mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 12:40 
Cytuj  
Mader poki co w instach mam najwyzszy dps lub drugi... Wiec dlaczego sie nie nadaje?? Prawie 50% szansa na kryta z backstaba i 65% z ambusha a kryty wchodza nieziemskie do tego hemo?? plus 10dmg od kazdego hita tych hitow jest 30 ja zdaze wsadzic zawsze kolo 20 zanim sie skonczy, a wiec prosta matematyka 10dmg+20 hitow = dodatkowo 200dmg praktycznie za nic:).

Jak komu wygodniej dla mnie ten build jest odpowiedni i w rajdowaniu sie sprawdza a w pvp to juz nie wyobrazam sobie innego builda;)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 12:51 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?2050030050000000000003000000000000000000000005502501302301013501051


Wszyscy pomijaja build subtlety ?? Dlaczego?? Jest imba wg. mnie kryty z ambusha w clotherow wchodza za 3-4k co rowna sie prawie smierc a obecnie kryt z ambusha mam 65%... Plus shadow step lethality, opportunity i master of subtlety daje niewyobrazalne obrazenia.

Prosze o komentarze


Jak to ma byc tylko build pod daggery, to nie potrzebujesz hemo, GS.
Chyba, ze chcesz czasem grindowac mobki to wtedy wkladasz wolny miecz i bijesz hemo. Sama idea builda ok, mialem podobny przez 2 dni i bylo fajnie, ale to jeszcze na 60 lvlu, faktycznie magow sie zabijalo 1 ambushem.
Gorzej jak trzeba bylo walczyc dluzej, niestety build w czestych walkach charakteryzuje sie slaba generacja CP.
Ambush i co dalej.. W tej chwili mam builda 30/0/31 i w pvp jestem bardzo
zadowolny, w walce na arenie nie ma nic lepszego niz taki build.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 12:59 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Mader poki co w instach mam najwyzszy dps lub drugi... Wiec dlaczego sie nie nadaje?? Prawie 50% szansa na kryta z backstaba i 65% z ambusha a kryty wchodza nieziemskie


W instancjach 5 man, na rajdach rozpoczynasz atak od ambusha ? Niezle..
Pozatym walniesz backstaba, walniesz ambusha.. wszystko to daje Ci tylko 1 CP, bardzo malo.
1 CP za 60 energii, podczas gdy Mutilate daje 2 CP (3 CP z krytykiem), a krytyczny backstab z SF daje 2 CP.

W tej chwili Mutilate > all jesli chodzi o szybkosc generowania CP, za 30 energii ZAWSZE dostajesz 1 CP, jesli oczywiscie NIC nie krytnie.

Cytuj:
do tego hemo?? plus 10dmg od kazdego hita tych hitow jest 30 ja zdaze wsadzic zawsze kolo 20 zanim sie skonczy, a wiec prosta matematyka 10dmg+20 hitow = dodatkowo 200dmg praktycznie za nic:).


Po pierwsze, gdyby tak bylo to za 35 energii dostajesz TYLKO 200 dmg.
Ogromna strata energii.
Ja akurat nie uzywam hemo z daggerami, ale wydaje mi sie ze hemo dziala troche "lepiej".
Mialem kiedys trinket z hakkara, on dodawal do ciosow chyba 40 dmg wiecej i co cios ten modyfikator spadal o 2.
Ale te 40 dmg z trinketu zwiekszalo moj ambush w krytyku o jakies 200 na innym rogalu. Chcialbym wierzyc ze hemo dajac 10 dmg rowniez zwieksza ogolny dmg (po tych wszystkich modyfikatorach) o jakies 50.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 13:01 
Cytuj  
Ambus + Preparation pozniej kidney shot odbiegasz wchodzisz w stealth (nie vanish) pozniej shadow step znowu ambush (jezeli masz doty na sobie) cloak of shadow pozniej ewentualnie vanish... Sprawdza sie prawie na kazdego jedyny powazny problem mam z hunterami BM i z warlockami SL inni raczej padaja pod ciosami moich daggerkow.

