mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 22:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie replaye tylko tryb obserwatora. Jak chesz repa to odplasz frasa albo co kolwiek innego.

Sa tez replaye, ale oczywiscie nie kazdego spotkania smarkacze vs smarkacze. Np powtorki z finalow mistrzostw swiata mozna bylo ogladac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 06:51 
Cytuj  
shahray napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie replaye tylko tryb obserwatora. Jak chesz repa to odplasz frasa albo co kolwiek innego.

Sa tez replaye, ale oczywiscie nie kazdego spotkania smarkacze vs smarkacze. Np powtorki z finalow mistrzostw swiata mozna bylo ogladac.

Ale to byly afaik zwykle filmy..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 07:32 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie wystarczy. Trzeba to jeszcze odtworzyć. Replaye w konwencji WarCrafta sa nie mozliwe. Bo albo trzeba by udostepnic server do ich odtwarzania, albo bylby one odtwarzane po stronie serverow blizz (co by je dodatkowo obciazalo).
Pomysl jest technicznie nierealny.


bzdura w ch juz w takim darmowym sb mozna bylo nagrywac dema.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 09:44 
Cytuj  
Mam problem z areną. Otoz kupilem to co trzeba, tworze flage teamu daje akcept i gdy chce join to battle to wyskakuje mi blad ze nie jestem w arena team, moze cos zle robie? help ?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale to byly afaik zwykle filmy..

Nie bede sie zakladal, bo jakis czas temu to bylo. Wydaje mi sie ze dawalo sie przelaczac miedzy graczami i nawet sobie patrzylem jakie buildy mieli, ale czas potrafi z ludzkim umyslem zrobic takie rzeczy :D, wiec powiedzmy ze masz racje.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 13:14 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie wystarczy. Trzeba to jeszcze odtworzyć. Replaye w konwencji WarCrafta sa nie mozliwe. Bo albo trzeba by udostepnic server do ich odtwarzania, albo bylby one odtwarzane po stronie serverow blizz (co by je dodatkowo obciazalo).
Pomysl jest technicznie nierealny.


bzdura w ch juz w takim darmowym sb mozna bylo nagrywac dema.


Bo takie replaye to jedna z prostszych rzeczy jakie mozna zaimplementowac w kliencie mmo. Nie wazne czy po stronie serwera czy klienta 80% potrzebnego kodu juz tam jest. A z tym obciazaniem to tez przesada bo nie bylo by to bardziej zasobozerne niz normalne granie.

Ale skoro blizzard nie chcial wczesniej ulatwic zycia ludziom ktorzy kreca filmy frapsem oszczedzajac im cierpienia zapisywania GB danych to niby dlaczego mieliby teraz zmienic zdanie.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 22:28 
Cytuj  
blue post
Cytuj:
We would love to have a way for others to be able to spectate arena matches. It's something we are looking into but don't have any more on that at this point in time. We realize that being able to cheer on your favorite team or your guildmates is always something people want to be able to do we just need to decide on how best to make something like that happen.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... =1&sid=1#9

a tak przy okazji, ampwow.com na komórkę http://mobile.ampwow.com/ - można przeglądać itemy, questy, instancje, mobki i frakcje


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 01:06 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Mam problem z areną. Otoz kupilem to co trzeba, tworze flage teamu daje akcept i gdy chce join to battle to wyskakuje mi blad ze nie jestem w arena team, moze cos zle robie? help ?


Durny bug...po prostu upewnij sie ze team charter masz w 1-szym bagu


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.