mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 23:22 
 
nie ma co sie oszukiwac, nie wprowadza nic nowego, po co mieliby?
Dla osob co i tak pozostana? Nawet jesli odejda to nawet lepiej mniej placzu na forach.
Moze nawet pracuja nad czyms nowym (nowym raczej w wow), ale poki nie zobacza ze po wprowadzeniu tego liczba osob nieprzestanie mocno spadac, tak dlugo nie wprowadza tego.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 07:38 
 
Cytuj:
2. co do in development to fakt ze zdarza sie Blizzowi opowiadac bajki ale w hero class akurat wierze

Przykro mi ze twoja wiara w te marna juz firme, przyslania ci oczy.
Devsi powiedzieli ze Hero Classes nie bedzie.

Badzmy szczerzy. Jedyne co w blizzie zostalo dobre to marketing. Wiekszosc doswiadczonych progrmiastów, grafików, ktorzy pracowali nad hitami dla blizzarda ma teraz wlasne studia (Flagship Studios, ArenaNET, paru chyba pracuje w Microsoft).
Cóż jesli chodzi o jakos na rynku growym to marka ma gowniane znaczenie licza sie nazwiska. (;

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 07:51 
 
Cytuj:
Wystarczyloby przeciez wyjebac wszystkie bufy z gry poza klasowymi, a trudnosc bosow oprzec na taktyce, a nie na tym jaki masz sprzet. Zamiast tego wrzuca kolejnego dungeona, ktorego zobaczy moze 5% graczy zanim wyjdzie nastepny dodatek.

no chyba ty jestes jednym ztych 95% bo wiekszej glupoty niz "trudnosc bossow opczec na taktyce a nie na tym jaki masz sprzet" nie slyszalem dawno temu a troche glupot zdarza mi sie slyszec,
Cytuj:
ktorzy pracowali nad hitami dla blizzarda ma teraz wlasne studia (Flagship Studios, ArenaNET, paru chyba pracuje w Microsoft).

mowisz tak jakbys znal conajmniej 1 lub cokolwiek sie w tym orientowal wiecej niz rzucony w clicku tekst "byly programista blizarda zalozyl wlasne studio)
Cytuj:
to bylo by cos pieknego na serwerach pvp, outdoor pvp na kazdym kroku,

wtedy bylaby maksymalna chujnia i po raz pierwszy to mowie powod zeby przestac grac w ta gre.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 07:57 
 
Cytuj:
mowisz tak jakbys znal conajmniej 1 lub cokolwiek sie w tym orientowal wiecej niz rzucony w clicku tekst "byly programista blizarda zalozyl wlasne studio)

A ty pierdzielisz jakbys nigdy list plac nie widzial na oczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:00 
 
nie rozumiem tego waszego ciaglego jeczenia - WOW jest gra jaka jest. w jaka gre single player graliscie kilka lub kilkadziesiat dni /played? to,ze sie w koncu znudzila to zdrowy odruch wg mnie, a nie powod do placzu.
nie beda zmieniac WOWa,bo jest taki, jaki jest - item based, brak lootu w pvp, farma repy + robienie instancow, wielu sie to podoba, jednym sie nudzi, ale na ich miejsce przychodza nowi. (poza tym nikt tworzac gry nie zaklada,ze bedzie ona tak samo popularna "do konca swiata i o jeden dzien dluzej", wiec :wtf: ).
na prawde oczekujecie, ze nagle ktos wymysli specjalnie dla Was jakies dodatki do szachow czy bierkow? nudzi sie to nie grac i juz, a nie pierdolic o tym na lewo i prawo.

sry, ale juz mam tak samo jak Aldatha dosyc tego wszystkiego,co sie dzieje ostatnio na tym forum 8)

(moze Wam Beast zalozy osobny dzial?)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:57 
 
RufeN napisał(a):
sry, ale juz mam tak samo jak Aldatha dosyc tego wszystkiego,co sie dzieje ostatnio na tym forum

A ja mam dosyc, ze Ty masz dosyc, ze Oni maja dosyc . 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:16 
 
iniside napisał(a):
Cytuj:
2. co do in development to fakt ze zdarza sie Blizzowi opowiadac bajki ale w hero class akurat wierze

Przykro mi ze twoja wiara w te marna juz firme, przyslania ci oczy.
Devsi powiedzieli ze Hero Classes nie bedzie.

