mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:49 
Cytuj  
Na cholere komu bg i duele licza sie tylko areny

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:05 
Cytuj  
mzoe ktos lubi i jest sentymentalny ?


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:17 
Cytuj  
Ale tak jak mówię nie spotkałem jeszcze paladyna który w 1v1 by się zbliżył do zabicia mnie, mimo że bublują i LoHują :P to tak mam jeszcze grubą granicę do deatha. :P
No dzieciak nie opanuje szybko maga uwierz mi :P... do tego trzeba mieć troszkę doświadczenia. Ale fakt faktem jest to prosta klasa jak już wiesz jakie masz + i -... tyle że ma tak do 65 lvl znacznie mniej hp niż inne klasy. :P
Ironia on.
Hmm to faktycznie musiałeś grać z hmm... "dobrym" magiem skoro Ci podbiegał :>.
Ironie off.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:39 
Cytuj  
Cóż Ci mogę powiedzieć. Albo jesteś takim imba magiem , albo trafiałeś na palladynów z bulidem który nie nadawał sie do skutecznej walki.

Co do Twej ironi. "Podbiega na pewniaka" - chyba każdy wie o co chodzi.
A na marginesie dodam, że magowie z którymi próbowałem swych sił w duelach byli zwykle w 60-80% odziani w epiki.

I tak na koniec o palladynach.
Niestety grający ta klasą czesto popełniaja 1 podstawowy błąd (sam się go jakiś czas temu nie ustrzegłem). Polega on na tym że starają sie dopakować w kierunku leczącego sie warriora, biegając z dwu ręczna bronia i ładując duzo punktów w siłę. Do tego full retri i mamy palladyna któremu, jak to napisałeś, pomimo babla i loh-a daleko do ubicia maga. No cóż, jak powiedziałem wcześniej palladyn jest trudniejsza klasa do dps już na starcie, więc trzeba wielu, czasem bardzo kosztownych pomyłek, aby skutecznie go zbudować pod tym kątem. Ale nie ma rzeczy niemożliwych.


ps. Aż mnie kokrci ^^
Akhloke na jakim grasz serwerze ?.


Ostatnio edytowano 10 maja 2007, 12:40 przez tmat, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:42 
Cytuj  
tmat napisał(a):
C
A na marginesie dodam, że magowie z którymi próbowałem swych sił w duelach byli zwykle w 60-80% odziani w epiki.


" nie szata zdobi szympansa lecz szympans szate "
Tytus de Zoo

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 12:48 
Cytuj  
Ja poprostu pisalem ze swoich doswiadczen, rogalem sie gra fajnie przyznam, wsadzanie krytow w plecy + stuny czy dobijanie leszczy na BG jest nawet przyjemne ale szybko sie nudzi, hunter to poprostu strzal i w dluga, ale z wyskillowanymi palkami/rogalami/warriorami czy magami zreguly byly wpierdy :) Najbardziej spodobal mi sie mag, ktorym wiekszosc dueli rozbrajalem przeciwnikow na roznych specach i nie powiem zebym mial jakies szczegolne problemy... (nie wliczajac skillowanego feral druta czy warka z 50k hp i reflectem)
Utwierdzilem sie w tym po obejrzeniu I Suck at Dueling 2...
Koles gra na chromie, tak samo jak ja, ale z ciekawosci pytam o wasza opinie :)
Nie chcialem sie raczej bawic w nolife'owanie takze nie sprawdzilem wszystkich klas... :) Warrior mnie ostatnio zaczal interesowac...

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 18:11 
Cytuj  
Jest topic o glupich pytaniach i to jest jedno z nich .


_________________
Wish I Could RAPE the Day


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 15:15 
Cytuj  
Gram na spinebreakerze ;]!

Napewno nie jestem imba graczem, co do tego nie ma wątpliwości, :) ale chyba faktycznie jeszcze nie udało mi się trafić na naprawdę dobrze zbudowanego paladyna ;)...


Posty: 4
Dołączył(a): 6.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 19:46 
Cytuj  
W sumie sa jakies rankingi gosci i klas, ktore sa najlepsze, najwiecej wygranych i takie tam, chyba cos takiego pokazalo by ktora klasa jest najlepsza w roznych sytuacjach.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 23:35 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Na cholere komu bg i duele licza sie tylko areny


Nie wiem jak inni ale ja gram dla zabawy. A duele i BG gwarantuja mi ja w duzej ilosci.


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 12:16 
Cytuj  
tez laze na bg tylko kolejki spore...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 18:58 
Cytuj  
Kolejki? :har: Grasz na jakims nowym serwie czy co? Na BL czekam od minuty do pieciu...
:wtf:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.