mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:47 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Drugi. Głównie dlatego, że ten pierwszy to jakaś jest totalna porażka jest :wink:

Dlaczego porażka? Hmm... Używam faktycznie tego drugiego, ale zastanawiam się nad zmianą na pierwszy. Wydawało mi się, że nerfnę sobie dmg z amb i bs, ale zyskam lepszą generację cp, co w połączeniu z cb+prep wyjdzie mi na dobre. Wadą pierwszego buildu jest brak shadowstep, to fakt, ale co z nim jest jeszcze nie tak?

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 02:40 
Cytuj  
Dzisiaj sobie spokojnie gankuje farmerow, i w jeden rodal zaczal sie ma mnie odgrywac, jest wyniana oddalam sie na pewnie dystans castuje shadow bolta a tu nagle bach interuptes i silence ,mysle sobie oj zle wpadl jakis drugi rogal lub mage - walcze dalej nic nic rogal oczywiscie odpalil sobie win button(cloka of shadow) i mnie zabil .

dlugo zastanawialem sie wtf az w kocnu w ogri inspeknowem sobie jednego rogala i zobaczylem http://www.thottbot.com/?i=58434


no sa jakies kpiny weglug mnie..... co k jeszcze rogal na casterow dostaje

garrote z silencem, clok of shadow, belfy _extra silelence a teraz jeszcze range silence.....
:har:


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 07:37 
Cytuj  
Hm, ja uzywam takiego builda i sobie go chwale zarowno do group PvP jak i w PvE - zakladajac ze nie walcze zbyt duzo z mobami immune na poisons. Daggerow tez nie mam wyjatkowo dobrych, Ced's Carver i Hungering Spineripper, ale poki co wystarczaja ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:03 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
Dzisiaj sobie spokojnie gankuje farmerow, i w jeden rodal zaczal sie ma mnie odgrywac, jest wyniana oddalam sie na pewnie dystans castuje shadow bolta a tu nagle bach interuptes i silence ,mysle sobie oj zle wpadl jakis drugi rogal lub mage - walcze dalej nic nic rogal oczywiscie odpalil sobie win button(cloka of shadow) i mnie zabil .

dlugo zastanawialem sie wtf az w kocnu w ogri inspeknowem sobie jednego rogala i zobaczylem http://www.thottbot.com/?i=58434


no sa jakies kpiny weglug mnie..... co k jeszcze rogal na casterow dostaje

garrote z silencem, clok of shadow, belfy _extra silelence a teraz jeszcze range silence.....
:har:


rekawice z areny maja ta sama wlasciwosc, a mozna je kupic po 3 tygodniach przegrywania w teamie 5v5


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:20 
Cytuj  
za przegrywanie sie chyba dostaje -pkt, a nie +?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:37 
Cytuj  
kosztuja 14850 honoru i 20 markow z AV, wiec raczej sa nie za Areny, a za stare dobre BG :wink:
rogue'owe glovesy za areny maja ten sam efekt on equip. caly set tutaj: http://www.thottbot.com/?set=577, glovesy: http://www.thottbot.com/?i=54985
Kod:
Equip: Causes your Deadly Throw ability to interrupt spellcasting and prevent any spell in that school from being cast for 3 sec.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:40 
Cytuj  
Jest tez wersja z aren (set Gladiatora) z takim samym efektem.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:58 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
za przegrywanie sie chyba dostaje -pkt, a nie +?


nic nie szkodzi ze spada ci rating, za rating rzedu 1400 w 5v5 dostajesz ~385 arena points, latwo policzyc ze wystarczy sie trzymac blisko tego ratingu zeby w 3 tygodnie miec rekawice (kosztuja 1125 punktow)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 09:12 
Cytuj  
ta robus ma racje. moj kumpel nie specjalnie lubi pvp wiec tak wlasnie nabija (czytaj 10 walk w wiekszosci przegranych = prawie 400 pointow tygodniowo).