Badzmy szczerzy. Jedyne co w blizzie zostalo dobre to marketing. Wiekszosc doswiadczonych progrmiastów, grafików, ktorzy pracowali nad hitami dla blizzarda ma teraz wlasne studia (Flagship Studios, ArenaNET, paru chyba pracuje w Microsoft).
Cóż jesli chodzi o jakos na rynku growym to marka ma gowniane znaczenie licza sie nazwiska. (;

Bardzo marna firma ktorej kazda gra do mega hit:D blizz ma kase ma narzedzia jak daje ogloszenie ze szuka pracownikow to moze wybierac z najlepszych. Jak z jakiegos bogatego klubu odejda zawodnicy to nie oznacza jego konca, zaraz znajda sie nowi. Nie ma ludzi niezastapionych.
Jak dla mnie silnik i swiat ktory zrobila taka arenanet smierdzi kupa jak sie porowna do wow. Nie potrafili nawet mmorpga zrobic z normlanym duzym swiatem.Nad jakims diablo czy innym warcraftem to pracowalo pewnie 10 razy mniej ludzi niz nad wow i byly to inne gry bez wielkiego swiata w 3d 5k ludzi na serwerze itp.
To ze tych l;udzi juz nie ma w blizzie nie ma wedlug mnie zupelnie znaczenia :O Zrobienia mmorpga to zupelnia inna liga i jak widac dla arenynet to narazie bylo za trudne( dopiero gw2 to bedzie mmorpg).
Liczy sie organizacja , narzedzia standarty jakosci i pracy(i oczywiscie kasa).Nazwiska to sie licza ale w mediach chyba tylko :) za nimi stoi armia grafikow/programistow rzemieslnikow. Czytalem ze w tym momencie w blizzie robia 3-4 inne projekty w tym zapwene kolejnego mmorpga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:28 
 
tez mi sie obilo o uszy ze robia , i nawet potwierdzili ze nie bedzie do drugi WoW ale cos innego , moze Starcraft , byloby fajnie
maja juz pve mmo to mogliby zrobic cos dla pvp niszy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:37 
 
Vercin napisał(a):
To ze tych l;udzi juz nie ma w blizzie nie ma wedlug mnie zupelnie znaczenia :O Zrobienia mmorpga to zupelnia inna liga i jak widac dla arenynet to narazie bylo za trudne( dopiero gw2 to bedzie mmorpg).
Liczy sie organizacja , narzedzia standarty jakosci i pracy(i oczywiscie kasa).Nazwiska to sie licza ale w mediach chyba tylko :) za nimi stoi armia grafikow/programistow rzemieslnikow. Czytalem ze w tym momencie w blizzie robia 3-4 inne projekty w tym zapwene kolejnego mmorpga.

Pomysl na gre i sposob realizacji to kwestia ludzi z idea wlasnie, a nie rzemielsnikow. Nazwiska sie licza jak wszedzie. A co do hitow blizzarda, to odpowiem w znany sposob: ich troje tez jest hitem w tym kraju. Ja osobiscie mam jako taki sentyment do Starcrafta jedynie, przy reszcie gier bliza mi nie stawal jak niektorym na tym forum.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:50 
 
embe napisał(a):
Co do tego czy mozna cos nowego wymyslec to nie musisz duzo szukac bo masz sporo ciekawych rzeczy w LotRO i mase w Vanguard, taki crafting i PvP jak w Vanguard dawno powinien byc w WoW i mieli by pewnie z milion nowych graczy, ale blizz lubi wyciskac kazdego centa z ludzi.


