mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 13:31 
Cytuj  
Ja robie areny w affi i niej est źle :)


_________________
You are NOT prepared!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 16:32 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Tylko i wylacznie 7/43/11.



jesli chesz grac z pro ekipa to innej opcji nie ma .

tu przed arena poswiecach voida w 0.5 s przywolujesz fellguard'a i jedzie sie zebycie zabic trza cie zabraj jakies 16 k hp jak nie wieciej.a dmg jest badrzo przyzwoity.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 17:27 
Cytuj  
edit


Ostatnio edytowano 27 wrz 2007, 20:31 przez neuro, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 20:01 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
tu przed arena poswiecach voida w 0.5 s przywolujesz fellguard'a i jedzie sie zebycie zabic trza cie zabraj jakies 16 k hp jak nie wieciej.a dmg jest badrzo przyzwoity.

Uwielbiam jak moj przeciwnik tuz przed arena poswieca voida, wbiega i liczy ze sie nim bedziemy zajmowac. W sumie jakis efekt osiaga...


Posty: 1
Dołączył(a): 30.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 22:08 
Cytuj  
mam pewne pytanko; jakie gemy sugerowalibyście dla affly locka? jak pewnie łatwo się domyślić najbardziej interesują mnie z +spell dmg i staminą(w takiej kolejności). z góry dzięki za odpowiedź:)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 00:14 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Sinthar napisał(a):
tu przed arena poswiecach voida w 0.5 s przywolujesz fellguard'a i jedzie sie zebycie zabic trza cie zabraj jakies 16 k hp jak nie wieciej.a dmg jest badrzo przyzwoity.

Uwielbiam jak moj przeciwnik tuz przed arena poswieca voida, wbiega i liczy ze sie nim bedziemy zajmowac. W sumie jakis efekt osiaga...



tak czy siak poswiecenie jest free a efect jest .

imo dla locka to przedewszytkim pakuj w +stan+dmg.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 00:45 
Cytuj  
Wypowiem sie, gdyz szczypie mnie w oczy sprawa poswiecenia voida przed walka. Powiem tak: gdy zaczynalem grac arenki robilem tak. Co gorsza - myslalem ze jestem sprytny.
Jest to glupie poniewaz 30 sec to naprawde niewiele czasu. Poswiecenie voida przed walka to zalozenie ze jatka rozpocznie sie w tym wlasnie czasie po otwarciu bram areny. Poswiecenie voida przed walka to rowniez optymistyczne zalozenie ze przeciwnik jest glupcem i zechce nam zabrac oslone absorbujaca pakujac w nas dps. Moze na ranku okolo 1500 tak robia :)
Czy mam pisac o tym ze poswiecejac voida przed rozpoczeciem areny pozbawiasz sie asa z rekawa w postaci dowolnego peta w pol sekundy (zakladam demonologie przy sztuczkach z poswiecaniem) jak i samego voida z ktorym mozesz wyjsc z zamiarem poswiecenia dopiero po rozpoczeciu walki. Co ostatnio z luboscia czynie.

Ps. a 16k hapsow to trzeba mi zabrac nawet gdy voida nie poswiece. Znaczy sie polecam gemy +12 stamina ;) Byc moze z czasem zaczne je wymieniac na +dmg i +crit. Zwlaszcza ze oponent widzac przy mnie voida raczej mnie nie obiera za main target.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 09:27 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
(zakladam demonologie przy sztuczkach z poswiecaniem)


lol ;] grajac buildem na affliction i demonology do master summoner (z fel domination) uzywalem 3 voidwalkerow w ciagu jednej walki arenowej. pierwszy przed walka + summon drugiego, drugi w czasie walki + summon trzeciego z fel domination (lub inny demon jesli walka tego wymaga) i trzeci wlasnie ten.
tutaj chodzi raczej o to, ze jesli grasz z druga klasa ktora jest stosunkowo ciezka do zabicia (np paladyn, ktory jest tez healerem) to da ci to praktycznie 100% pewnosci ze nie dostaniesz interrupta na swoje spelle i mozesz pojsc w pelni w robienie dps. i o to tylko chodzi, bo ciezko jest dlugo wytrzymac majac na sobie warlocka ktoremu nic nie mozesz zrobic.

jesli rzuca sie na ciebie, co jest wedlug mnie lepszym zagraniem, masz na sobie shieldy swoje + shield paladyna + jego heale i i tak jest ci bardzo wygodnie. win-win situation.
to jest oczywiscie theorycraft, ale caly ten thread to theorycraft wiec co tam.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 09:36 
Cytuj  
ja to zawsze dispelowalem na starcie moim priestem... no i niestety locka trzeba zabic jako pierwszego, cot boli healerow bardzo + niezly dps


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:59 
Cytuj  
jestem nowym Lockiem ;-)

Obcnie 20 level - rozwinolem do 150 trailing i zwatpilem....
Dla Locka malo jest dobrych itemow - pomocnych przy qestowaniu.
A matsy i kase zamiast wykorzytswac na bandaze musze przezanczac na rowizajnie martwej profesji... kotra nie pomaga mi na razie w grze
Itemy z instacji do ktorych i tak sie chodzi po kilka razy sa duzo leszpe i za free....

