mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 15:24 
Cytuj  
l2use Improved Error Frame :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 15:57 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Sarmata napisał(a):
Moze to proste i niezawodne ale na rajdach juz nie jest tak pieknie. Pally power pokazuje ile czasu zostalo do konca blessow oraz kto potrzebuje jakiego blessa. No i bardzo wazna sprawa. Graficzny wykres na ktorym pokazani sa wszyscy palkowie w rajdzie i ich blessy (czy sa ulepszone, czy maja BoK,BoSanc itd ) swietna sprawa - pozwala w kilka chwil ustawic buffy w najbardziej optymalny sposob!


Fajnie, tylko że odpalenie PallyPower wiąże się z tym, że co chwila jakieś bugi Ci wyskauja na środku ekranu.

Tak czy inaczej ja sobie zrobiłem makra do instancji nie do raidu, znim moj palek na raidy się wybierze to jest szansa ze ten mod zostanie usprawniony.

Mam pallypower i nie mam zadnych errorow. Po prostu zeby go uzywac musisz miec greater blessy; jesli jestes ponizej 60 to polecam benecast.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:15 
Cytuj  
Ja narazie niemam i miec niebede tbc. Czy warto inwestowac Honor Points i marki na TUF'a?? czy lepiej przebiegac troszke wiecej BG i kupic Grand Marshal Claymore??

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:26 
Cytuj  
JA jak tylko bede mial chwilke meidzy runami instance to zrobie sobie HW claymore na 70 lvl blue.

Ma ktos addon ktory dziala tak jak kiedys decursive? ten addon byl poprostu cudowny i bez niego jestem slepy.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:30 
Cytuj  
koornik napisał(a):
JA jak tylko bede mial chwilke meidzy runami instance to zrobie sobie HW claymore na 70 lvl blue.

Ma ktos addon ktory dziala tak jak kiedys decursive? ten addon byl poprostu cudowny i bez niego jestem slepy.


co do buffowania to poprostu mialem macro ktore warkow i roguesow bufuje bom a reszte bow taka byla moja rola wczesniej. teraz pewnie hunterzy beda chciec bom ale dzialalo dobrze.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 16:38 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Repulse napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Wlasnie z tego co zauwazylem, najwiekszy problem jest z bąblami.

no to zle zauwazyles


nie mów mi co źle zauważylem jak dobrze zauważylem. Wczoraj w 3v3 zrobiliśmy >1700 i trafialiśmy na blood elfa pala i 2 magów. na 3 starcia 1 wygraliśmy.

więc nie mów mi że źle zauważylem i idź skirmishe pograj.

Przebij się przez scorche 2 magów dochodząc do nuka paladyna który i tak wpierdoli bombla na 30% i uleczy siebie + 2 innych w teamie.

a po co mam sie przebijac jak go sapne to odrazu bedzie musial zuzyc babla albo sobie postoi i popatrzy jak mu ginie reszta teamu, i nie mow mi prosze co mam robic bo nie masz pojecia czy gram skirmishe czy nie tylko opierasz sie na swojej malej chorej logice i niedorzecznych wnioskach

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 20:44 
Cytuj  
Repulse napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Repulse napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Wlasnie z tego co zauwazylem, najwiekszy problem jest z bąblami.

no to zle zauwazyles


nie mów mi co źle zauważylem jak dobrze zauważylem. Wczoraj w 3v3 zrobiliśmy >1700 i trafialiśmy na blood elfa pala i 2 magów. na 3 starcia 1 wygraliśmy.

więc nie mów mi że źle zauważylem i idź skirmishe pograj.

Przebij się przez scorche 2 magów dochodząc do nuka paladyna który i tak wpierdoli bombla na 30% i uleczy siebie + 2 innych w teamie.

a po co mam sie przebijac jak go sapne to odrazu bedzie musial zuzyc babla albo sobie postoi i popatrzy jak mu ginie reszta teamu, i nie mow mi prosze co mam robic bo nie masz pojecia czy gram skirmishe czy nie tylko opierasz sie na swojej malej chorej logice i niedorzecznych wnioskach


Jeśli dał magom blessing of sacrifice to sapowanie nie pomoże. No chyba, że ktoś z nich to zdejmie.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 08:49 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Ma ktos addon ktory dziala tak jak kiedys decursive? ten addon byl poprostu cudowny i bez niego jestem slepy.


