mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 10:14 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
mi tam war stomp starczal do spierdalania przed mobkami ;)

True, true. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 10:34 
Cytuj  
Odnośnie tych gemow o które pytałem wcześniej :)

Jest fajna stronka z zestawieniem dps/tank gear i jezeli chodzi o gemy tak to wyglada:

70.13 (0.00) - Powerful Earthstorm Diamond [M, R70, Crafted]
46.75 (0.00) - Solid Star of Elune [B, R70, Crafted]
37.16 (4.42) - Shifting Nightseye [RB, R70, Crafted]
35.81 (0.00) - Regal Tanzanite [RB, E70]
35.12 (0.00) - Enduring Chrysoprase [YB, E70]
35.07 (0.00) - Solid Azure Moonstone [B, U60, Crafted]
32.77 (0.00) - Enduring Talasite [YB, R70, Crafted]
....

http://druid.wikispaces.com/Tanking+Gear+List


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 10:35 
Cytuj  
nature's grasp mam ale tylko dla tego, że postanowiłem sobie solennie nie robić ani jednego respeca przed 70 lvl
co do przydatności w levelowaniu to widze poważne minusy :
- musisz wychodzić z misia / kota żeby go użyć a trwa tylko 45 sec
- działa tylko outdoor - wiec w lochach / większości instancji jest nieprzydatny (poza ZF i nie wiem czym jeszcze)
IMO to talent dla castera a nie ferala,
mnie pczątki grania druidem zniechęciły do drzewak balance, a drzewko resto to jakbyt z definicji nie do levelowania (poza 11-16 talentami które warto wziąć po odblokowaniu mangle)

co do kolejności ładowania talentów to IMO jest to ważne - dobre przykłady to
- feral instinct (zwiększa przeżywalnośc i ułatwia questowanie bo można się skuteczniej skradać szczególnie NE)
- feral swiftness (30% do szybkości już na 21lvl)
- primal fury - po umieszczeniu 3pkt w sharpened claw trzeba brać ten talent a nie jakiś inny
- feral agression - ferocious bite uzyskujesz na 32 lvl więc dopiero wtedy jest przydatne dla kota, czy ktoś poza tankami wogóle tego używa ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:01 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
RufeN napisał(a):
mi tam war stomp starczal do spierdalania przed mobkami ;)

True, true. 8)

Ignorackie krowulce :P! Nie kazdy ma stompa :P!

A co do postu powyzej. Graspa mozna uzywac w formach, nie trzeba sie odmieniac. Pozwala on na walke z 2oma-3ema mobkami na raz bez wiekszego problemu. Po prostu grasp i jeden siedzi w rootach. Kto tego nie widzi to wspolczuje mu :P. Do tego jest swietny w solo pvp i na bg, nawet 1/5.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:37 
Cytuj  
edit (nie zauwazylem odpowiedzi wyżej)

co do NG - w pve faktycznie dużo mneijsza przydatność niż w pvp, ale za 1 punkt uważam że jest to świetny talent i warto go wziąć (sam mam nawet 2 punkty, w arenie robi różnicę jak nie możesz sobie pozwolić na czekanie kilka sekund aż wejdzie)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:41 
Cytuj  
hmm... przyznam sie,ze nie wiedzialem, iz mozna go rzucac bedac w jakiejs feral formie. to zmienia troche postac rzeczy i naklania mnie do wklejenia w moim talent tree buildu Bierzgala ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:52 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hmm... przyznam sie,ze nie wiedzialem, iz mozna go rzucac bedac w jakiejs feral formie. to zmienia troche postac rzeczy i naklania mnie do wklejenia w moim talent tree buildu Bierzgala ;)

Sądze że Bierzgalowi chodziło raczej o to, że procuje w feralu. FF jest jedynym czarem jaki można w formach castować a i to po nauczeniu się jego specjalnej odmiany.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 12:58 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
RufeN napisał(a):
hmm... przyznam sie,ze nie wiedzialem, iz mozna go rzucac bedac w jakiejs feral formie. to zmienia troche postac rzeczy i naklania mnie do wklejenia w moim talent tree buildu Bierzgala ;)

Sądze że Bierzgalowi chodziło raczej o to, że procuje w feralu. FF jest jedynym czarem jaki można w formach castować a i to po nauczeniu się jego specjalnej odmiany.

Em... nie :P. Mozna normalnie odpalic Nature's Grasp będąc w cat lub bear form od "jakiegostam" patcha jeszcze z przed BC.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 13:00 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Gefaran napisał(a):
RufeN napisał(a):
hmm... przyznam sie,ze nie wiedzialem, iz mozna go rzucac bedac w jakiejs feral formie. to zmienia troche postac rzeczy i naklania mnie do wklejenia w moim talent tree buildu Bierzgala ;)

Sądze że Bierzgalowi chodziło raczej o to, że procuje w feralu. FF jest jedynym czarem jaki można w formach castować a i to po nauczeniu się jego specjalnej odmiany.

