mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:23 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Silenc napisał(a):
Szukam moda dzieki ktoremu jednoczesnie beda widoczne na minimapie kwiaty i kamienie. Any idea?

HO ho!!! To by dopiero była rewelka. Kwiatki, ruda, ludzie na jednej minimapie w tym samym czasie :wink:
jako kółeczka tak ale nie żólte catographer.

myśle że kolega ma racje bo trackować można tylko jedną rzecz na raz czy to ludzie czy bestj eczy ruda albo kwiatki
nie wiem dlaczego sie nabijasz mod nie byłby głupi :]

Ja się nie nabijam. Mylnie mnie zrozumiałeś. Poprostu nie wierze w to, że coś takiego istnieje, albo że Blizz dopuści taką możliwość. Sam był bym szczęśliwy mogąc coś takiego odpalić. W końcu mógł bym mieć herba i mina jednocześnie :wink:

jestem przekonany że cartographer z pełnymi bazami to robi, nie mam jak sprawdzić bo nie mam minera i herbala

skoro mod zaznacza kółeczka niezależnie od tego czy tracujesz wogole coś czy nie to moze pokazywac wszystko tyle że musisz podjechac i zobaczyc czy faktycznie w danym momencie tam jest czy nie

oczywiscie masz racje że blizz nie pozwoli na żółte kropki :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:29 
Cytuj  
Myślę, że właśnie o te żółte kropki chodzi. To, że mody oznaczają na mapie miejsca gdzie dany minerał/zioło bywa wiadomo od dawna. Chodzi o faktyczną informację zanim do tego spota dobiegnę, czy warto tam iść czy nie bardzo :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:54 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
wasze ag_uniframes tez stracilo niektore zapisane wczesniej ustawienia po dzisiejszym patchowaniu?


Moje nie stracilo ustawien - gorzej, po sciagnieciu najnowszej wersji w ustawieniach moge sobie mieszac do woli, ale kompletnie nic sie nie zmienia. dopiero po relogu/reloadui widac zmiany. Ktos tez sie z tym spotkal?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 16:29 
Cytuj  
A mi dzisiaj ag_uf pokazywał jako pety członków teamu (co najlepsze pokazywał ich przy np dr00dzie). Na początku nie wiedziałem z jakiej racji mam 2x party frames :wtf: Chyba wróce do x-perla bo zbyt dużo problemów jest z tym modem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 19:03 
Cytuj  
Criss napisał(a):
RufeN napisał(a):
wasze ag_uniframes tez stracilo niektore zapisane wczesniej ustawienia po dzisiejszym patchowaniu?


Moje nie stracilo ustawien - gorzej, po sciagnieciu najnowszej wersji w ustawieniach moge sobie mieszac do woli, ale kompletnie nic sie nie zmienia. dopiero po relogu/reloadui widac zmiany. Ktos tez sie z tym spotkal?
nie dzisiaj tylko przedwczoraj :]

taki urok nie blizzarda, ponowne ustawienie zajeło mi 5 minut. rajd frame jest naprawione i domyslnie pokazuje tylko grupe w ktorej jestes. REWELACJA :P

nie mam absolutnie zadnego teraz kłopotu z tym modem od 3 dni (codziennie updatuje po wersji o ktorej mowa wyszly juz 2 kolejne) :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 20:30 
Cytuj  
A u mnie dupa - wszystkie ostatnie updaty maja u mnie to samo - moge sobie mieszac w ustawieniach do woli, a wyglad ag i tak sie nie zmienia (dopiero po relogu widze zmiany).
Musialem wrocic do wersji z 14.03, ta dziala bez problemu


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 21:49 
Cytuj  
da sie zastabic casting bar blizzarda arcane barem z x-perl ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 00:00 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A u mnie dupa - wszystkie ostatnie updaty maja u mnie to samo - moge sobie mieszac w ustawieniach do woli, a wyglad ag i tak sie nie zmienia (dopiero po relogu widze zmiany).
Musialem wrocic do wersji z 14.03, ta dziala bez problemu
wiesz co tez coś mi sie wykrzaczyło dziś. wywaliłem plik ustawien (jest jeden na wszystkie postacie) i ustwilem od poczatku, jest ok. mialem identyczny efekt w rajdzie ale juz dziala


_________________
psn

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 10:42 
Cytuj  
Czy jest jakas baza danych z coordsami np. skalek albo herbow do Cartograpera czy trzeba sobie je najpierw znalesc zeby marki pojawily sie na mapie?


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
Czy jest jakas baza danych z coordsami np. skalek albo herbow do Cartograpera czy trzeba sobie je najpierw znalesc zeby marki pojawily sie na mapie?
jest w tym topicu podany link do pełnych baz z forum wowace (sam postowałem) poszukaj kilka stron wczesniej


_________________
psn

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 11:09 
Cytuj  
Hmm problem w tym ze mam sciagniete z WoW Ace ale nie pokazuje mi wszystkich skalek, tylko te ktore "kopnalem".


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 11:10 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
Hmm problem w tym ze mam sciagniete z WoW Ace ale nie pokazuje mi wszystkich skalek, tylko te ktore "kopnalem".
przeczytaj jeszcze raz co napisałem
co to jest BAZA ? i czy byłeś kiedykolwiek na FORUM Wowace ?

EDIT
piwo !!

http://www.wowace.com/forums/index.php?topic=5000.0


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:50 
Cytuj  
Jaki modek koloruje imiona na chatach zależnie od klasy?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 09:08 
Cytuj  
ChatMOD, ale to nie dla wszystkich, i nie updatuje sie automatycznie. Jak masz kogos w friendsach/widzisz go codziennie to jest ok ;)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:12 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Jaki modek koloruje imiona na chatach zależnie od klasy?

Prat z WoWAce ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:21 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Jaki modek koloruje imiona na chatach zależnie od klasy?
używaj tego bedziesz zadowolony

http://www.wowace.com/files/RS_ClassCol ... 961.17.zip


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:34 
Cytuj  
Thnx Desh ;) tego własnie szukałem :D


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 17:48 
Cytuj  
Pewnie juz o tym bylo pare razy, ale jest jakis mod, ktory pokazuje wszystkie gemy, ktore istnieja ingame? Tak, zeby latwo bylo wyszukac jakis konkretny na ah.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 21:10 
Cytuj  
możecie mi wytłumaczyć jak dziala macro decursiva ? mam to pod przyciskiem ale mimo że mikro sie swiecą nic nie daje to wciskanie - pisze ze nothing to dispel - wiec klikam w mikro buttony i tak usuwam ale w zlej kolejnosci itd (nie widze np ze debuff intelektu na warriorze nie wymaga dispela wiec wolalbym uzywac tego makra)

Kto uzywa to zrozumie kto nie niech sie nie dziwi ze nic nie rozumie bo tlumaczyc nie bede


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 22:21 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Pewnie juz o tym bylo pare razy, ale jest jakis mod, ktory pokazuje wszystkie gemy, ktore istnieja ingame? Tak, zeby latwo bylo wyszukac jakis konkretny na ah.

Kromer wklejal cos takiego pare stron wczesniej - poszukaj ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.