mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 07:50 
Cytuj  
czerowny jak cegła rozgrzany jak piec - musze go mieć
aczkolwiek aczkolwiek ilość farmienia mnię poraża :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 09:27 
Cytuj  
Lu napisał(a):
czerowny jak cegła rozgrzany jak piec - musze go mieć
aczkolwiek aczkolwiek ilość farmienia mnię poraża :o

dlugi chain, ale nie wyglada zle - nagroda jest wg mnie tego warta ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 11:42 
Cytuj  
Nie jest dlugi, robi sie go szybko, a nawet za szybko jak na taka nagrode. Szczegolnie tera kiedy jest ladnie rozpisany i wiadomo co gdzie robic.
Chain sam w sobie calkiem przyjemny nie liczac questow z seri "essence", ktorych odpalenie bylo klopotliwe, ale to na pewno poprawia albo juz poprawili. Nie mialem tylko okazji zrobic ostatniej czesci w heroic Sethekk Halls, ale czytalem ze tez zbyt wymagajaca nie jest.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 09:50 
Cytuj  
Powiedzcie, czy mi sie tylko wydaje, czy staliśmy się jedną z gorszych klas do healowania? Paladyni mają niekończącą się manę, szybkie i efektywne heale, mase armora, shielda, bąbelek, prieści też dobrze sobie radzą z maną, mają prayer of mending, swoje szybkie heale i te troche dłuższe, o szamanach nie piszę, bo miałem z nimi za mało kontaktu. Gear do leczenia dobry to cloth, mail i plate. Jak porównywałem craftowane przez leatherworkerów itemy, to wychodzi na to, że maile są o wiele lepsze. Mamy teraz sporo gearu do bawienia się w dps albo tankowanie, ale co z leczeniem? Może to jest kwestia wprawy i dobrego sprzętu, ale na chwilę obecną jestem mocno zdołowany możliwościami leczenia druidów w porównaniu z innymi klasami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 11:34 
Cytuj  
Mnie się tam mana nie konczy gdy lecze (a feral jestem :P). Kwestia sprzetu i przygotowania imo :P. Chociaz nie ukrywam, ze obecne talenty restoration (tr3 f0rm h34l) mnie nie przekonują, są po prostu średnie :P. Poza starym jak świat NSem i troche nowszym Swftmendem nie widze tam nic specjalnego :P. Nawet jak bylem resto to leczylem normalnie bez drzewa (takie troche przyzwyczajenie do "starej szkoły", nie umiem leczyc drzewiakiem :P). Nie podoba mi sie rola HoT machine jaka chce blizz przypisac druidom.
A co do gearu to jest go w cholere. Zarowno leather jak i cloth... no chyba, ze clothy komuś "śmierdzą" :P. Na francuskie pieski nic sie nie poradzi :P.

PS. Hrabik na forum, drzyjcie narody :D ;)!


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 09:42 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Powiedzcie, czy mi sie tylko wydaje, czy staliśmy się jedną z gorszych klas do healowania?


niestety - ale zgadza sie

Avan napisał(a):
Paladyni mają niekończącą się manę, szybkie i efektywne heale, mase armora, shielda, bąbelek


obecnie healerzy nr.1 - beda nefrowani ( p 2.1 ) ale chyba i tak pozostana imba healerami

Avan napisał(a):
ale na chwilę obecną jestem mocno zdołowany możliwościami leczenia druidów w porównaniu z innymi klasami.


- mozliwosci leczenia druid ma w tej chwili najwieksze ( 3 mocne HoTy + HT z wspolczynnikiem bonusa +healing 110% ) - problemem jest gospodarka mana i kontrola agro - dlatego paladyni i priesci sa lepsi

- co do braku many - (nie patrz na paladyna bo na pewno załamka totalna) dzieki Innervate dobrze leczacy druid jest wstanie byc na poziomie priesta

- a w temacie itemow - puki co druid zamiennie musi nosci i cloth i leather - ale to chyba nie stanowi problemu ?

Bierzgal napisał(a):
Nie podoba mi sie rola HoT machine jaka chce blizz przypisac druidom.


wielu druidą sie to nie podoba i wielu sie z tym nie pogodzilo - na szczesci drzewo niesie za soba tak niewiele bonusow ze spokojnie mozna je olac :P

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 12:17 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Mamy teraz sporo gearu do bawienia się w dps albo tankowanie, ale co z leczeniem? Może to jest kwestia wprawy i dobrego sprzętu, ale na chwilę obecną jestem mocno zdołowany możliwościami leczenia druidów w porównaniu z innymi klasami.


treedrut ma heala ktory kosztujac bodaj ~160 many leczy +2k hp i jest instant cast (chociaz to hot) plus sie stackuje x3 :]

nie przesadzajcie - hoty sa wazne i dalej najlepsze combo healerow to pala/priest/drut

tree form ftw

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 08:15 
Cytuj  
Musze sie z wami zgodzic druid zostaje w tyle healowaniu tree form jest bardzo sytuacjna np SL fun boss . Szczerze prawie przestalem uzywac nawet w kara poprostu spike damge jest momentami za duze zeby dalo sie leczyc healami 2k-3k. Jesli graliscie w heroics to wiecie o czym mowie.
Dla mnie najwiekszym problemem jest mana i agro. Brak aktywnej formy redukcji agro zmusza mnie czasmi do uzywania trinkow obniżających agro kosztem mana. Ale nie jest tak zle ja naprzyklad jestem wielkim funem Tranq niby 10 min cd ale uwielbiam ten czar nie raz mi dupe uratowal.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 09:09 
Cytuj  
Ja lvluje mojego priesta :/ Druid mnie dobił. Chciałem sobie poleczyć, a tu nie, "stfu and tank!"

