mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 17:09 
Cytuj  
Odpisze ostatni raz po pierwsze nikogo nie bronie uwazam ze jesli nie mozesz czytac czyichs postow to powinines uzyc opcji ignoruj a reszte pozostawic moderatorom.

Po drugie ja uzywam slow typu nazista aby podkreslic moja irytacje kiedy czytam o rozstrzeliwaniu tak jakby to mogloby byc solucja na jakikolwiek problem, ty podejrzewam ze zeby osiagnac ten sam efekt uzywasz wulgaryzmow (no chyba ze robisz to bezwiednie uzywajac jako przerywnika w zdaniu).

Podsumowujac daj wykonywac swoje zadania moderatorom, a jesli nie dzialaj tak jak sobie tego zyczysz korzystaj z narzedzi jakie oferuje to forum: funkcja ignoruj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 17:47 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Co do kwesti banowania to zawsze myslalem ze powinno to podlegac gestii moderatora, a nie megalomana ktory uwaza sie za lepszego od innych.

Nawet Beast sie musial pofatygowac i posprzatac po tych klotniach, wiec raczej jego opinia jest znana.


A na temat, mam dwa pytania (raczej watpliwosci do rozwiania):
- czy w 2.1 pojawia sie 2 brakujace czesci dmg arena setu priesta?
- czy wiadomo cos o cenach set itemow w nowym sezonie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 21:58 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dracos napisał(a):
Co do kwesti banowania to zawsze myslalem ze powinno to podlegac gestii moderatora, a nie megalomana ktory uwaza sie za lepszego od innych.

Nawet Beast sie musial pofatygowac i posprzatac po tych klotniach, wiec raczej jego opinia jest znana.


Praca moderatorow odbywa sie przewaznie za kulisami i nie informujemy o tym w moderowanych topikach (chyba ze zaistnieje taka potrzeba), aby nie przeszkadzac w dalszej konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam.

Ps. Po tym co tutaj zobaczylem, kilka osob ma juz zablokowany dostep do forum. Przypominam o zasadach postowania (dzial ogolne).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 22:24 
Cytuj  
@tomugeen
-tak
-nie

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 17:23 
Cytuj  
mam nadzieję, że ceny wzrosną, zdobywanie punktow odbywa sie coraz szybciej a rating po sezonie zostanie zachowany
znaczna cześć osob trzyma sobie 5000 arena pointsow na poczatek nowego sezonu, smiesznie byłoby jakby wszedł sezon a tu w pierwszy dzien 1/3 serwera biegałaby w połowie nowego seta pvp


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 17:57 
Cytuj  
Jakie nowe sety?Nic takiego nie obilo mi sie o uszy.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 07:18 
Cytuj  
imho te nowe sety beda mialy cene 3-5x wieksza niz dotychczasowe, aby ludzie dalej w grze siedzieli. idealnie mi to pasuje do polityki blizza :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:10 
Cytuj  
nat napisał(a):
mam nadzieję, że ceny wzrosną, zdobywanie punktow odbywa sie coraz szybciej a rating po sezonie zostanie zachowany
znaczna cześć osob trzyma sobie 5000 arena pointsow na poczatek nowego sezonu, smiesznie byłoby jakby wszedł sezon a tu w pierwszy dzien 1/3 serwera biegałaby w połowie nowego seta pvp


Ale poracha, ze nie czyszcza ratingow, skad ta informacja?
Ceny powinni zwiekszyc tak z 2x i troche podrasowac ten sprzet, zeby dla pospolstwa nie byl dostepny i zeby byl lepszy od craftow.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:43 
Cytuj  
@up

