mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:28 
 
MagPS napisał(a):
Pozostaje nam tylko grac w WoWa i czekac na AoC

Normalnie zal mi sie was zrobilo, placzecie i gracie na sile bo nie ma nic lepszego. Ja od premiery warcrafta mialem aktywne konto przez jakies 8-9 miesiecy, bo po okresie dluzszym niz 3 miesiace nie moglem patrzec na ta gre. W tym czasie rzeczywiscie nic nie bylo ciekawego daltego co jakis czas wracalem. Wrocilem oczywiscie znow na tbc dobilem do 70 i po miesiacu rajdow podziekowalem. WoW nie jest gra zla, ale farma konieczna do rajdow calkowicie zabija przyjemnosc rajdowania. Niestety tbc nic nie wnioslo do tej gry poza fajnymi zonami. Tylko, ze dla znudzonych graczy jest alternatywa. Vanguard pomimo sporej ilosci bledow zjada na sniadanie wow, a dla fanow tolkiena lotr jest ciekawa alternatywa. Mam wrazenie, ze wow ma duzy odsetek uzaleznien. Najlatwiej chyba wpadli chyba mlodzi gracze, dla ktorych byl to pierwszy mmorpg. Placza, narzekaja na gre, chcieliby pograc w cos innego ale konto ciagle aktywne i nie moga sie uwolnic. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:41 
 
WoW jest bardzo dobra gra. Wciaga, ma klimat, jest ladna itp. Problem polega po prostu na tym, ze gramy w niego od dlugiego czasu i juz wszystko w nim znamy. W TBC bylo troche zabawy runujac 1wszy raz piatki, jak nowych bossow, zony itp sie poznawalo. Na 70tym nie ma juz jednak, oprocz aren moze, zadnego nowego elementu gry, ktory bys mogl obczaic. Teraz sobie pogrywamy z paroma osobami z gildii w trial EVE Online i ja nie twierdze, ze EVE jest lepsza gra od WoWa, ale po prostu ciagle w niej cos nowego odkrywamy, mozna podyskutowac o skladaniu statkow, ogolem masz zabawe z tego jak odkyjesz jakis nowy element tej gry (a w EVE jest duzo elementow :P). W WoW czegos takiego juz raczej nie doswiadczymy. Potrzeba by bylo rozbudowac system craftow (np danego patternu mozesz sie gdzies uczyc i wtedy twoj wyrob bedzie mial +2 staminy czy cos). Ogolem dodac jakies nowe elementy do gry. TBC nie dodalo nowych elementow, dodalo nowa calkiem dobra zawartosc do starych elementow, ale to dla ludzi ktorzy graja od 2 lat troche za malo po prostu :).

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:52 
 
ta, a nowy dodatek to pewnie będzie powtórka z TBC, pewnie dadzą kolejne +10 lvl co uwazam za głupotę, Azeroth umrze, Outland umrze, wszyscy beda siedzieć w Northrend... ( mogliby dodać chociaż opcje heroic raid dla starych instancji, na onyxie, bwl już nikt nie chodzi, bo po co ? ) Chce sie nowości, a nie w kółko to samo.... Mogliby chociażp chnąć historię do przodu, pozmieniać coś na świecie, oddać np. gnomom miasto, dać jakieś nowe trollom, niech zmieni się sytuacja na niektórych mapach. Niech coś się qrwa dzieje, bo to wszystko stoi i kwiczy... Jakieś domki dla gildi jak w GW przydałyby się, nie wymagam housingu na normalnych mapach, bo mapy są tak wszystkim nasycone że i tak nie ma gdzie się budować. Ale niech dadzą coś nowego... mogliby dodać chociaż jakieś dwie nowe klasy, bo nowa rasa do niczego się nie przydaje... Tak samo Battlegroundy, dodali by kilka wersji dla AB, WSG, bo to nudne jest granie na ciągle tej samej mapie.. Ale blizzard jak to blizzard, doda to samo jak w przypadku TBC i wszyscy to kupimy i tak :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:01 
 
FFS załóżcie sobie może oficial whine topic w którym będziecie płakać jaki to ten WoW chujowy. Bo jak narazie banda whinerów rozpierdala każdy thread.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:11 
 
Moldar napisał(a):
( mogliby dodać chociaż opcje heroic raid dla starych instancji, na onyxie, bwl już nikt nie chodzi, bo po co ? )

z gildia wciaz zdarzaja sie nam wypady do BWL, a Onyxie robimy regularnie z grupka przyjaciol ;)
po co? dla fun'u, przypominam ze to gra komputerowa ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 12:30 
 
Shadhun_ napisał(a):
FFS załóżcie sobie może oficial whine topic w którym będziecie płakać jaki to ten WoW chujowy. Bo jak narazie banda whinerów rozpierdala każdy thread.