Jest, nazywa sie smart debuf i dziala bez problemu.
PS Jest to wlasciwie combo ale ja nie uzywam buffa tylko debuffa i pallypower


pozdr
link: http://www-en.curse-gaming.com/files/details/2071/smartbuff/

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 07:37 
Cytuj  
[OT]A pamietasz roball jak to orgazmow dostawales jaki to twoj pala bedzie oh ach super uber i ogolnie boski, ludzi Cie ostrzegali wtedy ze sie zawiedziesz i widac mieli racje.[/OT]

Pala atm to healbitch tylko, jako tank war i druid cie rozwalaja, jako dps jestes do dupy bo robisz maly dmg w porownaniu do dps class, jedynie co bedziesz lepiej robic to healowac z odpowiednim speciem i gearem. Z wlasnego doswiadczenia widze ze dobrych holy palkow invituja wszedzie :) Wiec spec holy i get gear or continue to feel uselss...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 07:40 
Cytuj  
A ze mnie sie smiales, ze biegam w sukience. Har. :cry:


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 08:24 
Cytuj  
Obecnie jestem 42/19/0. Spokojnie sobie radze jako main healer we wszystkich instancjach 5 osobowych, a i przytankuje jak trzeba. Tego typu build jest wiec chyba najoptymalniejszy.

Co do sprzetu do tankowania: jesli lubisz PvP to polecam sobie wyfarmowac set dla prot paladyna. Calkiem niezly na poczatek :-) Kompromisowym rozwiazaniem jest zbieranie sprzetu dla warka z miejscem na gemy - tam w zaleznosci od potrzeb mozna wsadzic +sdmg/int/sta.

Jesli natomiast chcialbys bawic sie w 'prawdziwe' tankowanie to w drzewko prot trzeba wsadzic minimum 40 punktow. Tylko, ze jest jeden problem. Sa rozne gildie i rozne poglady na klasy. W niektorych poprostu nie dadza palkowi tankowac na rajdach.


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 08:25 
Cytuj  
To niech sobie uzbiera +heal gear i bedzie gosu.Nawet z pure plate ladnie mu sie uzbiera. Oczywiscie mowie o pve bo w pvp dpsadin miecie.Ostatnio modny jest holy nuker,ja tam wole retri :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 09:05 
Cytuj  
Przypomniala mi sie akcja wczoraj w Karazhan, ostatnie ladowanie Nightbane i jakims cudem mimo misdirection na tanku i shield slam tanka smoczek zaagrowal palka, kazdy inny healer by sie zlozyl od strzala, a palek dostal strzala na klate i przezyl :] Po prostu imba priest w plycie :D Nie mowiac o tym ze Nightbane z palkiem w raidzie to ez-mode :D (Bez tez ale trza lyknac specyficznego potka w specyficznym czasie).


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:26 
Cytuj  
re up: bo paladyni tak maja... moj ma plus 950 do heala i 11k armoru wiec nie rozlozy go byle pierdniecie bossa jak typowego priesta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:33 
Cytuj  
paladyn to support i ja o tym wiedzialem robiac ta klase , w dobrym gear moze tankowac kharazan jakwidzialem jednego takiego wymiatacza :)
dps ma calkiem dobry z duzym spell damage jak jeszcze jest priest z misery to juz wogole wchodza cryty jak w maslo

podoba mi sie wlasnie ta jego przezywalnosc , priestem moglem zrobic jedno jak dorwal mnie mob-zdychac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 14:37 
Cytuj  
ja holy nieprobowalem i niesproboje narazie napewno. TBC naraznei niemam i miec niebede wiec w retribution sie pobawie w alteraci itp aby wyfarmic troszke honoru i sie ubrac w grandmarshala. jak walczylem z kolesiem z gildii palem 2lvle nizszym specc holy to go zajebalem w 5s - hammer of justice :) te crity to po prosu PWNAGE :) jak jeszcze beda iteki +spell dmg to dopiero zacznie sie dmg.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 14:39 
Cytuj  
Aha czyli nadal sie łudzisz że będziesz napierdalał tak mocno jak rogue i warior i jeszcze będziesz miał heala ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 15:16 
Cytuj  
Skocz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 15:38 
Cytuj  
Obaj zgincie, pala roxuje -> http://www.youtube.com/watch?v=UXO9TyU2P9Q


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 17:06 
Cytuj  
Cytuj:
141 spell damage / healing
10.5k armor
15.4% block
8% crit, 666AP, 37 hit rating.


cos lepszego ze sprzetu wyciagnij ;)
gralem kiedys paladynem - w gildii robiacej MC paladyni mieli po +300-500heal, 8%crit tez nie jest jakims mega wymiotem,bo ja na moim palku w sprzetcie dajacym wlasnie ok +140dmg mialem 27%crit (no, byly to przyzwoite epici,ale to byl wciaz 60lvl) ;) sadze,ze jak nazbierasz troche sprzetu,to WIELE sie zmieni ;)
inna sprawa, ze musza sie "utrzec" taktyki, sklady grup itd. do instancow na wszystkich bossow (takze w heroic mode)- imho wtedy bedzie wiadomo tak na prawde jako kto paladyn jest potrzebny (wielu innych klas tez to sie tyczy).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.