kazen.. plz przeczytaj to o czym z robusem dyskutujemy od ... 2-3 stron. wlasnie masz tam napisane ze mut nie jest jeszcze dobry gdyz wlasnie rogale na 70 nie maja jeszcze %do crita takiego jak rogale z 60tki. (mowie o tych panach w epikach). jak napisalem wyzje mut moim zdaniem bedzie imba buildem do pve ale dopiero z lepszym gearem gdzie Twoj cryt bedzie ~~35%+. teraz jak daggery to backstab. ja sobie ostatnio o fistach z arenek mysle... ale to troszke punktow jest wiec pomysle jeszcze troche


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 09:45 
Cytuj  
a ja sie zastanawiam nad kupnem daggerkow z areny (co prawda nasz arena team jest tydzien w plecy, ale to niewiele zmienia bo na MH trzeba 2800+, czyli jeszcze "troche" bo dzisiaj bede mial dopiero 788 punktow)

co do samych aren: wg mnie przy wejsciu na arene powinna byc mozliwosc czasowej zmiany builda (tylko na czas walki na arenie) - naprawde uczyniloby to rozgrywki na arenach przyjemne dla kazdego

granie combatowym buildem na arenie jest ciezkie :(


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 10:32 
Cytuj  
Juz predzej 24h cooldown. A takei rozwiazanie jak Ty podajesz, to by byla masakra i w ogole przegiecie. Zmieniam build codziennie, albo co 2 dni, bo pomagam gildii z PvE i nie narzekam ;>.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 10:38 
Cytuj  
dlaczego przegiecie ??

w koncu prot warki, holy priesci i mase innych klas nastawionych na pve mialyby przyjemnosc z arenek, a nie tylko ludkowie tlukacy w kolko pvp

w chwili obecenj to wyglada tak, ze jak np ja i moi kumple mamy isc na arenke, to 80% ludzi mowi ze nie idzie bo nie ma sensu (maja dosc poniewierania przez typow z buildami strikte pvp)

wprowadzenie takiego rozwiazania naprawde nadaloby sens tym arenom

ale dosc o tym tutaj, to temat o rogalu, areny maja swoj :)

//edit

tak swoja droga to super ze tak czesto zmieniasz buildy, mi osobiscie nie chce sie farmic kasy tylko po to, zeby co 2 dni wydac 50 na respeca
wystarczy ze przy kazdym rajdzie musze wydac 10-20 g na reperacje


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 16:01 
Cytuj  
kupuj vanish powdery. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 16:12 
Cytuj  
Kurde,

zauważyłem że mam problemy z paladynami ;p czy to tylko ja, czy po prostu ta klasa ma problemy z bąblem manami? ;p

Serio, nawet Mind-numbing dużo tu nie działa. Albo robie coś źle, albo po prostu jest tak jak w/w. BoF, BoP, Bąbel, Heal. Genralnie jest tak, że próbuje jak najwięcej stunować zawdonika. Jeżeli coś się nie udaje, blind i heal samego siebie po czym stealth i znowu cheap shot. Ale... to wszystko wygląda pieknie w teorii, w praktyce naprawde ciężko sprowadzić paladyna to małej ilości hp żeby finishować z 3-5 cp i evi.

Co myślicie o tym? co myśliiscie ogólnie w czasie walki z paladynem? No już wolę osobiście warriora niż paladyna w pvp.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 16:27 
Cytuj  
Z twoim lvlem i buildemto raczej normalne.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 16:27 
Cytuj  
na 70 juz jest normalnie, tj - walka dluga ale w miare latwa o ile dobrze kombinujesz z healem siebie. ;]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 17:38 
Cytuj  
ta ten caly pomsysl z arenami i pve buildem jest chory. albo siedzisz w pve albo w arenach... albo wydajesz po 100 golda jak chcesz grac na respece. dla mnie to jest chore. z checia widzialbym jakies udogodnienie dla takich ludzi, ktorzy maksymalnie chcieliby wykorzystac gre - czyt. raidowac i pvp robic na maxa.