Juz 2 razy zmianielm profesje druga .....

Czy zostawic w Traloring - a mzoe wejsc w Enchatnicg (a moze skorowanie....) tak zeby kaski troche zarobic a nie tracic....

Jak druga porfesje glwona mam minng ?

Prosze o sensowan rade....dzieki

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 17:40 
Cytuj  
Sensowane rady:
1 Pisz w zrozumiałym języku, będzie się milej czytało (i nie zasłaniaj się żadnymi dysgrafiami)
2. Tailoring ci się opłaci jak dobijesz 70, zwłaszcza jak planujesz grać PvE
3. Warto zostawić mining, bo dzięki mining zarobisz kasę, najwyżej w przyszłości zmienisz sobie tailoring na eng i będzie ci się lepiej grało w pvp

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 18:16 
Cytuj  
1. Owszem, minning to niezła kasa- obserwuj AH i sprzedawaj ore nie bary.
2. Nic nie zapowiada, żeby Engineering miało być jeszcze kiedys przydatne w czymkolwiek a zwłaszcza PvP (nie zrozum mnie źle ja wciąż trzymam tą martwą profesje na 375 z nadzieją, że jednak ten revamp zapowiadany coś zmieni)
3. Tailoring jest ok, wkrotce wykraftujesz sensowny sprzęt, a na 70 http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=553


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 19:41 
Cytuj  
Czlowieku. Wyleweluj postac a potem sie zabierz za ogarnianie tematu. Kase zrobisz duza na questach po drodze (tylko nie wydawaj bez sensu). Nie musze Ci pisac ze na 60/70 lewelu + kasa zrobisz szybko to co bedzie wtedy wlasnie na topie.

Howgh


Ostatnio edytowano 11 kwi 2007, 19:44 przez Maloc, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 19:43 
Cytuj  
btw .. z lokiem ma to niewiele wspolnego. Powinienes zajrzec gdzies gdzie o profesjach pisza.


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 10:19 
Cytuj  
Dziekuje za mile przywitanie "z wiadara" ;-)

Levelujac - mam zamiar sobie pomoc a nie utrudniac. Stad pytanie czy pozbyc sie Tailoringu czy zamienic go na proofesje zbierajaca (herbalism, skinng) a moze warto wejsc w enchatnig i rozkaldac sprzet BOP na drobne po czym sprzedawac na AH....

Pytalem o rade - a przegladajc pozostale topicki wcale nie traktuja zbyt konkretnie o zadanym watku - wiec prosze po mnie "
nie jezdzic"

pozdr

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 10:40 
Cytuj  
wez tailoring+cos do zbierania, potem masz wybor+crafty na 70. a teraz idziesz do topicu o profesjach : P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 10:41 
Cytuj  
Podam Ci swój przykład:
Najpierw do lvl 60 był skining mining - na lvl 60 został skining i enchanting.
W drodze z 60 do 70 został skining i enchanting. Na lvlu 70 zmiana na tailoring (skining pozostał).
IMHO crafty jako pomoc w lvlowaniu to strata czasu i kasy - lepiej skilować mining albo skining a na 70 tce wybrać docelowe profesje.
Tylko trzeba się przygotować na mały wydatek aby wylevelować coś od 0-375^^.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 5
Dołączył(a): 3.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:37 
Cytuj  
Dzieki - o taka odpowiedz mi chodzilo.

Zauwalylem obserwuajc AH od kliku tygodni ze na rzonych serwerach oplaca sie skilowac inne projese zbieracje.

Czasami 20 heavy leather kosztuje ponizezj 1,5 golda ;-(

Ale nie che sie mi zbierac ziolek bo kosztuje to troche za czasu. Skinnig jest o tyle leszpy ze przy skorowaniu zyskuje sie odraz troche EXP-a ;-)

Na kazdym swietne jest minnig.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 09:40 
Cytuj  
mam pytanie do doświadczonych locków, wczoraj założyłem sobie locka i nie jestem zdecydowany w jaki build iść na czas levelowania, myślę o affliction/demonology tylko w jakich proporcjach i kolejności


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:36 
Cytuj  
imo mozesz isc w full aff - niskoczona mana i bierze zawsze pare mobkow naraz do do 51 tak lecisz a poniej mozesz posci 41 w demo dla felguarda i tez sie przujemnie leveluje


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.