mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 14:20 
Cytuj  
Przy podanym przez ciebie buildzie i bez shadow priesta w party Life Tap jest raczej overrated; fakt, przydaje się - ale bardziej jako uzupełnienie niż główne źródło pozyskiwania many.

Jeżeli już bardzo chcesz się life tapować to właśnie przy affli buildzie - 20% więcej many, siphon life uzupełniający nam życie + ewentualnie leczenie się mocnym drain'em.

Podsumowując, powiedziałbym, że build oparty na affli daje ci nieskończoną mane i bardzo dobry, stabilny dps, który możesz utrzymywać nawet jeżeli boss wymaga nieustannego biegania/śpiewania/tańczenia wokół - bo DoTy o 65-70% twojego dmg.

Demo/Ruin to średni regen many, duże cyferki z sb, ale to i tak za mało żeby dogonić affli w dps + szybciej spłukujesz się z many.

Przynajmniej ja tak to widze, staram się sprawdzać różne buildy i rozmawiać z różnymi warlockami u nas na serwie, i zdecydowana większość jedzie na różnych wariacjach 41/9/11.

Ale co kto lubi :>.


_________________
Altaya | BF4


Posty: 12
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 19:36 
Cytuj  
ja tez uwazam, ze deep affi ownuje pve, ale ostatnio zrobilem fajny ekspryment, mianowice potrzebny byl lock z nether prot na 1st kill illhofa, wiec zrobilem sie na 41 destro, mialem okazje z tym buildem troche poraidowac. okazalo sie, ze na gruulu robie dps slabszy o okolo 10% niz affi, chce przy tym zaznaczyc, ze trzymalem CoE i zapominalem czesto o corp.


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 20:11 
Cytuj  
Krótka piłka.

Mam 54lvl, leveluję oczywiście jako deep affli. I tu jest pytanie - affli jest bardzo skuteczne ofc, ale mam ochotę powymiatać jako full destro. Wiem, że ten build nie będzie tak samo skuteczny do lvlingu, ale chodzi mi o to czy różnica jest naprawdę kolosalna? Czy lvlowanie jako destro oznacza tylko mana breaki co kilka mobow, manę schodzącą jak paliwo w czołgu, dużo wolniejszy grind (głównie robię questy, ale hipotetycznie) i ogólnie jest dużo gorszy?

Zdaję sobie jak już napisałem sprawę, że do lvlingu aff > all, ale ciekaw jestem czy od reszty buildów dzieli ją przepaść i czy destro ma prawo bytu (Demo się brzydzę ;) ).

Pozdro.


_________________
Twoja stara xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 20:22 
Cytuj  
Mroova napisał(a):
Krótka piłka.
Czy lvlowanie jako destro oznacza tylko mana breaki co kilka mobow, manę schodzącą jak paliwo w czołgu, dużo wolniejszy grind (głównie robię questy, ale hipotetycznie) i ogólnie jest dużo gorszy?


Tak.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 23:47 
Cytuj  
Mroova napisał(a):
Krótka piłka.

Mam 54lvl, leveluję oczywiście jako deep affli. I tu jest pytanie - affli jest bardzo skuteczne ofc, ale mam ochotę powymiatać jako full destro. Wiem, że ten build nie będzie tak samo skuteczny do lvlingu, ale chodzi mi o to czy różnica jest naprawdę kolosalna? Czy lvlowanie jako destro oznacza tylko mana breaki co kilka mobow, manę schodzącą jak paliwo w czołgu, dużo wolniejszy grind (głównie robię questy, ale hipotetycznie) i ogólnie jest dużo gorszy?

Zdaję sobie jak już napisałem sprawę, że do lvlingu aff > all, ale ciekaw jestem czy od reszty buildów dzieli ją przepaść i czy destro ma prawo bytu (Demo się brzydzę ;) ).

Pozdro.

