mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 17:29 
Cytuj  
ojojoj epici nabite na teamie top1 na swiecie a ratingu juz takiego wbic nie moga chlopaki


_________________
Nat is fat


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:24 
Cytuj  
Ty w innym swiecie zyjesz chyba ?

Zabili wszystko co sie ruszalo, rating top2 po tygodniu grania ...
To troche wiecej niz ty przez 3 miesiace plebie






kwi kwi prosiaku

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:44 
Cytuj  
Nie wiem czym się tak podniecacie. Obecne realia aren to złożenie teamu średnio myślący lock ze staminawhore gearem + jakiś myślący random i baam top 15 rating. Doszukiwanie się tu jakiegoś skilla etc to jakiś żart.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:51 
Cytuj  
Oto slowa pvp mistrza O_o
Wez randoma i zrob rating 2000 gdziekolwiek, a poki co STFU nubie.


BAAM i chyba ta klapa od lodowki za mocno uderzyla cie w glowke !

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:53 
Cytuj  
Dlaczego powyższy osobnik nie ma jeszcze bana?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 12:06 
Cytuj  
Te ! Azor ! Zamiast sie kitrac przez 10 meczy na tydzien moze bys zagral o normalnych godzinach ?

nadajesz sie na dojenie O_o

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 12:49 
Cytuj  
An Epeen, short for Electronic Penis is a metaphor used mainly on web forums such as the IGN to describe a user trying to show off him or herself on the internet. It compares such behavior to bragging about having a large penis. The bigger the epeen the bigger the ego of that said person.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 13:45 
Cytuj  
Hujbac zanim coś do mnie powiesz młocie to przynajmniej powiedz jaki jest twów nick ingame.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 14:07 
Cytuj  
Jak to jaki ? Ja jestem myslacy random !
btw crayla, naucz sie rzucac hoty na grulu i nie gin jak szmata !






http://www.grzmocik_i_jego_zaloga.willbedefeated.com/

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 14:49 
Cytuj  
Ty nie jesteś myślącym randomem, ty jestes zero.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 3
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:08 
Cytuj  
ej, odblokujcie grzmocika, bo nie ma co czytac, teraz ma bana na wszystko, arena gear, punkty, ustawki, forum i caly internet mu tata ogolnie wylaczyl:<
pozostalo biedakowi tylko pojsc z natem na kobiety, bryki i wino;/


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:17 
Cytuj  
z tym prosiakiem ?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:31 
Cytuj  
z toba by nie chcial, z natem


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:39 
Cytuj  
azor do budy !

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
Sugureju zamknac ten topic i zbanowac WSZYSTKICH ktorzy zajerestrowali sie nie dawno i tylko po to zeby cos tu napisac (chodzi o "gwiazdy" z BL'a).

Sorry ale wszyscy jestescie niedorozwojami i powinni was postawic pod sciana i rozstrzelac a nie dac do zabawy gry komputerowe.

Kurwa nie dziewie sie ze polskie community WoW jest uwazane za dziecinne i glupie bo ten topic to potwierdza. Jak to czytam to chce mi sie rzygac.

Jesli jest wiecej (a chyba jest bo co post to jakis nowy i jeszcze glupszy pisze) takich super ziomow na tym serwerze to pogratulowac bagna.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:58 
Cytuj  
Tak tak bo szwedzkie angielskie niemieckie francuskie community jest 100% dojrzalsze madrzejsze i w ogole caly swiat jest cacy, a tylko zli Polacy sa okropni i odpowiadaja za cale zlo swiata w tym za wszelka drame w WoW. Jak bys tak chetnie banowal kazdego to moze po prostu uzyj opcji ignoruj po prawej stronie kazdego posta mozesz ja znalezc. A jesli to dlaej nie bedzie Ci pomagalo to zawsze mozesz korzystac z forum blizza albo innych community ktore nie sa dotkniete "plaga polskosci". Osoba ktora pisze zeby ludzi rozstrzliwala pod sciana za wyrazanie pogladow jakie by nie byly (dziecinne,glupie, etc..) jest gorsza niz nazista

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:08 
Cytuj  
Nastepny....

Ty uwazasz ze to co sie dzieje na paru ostatnich stronach i wystepy takich inteligentow jak grzmocik i reszta to sa poglady?? No nie rozsmieszaj mnie. Za glupote powinno sie karac i koniec. A juz za mega glupote w dodatku pokazywana w nachalny i ordynarny sposob to perma ban i nara.

No pewnie ze jestem gorszy niz nazista ba jestem gorszy od Hitlera, Pol Pota i Stalina razem wzietych.

