mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
Witam, poszukuje serwera gdzie jest przewaga hordy, gdzie mozna porajdowac i gdzie dobrze sie gra Hordziakie. Jestem teraz na serwie Alonsus, jest tu moze 25% hordy na serwie reszta to alies, doslownie nic tu nie mozna zrobic ludzie z hordy na 70lvl ida na onyxie ;] Aliesem nie chce grac bo z tego co tu sie naogladalem jest to bada ... Jezeli walczysz z jednym na PVP masz jak w banku ze zaraz przybiegnie 5 noob'ow i zaczna cie tluc. Czuje sie tu jak w jakiejs cholernej Tibi gdzie banda idiotow wlacza skull'a i bije jednego. Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:08 
Cytuj  
NDRain napisał(a):
Witam, poszukuje serwera gdzie jest przewaga hordy, gdzie mozna porajdowac i gdzie dobrze sie gra Hordziakie. Jestem teraz na serwie Alonsus, jest tu moze 25% hordy na serwie reszta to alies, doslownie nic tu nie mozna zrobic ludzie z hordy na 70lvl ida na onyxie ;] Aliesem nie chce grac bo z tego co tu sie naogladalem jest to bada ... Jezeli walczysz z jednym na PVP masz jak w banku ze zaraz przybiegnie 5 noob'ow i zaczna cie tluc. Czuje sie tu jak w jakiejs cholernej Tibi gdzie banda idiotow wlacza skull'a i bije jednego. Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam


A co powstrzymuje Horde na Twoim serwerze przed wchodzeniem do 70lvlowych instancji ? Jakos nie wydaje mi sie zeby pod wejsciem stala permanentnie banda aliantow :)

A jak Ci w outdoor pvp przybiega 5 przeciwnikow to Ty wolaj swoich 5ciu .. moze jakis ciekawy zerg chociaz rozkrecicie :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:16 
Cytuj  
Każdy z serwerów otwartych w dniu premiery TBC, ratio na kazdym jakies 75% horda rest alliance, z tego 80% hordy to BE.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:19 
Cytuj  
kto gankiem wojuje - od ganka ginie :wink:
sprawdź na jakie realmy możesz migrować a potem poszukaj tu jakieś gildii
osobiście polecam Ci Burning Legion, z moich obserwacji wynika że panuje tu względna równowaga. Spotkałem nawet sytuacje że po 5-6 zgankowaniu hordziak wzywał kogoś na pomoc i ta pomoc przybywała. Co by nie mówić na BLu horda jest w miarę zorganizowana.


Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:24 
Cytuj  
Czy mogl by mi ktos doradzic jakis Realm ? Najlepiej jego pelna nazwe. Dziekuje

Pozdraiwma

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:25 
Cytuj  
Zapraszamy na Burning Stepsa tam Hordziakow Ci dostatek ale co to za rozrywka grac tam Horda ALLi to wyzwanie...


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 13:41 
Cytuj  
68% hordy na auchindoun

warcraftrealms.com

pozatym alonsus to pve, nie wlaczaj pvp na pve realmach i masz spokoj.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 14:23 
Cytuj  
Jakikolwiek realm w vindication.

Na sporeggarze w ogole nie widac alliance. Pusty realm, pve praktycznie, mimo pvp naklejki.


_________________
Nestor#1522


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 14:47 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jakikolwiek realm w vindication.
Na sporeggarze w ogole nie widac alliance. Pusty realm, pve praktycznie, mimo pvp naklejki.


Mówi właśnie lvl70 druid z największej (czytaj jedynej raidującej od biedy) alianckiej gildii na Sporeggar.

Outdoor PVP brak, nie ma szansy odbicia Haali, itd. Gdybym nie przestał grać w wowa już dawno zrobiłbym transfer.

Nowe realmy to niestety tragedia pod względem balansu - 80% hordy 20% aliance (jesli chodzi o licze i aktywnosc). W tym 50% z tych 80% to Blood Elfy.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 15:24 
Cytuj  
Mortis napisał(a):
Nestor napisał(a):
Jakikolwiek realm w vindication.
Na sporeggarze w ogole nie widac alliance. Pusty realm, pve praktycznie, mimo pvp naklejki.


Mówi właśnie lvl70 druid z największej (czytaj jedynej raidującej od biedy) alianckiej gildii na Sporeggar.

Outdoor PVP brak, nie ma szansy odbicia Haali, itd. Gdybym nie przestał grać w wowa już dawno zrobiłbym transfer.

