mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 14:10 
Cytuj  
Moj team wiele razy spadl wiele oczek w dol bo wtopil przez dc czy inne gowno, moj team przegrywal po 10 razy z rzedu i nadal sie nie poddawal.

9/10 meczy jakie gram sa za 0 albo 1 pkt, tylko dlatego ze inni zachowujac sie jak lamy szukaja izi rating :)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 14:12 
Cytuj  
Raczej ludzie bzdur nie opowiadaja, bo doszli do momentu, ze gra sie "zastopowala". Chodzi o to, ze musze kogos pononac 26x zeby odrobic swoja jedna porazke, czy to ze jestem np. dobry i mam od kogos 200-300 kt wiecej ratingu oznaczac ma, ze mam go ponojac za kazdym razem? Takie leszcze jednym fartem, ukladem klas, disconnectem sciagaja dobrych graczy na dno.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 14:15 
Cytuj  
drut napisał(a):
Moj team wiele razy spadl wiele oczek w dol bo wtopil przez dc czy inne gowno, moj team przegrywal po 10 razy z rzedu i nadal sie nie poddawal.

9/10 meczy jakie gram sa za 0 albo 1 pkt, tylko dlatego ze inni zachowujac sie jak lamy szukaja izi rating :)

Tzn. nie czaje twojego toku rozumowania? Ja np. szukam przecienikow na moj rating (a ich nie ma), easy rating jest dla mnie niebezpieczny i w ogole wolalbym, zeby na areny nie wlazilo niz zebym mal zarabiac po 1-2 pkt.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 14:25 
Cytuj  
A moze przeczytasz poprzednie 4 strony topicu ? Chyba rozmawiamy o tym ze, sa top teamy ktore unikaja innych teamow, bedacych pare miejsc wyzej badz nizej aby nie stracic pkt :>

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 15:58 
Cytuj  
luz, stracilem watek bo ten topic sie ciagnie ;)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Robisz sobie żarty czy nie rozumiesz w co grasz?
Ranking to nie gold, nie jest "twój" i nie możesz go sobie zatrzymać
Team, który ma mniej tzw "wpadek" ma lepszy ranking. Proste

Ja akurat nie mam takich problemow jak unikanie walki bo na moim rankingu jest inaczej ^^. Ale to jest gra, a ta gra sklada sie kilku elementow, budowa laddera i liczba teamow powoduje ze czasami sie nie wlazi, bo po co ryzykowac ze np zlapie ktos disconnet i 30 punktow w dupe. Do pewnego momentu czlowiek walczy, a potem do tego dochodzi troche matematyki. Zarty sobie robisz czy naprawde tego nie rozumiesz?

Co innego napierdalanie sie z podstawionym teamem, jak ktos nie uwaza ze to cos innego to jest debilem.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 17:14 
Cytuj  
Papier nożyce kamien.
Jesteś kamień pro i trafisz na papier leszczy, w podobnym gearze - co sie dzieje? Oni są sprite, ty jestes pragnienie. No chyba że masz szczęście i ich leszczowość nie mieści się już w skali ...

No niestety, arena 2v2 to teleturniej u pana ibisza. Tu carebear mozna nazywać raczej instynktem samozachowawczym.

Znam przypadki gdzie ludzie przed zaczepieniem sie do kolejki wispuja inne zaprzyjaznione teamy z pytaniami 'kto atm gra?'

To nie jest dobre, nie jest również słuszne. Tak samo jak wiele rzeczy w rl które budują nasze wartosci.

Peace

*Kiedy mówie o leszczach i pro sram na rating, chodzi mi wyłącznie o skill.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 17:57 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Robisz sobie żarty czy nie rozumiesz w co grasz?
Ranking to nie gold, nie jest "twój" i nie możesz go sobie zatrzymać
Team, który ma mniej tzw "wpadek" ma lepszy ranking. Proste

Ja akurat nie mam takich problemow jak unikanie walki bo na moim rankingu jest inaczej ^^. Ale to jest gra, a ta gra sklada sie kilku elementow, budowa laddera i liczba teamow powoduje ze czasami sie nie wlazi, bo po co ryzykowac ze np zlapie ktos disconnet i 30 punktow w dupe. Do pewnego momentu czlowiek walczy, a potem do tego dochodzi troche matematyki. Zarty sobie robisz czy naprawde tego nie rozumiesz?

Co innego napierdalanie sie z podstawionym teamem, jak ktos nie uwaza ze to cos innego to jest debilem.


Co ty mi tu ...
Najpierw, w jakichs dziwnych metaforach, piszesz, ze nie chcesz ryzykowac utraty punktow. A teraz wyjezdzasz, ze ta gra sie sklada z wielu elementow...

Jak sie boisz ryzykowac to nie masz jaj i nie pieprz o matematyce.
To jest gra komputerowa a nie fundusz emerytalny.

peace & gl :)

edit:
zeby bylo jasne rozrozniam:
- granie z podstawionym teamem
- uciekanie przed silniejszym
- unikanie "leszczy" z za niskim rankinkiem (do tego chyba sie odnosisz w metaforze z zakladem)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 18:01 
Cytuj  
Cerner napisał(a):
Papier nożyce kamien.
Jesteś kamień pro i trafisz na papier leszczy, w podobnym gearze - co sie dzieje? Oni są sprite, ty jestes pragnienie. No chyba że masz szczęście i ich leszczowość nie mieści się już w skali ...

