mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 09:53 
Cytuj  
Chciałbym sobie zrobić twinka klasa - rogue na 29 lvl, prosze o sugestie odnośnie sprzętu , talentów , taktyk pvp

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:02 
Cytuj  
Kliknij na mój podpis :) => Lagzreib

PS. Damn, nie dałem talentow w ct. Do tego nie mozna wejsc na strone atm :/.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:10 
Cytuj  
Geed napisał(a):
Chciałbym sobie zrobić twinka klasa - rogue na 29 lvl, prosze o sugestie odnośnie sprzętu , talentów , taktyk pvp



Rogues:

They are the most common twink class in 20-29 BG, they are the class that gets the most out of twinking.
Due to there being an agi to lvl ratio that determines crit and dodge% they get INSANE numbers, it is possible to have 45% dodge chance BEFORE evasion.
Despite not having kidney shot or blind yet they are still extremely effective; kidney shot, vanish, sprint and crippling poison are all VERY useful in WSG.


Talent Builds:

From Donkeepunch:

0/8/12:

2/2 Improved Sinister Strike
3/3 Improved Gouge
3/3 Improved Backstab

5/5 Master of Deception
5/5 Oppurtunity
2/3 Improved Ambush

Dagger ambush/backstab spec.

16/4/0:

5/5 Malic
2/3 Improved Eviscerate
3/3 Ruthlessness
1/1 Relentless Strike
5/5 Lethality

2/2 Improved Sinister Strike
2/3 Improved Gouge

Swords crit/spam SS spec.

0/20/0:

2/2 Improved Sinister Strike
3/3 Improved Gouge
5/5 Precision
5/5 Deflection
1/1 Riposte
4/5 Dual Wield Specialization

Swords combat spec.

0/20/0:

2/2 Improved Sinister Strike
3/3 Improved Gouge
1/5 Precision
5/5 Deflection
1/1 Riposte
5/5 Dagger Specialization

Dagger combat spec.

Equipment:

Head: Pathfinder Hat of Agility / the Monkey [+100hp/+8agi]
Neck: River Pride Choker (WSG necklace)
Shoulders: Watchmens Pauldrons / Forest Tracker Epaulets / Mantle of Thieves
Back: Tigerstrike Mantle [+5resists/70arm/+dodge/+stealth]
Chest: Raptor Hunter Tunic [+100hp/+4stats]
Wrists: Barbaric Bracers (Emissary Cuffs of Agility / the Monkey) [+9 sta]
Hands: Wolfclaw Gloves [+15agi]
Waist: Ghostwalker Belt of Agility / the Monkey
Legs: Triprunner Dungarees / Panther Hunter Leggings [+100hp/+8agi]
Feet: Harbinger Boots / Warsong Boots [+speed]
Main Hand: The Butcher / Zealot Blade / Toxic Revenger / Claw of the Shadowmancer[Lifestealing/+15agi]
Off Hand: Zealot Blade / Outlaw Sabre / Torturing Poker / Vendetta (WSG swords / WSG Daggers) [+15agi]
Ranged: Nightstalker Bow [+2dmg]
Ring: Seal of Sylvanus / Plains Ring
Ring: Basalt Ring of Monkey / agility (WSG Ring)

- Basically the same options as with the hunter; you can go all out +agi or you can have a balanced mix between +agi and +sta. I personally recommend you make sure you have plenty of +sta, because although its nice to deal large amounts of dmg, surviving is (funnily enough) rather important.
- For your weapons you have a nice selection depending on whether your a sword, dagger/sword or dagger rogue. Torturing poker has the best dps for dagger and Zealot Blade has best dps for sword, The Butcher is a main hand weapon and has +agi so a butcher/zealot is good for sword rogues, outlaw blade needs consideration too however(for horde).
- For the weapon enchants i would advise lifestealing on main hand and +agi on off, but its up to you, get dual +agi or +dmg or even crusader if you like.
- Again, Emissary cuffs if you can.

http://www.blizzardguides.com/20-29_bg_ ... guide.html


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:16 
Cytuj  
Osobiscie uzywam na białowłosej czegoś takiego...

http://www.wowhead.com/?talent=i0xcZhZV0L

Powyzsze buildy jakos mi sie specjalnie nie podobaja.Gra mi sie tak swietnie. Jak ktos MUSI miec Imp. Ambush to moze zrezygnowac z Gouge, ale to ukraca sporo mozliwosci kombinowania podczas walki :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:19 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Osobiscie uzywam na białowłosej czegoś takiego...

http://www.wowhead.com/?talent=i0xcZhZV0L

Powyzsze buildy jakos mi sie specjalnie nie podobaja.Gra mi sie tak swietnie. Jak ktos MUSI miec Imp. Ambush to moze zrezygnowac z Gouge, ale to ukraca sporo mozliwosci kombinowania podczas walki :).

