mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 19:53 
Cytuj  
No wlasnie xD kazdy niech gra w to co lubi a mnie ta gra porpostu jakos zniecheca ... to oczywiscie tylko moje zdanie ale od wowa ktory mi tez sie nudzi nie odejde a juz napewno nie przerzuce sie na LotrO

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 00:34 
Cytuj  
http://www.gametrailers.com/player.php? ... 5&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 6&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 2&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 0&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php? ... 9&type=mov

Age of Conan.

Requires: iTunes a raczej multimedialny odtwarzać apple pod ie.

Jak mi ktoś powie, że LOTR albo WoW to bije, to dostanie w czachę wirtualnie ;p

Więcej info:
www.ageofconan.com

Powiem tak. Zapisałem się na bete, zobacze o co w tej grze biega i czy będzie warto [bo czytanie to nie to samo co spojrzenie na dx10 w monitorze]. Jeżeli tak, będę chciał zrobić gildie polską nastawioną na wszystko, bo i tak pewno rok czasu nam zajmie poznanie tej gry. Z tego co wiem, ma być potężna, community już jest zajebiste a będzie jeszcze większe. Dlatego spierdalam z WoW-a i blizzardowskiego shitu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 01:00 
Cytuj  
Ale AoC to narazie sci-fi bo dosc odlegly termin premiery, a zapowiedzi o dostosowywaniu gry pod konsole sa straszne, rozmawiamy o tym co jst aktualnie, a to ze AoC ma super grafike to wiadomo juz od 2lat i ze trzeba bedzie wywalic sporo kasy na sprzet.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 01:08 
Cytuj  
jak ktos nie lubi instalowac badziewia to mozna to obejrzec jako mpg (nie tylko pod ie) w linku zamiencie koncowke z "mov" na "mpg"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 02:37 
Cytuj  
Oho Sobtainer Ameryke odkrył :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 07:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale AoC to narazie sci-fi bo dosc odlegly termin premiery, a zapowiedzi o dostosowywaniu gry pod konsole sa straszne, rozmawiamy o tym co jst aktualnie, a to ze AoC ma super grafike to wiadomo juz od 2lat i ze trzeba bedzie wywalic sporo kasy na sprzet.


premiera nie jest az tak odlegla, bo oficjalna data to 30 pazdziernik
dodatkowo wiadomo ze bedzie open beta na jakies 2-3 miechy przed premiera, czyli tak naprawde mamy max 4 miechy czekania

no i czy na sprzet bedzie trza wywalic kase?? zalezy kto na czym gra ;P
co najwyzej moze bedzie trzeba dokupic ramu ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:20 
Cytuj  
A czy w AoC bedzie nie-instancowane/world FFA pvp?

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:41 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
A czy w AoC bedzie nie-instancowane/world FFA pvp?


swiat jest instancjonowany, przy czym strefy maja byc bardzo duze (nie mowie o dungeonach)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:15 
Cytuj  
Inaczej, czy bedzie FFA PvP a nie znowu jakies battlegroundy? Jak dalej mam sie bujac w Deathmatch/CTF i pochodnych to chyba podziekuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:28 
Cytuj  
ma byc pve, wiec przestancie whinowac o pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
ma byc pve, wiec przestancie whinowac o pvp.



AoC bedzie rowniez na konsole wiec wiadomo ze zrobia z tego zwykla strzelanke, na dodatek o wymaganiach sprzetowych wiekszych od Obliviona, bo nawet na kompach developerow gierka przycina :)
Jak dla mnie wiec AOC to gowno....


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:44 
Cytuj  
na chwile obecna konsole maja miec osobne serwery, wiec nie ma co plakac o ta konwersje

co do wymagan: zawsze mozna dac wszystko na low ;P

pvp ma byc ffa guild based


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
ma byc pve, wiec przestancie whinowac o pvp.



AoC bedzie rowniez na konsole wiec wiadomo ze zrobia z tego zwykla strzelanke, na dodatek o wymaganiach sprzetowych wiekszych od Obliviona, bo nawet na kompach developerow gierka przycina :)
Jak dla mnie wiec AOC to gowno....


cos w tym jest , gra ostro przycinala w sekwencjach lasow w pokazowkach , tu nie chodzi o konwersje tylko o przystosowanie mechaniki gry na potrzeby konsoli , a tego nie przeskoczysz no ale pozyjemy zobaczymy , narazie razem z WHO to fantom , nalezy sie skupic na obecnych produkcjach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 10
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:25 
Cytuj  
lol, zachowujecie sie jakby ktos wam w wowa kazal grac, a na kazda nowa gre czekacie, jakby to mial byc ksiaze z bajki i was z tego niewolnictwa wyciagnac
zal jednym slowem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:28 
Cytuj  
Mart napisał(a):
lol, zachowujecie sie jakby ktos wam w wowa kazal grac, a na kazda nowa gre czekacie, jakby to mial byc ksiaze z bajki i was z tego niewolnictwa wyciagnac
zal jednym slowem


no ale tak wlasnie jest :) Ludzie juz nie graja w wowa dla zabawy, tylko by sobie pogadac ze znajomymi na chacie i nie wiedza jak sie z tego wyrwac... marza wiec o jakichs nowych grach, ktore sie ukaza kiedys tam i niby ich wyzwola z niewolnictwa :))) Keep dreaming !


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:31 
Cytuj  
Mart napisał(a):
lol, zachowujecie sie jakby ktos wam w wowa kazal grac, a na kazda nowa gre czekacie, jakby to mial byc ksiaze z bajki i was z tego niewolnictwa wyciagnac
zal jednym slowem


bo grac w cos trzeba :P, wiec gra sie w wowa zeby trzymac sie z kumplami, a jak tylko wyjdzie cos, co pozwoli przeniesc sie cala grupa to nastapi ewakuacja z wowa

stad tez ludzie czekaja na WAR i AoC i szykuja sie do zmiany gry ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
To ze ty tak odbierasz wowa nie znaczy ze kazdy sie meczy w niego grajac.


Robaczku, a co wy tam od 2 tygodni ciagle na Shade of Aran siedzicie i dalej nie dajecie rady ???

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
To ze ty tak odbierasz wowa nie znaczy ze kazdy sie meczy w niego grajac.


Robaczku, a co wy tam od 2 tygodni ciagle na Shade of Aran siedzicie i dalej nie dajecie rady ???


Pewnie polowa gildii siedzi w innych grach lub na betach i ci co zostali sie mecza, standartowa sytuacja teraz w WoW :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Robaczku, a co wy tam od 2 tygodni ciagle na Shade of Aran siedzicie i dalej nie dajecie rady ???


shade jest najtrudniejszym bosem w karazhanie, nie kazdy jest uber hiper turbo pro gamer ze kladzie wszystko za pierwszym podejsciem, czasami ciezko ludzi nauczyc pewnych zachowan, a tego wymaga shade

w dodatku to taki typ walki, ze jedna osoba moze rozpieprzyc wszystko, wiec jak dla mnie to zaden wstyd siedziec 2 tygodnie na shadzie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:56 
Cytuj  
osobiście marze o czymś takim jak wow przez 1-sze 2 tygodnie. Czyli nowy świat, nowa gra, nubskie podejście, znaki zapytania itd.

wczoraj na ptr wszedłem wowa, żeby sobie oblukać tier5, to koleś w shattratch [pamiętny johny z naxx] był tak oblegany, że na moim kompie wow sie zwiesił i qrwa alt+fr musialem zrobic.

rzeczywiscie, wow jest zajebisty. ja mam tak dosyc tego swiata, ze az mi sie rzygac chce.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.