mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:45 
Cytuj  
bardzo prawdopodobne to co piszesz


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 08:19 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
nie wiem moze jakis specjalny realm na nadchodzace turnieje, gdzie postacie beda kopiowane przez blizza...


juz sa skopiowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 08:34 
Cytuj  
czy alchemia jest teraz dobra ?

miaLem herbal - dla rogala zeby sobie blinda farmić i inżynierie bo to było PvP.

wywaliłem inzynierie i ostro lvluje alchemie - dobry wybór ?

na innych postaciach na serwie mam:
mining jawel
tailor enchanter
mining blacksmith


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy alchemia jest teraz dobra ?

miaLem herbal - dla rogala zeby sobie blinda farmić i inżynierie bo to było PvP.

wywaliłem inzynierie i ostro lvluje alchemie - dobry wybór ?

na innych postaciach na serwie mam:
mining jawel
tailor enchanter
mining blacksmith


Imo wybrales nie najlepszy moment na zmiane... poty przestana byc tak oplacalne, a eng wlasnie dostaje nowe zabawki. To zalezy do czego potrzebujesz - jak do robienia kasy - alchemy zawsze bylo lepsze ( choc i tak na samych ziolkach sie wiecej zarabia). Engi do zabawy jest najlepsze ( open pvp + eng rulezzzz!!)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:16 
Cytuj  
no tak ale inżynierii nie pociągne powyżej 225 bez miningu, a zioło do blinda kosztuje na ah majątek wiec z herbala nie chciałem rezygnować.

nie chce jakoś zarabiać na tym poprostu bede to pił i jakieś transmuty robił


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no tak ale inżynierii nie pociągne powyżej 225 bez miningu, a zioło do blinda kosztuje na ah majątek wiec z herbala nie chciałem rezygnować.

nie chce jakoś zarabiać na tym poprostu bede to pił i jakieś transmuty robił


Jak to nie pociagniesz... akurat kupienie ore do wylevelowania eng nie kosztuje az takiego majatku ( no moze thorium moze byc problemem cenowym), nawet jezeli - trenujesz to raz i zostaje na zawsze. Ja zawsze mialem przynajmniej 2 alty z profesjami na max do gatheringu ( + herb na mainie), wlasnie po to , zeby nie miec problemow jak potrzeba czegos specyficznego - a ah w tym momencie przezywa boom na dany skladnik.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:26 
Cytuj  
pewnie masz racje ale ja nie miałem alchemii od ponad roku zobacze co i jak (herbalizmu tez nie miałem powyżej 300)
uzupełni mi sie o poty dla pozostałych klas czy coś

w skrócie mam 225 powiedz, że alchemiza nie jest do dupy i że coś tam od trenerów po 300 fajnego można dostać :wink:

widziałem jakieś moby które można farmić herbalem w zangar - dużo ich jest ? (innych)


_________________
psn

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pewnie masz racje ale ja nie miałem alchemii od ponad roku zobacze co i jak (herbalizmu tez nie miałem powyżej 300)
uzupełni mi sie o poty dla pozostałych klas czy coś

w skrócie mam 225 powiedz, że alchemiza nie jest do dupy i że coś tam od trenerów po 300 fajnego można dostać :wink:

widziałem jakieś moby które można farmić herbalem w zangar - dużo ich jest ? (innych)

raczej nie ale ,
felweed - mote of life , fel blossom ( fel lotus -chyba ze sie myle ) ;
w ancient lichen znalazlem 2 pierdzionki - crap bo crap ( +40 agi ) ale na de sie nadaly:) ;
glory - hp regen na 30min .
terocone - 30g /stack .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:59 
Cytuj  
fajne, czyli bedzie można wyskoczyć na jakąś farme solo

a specjalizacje ? najpierw przyszło mi do głowy że na 100% transmute ale teraz to nie jestem pewny :har:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pewnie masz racje ale ja nie miałem alchemii od ponad roku zobacze co i jak (herbalizmu tez nie miałem powyżej 300)
uzupełni mi sie o poty dla pozostałych klas czy coś

w skrócie mam 225 powiedz, że alchemiza nie jest do dupy i że coś tam od trenerów po 300 fajnego można dostać :wink:

widziałem jakieś moby które można farmić herbalem w zangar - dużo ich jest ? (innych)


od trenerow... to srednio, lepsze poty tylko za repa + za odkrycia ( po patchu ma sie czesciej odkrywac). Alchemy jest dobre ze wzgledu na alchemy stone - bardzo fajny trinket - choc zalezy do czego i dla jakiej klasy. Oczywiscie jew tez jest super do trinketow , jezeli bys takze patrzyl pod tym wzgledem.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:08 
Cytuj  
cos czuje że nie bede lubił tej alchemii :har:

może wywale i wezme skining ale rogal ze skining :P wziąłbym z leatherworking ale mówią ze kiepski :har:


_________________
psn

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:17 
Cytuj  
jesli bedzie mozna zmienic spec w alchemi po patchu to powinno byc ok .
a na poczatek bym wzial transmute :)
a jc bym nie bral .u mnie wiekszosc ench i jc ceny zajebiscie spadly .Enchanterzy farmia ah , z jc ida tylko najdrozsze rzeczy i to rzadko .

Za to spam jest o transmute .

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:18 
Cytuj  
a po co "zioło do blinda"? Ze skrzynek z pickpocket jest tyle blinding powder że do vendora to sprzedaję bo nie mam już co z tym robić.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:56 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
a po co "zioło do blinda"? Ze skrzynek z pickpocket jest tyle blinding powder że do vendora to sprzedaję bo nie mam już co z tym robić.
gdzie ? nie lubie herbala :har:

szkoda że nie leather nie jest dobry dla rogala :( wybór byłby prosty

skining jest o tyl efajny że nie musisz jeździć - farmisz moby i skóre


_________________
psn

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 11:22 
Cytuj  
Pickpocketing - masz szansę na skrzyneczkę a w skrzyneczkach są matsy na poisony i czasami gotowe blindy, przy lewelowaniu/farmie z macrem na pickpocket i CS/Ambush masz tego nieskończony zapas.

/cast Pick Pocket
/stopcasting
/cast Ambush albo co tam wolisz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 11:28 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
/cast Pick Pocket
/stopcasting
/cast Ambush albo co tam wolisz
fajne, thx :wink:
samo pickpocket znam ale nigdy nie znalazłem tam blinding powder - to nie jest mój pierwszy rogue

chodziło mi o to gdzie farmisz że takie rzeczy mają w kieszeniach


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 11:55 
Cytuj  
w/g mnie to altom bez sensu robic jakiekolwiek inne profesje oprocz zbierackich (mining/herb/skining). Do dobrych recept w outlandach bedziesz musial grindowac reputacje, a gring repa to koszmar dla wiecej niz jednego chara przy casualowym typie gry :)

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 13:37 
Cytuj  
Desh, przy każdym pickpoketowanym jest szansa na skrzyneczkę, a w skrzyneczkach szansa na blinding powder. Niestety nie wiem czy jest jakiś lvl cap, od którego blinding pokazuje się w skrzynkach.

Łatwo to sprawdzić, widziałem twojego screena z UI, na którym biłeś humanoidy w Tanaris, zaaplikuj sobie to macro (jeśli jeszcze lewelujesz w tej strefie) i zobaczysz czy masz szczęście.

Jeszcze przed BC pamiętam że skrzyneczki z matsami do trutek i blindy, na pewno miałem z satyrów w felwood, czy z jakiś niżej lewelowych mobków - nie pamiętam. W BC, szansę na skrzyneczkę masz z każdego, którego da się okraść. Dodatkowo, jako bonus, z mobów bodajże lvl 65+ jest jeszcze sansa na Super Healing pota/Super Mana pota.

edit:
aha jeszcze jedno, żeby macro, które zamieściłem wyżej, działało jak należy musisz włączy w "Interface options" auto-loot.


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 15:25 
Cytuj  
kumpel farmił blinding powder w STV z trolli =] pre-TBC ofc ;<


_________________
Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:52 
Cytuj  
mihn napisał(a):
kumpel farmił blinding powder w STV z trolli =] pre-TBC ofc ;<


poprawcie mnie jeslli sie myle ale widzialem blinding powder u vendora przed
Shadow Lab.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.