:-)

Tyle, że czasem ten imp. ambush sprawia, że nie musimy prawie w ogóle kombinować ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:32 
Cytuj  
No ja wiem :D. Po prostu preferuje bardziej subtelny sposob walczenia :) (druidem tez sie bawie w stunlocki :P). 90% walk zaczynam z Cheap shota (no chyba, ze mag czy low lv). Z Imp. Gouge moge sobie pozwolic na dosłowną zabawe przeciwnikiem (jak jakas kukiełką ^^). Na crit mam 22+% wiec na upartego Ambush tez mozna zasadzic :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:06 
Cytuj  
Lvl 29 mage pod pure spelldmg też jest fajny :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 13:16 
Cytuj  
Eh leszcze, lepiej zrobcie 70 i grajcie tymi twinkami areny :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:16 
Cytuj  
Jaka klasa będzie najlepsza pod twink na 30-39 ?
Oprócz lame hunta.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:49 
Cytuj  
Rogal zawsze bedzie fajny jako twink niezaleznie od poziomu, na 39 ponoc swietny jest warrior (w przeciwienstwie do 29 gdzie nie ma nawet zerka :/).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:30 
Cytuj  
w weekend chodzilem moim altem(shammy29) z bratem (tez shammy29) do WSG, aby nafarmic markow na bracki na 40, i musze sie pochwalic,ze w wiekszosci walk znajdowalismy sie w czolowce jesli chodzi o killsy i dmg (a mielismy nieztwinkowany sprzet - zwykle itemy z questow + cos fajnego,co brat moze LW zrobic), w lapkach corpsemakery, tak wiec sadze,ze shammy na 39 tez bedzie bardzo fajny (z ravangerem z heroda +WF+WF totem=mniam), no i wtedy juz latwiej HP podciagnac, teraz mielismy 1200, a jeden hunt sie trafil z 2800 ;))
swoja droga - jest jakis trick, aby zalozyc armor na spodnie z +30stam+10agi? chcielismy zalozyc na gatki z Gnome, ale nie mozemy uzywac tego itemu (req 60lvl). trzeba miec boe, dac go komus do zenchantowania i dopiero potem zalozyc?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:34 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
swoja droga - jest jakis trick, aby zalozyc armor na spodnie z +30stam+10agi? chcielismy zalozyc na gatki z Gnome, ale nie mozemy uzywac tego itemu (req 60lvl). trzeba miec boe, dac go komus do zenchantowania i dopiero potem zalozyc?

Dokładnie tak. Na 29 lv są Trollbane'y i Petrospille z boe blue. ew jakies green 8/8 czy 9/9.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 17:15 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Jaka klasa będzie najlepsza pod twink na 30-39 ?
Oprócz lame hunta.


IMHO lock, pala.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 20:15 
Cytuj  
30-39 to juz chyba nie twink, a alt nadzianego goscia : P


_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 20:27 
Cytuj  
39 twink to drogi interes. Wchodzą w gre Mongoosy i inne gady :P. Osobiscie zostane w przedziale 20-29 :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 20:32 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
30-39 to juz chyba nie twink, a alt nadzianego goscia : P

W takim razie zdefiniuj twinka, bo chyba mylisz pojecia.

Anyway, zabawa na 39 jest imho jeszcze lepsza niz na 29, bo sily sie wyrownuja i juz nie brakuje najwazniejszych skilli (typu zerk stance).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 21:34 
Cytuj  
Oki będę robił shamy, rogala albo warka. Siakos nie mogę sie zdecydować :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 23:19 
Cytuj  
spróbuj shadoiwpriesta, pamietam jak levelowalem mojego priesta od 30-50 bylem imba w pvp i ownowalem wszystko i wszystkich nawet bez dobrego geara,

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 05:58 
Cytuj  
Tzn shadowform masz od 40 lvl-u dopiero :] ale tak czy tak shadow priest jest w 40-49 poprostu imba. Teraz sobie na 55 lalem na bg's moim sp i poprostu poezja jak mi full enchanted rogal nie wjechal to srednio bylem 1 na bgs pod wzgledem dmg done ( takie full enchanted to spokojnie przezywasz jak pamietasz caly czas o shieldzie:] ), niestety sp bardzo czesto inne klasy ( uklon w strone rogali ) zabieraja Ci bk ale to nic.
Zaraz 57 na 59 ide farmic honor i bede robic sieczke z alliantow :] Sp = fun dopoki masz mane :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 11:22 
Cytuj  
Jednak zdecydowałem sie na shamanka :P Purge, windfury, shocki, ghost wolf, totems etc. Kiedyś jak robiłem 1-53 shammy to zawsze mi sie fajnie grało na BG także myślę ze będzie good.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.