mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 16:06 
Cytuj  
Ustaw kompa tak, azeby przed zrzuceniem pamieci (czyli restem) pokazywal tzw. Bluescreen. Tam powinien wyswietlic sie kod bledu np. 0000XXXXX...etc. Zapisz go, potem wklej do googli. Jak bedziesz mial szczescie znajdziesz jakis konkretny link z opisem bledu i co go powoduje. Ewentualnie zajzyj do loga podgladu zdarzen i sprawdz czy nie ma bledow zabezpieczen, aplikacji lub systemu.
Z doswiadczenia wiem, ze najczestszym powodem resetow sa drivery lub jest to jakis powazny problem sprzetowy (przegrzewanie sie proca, grafy, dysku...).

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 23:12 
Cytuj  
Dobra teraz ja, wyskocze z problemem, skoro juz jest taki temat. wiec tak:
wlaczam sobie dzis rano WoWa, odpala sie, wszystko cacy, loguje sie i cos zle, na poczatku myslalem ze haslo zle wpisalem, wiec wpisuje pare razy i w koncu przeczytalem to co pisze:
"unable to validate game version. this may be cause by file corruption or interference of another program. visit bla bla bla"

zrobilem repair sam, potem reset and repair, pisalo ze repair, ale nie dziala.
sciagnalem plik wow.exe nowy -> wciaz to samo.

i teraz moje pytanie - czy da sie to jakos naprawic bez reinstalacji, gdyz na chacie mam tylko dodatek, podstawka gdzies pozyczona.
dzieki za wszelka pomoc z gory :)


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 01:10 
Cytuj  
mialem ten sam problem , po paru minutach gry czy pracy w desktop , wywalal artefakty i tracil sygnal z karty graficznej , mowie sobie : karta jak w morde strzelil , ale wymieniona w serwisie tez konczyla sie podobna sytuacja tyle ze bez artow (brak sygnalu albo samoczynny restart) ,jeszcze przed wyniesieniem grafiki do serwisu wyczyscilem dokladnie kompa z kurzu i innego syfu , jak sie okazalo niedokladnie , zapomnialem o wtyczce przewodow zasilacza do plyty glownej , wyciaglem dmuchlem pare razy , wlozylem spowrotem , i bezkonfliktowa praca od tej pory . Ale kij tam niech mi sprawdza grafe jak juz poszla , moze cos sie pieprzlo przy okazji , nie wiadomo , wazne ze na gwarancji


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.