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 12:10 
Cytuj  
pokochasz swojego druida po tym jak poznasz priesta, z jednym crowd controlem nie da się życ, na serio

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:08 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Ja lvluje mojego priesta :/ Druid mnie dobił. Chciałem sobie poleczyć, a tu nie, "stfu and tank!"

u mnie w sumie kazdy robi co chce - mamy jednego warriora, ktory woli nie isc na raid niz sie na prota przerobic ;) ja siedze w feral,bo raidowanie palkiem, ktore odstawialem przez wiekszosc mojej gry w WOWa teraz by mnie po prostu nudzilo (a tankowanie jest nawet fajne) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:40 
Cytuj  
kurcze jeszcze pare miechow temu kazdy beczal ...druid heal bot feee mam dosc nie mam szans na feral gear nie mam szans na balnce gear teraz maja dostep do tego to placza ze wola leczyc haha


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:45 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
kurcze jeszcze pare miechow temu kazdy beczal ...druid heal bot feee mam dosc nie mam szans na feral gear nie mam szans na balnce gear teraz maja dostep do tego to placza ze wola leczyc haha


Dokladnie, to jakas paranoja jest. Ludziom sie w glowach pomieszalo :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 14:23 
Cytuj  
Ja bylem i jestem resto od poczatku i nie narzekam. Bylem resto w czasach gdy do raidow brali druida tylko po to zeby mial kto inerv priestow. Poprostu lubie leczyc i jako druid czesto musze byc lepszy skillow od paladynow i priestow bo moj gr match up zwykle nie ma zadnej klasy wskrzeszajacej , wiec nie moge sobie pozwolic zeby ktos umarł. A z druidem byl zawsze problem blizzard poprostu zmiania koncepcje tej klas raz na pól roku.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 15:14 
Cytuj  
mimo ze jestem feral to sporo leczylem w zwykłych instancjach w outlandzie - ale do tego trzeba zebrać gir dający min +500 do heala. Heroiców to nawet nie próbowałem ale mam wrażenie że byłaby totalna porażka i to zarówno za sprawą agro jak i HP/sec jakie można zapodać.
No chyba że tranquility bedzie mialo cooldown 15sec i kosztowac będzie 300manna :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 15:17 
Cytuj  
Lu napisał(a):
mimo ze jestem feral to sporo leczylem w zwykłych instancjach w outlandzie - ale do tego trzeba zebrać gir dający min +500 do heala. Heroiców to nawet nie próbowałem ale mam wrażenie że byłaby totalna porażka i to zarówno za sprawą agro jak i HP/sec jakie można zapodać.
No chyba że tranquility bedzie mialo cooldown 15sec i kosztowac będzie 300manna :wink:


Mysle ze to nie problem jest, moj druid zatrzymal sie na lv60 a ma kolo 600 +heal.. :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 09:22 
Cytuj  
Lu napisał(a):
mimo ze jestem feral to sporo leczylem w zwykłych instancjach w outlandzie - ale do tego trzeba zebrać gir dający min +500 do heala. Heroiców to nawet nie próbowałem ale mam wrażenie że byłaby totalna porażka i to zarówno za sprawą agro jak i HP/sec jakie można zapodać.
No chyba że tranquility bedzie mialo cooldown 15sec i kosztowac będzie 300manna :wink:


z rozsadnym party wiekszosc heroików da sie przeleczyc jako feral, ale nie z 500 +heal - z hp/s raczej sie nie wyrobisz (jakoś czesto robilismy heroic 3x feral + 1 cc i 1 random )

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 09:24 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
kurcze jeszcze pare miechow temu kazdy beczal ...druid heal bot feee mam dosc nie mam szans na feral gear nie mam szans na balnce gear teraz maja dostep do tego to placza ze wola leczyc haha


podobnie jest z priestami i shadow. Kazdy chciał być zaraz po wylevelowaniu, a pozniej wiekszosci szybko przeszło, niestety. (PVE shadow).

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:27 
Cytuj  
Ja jako Resto druid powiem szczerze uwielbiam Shadow Magow ( Priestow ) niezly dps ( nawet po nerfie ) daje mane i constant heal z jego dotow no i shild. Niestety tak jak w wiekszosci w moje guild po 70 wiekszosc przeszla na disc/holy eheh

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 13:58 
Cytuj  
Lu napisał(a):
mimo ze jestem feral to sporo leczylem w zwykłych instancjach w outlandzie - ale do tego trzeba zebrać gir dający min +500 do heala. Heroiców to nawet nie próbowałem ale mam wrażenie że byłaby totalna porażka i to zarówno za sprawą agro jak i HP/sec jakie można zapodać.
No chyba że tranquility bedzie mialo cooldown 15sec i kosztowac będzie 300manna :wink:


sorry ale ja grajac ostatni raz w lipcu 2006 moim druidem mialem 750 do heala , wiec 500 na 70 lvl to komicznie malo. A heroic instance resto druid z palcem w dupie wyhealuje sam bez problemu.


Szlam napisał(a):
Ja jako Resto druid powiem szczerze uwielbiam Shadow Magow ( Priestow ) niezly dps ( nawet po nerfie ) daje mane i constant heal z jego dotow no i shild. Niestety tak jak w wiekszosci w moje guild po 70 wiekszosc przeszla na disc/holy eheh



to az tak sie zmienilo w porownaniu sprzed TBC ? Bo pol roku wczesniej druid nie mial zadnych szans z shadow priestem jak i z warlockiem z felhunterem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.