Wiesz build subtlety jak mowi sam za siebie to glownie ataki ze staelth i mi to pasuje jak zestunuje jakiegos klienta nawet gogue, to potem odbiegam i wchodze w zwykly stealth zeby vanisha zostawic na krytyczna chwile, pozatym w miedzy czasie mozna blinda uzyc i sie uleczyc bandazami albo po prostu odbiec w sina dal... Zaznaczam ze blinda mam tylko 1,5 cooldown a vanisha 3,5 wiec nie jest tak zle do tego talent preparation ktory resetuje wszystkie cd... Wiec nie jest tak zle jak mowisz:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 13:06 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wiesz build subtlety jak mowi sam za siebie to glownie ataki ze staelth i mi to pasuje jak zestunuje jakiegos klienta nawet gogue,


Przeciwko jednemu przeciwnikowi mozna sie tak bawic, ale gorzej jak walczysz na arenie czy BG, tam ten build sprawdza sie gorzej, wlasnie poprzez gorsza generacje CP niz inne buildy.
Chociaz teraz tak pisze, a pamietam ze jak gralem te 2 dni na ShadowSteep buildzie to cieszylem sie jak dziecko, hehe.
Mimo wszystko na areny w tej chwili najlepszy wydaje mi sie 30/0/31.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 13:18 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?2050030050000000000003000000000000000000000005502501302301013501051


Wszyscy pomijaja build subtlety ?? Dlaczego?? Jest imba wg. mnie kryty z ambusha w clotherow wchodza za 3-4k co rowna sie prawie smierc a obecnie kryt z ambusha mam 65%... Plus shadow step lethality, opportunity i master of subtlety daje niewyobrazalne obrazenia.

Prosze o komentarze


ja odpowiem w skrocie, bo mi sie nie chce rozpisywac: bo daggery wymiekaja w dlugich walkach

ps. 860+ tys dmg na curatorze, fear meh ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 13:43 
Cytuj  
Robus napisał(a):

ja odpowiem w skrocie, bo mi sie nie chce rozpisywac: bo daggery wymiekaja w dlugich walkach


Co to znaczy ze daggery wymiekaja w dlugich walkach ?:)
Najlepszy build pre TBC do rajdowania to byl combat dagger build.
W tej chwili pewnie odpowiedni build Mutilate na rajdach > all.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:11 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Robus napisał(a):

ja odpowiem w skrocie, bo mi sie nie chce rozpisywac: bo daggery wymiekaja w dlugich walkach


Co to znaczy ze daggery wymiekaja w dlugich walkach ?:)
Najlepszy build pre TBC do rajdowania to byl combat dagger build.
W tej chwili pewnie odpowiedni build Mutilate na rajdach > all.


skoro tak twierdzisz ....
u nas w gildii kazdy daggerowy build byl daleko za combatami sword/fist, ale my tylko czyscilismy bwl i aq do twinsow, wiec moze nie mieli czym bic :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:55 
Cytuj  
30/26/5 to dalej najlepszy pve build.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:57 
Cytuj  
najlepszy dps daje sword combat, nic innego.... mutilate wogole sie nie umywa do dpsu dobrego combat rogue... inaczej by 70% forum wow-eu nie whinowalo ; p

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:25 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
30/26/5 to dalej najlepszy pve build.


No to akurat mozliwe, combat dagger + seal fate.
Fajnie by bylo zobaczyc jakies porownanie (cyferki) buildow pod katem pve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:38 
Cytuj  
dlaczego tylko sword? imo wlasnie ze nie, fisty rowniez moga zrobic zadyme i to wydaje mi sie wieksza, nie wiem bo nie uzywalem jeszcze, ale idac w pve build zrobie tylko fisty ze wzgledu na prestiż rogala w tym momencie. Jako jedyna klasa umie władać fistami najlepiej w grze.

swordy to obuch, kazdy je ma. dobry szybki fist zgniecie sword imo teoretycznie. zreszta, zawsze brnąłem w temat fistów u rogala i znałem jednego który miazge robił w end game fistami. w swordach masz bonus do extra attacku, na fistach masz +5 do crita, wiec nie ma w ogole porownania.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
w swordach masz bonus do extra attacku, na fostacj maz +5 do crita, wiec nie ma w ogole porownania.