co do palasow... wieksze problemy mi druidki sprawialy. co dziwne bo na 60 z druidami bawilem sie a nie walczylem. na szczescie dzis skonczyla sie epoka drudiow :) przynajmniej nieco

robus: co do daggerow: bardziej polecam Ci wyfarmic exalted w keepers of time- zobaczyc jak Ci sie gra z daggerem ~78 dps i 1.8 speed i wtedy decydowac. bo tak szczerze to ten dagger z aren do mnie nie przemawia (bardziej przemawia imba wygladajacy fist mimo ze dagger jestem przez cale granie rogiem swoje )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:03 
Cytuj  
Ja mam build pod gaggerki subtlety, z shadow stepem, imp. ambushem i imp. backstabem. Z ambusha nan szanse na kryta aktualnie kolo 65% a z backstaba 50%, do tego dochodzi wlasnie shadowstep i lethality, kryty sa naprawde imponujace.

Ten build sprawdza mi sie zarowno w pvp jak i w pve.

Walka z paladynami z tym buildem jest jak zjedzenie ciasteczka na sniadanko, mianowicie pala ma 2x bubble, jedne daja resista na all, a drugie tylko na ciosy fizyczne. Te bable na ciosy fizyczne sa lipne uzywam wtedy blinda (zaznaczam ze przy moim buildzie blind mam co 1.5 min, a vanish co 3.5 do tego dochodzi preparation co 10 min ktory konczy wszystkie moje cooldowny) wiec uzywam blinda trwa on 10 sek i nie dosc ze przerywa palkowi leczenie, to jeszcze daje mi wielkie pole manewru albo lecze sie bandazami, albo odbiegam dalej, robi sie wtedy leaving combat i wchodze w stealth i odrazu po bablach uzywam shadowstepa pojawiam sie za palem i ponownie ambush, walka nie trwa nie trwa dlugo i zazwyczaj jest wygrana, no chyba ze zaden kryt nie wejdzie z ambusha... ale i z takiej sytuacji da sie wybrnac. Ogolnie walka w moim buildzie polega na tym zeby jak najwiecej atakowac ze stealth, wtedy mozemy wygrac prawie z kazdym, rzecz jasna ciezko bedzie wygrac z warlockiem, priesten bo daja doty ktore nas z tego stealtha wytracaja.

Walka z tymi casterami musi przebiegac bardzo szybko najlepiej shadowstep, ambush, i odrazu vanish zeby ponoowic te sama sytuacje wtedy delikwent nie ma szans, warlock bedzie probowal sie ratowac uzywajac fear, wtedy albo kopniak (z racji tego ze gram UD nie mam tego problemu, bo jest will of forsaken i trinket) albo trinket :), uwaga rogowie ktorzy nie sa UD i nie maja trinketu raczej nie wybrna z tej sytuacji :).

Nie wiem niechcem nikogo przekonywac ale od bety wowa ja jestem nastowiony na pvp w kazdej postaci tak dlugo walkuje pvp az nabiore naprawde duzego skilla, bo wiem ze skill jest wazniejszy od tego kto kim gra:)

P.s Kochane rogulce pamietajcie ze nawet jesli macie vanish na Cd. i nie macie na sobie dotow latwo mozna spowrotem w stealtha wejsc, dlatego mam tez imp. gogue, walimy gogue i odrazu biegniemy jak najdalej od pola walki, aby sie pojawilo "leaving combat" nastepnie stealth i shadowstep+ambush, mi sie ta taktyka sprawdza zanim zaczniecie krytykowac sprobojcie ja:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:07 
Cytuj  
Jak narazie mam 570 attack power, 3.2k hp i combat build ze względu na solowanie levelu, bardzo rzadko kogoś proszę o pomoc.

Jeżeli chodzi o PvP spec/gear raczej tego nie zrobię do 70, chociaż nie wiem, jutro wchodzę do Outland i mam zamiar ostro pójść do przodu do weekendu.

P.S
58 level jest wymagany do tego, żeby wejść, a jak wygląda sytuacja z questami? czy moje wejście ograniczy się do mobów czy questy przed 60 będe mógł łykać?

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:13 
Cytuj  
na 58 lvl spokojnie możesz tam questować

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.