mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 17:39 
Cytuj  
CCWatch > fubarsy

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 18:35 
Cytuj  
Można ten pasek z fubarsów jakoś przesunąć, np do góry?

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 23:51 
Cytuj  
NACB >all.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 23:53 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
I zaden pala (a duelowalem sie z kazdym mozliwym buildem u pala) nie jest w stanie nawet mi zagrozic.


Nie chce w zadnym stopniu umniejszac Twoich zdolnosci PvP ale chyba nie trafiles na naprawde dobrego palka.


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 11:14 
Cytuj  
No tez tak mi sie wydaje. Co innego trafic na jakiegos holy palka, ktory tylko umie stac i siebie samego leczyc, co innego retri palek ktory wali white kryty po 1,7 k. Ostatnio taki na BG mnie dorwal, to polowe HP (4k) zjechal mi w ciagu HoJ. Ale z drugiej strony dobrze, taki wlasnie powinien byc retri palek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 06:45 
Cytuj  
a ja muszę Wam powiedzieć, że ten mój rogal to jest jakaś maszynka do zabijania ;p

1200AP z shoutem i trinketem, do tego buff od shamana i BoM i robię kosmos. Wczoraj Tier2 8/8 Mage w rampartsach dostał 49% dmgu mniej ode mnie ;p.

mmmmm koks. Nie bede sie rozpisywał na temat Teastle Tea w PvP, ale pół soboty przesiedziałem żeby zbierać zioła do tej herbaty i muszę powiedzieć, że to robi miazge w PvP chociaż troche kosztuje.

Ogólnie zakochałem się w gnomach, w rogalach, w melle dmgu, w spierdalaniu na sprincie i sapowaniu ludzi o dobrych kilka leveli wyżej. A to dopiero z tego co widze początek mojej zabawy :).

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:09 
Cytuj  
troche Ci sie odechce grac melee jak pobiegasz za bossami w raidach i dostaniesz z cleava za 10 k dla zabawy :P ale co by nie mowic rogal spoko jest heeh


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
a ja muszę Wam powiedzieć, że ten mój rogal to jest jakaś maszynka do zabijania ;p

1200AP z shoutem i trinketem, do tego buff od shamana i BoM i robię kosmos. Wczoraj Tier2 8/8 Mage w rampartsach dostał 49% dmgu mniej ode mnie ;p.

mmmmm koks. Nie bede sie rozpisywał na temat Teastle Tea w PvP, ale pół soboty przesiedziałem żeby zbierać zioła do tej herbaty i muszę powiedzieć, że to robi miazge w PvP chociaż troche kosztuje.

Ogólnie zakochałem się w gnomach, w rogalach, w melle dmgu, w spierdalaniu na sprincie i sapowaniu ludzi o dobrych kilka leveli wyżej. A to dopiero z tego co widze początek mojej zabawy :).

wymiata, wymiata - tylko czekac, az wszyscy PvP loverzy zaczna odwiedzac ZG skladajac trinket rogueowy ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:24 
Cytuj  
Wszystko przezyje tylko nie mana user class :)

naprawdę jestem pod wrażeniem rogala to raz, dwa zupełnie totalnie odmienna klasa od maga, zupełnie inny sposób walki, do tego tak sobie odjebałem pod stuna ui że jestem od 2 dni w szoku ;p to jest też rzecz, która imo powinna być zablokowana [możliwości modów nieraz mi klatę rozwalają]. U rogala na dobrze skonfurgurowanym NECB nic nie zdziwi, łącznie z tym że przeciwnik zamierza używać bandaże.

BTW jak mi ktoś powie, że na combat specu Warrior jest klasą nie do pojechania, to go wysmieje gnomskim śmiechem :).

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:29 
Cytuj  
Jak te ui odjebales pod stuna?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:30 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Jak te ui odjebales pod stuna?


normalnie, jak siedzisz w stunie to wiem kiedy pójdziesz w prawą strone bo mi się strzałki pokazują [przenośnia]

:)

Szykuje film w HQ 1280x1024 także sobie sam zobaczysz niedługo ;p

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 07:45 
Cytuj  
w combat bez cb za to nie zabijesz maga :wink: przy szczesciu reszte tez, za to z paladynem mialm klopoty - brak burst dps :roll: ale... aktualnie siedze na 21040 build, blinkstrike w mh, hemo po 1.4k w magow wchodzi... miod ;]

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 08:14 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

BTW jak mi ktoś powie, że na combat specu Warrior jest klasą nie do pojechania, to go wysmieje gnomskim śmiechem :).


