mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:01 
Cytuj  
ten thread na stowe ci sie przyda:

http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 2232&sid=1

(tak, SS jest tylko z Maina)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:11 
Cytuj  
@ Sob.
jak dlugo gram w WOWa, tak dlugo mnie nie krecilo liczenie i kalkulowanie ;)
sprawa wyglada tak:
MH teoretycznie nie musi byc wolny, wcale nie, MUSI miec raczej najwiekszy dmg jaki masz pod reka (wiec w praktyce bedzie on wolny :wink: ).
wynika to z tego, iz SS czy np. Hemo bijesz wlasnie MH, wiec warto miec duzy dmg/duze crity na broni ktora uderza sie o wiele czesciej niz raz na te 2.3 czy 2.7sekundy.
co do szybkiego lub wolnego OH:
jesli idziesz w DV spec. to wolny OH jest dobry - masz drugi duzy dmg do trzaskania. (szczegolnie jesli masz 2xsword lub 2x fist z sword albo fist spec).
jesli natomiast nastawiasz sie na combat/assa (ale bez wpn spec) lub subtetly/assa (z hemo), to wowczas offhand pelni role:
1.stat givera
2.poison dealera
i wlasnie dlatego CHT byl czasem noszony jako OH nawet przez niektorych ludzi z AQ40, Naxx gear (bo latwo go zdobyc, a byl na serio b.fajny) ;)

mozliwosci dobierania ekwipunku sa b.duze, talenty dosyc urozmaicone - trzeba troche czasu aby znalezc "swoja droge" w graniu roguem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:21 
Cytuj  
DziekUwa Panowie.

Powiem tylko, że możliwości dpsowania rogalem są tak ogromne i zróżnicowane, że magulec przy nim to pizdeczka jest ;p.

btw obejrzałem nightmares vs Hydross, omfg jaki mag jest smutny to się w pale nie mieści. No seryjnie, haffftt za haffftem jak widziałem cast fireballa....

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 23:28 
Cytuj  
I tak mnie nie przkonacie, co do multitate to sie zgadzam ze skill spoko jest i nawet warto nim pograc (ale imo shadow step i tak lepszy:p)

Co do buildu combat jakos sie niewidze zeby to bylo cos warte...

ale tam gdzie dwoch polakow to 3 zdania:D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 00:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zadam zajebiste pytanie. Możecie mi wytlumaczyć dlaczego Main Hand musi być wolniejszy i mieć większy dmg przy tym? [ode mnie: zadajemy 1-szy cios zawsze z Maina, czy dobrze myślę?SS jest wypuszczany tylko z Maina?] wiadoma sprawa, że off = mniejszy dmg i szybki [procując talenty +50%dmg na offa] wychodz cholera na to samo, czy dobrze rozumuje?


atacki specjalne (SS np.) i dodatkowe swingi z WF/sword specca/etc. zawsze wypuszczane sa z main handa.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 08:03 
Cytuj  
Sob: nie napisales ze do offa, wiec pomyslalem ze do obu, tak jak fisty z zg prezentuja.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 08:24 
Cytuj  
Sob: do offhanda jeden z najlepszych swordow to thrash blade :P (zielonka z questa w desolace)

ps. ooo widze ze zrobili go niebieskim :D, ja pamietam to jako zielonke :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 10:13 
Cytuj  
nigdy nie byl greenem...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 10:15 
Cytuj  
no wlasnie tez sobie tego przypomniec nie moge - q rewardy za princesse zawsze byly blue ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 10:46 
Cytuj  
moze i tak, nie pamietam, to bylo 2 lata temu jak go wywalalem :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:24 
Cytuj  
mam go.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 15:35 
Cytuj  
Thrash jest fajny na 45, od 52 do 60 najlepsze combo to krol + assassination.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 17:21 
Cytuj  
i thrash jest po chuju dobrym offhandem :cry:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:03 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
i thrash jest po chuju dobrym offhandem :cry:

chuj nie jest dobrym offhandem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 2
Dołączył(a): 2.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 16:37 
Cytuj  
Witam.