I dlatego, że lubi wyciskać centy nie chce tego kolejnego miliona graczy...
l2logika

iniside napisał(a):
Przykro mi ze twoja wiara w te marna juz firme, przyslania ci oczy.
Devsi powiedzieli ze Hero Classes nie bedzie.


pewnie przegapiłem tego blue posta, możesz przypomnieć?
btw. w Blizza wierzę bo nigdy się nie zawiodłem na ich produkcjach, dziwne?

Cytuj:
Badzmy szczerzy. Jedyne co w blizzie zostalo dobre to marketing. Wiekszosc doswiadczonych progrmiastów, grafików, ktorzy pracowali nad hitami dla blizzarda ma teraz wlasne studia (Flagship Studios, ArenaNET, paru chyba pracuje w Microsoft).
Cóż jesli chodzi o jakos na rynku growym to marka ma gowniane znaczenie licza sie nazwiska. (;


So? to chyba tylko dobrze świadczy, że mimo odejścia takich "doświadczonych programistów" Blizz radzi sobie coraz lepiej. A może to oni są doświadczeni dzięki pracy w Blizzardzie i gdyby nie ta firma to bys o nich nie słyszał?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:54 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
To ze tych l;udzi juz nie ma w blizzie nie ma wedlug mnie zupelnie znaczenia :O Zrobienia mmorpga to zupelnia inna liga i jak widac dla arenynet to narazie bylo za trudne( dopiero gw2 to bedzie mmorpg).
Liczy sie organizacja , narzedzia standarty jakosci i pracy(i oczywiscie kasa).Nazwiska to sie licza ale w mediach chyba tylko :) za nimi stoi armia grafikow/programistow rzemieslnikow. Czytalem ze w tym momencie w blizzie robia 3-4 inne projekty w tym zapwene kolejnego mmorpga.

Pomysl na gre i sposob realizacji to kwestia ludzi z idea wlasnie, a nie rzemielsnikow. Nazwiska sie licza jak wszedzie. A co do hitow blizzarda, to odpowiem w znany sposob: ich troje tez jest hitem w tym kraju. Ja osobiscie mam jako taki sentyment do Starcrafta jedynie, przy reszcie gier bliza mi nie stawal jak niektorym na tym forum.

No i te nazwiska pozakladaly swoje firmy i wyszlo im tak sobie - nic specjalnego. Rozumiem ze staje ci za to jak siedzisz na forum tego szitu blizza i jeczysz jaki to slaby jest.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:59 
 
Vercin napisał(a):
No i te nazwiska pozakladaly swoje firmy i wyszlo im tak sobie - nic specjalnego.

Wyszlo im cos oryginalnego (teraz o gw konkretnie), innego niz wow, nastawienie na pvp, inna filozofia, pve jest tam upchniete, zreszta tak jak pvp do wowa. Tobie sie nie podoba milionom pasuje, proste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:05 
 
Vercin napisał(a):
No i te nazwiska pozakladaly swoje firmy i wyszlo im tak sobie - nic specjalnego. Rozumiem ze staje ci za to jak siedzisz na forum tego szitu blizza i jeczysz jaki to slaby jest.

Bez tych nazwisk dzis blizz by byl kolejna malo znaczaca firma. Co do siedzenia i jeczenia na tym forum, to chyba z 20 postow napisalem tutaj w ciagu ostanich dwoch lat, wiec nie wiem o czym mowisz. Widac jestes jednym z tych emo kids, ktorym skaczy cisnienie jak ktos krytykuje ich ulubiona gre.
Proponuje tobie jak i innym przywyknac do tego, bo na tym polega wlasnie forum. Jak lubisz lizac sie po fiutach stekajac: "uch, jaki ten wow zajebisty" to chyba nie tutaj.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:11 
 
A bez blizza ich nazwiska nic by dzis nie znaczyly:) Na forum lotro az tak nudno jest ze tutaj musisz pisac bzdury?


Ostatnio edytowano 25 kwi 2007, 11:21 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:12 
 
Poziom twoich wypowiedzi powala. (@ Tor- )

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:15 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bez tych nazwisk dzis blizz by byl kolejna malo znaczaca firma.