na 60 lvl smialem sie warriorom w twarz :D

w sumie ciezko bylo sie im przyzwyczaic, ze jak mnie szarzuja to nie ja padam tylko oni ;P (jak ja zaczynalem to w sumie nie bylo co zbierac z warka, zabierali mi maks polowe zycia)

gorzej jak sie trafilo na warkow w t2.5 albo z siekiera z cthuna - wtedy niestety trzeba bylo miec szczescie zeby kolo nie mial kryt, bo jak mial kryty to skladal mnie szybko :< (osobiscie mialem 5/8 t2)

moj najlepszy wyczyn vs warek to na WSG solo vs 2 x warek (orc + undead), najzabawniejsze bylo to, ze pierwszy padl ten, ktory nie byl jako target ;)

na 70 levelu sprawy maja sie juz troche inaczej, bardziej na korzysc warka (ciezko sie bije z gosciem, ktory ma o 80% wiecej zycia niz ty ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 08:59 
Cytuj  
bardziej? po garrote+rupture, zanim zdazylem odbiec, mialem 200 hp i bleeda po 400/tick :oops: i zostalem zaspamowany daze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 09:07 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
w combat bez cb za to nie zabijesz maga :wink: przy szczesciu reszte tez, za to z paladynem mialm klopoty - brak burst dps :roll: ale... aktualnie siedze na 21040 build, blinkstrike w mh, hemo po 1.4k w magow wchodzi... miod ;]


ja mam narazie pospolity build do levelowania, ale myślę że na 65/66 spróbuje hemo bo totalnie nie trybie o co w tym buildzie chodzi ;p brak experience.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 12:02 
Cytuj  
Konkretne pytanie, moja sliczna be elfka ma lvl 20 i qrwa jest error bo nie wiem jak isc w talenty, mam malice, impr gouge, i sinister strike i dalej chyba w precision? Chodz korci mnie aby isc w daggerki bo jak ambush cryt wejdzie na wejsciu to mob ma 50% hp;p gief advice!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 12:19 
Cytuj  
hue hue hue

domin czyżbym widział u ciebie zaczątki rerolla czy po prostu nie masz co robić? :]

stary, olej ambusha, jak najszybciej zrób build w combat tree. Chyba że chcesz się pobawić z magami których i tak nie spotkasz na 20 levelu chyba że na bg ;p

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 13:33 
Cytuj  
Do levelowania/farmy tylko combat sword/fist (raczej ciezko o dobre fisty ponizej 60 lvlu).

Mam na swoim rogalu 96 dni played juz, gralem glownie rozne combat spece (sword/fist) do pve i farmy, czasem hemo.
Ostatnie miesiace przed i po TBC to daggery, rozne buildy, respect robilem z 10 razy conajmniej, ostatnio latalem z 30/0/31 (do pvp), teraz Mutilate (41/13/7), ale mam zamiar jednak powrocic do combat fist (18/43, albo cos z imp sapem, jeszcze nie wiem) jak dorwe odpowiedni MH (chociazby ten z Arcatraz).

Powody ?

- w arenach pogrywam glownie 5vs5, a w 5vs5 akurat combat fist sprawdza sie niezle
- combat fist spec to imo _najlepszy_ spec do grindowania, dodatkowo bardzo dobry w pve/rajdowaniu
- i ostatni powod - Z dagger buildem nie da sie dobrze grindowac.
Wiem, ze zaraz mi ktos napisze, jak mu sie fajnie grinduje na dagger buildzie, i ze w ogole noob jestem, ale jak mam sie bawic w pozycjonowanie na kazdym mobku, albo uzywac SinserStrike daggerem to mam czasem ochote pierdolnac glowa w monitor (to nie zart, naprawde mnie kurwica bierze ;]
No to tyle co chcialem dzis napisac, pozdrawiam:)

Btw, kiedys bawilem sie w robienie SM Cath na czas (na 60 lvlu), zajmowalo mi to niecale 10 minut. Ciekawe jak teraz na 70 lvlu to wyglada. Swoja droga zrobienie Sm Cath w okreslonym czasie moze byc niezlym testem buildu pod wzgledem przydatnosci do grindu, jak sadzicie ?:)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 14:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
hue hue hue

domin czyżbym widział u ciebie zaczątki rerolla czy po prostu nie masz co robić? :]

stary, olej ambusha, jak najszybciej zrób build w combat tree. Chyba że chcesz się pobawić z magami których i tak nie spotkasz na 20 levelu chyba że na bg ;p


Nie tam gdzie reroll, tak sobie robie sliczna elfke do gankowania ludzi :P Chodz kto wie co czas przyniesie :]

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 14:51 
Cytuj  
Domin napisał(a):

Nie tam gdzie reroll, tak sobie robie sliczna elfke do gankowania ludzi :P Chodz kto wie co czas przyniesie :]


czas przyneisie warhammera :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.