mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 17:50 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
"Wygląda ok" szkoda ze w praktyce gorzej to troszkę wygląda.


A co w nim zlego?
Znow zaznaczam ze raczej stoje po zlej stronie ich broni wiec, co oczywiste nie widze wszystkiego. Sa piekielnie irytujacy, jesli wykorzystuja swoje skille to potrafia napsuc krwi.

A tak ontopic: Jak forumowe locki widza zmiane demonic tactics? Osoboscie uwazam to za zmiane dosc dziwaczna. Z jednej strony felguard potrafi ladnie przylozyc critem z cleave, ale z drugiej wole pewny bonus do dmg zarowno peta, jak i moich dotow i spelli. Zwlaszcza ze reszte pkt mam w aff wiec opieram sie glownie na czarach ktore i tak nie maja szansy na krytyka.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 18:54 
Cytuj  
Huba napisał(a):
A tak ontopic: Jak forumowe locki widza zmiane demonic tactics? Osoboscie uwazam to za zmiane dosc dziwaczna. Z jednej strony felguard potrafi ladnie przylozyc critem z cleave, ale z drugiej wole pewny bonus do dmg zarowno peta, jak i moich dotow i spelli. Zwlaszcza ze reszte pkt mam w aff wiec opieram sie glownie na czarach ktore i tak nie maja szansy na krytyka.


Dla mnie nerf, latam z 20/41/0 ale fela uzywam tylko do solo grindu - pvp z felhuntem wiec wolalbym +dmg niz +crit poniewaz ciezko o crit w drain + dot :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 19:01 
Cytuj  
blizzard definitywnie chce obciac DoT dmg wszystkich warlockow, ktorzy nie sa specnieci w Deep Affli. logiczne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 19:40 
Cytuj  
Ok, zalogowalem sie na ptry i akutalnie jest tak:
1) Forbearance dodatkowo daje debuff -15% do dmg
2) Avenging Wrath ma 5 min cooldown i jest zlinkowany z cd Divine Shield (prosciej: po uzyciu AW wlacza sie nam cooldown na tym spellu i jednoczesnie na Divine Shield)
3) Avenging Wrath trwa 30 sekund
4) Avenging Wrath _nie_ powoduje Forbearance


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 19:43 
Cytuj  
Cytuj:
1) Forbearance dodatkowo daje debuff -15% do dmg


To faktycznie nerf :) Trwa przez cały Forbearance ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 19:43 
Cytuj  
Tak.
I blue post:
Cytuj:
I've made note of the cooldowns and the reduction in damage. At the moment, I can't confirm whether this should've been in the notes or is a bug, so I'll have to get back to you on a weekday.


Ten nerf strasznie uderza w BoP. Teraz zamiast bopnac kogos i go podleczyc po prostu pozwole mu umrzec. Lepszy corpse run niz -15% dmg debuff przez minute ; /


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 21:49 
Cytuj  
well, healerowi to i tak zwisa, wiec na czesc klas to jest calkiem calkiem. albo jak nie lubisz jakiegos rogala : D

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2007, 22:56 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu ze paladyna moze zabolec taki nerf w pvp. Nie rozumiem czemu blizz ma nerfowac palkow, jak narazie zdaje sie to byc jedna z bardziej zbalansowanych klas, whinow nie ma zbytnio na nia i od niej. Oby to byl bug ;/


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 02:17 
Cytuj  
Ta, dzisiaj roball zdejmował moje 8k hp na warku (wiem ze nie za duzo) w pare sekund. Super zbalansowana klasa k...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 07:52 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ta, dzisiaj roball zdejmował moje 8k hp na warku (wiem ze nie za duzo) w pare sekund. Super zbalansowana klasa k...

Bo ma epix weapon, a ty nie masz 70 jeszcze. Cry mor.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 09:39 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ta, dzisiaj roball zdejmował moje 8k hp na warku (wiem ze nie za duzo) w pare sekund. Super zbalansowana klasa k...


Woj z 8k hp? Wiesz co sie z takimi robi? Curse of weakness i czekanie az umra ze starosci probojac zadac dmg swoja smieszna bronia. Znajdz sobie normalny sprzet to bedziesz mogl plakac ze cie paladyn bije.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 09:49 
Cytuj  
co za pi pi

nerf samego drooda przezyje, nie jest az taki straszny

ale odpieprzyli by sie od mojego idol of brutality

dmg reduced z 50 do 10 ? a moze kur. do 1 od razu ?