Em... nie :P. Mozna normalnie odpalic Nature's Grasp będąc w cat lub bear form od "jakiegostam" patcha jeszcze z przed BC.


No to jestem w szoku :o


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:04 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Em... nie :P. Mozna normalnie odpalic Nature's Grasp będąc w cat lub bear form od "jakiegostam" patcha jeszcze z przed BC.

:wtf: nigdy mi się to nie udało - zdaje się ze dostaje się napis o potrzebie caster form czy coś tam o shape shifcie, to joke Bierzgalu ? jeśli nie powiedz jak to robisz bo fakt rzucane przez kota albo niedzwiedzia będzie niezłe :roll:
btw. kolega się pytał o levelowanie a tu mu BG i Areną oczyska mydlicie :P
zresztą na czas powaznej awarii można się dashowac zawsze (no w zasadzie od 26 lelevelu) 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:09 
Cytuj  
Lu napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
Em... nie :P. Mozna normalnie odpalic Nature's Grasp będąc w cat lub bear form od "jakiegostam" patcha jeszcze z przed BC.

:wtf: nigdy mi się to nie udało - zdaje się ze dostaje się napis o potrzebie caster form czy coś tam o shape shifcie, to joke Bierzgalu ? jeśli nie powiedz jak to robisz bo fakt rzucane przez kota albo niedzwiedzia będzie niezłe :roll:
btw. kolega się pytał o levelowanie a tu mu BG i Areną oczyska mydlicie :P
zresztą na czas powaznej awarii można się dashowac zawsze (no w zasadzie od 26 lelevelu) 8)


bylo tylko wspomniane, ze jest swietne do PVP, ale dyskusja caly czas zastosowania Nature's Grasp w PVE dotyczy ;)
btw. to kto jeszcze potwierdzi,ze dziala w feral? bo 50g na respect i ew. drugie 50 jesli jednak nie dziala piechota nie chodzi ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 14:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
btw. to kto jeszcze potwierdzi,ze dziala w feral? bo 50g na respect i ew. drugie 50 jesli jednak nie dziala piechota nie chodzi ;)


dlaczego mialoby nie dzialac? od 2.0.1 dziala, a to było 4 miesiace temu.


Posty: 35
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
Druids

* The talent “Swiftmend” will now include bonus healing from the talents “Improved Rejuvenation” and “Empowered Rejuvenation”.
* “Feline Swiftness” has been renamed “Feral Swiftness”. Dodge % increase now also applies to Bear and Dire Bear Forms.
* “Improved Moonfire” has been reduced to 2 ranks, for a 5/10% bonus.
* “Insect Swarm” has had damage on all ranks increased. Mana cost of ranks 1,3 increased. Mana cost of ranks 4,5,6 decreased.
* “Nurturing Instinct” now grants the benefit at all times, but the bonus has been reduced to 25/50% of Strength.
* “Omen of Clarity’s” duration has been increased to 30 min.
* “Improved Starfire” has been renamed to “Celestial Focus”. It now also increases the chance to resist pushback when casting Wrath by 25/50/70%.
* “Blood Frenzy’s” benefits have now merged with “Primal Fury”.
* “Improved Leader of the Pack” has been reduced to 2 ranks for 2/4% total health healed.
* “Pounce” no longer requires the druid to be behind the target.
* “Barkskin” is now usable while stunned.


http://www.peterdorsi.com/archives/2006/11/world-of-warcraft-patch-notes-201-wow/

Nie widze zadnej wzmianki o tym ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 15:39 
Cytuj  
Nie no oczywiscie, kłamałem aby naciągnać kazdego z was na respeca. Mam umowe z blizzardem i kazde 10% wydanej waszej kasy na rebuild idzie do mojej kieszeni :P.

Obrazek

Any more doubts?


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 16:07 
Cytuj  
oczywiście że NG działa w formach (tylko cat i bear), sam codziennie używam na arenie :P nie pamiętam tylko od którego patcha..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 16:23 
Cytuj  
Matko jak mozna tak nie znać swojej klasy /golfclap .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 17:11 
Cytuj  
no nic musze napisac do bliza żeby to zablokowali :wink:

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 07:15 
Cytuj  
mam takie pytanko gram feral druidem i niewiem jaki wplyw ma rozwiniecie broni na ataki mojej postaci jak sie zmienie np w miska albo kota? bo grajac w feral bron sie nie rozwija.


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 07:52 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
mam takie pytanko gram feral druidem i niewiem jaki wplyw ma rozwiniecie broni na ataki mojej postaci jak sie zmienie np w miska albo kota? bo grajac w feral bron sie nie rozwija.


Nie ma żadnej.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:40 
Cytuj  
witam,

ponoc moonkinem się dobrze tankuje ma ktoś jakieś doświadczenia, podpowiedzi co do gearu i metod ?

z góry thx

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.