mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 21:13 
Cytuj  
nat napisał(a):
, itemy z aren powinny byc najlepsze na pvp a te z pve najlepsze na raidy proste, najgorsze jest to ze po patchu itemy z pve beda lepsze tu i tu przez co pvp staje sie tylko przykrym ponurym zartem ale blizzard zawsze ta czesc traktowal tylko jako dodatek do gry


Itemy z aren ciagle beda poki co najlepsze do pvp. Dopiero tier6 bedzie lepsze niz arena tier 1.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 23:23 
Cytuj  
no ale DING sezon 2 przyniesie nowe sety które z pewnością będą już i tak lepsze. Tak czy inaczej porównywanie setów pve i pvp nie jest za dobrym pomysłem bo na itemach pve nie znajdziesz resilence (czy jak to tam sie pisze) a na itemach pvp nie znajdziesz dużo +hita i +damage większego od itemów z pve (jak równiez i z craftów)

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 00:07 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
no ale DING sezon 2 przyniesie nowe sety które z pewnością będą już i tak lepsze. Tak czy inaczej porównywanie setów pve i pvp nie jest za dobrym pomysłem bo na itemach pve nie znajdziesz resilence (czy jak to tam sie pisze) a na itemach pvp nie znajdziesz dużo +hita i +damage większego od itemów z pve (jak równiez i z craftów)

moze i na setach nie ma resilience ale mozna znalezc sporo fajnych gratow niebieskich wlasnie z resilience.
a co do itemow +hit +dmg za areny to dagger jest jest chyba najlepsza bronia dla ofensywnego castera w WoW czy to pvp czy pve.Staff +healing za areny tez jest niczego sobie.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 08:24 
Cytuj  
no od dzisiaj bede szczesliwym posiadczem tej mackii tak to jest chyba najlepsza macka dla paladyna atm w grze.

1H bronie do dps z areny tez nie sa najgorsze w pve.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 12:56 
Cytuj  
Nom tez ja dzisiaj dostaje, moze ktos wkleic jej stats/cost? Wracam pozno z pracy a tu net strasznie ograniczony wiec ciezko mi sprawdzic >.> I btw arena set tez jest buffniety?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:40 
Cytuj  
Pytanko czy ktos sie orientuje za ile ludzie opychaja teamy?
mam na zbyciu 2150 3v3 ale nie mam pojecia czy ktos to w ogole kupi, a ktos pisal ze sa tacy:P

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 11:28 
Cytuj  
Cytuj:
We are currently planning to end the first season and begin Arena Season 2 on June 12, 2007 to coincide with a small patch. Please be aware that this may change to a later date if the patch is not in fact ready by the 12th. We will keep everyone updated if this date does change; however, June 12 is the earliest date that the second season can be expected to begin.

After re-evaluating the arena season process and player feedback we will now be resetting all arena team ratings at the start of the new season. Players will still retain their arena points and teams with this reset. The team rating will simply be reset to the default 1500, allowing all teams to once again compete for top honour with a fresh start.

With the end of the first season players who have contributed to at least 20% of the games in the top teams from each battlegroup will receive their end-of-season rewards. These include Arena-specific titles that they can display proudly until the end of the new season, and for the best of the best, an Armoured Nether Drake. New high end epic Arena rewards will also be added to coincide with the start of the second Arena Season, as well as new epic honour rewards.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 12:09 
Cytuj  
Mam tylko nadzieje ze t2 z areny będzie można zdobyć tylko poprzez upgrade t1.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 13:01 
Cytuj  
flame napisał(a):
Mam tylko nadzieje ze t2 z areny będzie można zdobyć tylko poprzez upgrade t1.


Wątpię.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
W sumie to fajnie jak by sie upgrade`owało. Przynajmniej osoby, które poświeciły sie PvP nie będą rozczarowane. A t6 ma super bonusy i niezłe statystyki. Wiec kto wie. Bronie craftowane dostały upg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 20:42 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
W sumie to fajnie jak by sie upgrade`owało. Przynajmniej osoby, które poświeciły sie PvP nie będą rozczarowane. A t6 ma super bonusy i niezłe statystyki.

ale t6 trzeba zdobyc, nie "wystarczy" miec t5

Arvold napisał(a):
Wiec kto wie. Bronie craftowane dostały upg.

gladiatory tez zostaly upgrejdniete lekko


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 1
Dołączył(a): 29.05.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 09:33 
Cytuj  
Krótko skomentuje Grzmota i jego poplecznika:

Grzmocik powiedz mi w ogóle jak ty się tu zarejestrowaeś ? nie widziałeś tekstu przy rejestracji ? "Zgadzam Się na te warunki i mam powyżej 13 lat"
Oszukuj oszukuj zobaczysz jak ci w piaskownicy wiaderko ktoś podprowadzi i będzie płacz. A jak cie zbanują to co ? będziesz czekał do komuni na nowe konto ?

