mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
Mortha napisał(a):
Mam pytanie. Czy robiac priesta (shadow) kupowac przede wszystkim itemy ze spirytem & intelektem, czy spiryt + stamina ?


do lvl IMHO +dmg/healing przede wszystkim potem int/spi .
i zalezy tez na czym opierasz atack MB czy dot .
trzeba zwrocic uwage na czesto pojawiajace sie "resist" u nas niz u innych czarusiów :(


Posty: 11
Dołączył(a): 2.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:45 
Cytuj  
wdzięczny bym był za podanie jednego bądź kilku buildów na lvlowanie. Z góry dzięki.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:55 
Cytuj  
imho wazna rzecza do grania samemu ( !!! ) priestem jest dobra wanda :P
lepiej nie zalowac kasy :
http://www.wowhead.com/?talent=bV0MZZxMxp0xohtEo

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 09:25 
Cytuj  
po 2.0.10 mam klopot :
w party nie widze zmian hp peta/summona -caly czas maja full bar.
natomiast gdy padne widze zmiany:( .
wylaczanie addonow ,restarty - nic nie pomagaja.
Zjebalami sie gra czy jakis inny powod ?
Help me , pls .
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 11:01 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
po 2.0.10 mam klopot :
w party nie widze zmian hp peta/summona -caly czas maja full bar.
natomiast gdy padne widze zmiany:( .
wylaczanie addonow ,restarty - nic nie pomagaja.
Zjebalami sie gra czy jakis inny powod ?
Help me , pls .
Pozdrawiam
Mam to samo, myślałem że to moja UnitFramy ale widać nie to jest problem.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 21:35 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze blizz to poprawi:) Chociaz kiedys tez mi sie tak przytrafialo sporadycznie ale z reguly samo sie poprawialo :(


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 18:19 
Cytuj  
Czy jest jakiś addon, który pokazywałby kiedy można użyć shadow word: death tzn. kiedy można go uzyć żeby nie stracić hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 01:47 
Cytuj  
Maveric napisał(a):
Czy jest jakiś addon, który pokazywałby kiedy można użyć shadow word: death tzn. kiedy można go uzyć żeby nie stracić hp.

A skad addon ma wiedziec za ile hitniesz?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 08:49 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
imho wazna rzecza do grania samemu ( !!! ) priestem jest dobra wanda :P
lepiej nie zalowac kasy :
http://www.wowhead.com/?talent=bV0MZZxMxp0xohtEo


Widziałem ostatnio priesta który zakładał dwa doty na moba i resztę bił go wandem... Też nie lubię przysiadać by zregenerować manę ale dla mnie to przesada.. W czasie kiedy on umordował jednego moba ja zabijałem 5, a przysiadów i tak nie wiele robiłem... Możliwe że miał słabszy gear, ale i tak nigdy nie wydał bym 5 pkt na ten talent, zestacowany Shadow Weaving + Wand z Shadow dmg w zupełności wystarcza imo.

Co do SW:D, niestety sam musisz wyczuć kiedy go używać :) Często się przydaje nie tylko w dobijaniu, czasem warto komuś wsadzić nawet kosztem własnego hp, np. zakładasz dwa doty + SW:D i jeśli ktoś jest na latającym moucie to widok jest komiczny.. :)


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:16 
Cytuj  
PostHumo - do lewelowania wanda z shadow dmg .
weaving + wanda daje niezle efekty .
vt+ve+sw:p + mf +wand till death .
po 60 lvl z wandy walilem po 300-400 dmg -crit jakies 500 .
czasami nawet sw:p nie rzucalem bo wand dobijalem szybko.

co do sw:d fajna sprawa do grindu ale placz rogali i magow byl tak glosny ze blizz znerfuje ( sqrw...) .

sw:d mozna rzucic po ve i vt , np :
ve+vt ,sw:d +sw:p ( mf) +mf sw:d . ale tylko do pacza...


