mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:11 
Cytuj  
Fakt na początku TBC było super ale teraz to wsio jak "ze starej bajki" grind , grind , grind , no ale póki co nie ma nic innego na rynku , ja osobiscie czekam na CoS.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:19 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Generalnie:
poczatkowa faza przygdy z TBC: ocena 9,5/10
pozniejszy etap przygody z TBC: ocena 5,5-6/10


No ja rowniez popieram ten zapis.
Poczatek TBC super, ale teraz wielka farma.
Raidowanie takie sobie, nagrody przecietne.
Wszystko trudne, zeby wyczyscic glupie 10 man Karazhan trzeba sie napocic, wipowac.. brakuje mi takich UBRSow.
Zaraz ktos powie, ze wyczyscil Karazhan w kilka godzin itp.. ale mam to gdzies, wolal bym sie po prostu bawic zamiast na sile napinac i meczyc z gra.
Brakuje mi tez 40 manow, to jednak byl rozmach, 40 ludzikow w instancji.. a teraz glupie 10 man karazhan i jakies niedojebane grule.

Nudzi mnie juz koniecznosc non stop farmy kasy, primali, repy, zasranych "badzy" z heroikow itp. Zeby chociaz bylo wiecej tych instancji i jakis loot ciekawy, ale jak widze syfiaste t4 i t5 to mi sie po prostu NIE CHCE rajdowac.

Za to na plus mozna Blizowi zaliczyc na pewno Areny, przynajmniej jak ktos chce sobie cos fajnego wyciagnac, nie musi sie meczyc jak kiedys ludzie bijacy rank14.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:25 
Cytuj  
areny to jest jedyna rzecz ktora im sie czesciowo udala

do pelnego sukcesu aren brakuje mozliwosci zmiany builda przy wejsciu na arene (juz o tym pisalem ;P) - np. u arena mestera masz ustawione 2-3 buildy, jeden z nich wybierasz jako default i w momencie wejscia na arene masz wlasnie taki build

takie rozwiazanie naprawde daloby radoche z grania na tych arenach, bo w tej chwili to radocha jest srednia prot warkiem np. czyli ogolnie rzecz biorac: srednio sie gra na arenach z buildami PvE


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:35 
Cytuj  
Robus napisał(a):
do pelnego sukcesu aren brakuje mozliwosci zmiany builda przy wejsciu na arene (juz o tym pisalem ;P) - np. u arena mestera masz ustawione 2-3 buildy, jeden z nich wybierasz jako default i w momencie wejscia na arene masz wlasnie taki build



Nom, to by bylo swietne. Kilka buildow (np 3, bo do 2vs2 i do 5vs5 wolal bym miec inny, i do pve tez inny).
No i faktycznie, wiekszosc ludzi ktorych "inspektuje" bawi sie na arenach poza wlasnie prot warkami, szkoda ich troche.
Inne wyjscie to czeste respecty, ale mimo wszystko 50g kilka razy w tygodniu (conajmniej) boli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:43 
Cytuj  
Karazhan nie jest taki zly, tylko ze reset powinien byc co 3dni, a nie tydzien, cizko sie tworzy kilka grup w gildii, jest to rozbijajace, dawniej jak sie chodzilo do mc/bwl to prawie cala gildia uczestniczyla w raidzie, teraz to takie nijakie.
Zabijanie bossow w Karazhan nawet te pierwsze kille w gildii czy serwie nie sa tak pasjonujace jak te kille bossow w 40man.
Jak dla mnie TBC bylo super ale jak sie juz ubralem konkretnie w 5man plus crafty ( holy priest ) to do Karazhan chodzilem tylko zeby zobaczyc bossow i zrobic questa, cieniutko to blizz zrobil, nuda nuda i jeszcze raz nuda :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:43 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Inne wyjscie to czeste respecty, ale mimo wszystko 50g kilka razy w tygodniu (conajmniej) boli.


bo ja wiem - i tak nie ma na co kasy wydawac w sumie (tyle jej leci wszedzie) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
bo ja wiem - i tak nie ma na co kasy wydawac w sumie (tyle jej leci wszedzie) ;)