No niestety, arena 2v2 to teleturniej u pana ibisza. Tu carebear mozna nazywać raczej instynktem samozachowawczym.

Znam przypadki gdzie ludzie przed zaczepieniem sie do kolejki wispuja inne zaprzyjaznione teamy z pytaniami 'kto atm gra?'

To nie jest dobre, nie jest również słuszne. Tak samo jak wiele rzeczy w rl które budują nasze wartosci.

Peace

*Kiedy mówie o leszczach i pro sram na rating, chodzi mi wyłącznie o skill.


So true

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 18:12 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Jak sie boisz ryzykowac to nie masz jaj i nie pieprz o matematyce.

Ryzykowac co? Ze wygram nic albo przegram duzo, ta najlepiej rozejdzmy sie w pokoju ;).

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 19:58 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Jak sie boisz ryzykowac to nie masz jaj i nie pieprz o matematyce.

Ryzykowac co? Ze wygram nic albo przegram duzo, ta najlepiej rozejdzmy sie w pokoju ;).



Nadal nie rozumiesz ze rating teamu nie ma byc wyznacznikiem jego farta do trafniania na slabszych badz na dc u lepszego teamu, a wyznacznikiem skilla.

Tak zdazalo sie nam dostac w dupe od teamu za 0 pkt bo cos tam sie zjebalo, ale tylko dlatego ze gralismy jak lamy a taka przegrana szybko stawiala nas na nogi.

Masz wysoki rating=nie przegrywasz z lamami, jesli przegrywasz to znaczy ze jestes slabszy i twoje miejsce jest nizej.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 20:27 
Cytuj  
A pamiętacie ten kabaret gdzie polscy piłkarze mówil "Ocho, znowu jesteśmy w grupie śmierci" ? :) Tak mi naszło na myśl, niezależnie kto ma racje.

Chodzi mi po głowie 2v2:
Rogue + Priest

Myślicie że lepiej grać z shadow czy 28/33 blessed resilience?

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 22:56 
Cytuj  
Drua a jaka klasa grasz?bo np. nie uwazam, zemage+priest grajacy przeciwko priestowi i lockowi, ktorzy maja 300 pkt ratingu mniej, sa ciotami z powodu przegranej.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 08:06 
Cytuj  
Tego nawet blizzard nie wie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 08:07 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Mam pytanie, bo nie moge sie doszukac.
Za ile konczy sie sezon aren, i kiedy zaczyna sie nowy ?

nie jest tak,ze konczy sie z 2.1.0 i wtedy sie nowy zaczyna? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 08:59 
Cytuj  
Tak prawdopodobnie jest, ale dam, cholera dam sobie ręke uciąć że na początku blizz mówił o równych 12 tygodniach.

Ktoś pamięta ile arena points mozna przeniesc do 2giego sezonu?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 09:54 
Cytuj  
5k

a data zakonczenia nie jest jeszcze ustalona

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:01 
Cytuj  
Do 15tego maja teoretycznie trwa sezon, ALE: Blizard cos pisal na forach, ze pierwszy sezon bedzie prawdopodobnie dluzszy; pierwszy sezon skonczy sie jak skoncza sie rozgrywki turniejowe dla 5vs5 (a jeszcze nawet teamow nie wypisali), wiec chgw.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:45 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
drut napisał(a):
Ale ludzie tutaj pierdoly opowiadacie :)

Przez takie unikanie, czitowanie itd... sytulacja na arenach jest jaka jest (chujowa).

Rating mial byc wyznacznikiem skilla teamu, i bez znaczenia czy team istnieje 3 miechy czy 3 dni zajmowal by te same miejsce w drabince.
Lac slabszych uciekac przed mocniejszymi gg.


Sam pieprzysz jak potluczony :) Nie chodzi o unikanie silniejszych. Chodzi o to, ze przegrywajac z jakims teamem ryzykujesz utrate bardzo duzej ilosci punktow, a wygrywajac z nim nie dostaniesz praktycznie nic. Jestem ciekawy czy nie zmienilbys zdania
1) zrozumiawszy to
2) po tym jak Twoj imba team przegralby z noobami i polecial pare miejsc w dol dlatego ze Ci np. ktos zdisconnectowal :)

qraczek ale co to za imba team co przegrywa z noobami?? raczej swiadczy to o tym ze ow team wcale taki imba nie jest i trafil na lepszych po prostu life is brutal


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:54 
Cytuj  
Niekoniecznie. Ktos juz powyzej wspomniał ze np team mage i pala nie ma szans z sl lock i pala, itd. Albo moze to byc nowy team skilled playerow ktory dopiero zaczal grac i ma niski rating? A moze po prostu im sie poszcesci i beda mieli duzo critow/resistow itd? Nigdy nic nie wiadomo.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.