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:58 
Cytuj  
Nom po nerfie PoMa to kolejna rzecz która zaboli... Dobrze że buffują fishing bo bym się załamał... heh

Ja mało rzucam ve, szkoda czasu przy grindzie, chyba że mam malo hp to się "lecze" ;]


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 10:10 
Cytuj  
nie rozumiem co ma shadow weaving do wanda... jezeli zestackujesz na nim wiecej niz 3 razy - znaczy sie mob jest down, albo wlasnie umiera.. A mniej niz 3 to praktycznie nic nie daje na wandzie. Wand najwazniejsze , zeby mial duzo dps, nic wiecej.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 10:23 
Cytuj  
PostHumo napisał(a):
Nom po nerfie PoMa to kolejna rzecz która zaboli... Dobrze że buffują fishing bo bym się załamał... heh

;]


mnie to zlewa - od dawna jestem "holy" i "pasjonuje" sie leczeniem i holy dps.
PoM dziala ok .stal sie bardziej sytuacyjnym spelem.

btw ostatnio mam fajna zabawe :
biegam na bg i rzucam mass dispel ile wlezie i lecze fh :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 12:06 
Cytuj  
Wiecie cos moze o zmianach dmg setu tier 4 i tier 5 dla priesta?
Stronki ze screenami z Ptr pokazuja, ze w tier 6 dostal nareszcie mana/5sec zamiast spirytu, a t4 i t5 maja spirit i zero mp5.
Troszke bez sensu to jest (jakby przed poziomem t6 priest nie potrzebowal mp5).

/sadface


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 12:36 
Cytuj  
no wiesz - czesc ludzi zacznie plakac - ze im zabieraja spirit - bo to zawsze wiecej +healingu a regeneracja many jakos leci (15% talentow + jakies proce z przedmiotow)

ja ostatnio gram jako shadow (takia mala zmiana rol po 2 latach leczenia) i tego punktu widzenia mp5 jest bardziej przydatny niz spirit


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 12:38 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no wiesz - czesc ludzi zacznie plakac - ze im zabieraja spirit - bo to zawsze wiecej +healingu a regeneracja many jakos leci (15% talentow + jakies proce z przedmiotow)

ja ostatnio gram jako shadow (takia mala zmiana rol po 2 latach leczenia) i tego punktu widzenia mp5 jest bardziej przydatny niz spirit


Planuje sie przerobic na facemeltora wlasnie, i chodzilo mi o Dmg set, healerski niech zostanie taki jak jest.
Ogolnie wyszukalem czegokolwiek z mp5 i +dmg na wowhead i raptem kilka kiepksich itemow znalazlem (no i t6)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 12:52 
Cytuj  
nie potrzebujesz mana/sec na dmg secie, mana praktycznie nie powinna ci sie konczyc , jezeli masz ponad 1000 dmg z itemow - nawet na full nuke ( oczywiscie wtedy mana poty co 2 min nonstop). Do tego spi dodaje takze do +dmg , jezeli masz taki build ( choc to glupota...), tak wiec pewnie tego nie zmienia. Ogolnie spi jest dosc srednio przemyslanym statem, co szczegolnie bylo widac w preBC ( skonczylo sie na tym, ze wszystko mialo mp5 a spi byl niezauwazalny na itemach)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 13:06 
Cytuj  
lutus napisał(a):
nie potrzebujesz mana/sec na dmg secie, mana praktycznie nie powinna ci sie konczyc , jezeli masz ponad 1000 dmg z itemow - nawet na full nuke ( oczywiscie wtedy mana poty co 2 min nonstop). Do tego spi dodaje takze do +dmg , jezeli masz taki build ( choc to glupota...), tak wiec pewnie tego nie zmienia. Ogolnie spi jest dosc srednio przemyslanym statem, co szczegolnie bylo widac w preBC ( skonczylo sie na tym, ze wszystko mialo mp5 a spi byl niezauwazalny na itemach)


Ja tam na magu zauwazalem. W przyspieszonym procesie odzyskiwania many (Evocation) w random epikach z sta/int/+dmg i np. full netherwindem (czyli ze spi) roznica byla KOSMICZNA. Tyle ze wtedy wszystko odbywalo sie w kilka sekund - stad roznica byla taka wyrazna. Im bardziej to rozwleczone w czasie tym mniej widac

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 13:33 
Cytuj  
Dla shadow priesta polecam set oblivon (t3 dendzon Warlocka) lub mana-enchanted (czy jak sie tam zwie) t3 niebieski priesta,niesety wiekszość tych itemów leci z heroicków.Równie dobrze set z tailoringu możesz skompletować.Ogulnie polecam sprzet dla locka ,ze stamina i shadow dmg.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:18 
Cytuj  
a na kij stamina... +dmg i Int to wszystko czego potrzeba ( no z 5-8% hit i 15-20% crit wliczajac talenty do crit), stamina sie przydaje, ale na pvp, w pve ma marginalne znaczenie, oczywiscie zdazaja sie walki, gdzie kazdy bedzie dostawal xxx obrazen, wtedy int gear zmieniamy na sta gear.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.