Po czesci sie zgadzam ale niech te super staty dzialaja na arenach. Bo dochodzi do absurdalnych sytuacji jaka funduje nam teraz blizzard. Prosty przyklad. Macka do heala z aren kontra hand of eternity (dotychczas najlepszy craft dla healera). Nie dosc ze hand of eternity nie zostaje bufnieta jak inne epiki i pozostaja jej staty o ile pamietam +317 do heala to jeszcze zwiekszaja ilosc wymaganych netherow do sztuk 4 (wczesniej z 2). Po patchu cena zrobienia takiej macki z uwzglednieniem fee za nethery bedzie wynosila > 2 k golda. Kazdy zdaje sobie sprawe ile sie farmi takie 2000 g ?
Jako alternatywe tej macki healerzy beda mieli macke z aren ktora bedzie dawala oprocz zblizonej ilosc INT jak hand oE sporo staminy, sporo jak dobrze pamietam szansy na crita (HoE tego nie ma) i uwaga uwaga +375 do heala (jak dobrze pamietam). I pytanie - ile czasu trzeba bedzie farmic punkty z aren zeby takiej macki sie dorobic ? Tydzien ? Dwa ? Nie sadze ze krocej niz wyfarmienie 2 k golda. Tak wiec walic blacksmithing, walic itemy z craftingu i ich ceny. Wszyscy healerzy na areny. Blizard robi ten sam blad co zrobil przy wprowadzeniu patcha 2.0. Areny zaroja sie teraz od healerow i osob z buildami pve.
Tak wiec jestem za tym zeby itemy z aren dostaly bufa ale zeby ten buf poza arenami zostal nerfniety. Btw nie wiem czy mace z aren nie bedzie lepszy od tych macow z Karazhan dropowanych z Maiden i Princea.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:18 
Cytuj  
co za jeki,co za jeki. 2k golda to przy JC i dobrym naglosnieniu na trade z ladnie rozplanowanym autoresponderem dzien-gora dwa(w sama zeszla srode bym byc moze tyle zarobil, gdyby nie to,ze zrobilem w ciagu tygodnia za male zapasy gemow-cotygodniowy szal na kamyki,aby wcisnac je w sloty z gladiatora czesto tak czysci (przynajmniej u mnie, Chromaggus-eu,horde) rynek,ze ceny spadaja dopiero pod koniec weekendu) :)
co do tego,ze dobre crafty nie sa najelpszym,co mozna dostac w grze, to wg mnie bardzo dobrze.
w end-game chodzi o robienie instancji i/lub granie pvp, a nie kupowanie golda po 8zl/100g i strojenie sie we fiolety(ktore swoja droga tez sa bardzo dobre, a porownujac je do tego,co nam serwowal craft system przed BC, to WOW teraz jest genialny!) :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:30 
Cytuj  
Ok na gemach mozna dobrze zarobic po warunkiem, ze nie masz na serwerze debili ktorzy nasluchali sie o poteznym zarobku na jevelcraftingu i rolneli na JC i nie zbijaja cen do poziomu 10 g za blue jevel. Jezeli dochodzi do tego low populacja serwera to bywa licho z tym. Co do innej kwestii tzn. epiki z raidowych instancji, a crafty tez sie zgadzam (drop > craft). Ale jezeli itemy z areny ktorymi mozna poslugiwac sie w pve sa lepsze od dropu to cos tu jest nie halo jak dla mnie. Zabijanie BS wlasnie prowadzi do tego pierwszego. Wszyscy rolna na jevelcrafta i alchemika. Bo tam jeszcze mozna zarobic bo popyt na kamienie zawsze bedzie. Blacksmith moze jedynie teraz poczekac, az wiekszosc gildii wejdzie do instow gdzie dla tankow bedzie wymagany gear z resami. Wtedy taki tank starajacy sie o dostanie do jakiejs raidujacej gildii bedzie musial sie udac na zakupy do BS. Ale to juz offtop spory leci.