A mnie ciekawi wasza opinia na temat, najbardziej uniwersalnego rozlozenia talentow, tzn. pod insy, pvp, moby. I dopiero tutaj zaczyna sie mocne kombinowanie. :)

http://www.wowhead.com/?talent=whxZMxEdbVzx0GktxM

ja mam w ten sposob rozlozone. Napewno mozna to lepiej rozlozyc, mozliwe ze sprobuje jak zadziala taka dziwna mieszanka

http://www.wowhead.com/?talent=whxboE0oZMxqbbVzx0hoZxM

A odnosnie, tego, ze rogal na swordach w combat co najwyzej moze powalczycz tankiem.....wybaczcie, ze sie nie zgodze :)

Pozdrawiam

p.s. Jak dla mnie najlepszym buildem bylby, combat i subtlety do Prepration. No niestety, brakuje kilku punktow talentu.....moze za jakis czas jak bedziemy 100 lvl-owcami :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:


A odnosnie, tego, ze rogal na swordach w combat co najwyzej moze powalczycz tankiem.....wybaczcie, ze sie nie zgodze


taaa... sprobuj z mutilate czy innym buildem osiagnac takie wyniki jak z dobrym combat.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 17:19 
Cytuj  
f napisał(a):
ja mam w ten sposob rozlozone.


Jak mozna na combat sword specu zapomniec o imp S&D ?

f napisał(a):
A odnosnie, tego, ze rogal na swordach w combat co najwyzej moze powalczycz tankiem.....wybaczcie, ze sie nie zgodze


I dobrze, bo powalczyc to moze z kazdym, a jak mu pojdzie to druga rzecz :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 22:11 
Cytuj  
Osobiscie, respecowalem sie na hemo calkiem niedawno i musze przyznac ze brakuje mi paru skilli z drzewka combat. Pvp jest bardzo ladne, zgrabne i powabne ale juz w instancjach czuje jakby mi brakowalo lekko dpsa, choc nie przeszkadza to na tyle by nie byc branym do instancji.

Co do buildu Combat - jest bardzo sympatyczny jesli chodzi o pve, w pvp nie mialem z niego zadnej zabawy ani przyjemnosci. Jak tylko uda mi sie zdobyc decentowe Daggerki, zmieniam sie na mutilate.


_________________
Pawson#2704

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 22:53 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Jak tylko uda mi sie zdobyc decentowe Daggerki, zmieniam sie na mutilate.


hmm wiec tak mi ostatnio wypadly 2 fajne daggerki jeden Malhazeen z princa w karahzan drugi z 2bosa nie pamietam jak sie nazywa
sa super do mutilate i ogolnie do pvp ale jak mi przyszlo grac tym w pve to dziekuje!! Moze kiedys to bylo fajne np combat dagger w pve (przed tbc) jak boss stal w miejscu plecami do ciebie to sobie go mogles tluc teraz te walki wymagaja dosc duzego skupienia trzeba sie czesto przemieszczac ciezko tak sie dobrze ustawic do backstaba np na tym bossie shade of aran jest taki moment ze nie mozesz sie ruszyc jak boss sie odwroci albo ty podejdziesz zle to strata w cholere Dpsu .
Wiec imo ja byl polecal tylko Fisty albo swordy

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 08:27 
Cytuj  
Tu sie zgodzic nie moge, mutilate jest genialnym buildem i w pvp i pve. Operowalem sztylecikami przez wiekszosc 60 lvlu i naprawde wszystkiego da sie nauczyc. Nie biegasz na pale i nie lejesz moba jak w przypadku combat / hemo ale musisz go stunowac, zatruwac i ladowac mutilate od tylu. Jest to naprawde duzy dps, moze nie az taki jak combat sword, ale zawsze jest wiekszy niz Hemo...


_________________
Pawson#2704

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.