo mimo wielkich starań nie przekroczyłem jeszcze 25k/h expa :(.


Za dużo od siebie wymagasz, ja grałem na buildzie Demo biłem po jednym mobie i byłem całkiem szczęśliwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 23:19 
Cytuj  
Duven napisał(a):
No więc tak, mam locka na 45, interesuje mnie build który zmaksymalizuje efektywność mojego grindu. Obecnie jestem full affi i moja taktyka grindu wygląda tak: SL->CoA->Cor->Dark Pact. Tym sposobem biorę na siebie 3-4 melee moby. Czy da się to jeszcze usprawnić ? bo mimo wielkich starań nie przekroczyłem jeszcze 25k/h expa :(.

To alt heriona?

A na serio: affli lock na 45lvl wyciagal u mnie jakies 33k/h na hipporyfach w feralas.
Suka, Immo, corr, Drain Life, Dark Pact pomiedzy mobami mobami jesli potrzeba. W coa sie nie bawilem, bo sie marnowalo.

SL?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 23:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
U nas (SSG) Fel Armament i Arcane Tome chodza po 20g sztuka ;)

X


u nas arcane tome nawet do 30 potrafia dochodzic , btw do czego one sluza, dzis pierwszy raz zobaczylem Shattrath i bylem nieco przytloczony rozmiarem , iloscia frakcji i miejsc , no i te nawiazania do Torment , majsterszyk :)

kasa , kasa , ciezko teraz zarobic z chwila kiedy sie koncza questy a gold przestaje plynac szerokim strumieniem , gemy maja strasznie wywindowane ceny i jest ich malo na rynku (przynajmniej na moim serwerze) , o epickich receptach to juz nie wspominam , ceny osiagaja pulap do 2000 golda i wyzej , trzeba na nowo uczyc sie ekonomi ktora teraz jest imo duzo bardziej wybredna . Metoda prob i bledow doszedlem ze chetnie sa kupowane green bronie 2-hand z dobrym dps ale z koleji na sprzedawaniu netherweave to tylko stracilem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 23:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
u nas arcane tome nawet do 30 potrafia dochodzic , btw do czego one sluza

Do nabijania reputacji u Scryerow. Fel Armament do nabijania reputacji u Aldorow. Za jedna sztuke +350 repa.

Aldatha napisał(a):
Metoda prob i bledow doszedlem ze chetnie sa kupowane green bronie 2-hand z dobrym dps ale z koleji na sprzedawaniu netherweave to tylko stracilem :)

U nas bardzo ladnie i za ladna kase schodza wszelkiego rodzaju knothide (skorki w sensie) no i ore/bary z Outlandow ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 00:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
U nas bardzo ladnie i za ladna kase schodza wszelkiego rodzaju knothide (skorki w sensie) no i ore/bary z Outlandow ;)

Na nowym serwerze nawet thorium zostal wywindowany przez powerlevelerow ktorzy zapomnieli o tradeskillach i teraz na 70lvl sie za nie zabieraja.
Mimo, ze jako miner/herbalist chomikuje ore na engi, to wystawilem kontrolnie stack Thorium i poszedl za 18g.

Wystarczy dodac do tego boom na Weaponsmithing i Jewelery i mamy juz piekny zarobek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 06:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Xanth napisał(a):
U nas bardzo ladnie i za ladna kase schodza wszelkiego rodzaju knothide (skorki w sensie) no i ore/bary z Outlandow ;)

Na nowym serwerze nawet thorium zostal wywindowany przez powerlevelerow ktorzy zapomnieli o tradeskillach i teraz na 70lvl sie za nie zabieraja.
Mimo, ze jako miner/herbalist chomikuje ore na engi, to wystawilem kontrolnie stack Thorium i poszedl za 18g.

Wystarczy dodac do tego boom na Weaponsmithing i Jewelery i mamy juz piekny zarobek.

Wez mi nic nie mow, ja już Netherweave po 9g z AH skupuje ;/. Cena zdradziecka no ale coz.. jeszcze tylko 23 tailora zostalo...

Chyba juz 300g na tailora wydałem :|:E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.