Chodzi o to, ze blizz powinien nerfnac itemy z pvp (ograniczyc poza arenami lub chociaz w instancjach) bo to psuje granie pve.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:40 
Cytuj  
Niceface napisał(a):
Ok na gemach mozna dobrze zarobic po warunkiem, ze nie masz na serwerze debili ktorzy nasluchali sie o poteznym zarobku na jevelcraftingu i rolneli na JC i nie zbijaja cen do poziomu 10 g za blue jevel


Prawda objawiona w stylu "gdybym tylko ja sprzedawal toooooooo bym zaroooooooooobil". Troche szacunku do innych graczy :) A jak Ci nie pasuje to skupuj te blue po 10 i sprzedawaj wyzej. Tylko rynku pilnuj. Zarobisz, spokojnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:40 
Cytuj  
wg mnie niektore sa auto-nerfniete w PVE, np bonus z rekawiczek rogue watpie aby end-game bossowie byli na niego podatni :)
szczerze mowiac "mi to nie robi". kulam po 260-390pkt tygodniowo i sie ciesze,ze jutro shouldery bede mial do tankowania (na dodatek mi je buffna w statach i armorze) :) cala moja gildia chodzi mainami na areny w buildach pve, i powoli pkt ciula (ponizej ratingu 1300 spadek gainu pkt jest minimalny), czesto przegrywajac wszystkie 10walk tygodniowo) :) komus tam sie mazy spellblade, komus innemu macka do heala, ale tak szczerze mowiac,to zdobycie ich jest dla nas i tak trudniejsze(w sensie dluzsze) niz byloby normalnie zrobienie dwoch teamow tygodniowo do maiden/opery i jednego-silniejszego aby szedl dalej. (chociaz moze nie jest to najszczesliwszy przyklad,bo maiden ubiera nam tankow w necki i rekawiczki zamiast rzucac macki do heala-0% drop rate w Nightwalkersach od kilku tygodni!) :)
edit:
Qraczek napisał(a):
Niceface napisał(a):
Ok na gemach mozna dobrze zarobic po warunkiem, ze nie masz na serwerze debili ktorzy nasluchali sie o poteznym zarobku na jevelcraftingu i rolneli na JC i nie zbijaja cen do poziomu 10 g za blue jevel


Prawda objawiona w stylu "gdybym tylko ja sprzedawal toooooooo bym zaroooooooooobil". Troche szacunku do innych graczy :) A jak Ci nie pasuje to skupuj te blue po 10 i sprzedawaj wyzej. Tylko rynku pilnuj. Zarobisz, spokojnie.


jeden gracz z kilkoma tysiacami golda moze podniesc cene na kazda rzecz kilkukrotnie(jesli byla nienaturalnie tania), lub o kilkadziesiat g (w wypadku np. flaskow) - sprawdzone na Grim Batolu (ally) i Chromaggu (horde) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 11:29 
Cytuj  
Sry znow polece offtopem ale z elementami PVP - tym razem o gemach pvp.

@Rufen
No wlasnie z ta Maiden jest cos nie tak. Na 2 grupy farmimy z czego jedna z grup od kilku miesiecy, a drop macki wynosi 0 (slownie zero) %.
Ale wracajac do meritum. To powinny byc tez tak (nie wiem moze jest - nie sprawdzalem), ze gemy za honor w pvp powinny byc i to tez takie, ze de facto bylyby lepsze od tych do zrobienia przez jc. I co wtedy ? Chyba nie bylbys szczesliwy gdyby potencjalni Twoji klienci zaopatrywali sie na arenach w gemy.