Fakty sa takie ze blizz bez tych nazwisk sobie radzi lepiej niz te nazwiska bez blizza. Jednak to mnie malo obchodzi grunt, zeby wychodzily coraz lepsze gry czy z blizza czy z konkurencji.

Cytuj:
Co do siedzenia i jeczenia na tym forum, to chyba z 20 postow napisalem tutaj w ciagu ostanich dwoch lat, wiec nie wiem o czym mowisz. Widac jestes jednym z tych emo kids, ktorym skaczy cisnienie jak ktos krytykuje ich ulubiona gre.
Proponuje tobie jak i innym przywyknac do tego, bo na tym polega wlasnie forum. Jak lubisz lizac sie po fiutach stekajac: "uch, jaki ten wow zajebisty" to chyba nie tutaj.


:) szkoda, ze ta krytyka jest oparta na
- ta gra jest do dupy bo nie moge raidowac
- blizz jest zly bo wyciaga kase
aaaaa! no i ma slaby crafting :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:25 
 
Vercin napisał(a):
A bez blizza ich nazwiska nic by dzis nie znaczyly:)

Ehh, to ludzie stworzyli ta firme, a nie firma ich, zrozum to wkoncu.
@Buffchef Chyba normalne, ze dysktutuje sie w tym topiku o gustach i kierunku rozwoju gry. Mowie o tym co mi nie odpowiada. WoW dzis zjada wlasny ogon. Wy bawcie sie dobrze w world of farmcraft, ja zebralem zabawki i ide do innej piaskownicy.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:27 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
A bez blizza ich nazwiska nic by dzis nie znaczyly:)

Ehh, to ludzie stworzyli ta firme, a nie firma ich, zrozum to wkoncu.
@Buffchef Chyba normalne, ze dysktutuje sie w tym topiku o gustach i kierunku rozwoju gry. Mowie o tym co mi nie odpowiada. WoW dzis zjada wlasny ogon. Wy bawcie sie dobrze w world of farmcraft, ja zebralem zabawki i ide do innej piaskownicy.


Eh, gdyby byli sami to by nic nie osiagneli. Zrzeszyli sie jako Blizzard, Blizzard rzucil pomysl gry oni ja wykonali. Bez Blizzarda i w tej ekipie w ktorej byli/sa nic by nie osiagneli, priti izi?

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:33 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Buffchef Chyba normalne, ze dysktutuje sie w tym topiku o gustach i kierunku rozwoju gry. Mowie o tym co mi nie odpowiada. WoW dzis zjada wlasny ogon. Wy bawcie sie dobrze w world of farmcraft, ja zebralem zabawki i ide do innej piaskownicy.


spoko.
Co do gustów, jak komus nie odpowiada np grafika w wowie to juz dawno przestal w to grac. Nie ma o czym dyskutowac.
Co do zjadania własnego ogona, to mnie właśnie dziwi. Oczekujesz, ze z kazdym dodatkiem gra ma byc o 180 stopni inna?
Dla mnie jest jasne ze rozwija sie w kierunku "casual" przy zachowaniu stylu, rozgrywki walk, pvp itp. I to mi sie podoba.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 15:07 
 
Cytuj:
Eh, gdyby byli sami to by nic nie osiagneli. Zrzeszyli sie jako Blizzard, Blizzard rzucil pomysl gry oni ja wykonali. Bez Blizzarda i w tej ekipie w ktorej byli/sa nic by nie osiagneli, priti izi?

Oni wymyślili gry, ci ktorzy zakladali blizza a ktorych juz nie ma (;. Faktem jest, najstarsi praacownicy odeszli w momencie anonsowania prac nad wowem, coz kierunek rozwoju sie im nie spodobal :P.

To ludzie tworza firme, to ludzie tworza pomysly. Firma to taka instytucja prawana z logiem i placaca podatki. Jak siedzi tam byle kto to nic jej nie pomoze ...

Wniosek. Oni wykonali gry ktore sami wymyslili, a nie gry ktore kazal im zrobic blizz, ktorego sami zakladali lol (;

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.