Zawsze uwazalem ze to forum ma jakis poziom a to co sie dzieje w tym topicu zadnego poziomu nie trzyma. Wymiana pojedynczych zdan miedzy dresami z gry komputerowej licytujecymi sie ktory ma dluzszego epeena i rzucajacymi w siebie wyzwiskami... no kurwa super.

I jakbys czytal ze zrozumieniem to bys wyczytal ze ja nie uwazam tak do konca ze polskie community jest do dupy tylko:

"Kurwa nie dziewie sie ze polskie community WoW jest uwazane za dziecinne i glupie bo ten topic to potwierdza. Jak to czytam to chce mi sie rzygac."

I szczerze to wali mnie to jakie jest szwedzkie, holenderskie czy amerykanskie i jakie oni maja community - argument o generalizowaniu i uwazaniu calej polski za zla pada ZAWSZE i mam go w dupie bo wcale tak nie uwazam.
Ja komentuje to co widze TU i TERAZ.
Ptrzeczytaj moje posty jeszcze raz ale ze zrozumieniem.
Mam nadzieje ze skonczyles gimnazjum tam tego ucza podobno teraz nasza bystra inaczej mlodziez (uprzedzajac fakty - TAK uwazam dzisiejsza ,mlodziez za dno i metr mulu, choc oczywiscie sa chlubne wyjatki i opieam to na wlasnych doswiadczeniach).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ie niedorozwojami i powinni was postawic pod sciana i rozstrzelac a nie dac do zabawy gry komputerowe.


/sign

A już się bałem że to tylko ja jestem taki nietolerancyjny że mi się takie rzeczy mażą :]

Dracos napisał(a):
Tak tak bo szwedzkie angielskie niemieckie francuskie community jest 100% dojrzalsze madrzejsze i w ogole


Nie, nie 100% bardziej, ale znacznie. W MMO już trochę gram (może nie jestem weteranem ale 4+ lata chyba będzie), trochę gierek już przerobiłem i jak do tej pory taki poziom buractwa / wieśniactwa odnotowałem tylko tam gdzie są większe skupiska polaków. Oczywiście nie znaczy to że Polacy są tylko "be" i w ogóle, pewnie, zdążają się genialni ludzie, niemniej odsetek przygłupów jest przygnębiająco wysoki.

Wynika to chyba z tego że ogólnie kultura osobista w naszym kraju stacza się powoli na dno. Wystarczy przejechać się środkiem komunikacji miejskiej i poprzyglądać się zachowaniu młodych ludzi, albo posłuchać ich rozmów. Trudno się spodziewać od kogoś kto zachowuje się w RL tak nie inaczej że w grze nagle będzie "cywilizowany"

Dracos napisał(a):
Osoba ktora pisze zeby ludzi rozstrzliwala pod sciana za wyrazanie pogladow jakie by nie byly (dziecinne,glupie, etc..) jest gorsza niz nazista


Masz rację. Niemniej biorąc pod uwagę to co ostatnio dzieje się w około człowiek może dojść do wniosku że totalitaryzm to nie taki zły ustrój....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:23 
Cytuj  
Czulem że ze strony osoby o twoim pokroju bedzie napewno jakies zdanie na teamt ukonczonych szkol. Co do kwesti banowania to zawsze myslalem ze powinno to podlegac gestii moderatora, a nie megalomana ktory uwaza sie za lepszego od innych. Co do tego czy jestes gorszy od hitlera to podejrzewam, ze tak z twoich postow bije tyle nienawisci ze prawdopodobnie gdybys mial mozliwosci tyle samo zlego bys zrobil co gwiazdy historii ktore wymieniles, a skoro juz jestemy przy banowaniu podobno bany mialy rowniez dostawac osoby ktore uzywaja wulgaryzmow w postach wiec chyba pan Kabraxis na 3 dni powinien sie z forum pozegnac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:51 
Cytuj  
Dracos prosze cie smieszysz mnie jakimis porownaniami do nazistow i innymi bredniami. Przeczytaj to co piszesz a potem zastanow sie nad tym.

Ja pisze tylko w skali tego topica i o zalewie kretynizmu, chanstwa i glupoty jaki sie w nim odbywa.
Nie baw sie w domoroslego psychologa bo moje poglady, uczucia czy slownictwo maja tu bardzo malo wspolnego z tematem.

NIe wiem jaki masz powod zeby ich bronic ale jak musisz to rob to z glowa a nie powoluj sie na jakies frazesy w stylu "nienawisc" czy "megalomania". Psycholg z ciebie nie bedzie - mowie ci. :-)

Kon jaki jest kazdy widzi wystarczy poczytac topic od poczatku i porownac poziom z paroma ostatnimi stronami.

EOT z mojej strony napisalemco o tym mysle i to mi wystarczy, choc z checia poczytam jeszcze jakies zaawansowane portrety psychologiczne mojej osoby. :-)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.