50g dla prot warka to raczej duzo ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:53 
Cytuj  
Dlatego kazdy prot warrior ma jakiegos alta ktorym latwo sie grinduje/pvpuje :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:56 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
50g dla prot warka to raczej duzo ;)


jest wiele innych sposobow zarabiania kasy a nie tylko nudny grind. Osobiscie nie grinduje, z samego handlu receptami kupionymi u vendorow mam na AH codziennie 100-200g :) Nie robiac nic..... :)
Pozatym wykorzystujcie swoje profesje. Ja np. jako enchanter skupuje crapowate greeny z AH, ktore sa tanie, disenchant i sprzedaz regentow z potrojnym zyskiem :)

Jezeli ktos w TBC narzeka ze nie ma kasy to jest smierdzacym leniem albo jakims strasznie ograniczonym umyslowo :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 13:15 
Cytuj  
ja mam w guild note "trading" wpisane jako profesje - dziennie spedzam ok pol godzinki na ah robiac do kilkuset g (green crapy na DE podrzucam guild m8som) ;)
a co do trade skilli, to jak mozecie sobie zobaczyc w armory mam ~130 mininga i JC i wolno mi idzie kox, bo robie to w trybie miejskim - tylko i wylacznie kupujac matsy na ah i od graczy :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 13:21 
Cytuj  
Tiaaa...może na starych serwach to działa ale na nowych nie , przynajmniej narazie ;) , ja na brak kasy nie narzekam ;p


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:19 
Cytuj  
w TBC gralem 2 miesiace i bawilem sie swietnie wiec mozna powiedziec ze mialem poczucie dobrze wydanych pieniedzy w stosunku do fun jaki dostalem , jednak widzac ze devsi ciagle ciagna ten sam kierunek rozwoju gry quitnalem i nie wiem czy bede wracac , moze jak dodadza cos naprawde ekstra w ktoryms tam patchu . Fajne gry juz sa jak Vanguard ale ta gra potrzebuje jeszcze czasu zeby okrzepnac , wyeliminowac bugi (niestety w pve sa drazniace bugzory np w ToD ) i usprawnic performance ale tak to tytul jak najbardziej jest ok , niestety trzeba miec naprawde dobry sprzet jesli chce sie na powaznie w ta gre zaglebic , mysle ze po okresie 3-4 miesiecy powinna wyklarowac sie sytuacja co devsi zrobia w tym celu .

niedlugo Lotro , nieco pozniej AoC , duzo ludzi jest zainteresowana tym tytulem , czas pokaze czy bedzie cos wart , narazie trzeba grac w co jest a nie whinowac i czekac na Dfo :) czy inne miraze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:28 
Cytuj  
Nie wiem co wy tak zawziecie farmicie. Jak nie ma Kharazanu to sobie pvpuje głownie, raz dziennie rusze dupe do jakiegoś 5 mana. Tyle. High lvl content mi si podoba o wiele bardziej niz w pre-tbc, przynajmniej ten co widziałem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:29 
Cytuj  
No jako prot moge sobie faktycznie pvpic jak .......... <-- wstaw odp słowo.

Co farmię ? Flaski , consumables , kaske na naprawy ect.

I naprawde /cry za starym 40 man contentem.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:37 
Cytuj  
Jak juz pisałem wydaje koło 200g tygodniowo na respeci.
Jestem MT u mnie w gildii.

Nie wiem może tak jak mówisz, w 25 manach trzeba bedzie farmic. Ja narazie robie kharazan i oprocz napraw to na nic kasy nie wydaje, nawet potki mi znajomy robi za darmo, tak to jest jak sie gra z ludzmi z ktorymi sie chce, a nie z ktorymi sie musi (no bo kims trzeba zapełnić 40 osobowy raid). Szkoda że zrobili te 25 man-y, mogli pozostać przy 10 osobówkach, ewentualnie 20.

Imo Kharazan jest bardzo fajnie wyważony pod wględem trudności. Nie ma wyrywania sobie włosów, jednak zabicie nowego bossa daje jakąs satysfakcje, jedynie czego nie znosze to szybkie respawny trash mobów.

Jak patrze z perspektywy czasu to mnie aż otrząsa na myśl o 40 osobówkach.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:48 
Cytuj  
Ja sie osobiscie strasznie cieszylem na zmniejszony cap i 25-many, ale teraz tesknie za 40-man naxx, aq40. Moze dlatego, ze nie bylem w takim SC :(.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:51 
Cytuj  
SC? chodzi Ci o Shattrah City? oO


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:54 
Cytuj  
Spermentshine Cavern


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 15:01 
Cytuj  
no fakt, do tej pory widziałem tylko skróty "SSC"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 15:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Spermentshine Cavern


Ciekawy instant musi byc. :wink:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.