Nowe realmy to niestety tragedia pod względem balansu - 80% hordy 20% aliance (jesli chodzi o licze i aktywnosc). W tym 50% z tych 80% to Blood Elfy.

hehe dokladnie po przerwie w wowa wrocilem tak dla frajdy pograc alli na nowym realmie na Burning Stepsie uwielbiam to jak gankuje mnie w stranglethorn 10 hordziakow all BE hahaha


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 15:42 
Cytuj  
a jak wyglada sytuacja na Hellfire ?? ile hordziakow (nimi mam zamiar grac) i ile ally i ejsli mozna to progress jakiejs najlepszej tam guildi albo cos takiegio ;]

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 16:07 
Cytuj  
HF to pve realm afair, na pve realmach nie ma znaczenia ilosc hordy - ally, to tylko warunkuje ilosc gildii progressujacych w pve, a progress sprawdzaj na forum realmu na wow-europe.com

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 16:45 
Cytuj  
Mortis napisał(a):
Nestor napisał(a):
Jakikolwiek realm w vindication.
Na sporeggarze w ogole nie widac alliance. Pusty realm, pve praktycznie, mimo pvp naklejki.


Mówi właśnie lvl70 druid z największej (czytaj jedynej raidującej od biedy) alianckiej gildii na Sporeggar.

Outdoor PVP brak, nie ma szansy odbicia Haali, itd. Gdybym nie przestał grać w wowa już dawno zrobiłbym transfer.

Nowe realmy to niestety tragedia pod względem balansu - 80% hordy 20% aliance (jesli chodzi o licze i aktywnosc). W tym 50% z tych 80% to Blood Elfy.


Jestes z TNC? Ucaluj vina w czolko :)

Sporeggar wieje nuda i rerollami z DB :)


_________________
Nestor#1522


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 16:52 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jestes z TNC? Ucaluj vina w czolko :)
Sporeggar wieje nuda i rerollami z DB :)


Vin tego nie lubi :) Ludzie zaczynają uciekać z tego realmu, bo Conclave zaczyna rekrutowac wszystkich jak leci na lvl 50+.
Miałem nadzieję, że będzie to drugi Ravenholdt :(

Te nowe realmy na starcie TBC była jednak pomyłka, a ludzie już whinują o nowe.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 16:57 
Cytuj  
A masz ukraiński krzyż ? :F


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 09:25 
Cytuj  
na Boulderfist horda to jakies 75% populacji ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 15:54 
Cytuj  
Czym starsze comunity tym ciekawiej się gra. Zjazdy, eventy w RL == spotkanie w pubie. Osobiście wole serwery z tradycja. Posiadające własne fora, dobry progres pve i pvp.

Nie ma nic fajniejszego jak grupą pięciu osób zrobić najazd na jakiś znany farm spot lub wipować przeciwną frakcję na outdorze przez parę h. Niestety flying mounty psują zabawę. Zbyt łatwo jest uciec. Brak mi troszkę rywalizacji o outdory w TBC. Walki o Azurgeosa, Kazaka, czy skorumpowane smoki aspektu snu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 16:39 
Cytuj  
Dokładnie Arvold.

Nikt mi nie powie, że walki na bl-u po 4-8 godzin o Azuregosa nie mają w sobie nic. To były najlepsze i najciekawsze momenty w WOWie. Farmowanie BWL, początki AQ40 dla mnie i zabicie World First @ Nihilum C'Thuna + wielkie yo na ich stronie.

Nie ma już tego. Wszyscy są zamknięci w klatkach instancji i tylko czekają na nie wiem co.
Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim drażni? to, że nie ma nic nowego. Black Temple nie będzie nowy, to będą po prostu ściany i encountery których jeszcze nikt nie doświadczył. Zasada i dynamika wszystkiego tam będzie ta sama.

Co do irl zjazdów. True, sam przeżyłem z moją gildią dwa i do dzisiaj zajebiście wspominam :)

Walki o Outdoor PvE muszą być, więc jeżeli jest jedna strona konfliktu większa, wtedy robi się z tego shit, bo tylko jeden konflikt go bije. Dlatego imo warto to wziąć pod uwagę, może blizzard coś wprowadzi za jakiś czas [wątpie].

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:57 
Cytuj  
Offtop

Sobtainer napisał(a):

Walki o Outdoor PvE muszą być, więc jeżeli jest jedna strona konfliktu większa, wtedy robi się z tego shit, bo tylko jeden konflikt go bije.


Na Kazzaku czy jednym z outdorowych smokow (nie pamietaj jego nazwy, na tym co grzyby stawial jak ktos zginal ) to nieraz jedna gildia druga wipowala przez kilka godzin pomimo ze byli po tej samej stronie konfliktu :) :wink:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 11:17 
Cytuj  
ta... pamietam kiedys jak na azuregosie - jak byl mniejszy limit debuffow - to sie przeszkadzalo dla innej gildi rzucajac mind vision

heh - stare dobre czasy


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.