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 11:03 
Cytuj  
...a co mają powiedzieć prieści? Wasze nerfy to nic w porównaniu z naszymi. Dla shadow priestów skończy się zabawa w pve, natomiast bez pom skończy się zabawa w pvp.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 12:03 
Cytuj  
flame napisał(a):
...a co mają powiedzieć prieści? Wasze nerfy to nic w porównaniu z naszymi. Dla shadow priestów skończy się zabawa w pve, natomiast bez pom skończy się zabawa w pvp.


OO to dziwne bo wczoraj na killu Grull'a zaden dps nie mial problemu, a shadow priest byl wysoko w dmg i bardzo nisko w threat done, nawet z 20% nerfa bedzie dalekooooo od graniacy agro, chyba ze tank do dupy ale to tanka trza zmienic ;) BoS + dobry tank = ez-mode.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:47 
Cytuj  
Czy może mi ktoś przetłumaczyć dokładnie oso chodzi z tym:
""Stoneclaw Totem" now has a 50% chance to stun attackers for 3 sec. when struck" ??
Bo ja rozumiem to tak: ten kto zniszczy totem ma 50% że zostanie ogłuszony - dobrze to rozumuję ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:05 
Cytuj  
To tylko do PvE, no chyba ze jakiś idiota taki totem uderzy:)


_________________
Vae Victis

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:11 
Cytuj  
Cytuj:
no chyba ze jakiś idiota taki totem uderzy:)


Za dawnych czasów jak grałem shamem to byli tacy, szczególnie palowie, rozwalali wszystko co sie postawiło, fajnie sie spamowało stoneclaw totem rank 1 patrzyło jak biegają niczym lemingi ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:30 
Cytuj  
o to co znalazlem na oficjalnym forum priestów wow-a :

Before i start to play WoW i played Guild Wars.It was cool online game,but i started WoW because of my friends play it.So i was wondering what class is main healer class in WoW and sure that was probably the priest class so i choose it! After you rise your char gear him up and stuff you will come in one conclusion that you are not main healer class for sure!You will be easy overhealed by Paladins,Druids,Shamans.I mention the Guild Wars because there was Only one healing class and duty of that class was Healing and only healing ( That class was Monk and no other can healed like them).So my point was why the hell blizz make priests? To put stamina,spirit and shadow prot buffs?
And after all they nerfed us like bunch of losers.I dont know what to say nerf after nerf after nerf,com on delete whole class in the end.


Wypada sie zgodzić , nie ?
Priest ,wg mnie, idzie w strone DPS ( stad threat dla Spriesta sie zwieksza i zwieksza) , a to po c

nie to zebym płakał - zbierajmy sprzet +shadow/spell dmg i DPSować w inst. Niech lecza paladyni albo shamy.

moze strajk priestów ????
p.s.
wkurzył mnie blue post : moze zmniejszymy CD na PoM .
a ssijcie , leczcie sie paladymanymimami :P

p.s.2
a nie lepiej by leczył ( i bez threat ) rogal bandazami ? :lol:

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:33 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
o to co znalazlem na oficjalnym forum priestów wow-a :

Before i start to play WoW i played Guild Wars.It was cool online game,but i started WoW because of my friends play it.So i was wondering what class is main healer class in WoW and sure that was probably the priest class so i choose it! After you rise your char gear him up and stuff you will come in one conclusion that you are not main healer class for sure!You will be easy overhealed by Paladins,Druids,Shamans.I mention the Guild Wars because there was Only one healing class and duty of that class was Healing and only healing ( That class was Monk and no other can healed like them).So my point was why the hell blizz make priests? To put stamina,spirit and shadow prot buffs?
And after all they nerfed us like bunch of losers.I dont know what to say nerf after nerf after nerf,com on delete whole class in the end.


Wypada sie zgodzić , nie ?
Priest ,wg mnie, idzie w strone DPS ( stad threat dla Spriesta sie zwieksza i zwieksza) , a to po c

nie to zebym płakał - zbierajmy sprzet +shadow/spell dmg i DPSować w inst. Niech lecza paladyni albo shamy.

moze strajk priestów ????
p.s.
wkurzył mnie blue post : moze zmniejszymy CD na PoM .
a ssijcie , leczcie sie paladymanymimami :P

p.s.2
a nie lepiej by leczył ( i bez threat ) rogal bandazami ? :lol:


cry moer.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:52 
Cytuj  
nie placze - stwierdzam fuckt .
po prostu nie bede leczył ot co .
full shadow i na max dps = wiecej funu .
5 osobowe = 2 druidow + pala + random :)
i jeszcze cytat jednego idioty :
" nie ma powodu zeby priest przyzywał w pvp wieej niz 10 sec"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.