Wychodzi w sumie na to samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:44 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
w swordach masz bonus do extra attacku, na fostacj maz +5 do crita, wiec nie ma w ogole porownania.


Wychodzi w sumie na to samo.


no właśnie kłóciłbym się.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
no właśnie kłóciłbym się.


Bylo gdzies porownanie (chyba Minga) na temat tych dwoch specy, wyszlo ze combat fist jest ciut lepszy, ale tylko ciut.
Chcesz to poszukaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:49 
Cytuj  
Praktycznie, to ja nic nie wiem o rogalu jeszcze, więc w żaden sposób nie chcę Ci powiedzieć że wiem więcej od Ciebie [żebyś nie myślał :) ] dlatego dla mnie fist samo w sobie z talentami + widząc jakie są są fisty z dropów jest lepszy. Kalkulatorem tego nie mierzyłem, bo mam to szczerze mówiać z tyłu ;p.

Ming piszę pierdoły w tym artykule, że aż mi się nie chcę ich czytać. Dla mnie przetestowanie takiego czegoś na własnej skórze będzie znacznie lepszym dowodem na to czy fist or swords.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 19:04 
Cytuj  
Cytuj:
kryty z ambusha w clotherow wchodza za 3-4k co rowna sie prawie smierc


i lol'ed.

ps. sword specc i bonus atack byl bardzo fajny @ 60, gdy nosilo sie tyrinkecik z BRD (z 2% chance na dodatkowy swing bronia).

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

swordy to obuch, kazdy je ma. dobry szybki fist zgniecie sword imo teoretycznie..


fistami levelowalem od 60 do 70... szybki fist w mainie to tragedia, tu sie tyczy ta sama zasada co w swordach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:27 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
Sobtainer napisał(a):

swordy to obuch, kazdy je ma. dobry szybki fist zgniecie sword imo teoretycznie..


fistami levelowalem od 60 do 70... szybki fist w mainie to tragedia, tu sie tyczy ta sama zasada co w swordach.

swordach, daggerach, mackach, u warriora takze axach - u wszystkich ta sama zasada - wolny(z duzym dmg) MH = wiekszy dmg niz superszybki dagger z wiekszym DPS ;)
a czy fisty z +5%crit, czy swordy z + extra attack, to juz kwestia tego kto co lubi (ja np.preferuje przechodzenie na 34lvl w subtetly :wink: )


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 22:47 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
Sobtainer napisał(a):

swordy to obuch, kazdy je ma. dobry szybki fist zgniecie sword imo teoretycznie..


fistami levelowalem od 60 do 70... szybki fist w mainie to tragedia, tu sie tyczy ta sama zasada co w swordach.


Zauważyłem, że klasy melle dpsu mają to wyryte chyba w swoich nickach. Tak wiem że w MH powinna być bron wolniejsza, już to HANDRED TAJMS słysze :).

Poza tym, nie napisałem, że dobry szybki fist w mh zgniecie sword. Logicznie rozumując, dobry szybki fist = offhand. l2czytaczezrozumieniem.

P.S
Zadam zajebiste pytanie. Możecie mi wytlumaczyć dlaczego Main Hand musi być wolniejszy i mieć większy dmg przy tym? [ode mnie: zadajemy 1-szy cios zawsze z Maina, czy dobrze myślę?SS jest wypuszczany tylko z Maina?] wiadoma sprawa, że off = mniejszy dmg i szybki [procując talenty +50%dmg na offa] wychodz cholera na to samo, czy dobrze rozumuje?

Reasumując. Main Hand jest wooolny z większym dmgem, off hand jest szybki z mniejszym dmgem + do tego Dual Wield Spec który da offowi 50% więcej dmgu, ale o co chodzi? prosiłbym o wyjaśnienie liczbowe ile z tego talentu mój assasination blade dostanie większego pałera.

Wybaczcie te pytania i prosta konstrukcję zdań, ale sami wiecie że rerolla zrobiłem z wyjebistej rudej szmaty zwanej magiem ;p

ekhm. I zaczynam pojmować w robocie powoli, ze Krol Blade + Assasination Blade to nie ejst dobry wybór ze względu na to, że obydwie bronie są wolne. Hanzo Sword zamiast Assasination w offie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.