@Quraczek a co myslisz ze nie skupowalem ? Tyle, ze czasu mi juz szkoda na to, bo to co moglem kupic in game to juz mam. Juz przed TBC pewne materialy byly w 100 % moja wlasnoscia na ah - glownie essense (water, life). Ciagle dostawalem whispy gdzie ja je farmie. A ja farmilem ah z matsow i dyktowalem swoja cene. Tyle, ze taki numer przechodzi bez wiekszego ryzyka w przypadku jak jest okreslona ilosc towaru na rynku (organiczony spot do farmy). Teraz w to mozna by sie bawic w przypadku primali i podbic cene w jeden dzien o minimum 30 % przy pewnym zarobku. Tyle ze ile mozna bawic sie w to samo.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:55 
Cytuj  
Erm ,o ile nie masz bardzo dobrego teamu areny to wyfarmienie pointsow na ta macke zajmie ci conajmniej 5-6 tygodni - z tego c owiem bedzie kosztowac 3.7k..A Handa o ile masz craftera mozesz miec w 1-2 dni.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 18:54 
Cytuj  
Niceface napisał(a):
@up
Nie dosc ze hand of eternity nie zostaje bufnieta jak inne epiki i pozostaja jej staty o ile pamietam +317 do heala to jeszcze zwiekszaja ilosc wymaganych netherow do sztuk 4 (wczesniej z 2). Po patchu cena zrobienia takiej macki z uwzglednieniem fee za nethery bedzie wynosila > 2 k golda. Kazdy zdaje sobie sprawe ile sie farmi takie 2000 g ?
Jako alternatywe tej macki healerzy beda mieli macke z aren ktora bedzie dawala oprocz zblizonej ilosc INT jak hand oE sporo staminy, sporo jak dobrze pamietam szansy na crita (HoE tego nie ma) i uwaga uwaga +375 do heala (jak dobrze pamietam). I pytanie - ile czasu trzeba bedzie farmic punkty z aren zeby takiej macki sie dorobic ? Tydzien ? Dwa ? Nie sadze ze krocej niz wyfarmienie 2 k golda.

hmmm 2k golda, kontakt gg, przelew i juz kasa lezy na mailboxie, max 15min, itemy boe powinny posysac w porownaniu do itemow na ktore trzeba zapracowac
pve vs pvp co to w ogole za gadka ktore maja byc lepsze ble ble ble, itemy z aren powinny byc najlepsze na pvp a te z pve najlepsze na raidy proste, najgorsze jest to ze po patchu itemy z pve beda lepsze tu i tu przez co pvp staje sie tylko przykrym ponurym zartem ale blizzard zawsze ta czesc traktowal tylko jako dodatek do gry


_________________
Nat is fat

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 18:57 
Cytuj  
no ale prawda jest taka ze rzeczy za honor / areny moze miec kazdy, a rajdowac nie kazdemu jest dane. stad rzeczy z rajdow sa bardziej elitarne niz te za pvp.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 19:59 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
no ale prawda jest taka ze rzeczy za honor / areny moze miec kazdy, a rajdowac nie kazdemu jest dane. stad rzeczy z rajdow sa bardziej elitarne niz te za pvp.


Dokladnie tym bardziej ze areny mozesz wlasciwie grac kiedy chcesz, a min 10 w miare zgranych osob to jest poswiecenie, tym samym pve itemy powinny byc lepsze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 20:53 
Cytuj  
Ja uważam że najlepsze powinny byc itemy od vendorów.
Zapytacie : czemu ?
Niestety nie potrafie udzielić odpowiedzi - ale to jest moja wersja i ja się jej będe trzymał :wtf:

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 21:11 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Piekny napisał(a):
no ale prawda jest taka ze rzeczy za honor / areny moze miec kazdy, a rajdowac nie kazdemu jest dane. stad rzeczy z rajdow sa bardziej elitarne niz te za pvp.


Dokladnie tym bardziej ze areny mozesz wlasciwie grac kiedy chcesz, a min 10 w miare zgranych osob to jest poswiecenie, tym samym pve itemy powinny byc lepsze.


Ale bzdety.
Nie kazdemu moze byc "dane" rajdowac. Coz za gowniany tekst.
O to wlasnie Blizzowi chodzi, zeby gra byla latwiejsza i przyjemniejsza, a rajdowac mogli praktycznie wszyscy.
Jak slysze o tej pseudo elitarnosci pve to mi sie zygac chce.
(zeby nie bylo, sam gram w gildii pve).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.