To jest topik na temat przyszlosci wow, wiec nie wiem czemu ci przeszkadza, ze ludzie przedstawiaja swoje oczekiwania w stosunku do tego co maja teraz.
Czy wszyscy kupia dodatek? Szczerze watpie. Jak wyjdzie norhtrend imo w tej grze zostanie tylko trzon uzalenionych plus najwieksi fani swiata wykreowanego przez blizzard. Pewnie ciagle to bedzie pare milinow. Reszta rozejdzie sie po innych tytulach. W zacytowanym na poczatku wywiadzie pracownik bliza porownuje mmorpg do seriali. Moze i trafnie, tylko ze wow zaczal sie jak prison break, ale teraz to juz tylko smutna polska telenowela. Wiem, ze bliza stac na zrobienie w tej grz czegos ciekawego, ale patrzac na gistorie dodatkow do ich gier mozemy byc pewni ze nie bedzie rewolucji. Na 90% kolejny dodatek bedzie kopia tbc. Niektorym to pewnie wystarczy. Licze, ze blizz zrobi cos jak odplynie mu kilka milionow subskrybentow(jesli dane na temat aktywnych subskrypcji sa ptrawdziwe, imo bliz naciagnal ostro).


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 13:07 
 
embe napisał(a):
Warhammer i Conan moga byc klapami, zreszta sami devsi podaja rozne malo ciekawe infa, ale przeciez na tym swiat mmorpg sie nie konczy, bedzie Spellborn, Aion i jest caly czas Vanguard.

To ze nie bedzie tam PvE to nie znaczy ze bedzie klapa..
Idz tam grac w LOTRO :P Albo plewic ogrodek jak chcesz PvE :P

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 13:43 
 
zarowno w WAR jak i w AoC bedzie PvE, nie wiem skad ludzi pobrali info o braku takiej rozrywki w tych 2 grach


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:49 
 
Ravushimo napisał(a):
Moldar napisał(a):
( mogliby dodać chociaż opcje heroic raid dla starych instancji, na onyxie, bwl już nikt nie chodzi, bo po co ? )

z gildia wciaz zdarzaja sie nam wypady do BWL, a Onyxie robimy regularnie z grupka przyjaciol ;)
po co? dla fun'u, przypominam ze to gra komputerowa ;)


no ale widzisz, ja chcę, ale po prostu poza mną nikt i tyle sobie poszedłem na onyxie :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:28 
 
W dodatku dodzadza to co dodawali inni producenci w dodatkach do swoich gier. Bedzie kilka nowych lvl (5-10 mysle), bedzie nowy sprzet, ktory musi byc na tyle lepszy od "starego", aby sklonic do szybkiego kupna dodatku. Sa male szanse na nowa rase... w sumie nie wiem jaka. Nowy kontynent, z nowymi super hiper ultra questami z mega fajnymi nagrodami i jeszcze trudniejszymi instancjami. Bedzie fajnie.
Mozna by wprowadzic zamki dla graczy i ladne bitwy, jak to bywa w Lineage2 oraz domki dla graczy. Ogolem gdyby ktos naprawde sie wysilil mogloby byc naprawde cudnie. Ale to chyba sie nie kalkuluje?


Posty: 16
Dołączył(a): 9.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:36 
 
Moze jakas nowa klasa np. bard czy barbarian

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:35 
 
Robus napisał(a):
zarowno w WAR jak i w AoC bedzie PvE, nie wiem skad ludzi pobrali info o braku takiej rozrywki w tych 2 grach

Bedzie jak nic nie znaczacy dodatek. Z zapowiedzi wynika ze bedzie ono wcisniete jako zapychacz i na sile, czyli bedzie gowniane. Mnie to cieszy...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 07:07 
 
iniside napisał(a):
Robus napisał(a):
zarowno w WAR jak i w AoC bedzie PvE, nie wiem skad ludzi pobrali info o braku takiej rozrywki w tych 2 grach

Bedzie jak nic nie znaczacy dodatek. Z zapowiedzi wynika ze bedzie ono wcisniete jako zapychacz i na sile, czyli bedzie gowniane. Mnie to cieszy...