A co do Humbaca, młodszego brata grzmocika - chesz tego smoka całego żeby pryszczate dzieciaki się napalały ? taką przykrość chcesz swoim kolegą zrobić ? nazywasz ich tak żeby nikt czasem nie pomyślał że jesteś pryszczata dwunastka ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 09:43 
Cytuj  
Ojciec grzmota napisał(a):
Krótko skomentuje Grzmota i jego poplecznika:

Grzmocik powiedz mi w ogóle jak ty się tu zarejestrowaeś ? nie widziałeś tekstu przy rejestracji ? "Zgadzam Się na te warunki i mam powyżej 13 lat"
Oszukuj oszukuj zobaczysz jak ci w piaskownicy wiaderko ktoś podprowadzi i będzie płacz. A jak cie zbanują to co ? będziesz czekał do komuni na nowe konto ?

A co do Humbaca, młodszego brata grzmocika - chesz tego smoka całego żeby pryszczate dzieciaki się napalały ? taką przykrość chcesz swoim kolegą zrobić ? nazywasz ich tak żeby nikt czasem nie pomyślał że jesteś pryszczata dwunastka ?


Wydaje mi sie, że to co było do powiedzenia na temat grzmocika i całej tej "afery" , zostało już powiedziane i nie ma sensu to tego wracać...


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 05:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
I co, staje ci ze wycheatowales sobie epixy w wowie? :>

Jestes prawie tak zajebisty jak ci co graja w quake na god mode.

jeszcze chociaz ciupinke skilla trzeba miec ;)

btw. od jakiego lvl moge dodawac graczy do teamu i ciagnac ich na "lewe" 5/5 polegajace na przegrywaniu wszystkiego dla +300pkt/tydzien?:)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 05:59 
Cytuj  
Quote from: EyonixArena point gain is intentionally different, and this is in-fact not a bug. A typical team will see a small change in their points, but players with very high or very low ratings will see a much larger change. Below is the new formula.

If rating<=1500 then
Points=0.38*rating-194
(note: this calculation can go negative, but will be floored at 0)

If rating>1500 then
Points=1426.79/(1+918.836*Power(2.71828, -0.00386405*rating))

So ... What does it mean ? High-rating Arena teams will loose points, a lot of points.

Za http://www.mmo-champion.com/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 08:17 
Cytuj  
Bede jednym wsrod tych ktorzy zyskaja bo zazwyczaj bujamy sie miedzy 1700-1850, co prawda zysk malenki ale zawsze ;). Te slabiutkie teamy tez dostana ostro w d..

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 08:35 
Cytuj  
Z jednej strony kicha dla tych uber teamow, z drugiej i tak przez wiekszosc sezonu nie maja co robic z punktami.
A po tylku dostana takie Grzmociki i inni frajerzy, bo czitowanie punktow zwyczajnie nie ma sensu po tej zmianie.

Tak czy siak mam co do tego mieszane uczucia, chociaz nigdy nie bylem w teamie z > niz 2k rating.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 14:20 
Cytuj  
,,The on-use abilities of the Commander's Badge, Captain's Badge, and Ancient Cornerstone Grimoire can no longer be used while in an Arena."
o nie moje ulubione trinkety nerfneli


_________________
Nat is fat

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 19:57 
Cytuj  
W dupie mam moj gain arena pointsow. niech zmienia to gowno ktore daje nam po 0 lub 1 rating za win a za lose po 30. Minimum 3 pkt gain max 24 gain mysle ze byloby dobrym pomyslem


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 21:07 
Cytuj  
koornik napisał(a):
W dupie mam moj gain arena pointsow. niech zmienia to gowno ktore daje nam po 0 lub 1 rating za win a za lose po 30. Minimum 3 pkt gain max 24 gain mysle ze byloby dobrym pomyslem


Nie, bo wtedy o specyficznych porach mozna grac z lobiesami, chociaz maszracje, wk@!#!a mnie jak łatwo spadłem o ponad 300 ratingu w tydzien gg


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.