??
nie wiem czy ogladales filmik jeden z ostatnich pokazanych przez mythic, pokazali na nim i wytlumaczyli, ze pve wraz ze zblizaniem sie do stolicy przeciwnika bedzie coraz mniej (pewnie w tier4 juz nie bedzie pve wogole)

natomiast w conanie to ma byc normalny tryb rozgrywki, nawet rajdy maja byc z maks 24 osobami w rajdzie, wiec nie wiem czy mozna to okreslic mianem zapychacza
zreszta juz teraz developerzy podali ze skile beda inaczej dzialac w pvp a inaczej w pve (lub po prostu czesc skili pewnie bedzie niedostepna w pvp i odwrotnie), to samo dotyczy sprzetu


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 09:23 
 
ja sie ciesze na mysl o dodatku, ale jezeli bedzie tak jak pisze wiekszosc z was -> bedzie to kolejny outland, to troche sie to minie z sensem [dla graczy oczywiscie, bo blizz kasy natrzepie]


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 10:10 
 
Moldar napisał(a):
no ale widzisz, ja chcę, ale po prostu poza mną nikt i tyle sobie poszedłem na onyxie :)

rerolluj na boulderfist ;) ostatnio nawet powstala tu gildia Old School Raiders, wlasnie dla ludzi chcacych raidowac stare instancje ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 10:12 
 
tak.. wielki resp dla ludzi ktorzy tu wypisuja jak to blizz knoci pomysly daje to czy tamto i zarabia wielkie kokosy po czym włączaja wowa i siedza cały dzień:-) gra jest taka jaka jest komu sie nie podoba niech nie gra proste . Osobiscie robilem kilka przerw od wowa probowalem innych mmorpg i zawsze wracałem do wowa . Jasne moze mi sie to czy tamto nie podobac ale gra jest taka jak blizz ja zrobił i to ile na tym zarabia to nie moja sprawa . Zrobi nowy dodatek to jasne ze kupie od bo kazdy ich produkt dostarczył mi wiele godzin radochy .


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 10:42 
 
lary napisał(a):
ja sie ciesze na mysl o dodatku, ale jezeli bedzie tak jak pisze wiekszosc z was -> bedzie to kolejny outland, to troche sie to minie z sensem [dla graczy oczywiscie, bo blizz kasy natrzepie]


Mozliwe ze drugi raz tego bledu nie zrobia, moze dodadza nowe klasy, moze housing, moze nowy system craftingu, trudno stwierdzic, napewno widza ze konkurencja nie spi, wiec beda sluchac bardziej graczy, narazie dodatki i patche robia pod nichilumowcow, a reszta nie daje rade :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 11:26 
 
embe napisał(a):
lary napisał(a):
ja sie ciesze na mysl o dodatku, ale jezeli bedzie tak jak pisze wiekszosc z was -> bedzie to kolejny outland, to troche sie to minie z sensem [dla graczy oczywiscie, bo blizz kasy natrzepie]


Mozliwe ze drugi raz tego bledu nie zrobia, moze dodadza nowe klasy, moze housing, moze nowy system craftingu, trudno stwierdzic, napewno widza ze konkurencja nie spi, wiec beda sluchac bardziej graczy, narazie dodatki i patche robia pod nichilumowcow, a reszta nie daje rade :)


zrobia to co im sie podoba.tak jak patche .debile nie biora pod uwage ze nie wszyscy maja arena set , t5 itd itp.
PłAć , PłACZ I MILCZ

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 12:14 
 
roball napisał(a):
To twoj problem a nie ich.

heh, "debile"..

a nie ?
Wiecie jak tlumacza nerf shadow weaving ? tym ze lock za duzo dmg zadaje w kombie z priestem. w raidzie ... .ale dostal po ryju priest
SW:D tez robi za duzy dmg w raidzie.... tylko ze nerf sw:d bije w holy priestow i farme .

czyli idac tym tokiem myslenia zamiast np housing bedzie w dodatku mozna sie scigac kanadyjkami . tu i tu mozna usiasc ...
no i z okrzykiem radosci " powitamy " gnomy w hordzie i trolle w przymierzu... a nowym bosem bedzie Kolargol...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 12:25 
 
Yaroos napisał(a):
czyli idac tym tokiem myslenia zamiast np housing bedzie w dodatku mozna sie scigac kanadyjkami . tu i tu mozna usiasc ...
no i z okrzykiem radosci " powitamy " gnomy w hordzie i trolle w przymierzu... a nowym bosem bedzie Kolargol...


Skąd bierzesz takie bzdury? palisz cos?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.