Tak, destro grasz tak jak magiem. Nuke*X i mana break. W zestawieniu z aff, to zupelnie jakby inna klasa.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 17:25 
Cytuj  
Chodziło mi głównie o to czy jest najmniejszy sens się respecnąć. Ale jak widzę nie ma ;)


_________________
Twoja stara xD

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 17:37 
Cytuj  
Magiem to przynajmniej zabijesz z 10+ mobów na jednym barze, a destrolock pije co 5 mobów ;p


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 23:25 
Cytuj  
Podczas lvli 64-67 lockiem przetestowałem wszystkie buildy jakie mogłem z tych "deep ones" i musze powiedzieć, że affli>all. Demonology jest drugie. Po affli bardzo trudno przejść na destruction, 1 lvl zrobiłem siejąc destrukcje, ale canibalize miałem cały czas na cooldownie :/ sprawdzał się build dobrze w instach, bo dmg był słodziutki, ale jeżeli chodzi o lvlowanie, to affli jest dużo efektywniejsze.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 00:19 
Cytuj  
jeszcze jedna rzecz jest taka ze naprawde efektywne levelowanie z aff jest do 66-67 levelu gdzie many praktycznie z kazdego intemu boosta do spell dmg przy 68-70 raczej malo jest intemow dajacych tak duzo boosta jak przy nizszych levelach gdzie pratycznie caly czas wynieniasz gear na lepszy tak wiec przy koncowych levelach optymanlym buildem do levelowania jest tak naprawde 20/41/00 lub wedlugnie troszke gorszy 7/41/13


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Posty: 2
Dołączył(a): 5.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 12:58 
Cytuj  
Moim zdaniem najlepszym buildem dla rajdujacego locka jest 31/2/28.

Posiadanie 28 w destr jest konieczne jesli chcemy Illhoofa robic z easy modem. Affi przydaje sie na Nethera, praktycznie caly blue beam jest nasz(co 2).

Dps tez jest ok, praktycznie jestem zawsze w pierwszej 5 dps w 25ppl inst i 1-2 w kara. Aktualnie meczymy SSC i jesli chodzi o lockow to jedynie poczatkowy dps ma lepszy destro lock, ale przy dluzszych eventach on musi lifetapowac wiecej a ja w tym czasie robie niemaly dps.

Jesto to bardzo uniwersalny build.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 16:58 
Cytuj  
wiesz bycie w pierszej 5 mam gdzie ja jestemz 1-2 w zaleznosci ile lockow jest :P

do tego ZADEN punkt w demo do 3 tiera(demonic sacrifice 21 punt w demo) nie wplywa z zaden sposob na dps locka.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 06:04 
Cytuj  
Jaki polecacie build na levelowanie?

Kombinuje i kombinuje i nie moge wykombinowac co mi najbardziej potrzebne będzie. Czy wchodzić w Demonology i sugerować się petami czy też jechać w Destruction talenty? Co byście radzili? Oglądam podstawowe buildy na levelowanie z paru stronek, ale bez jaj nie wiem na co się zdecydować.

Aktualnie jestem w destr talentach, ale Void nie trzyma aggro jak zaczynam painem koksić i zaczyna mnie to drażnić.


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 06:55 
Cytuj  
Kilka postów wyżej była poruszana podobna kwestia, zresztą przez mnie ;)

Aff > All do lvlingu.

Z poszczegółnych talentów do na pewno bez instantowej korupcji i fel koncentracji nie da się obejść. No i może jeszcze improved life tap. Reszta to już jak leci wedle uznania. Na końcu zbyt wielkiego wyboru nie ma - Dark Pack, Shadow Mastery, COntagion., UA. No i Improved HoT jest całkiem użyteczny.

Z innych drzewek z low tierowych talentów raczej nic do pve sytego nie znajdziesz. Może poza dopakowaniem voida, ale to chyba trochę strata pointów ;)

Edit. Jak już się uparłeś na to destro to imho void nie ma najmniejszego sensu. Po 2 pacnięciach tak jak napisałeś - traci aggro. A suka załatwi Ci seduce (SB -> seduce -> SB -> kontynuacje) no i sama zrobi dps 2 razy większy niż void.


_________________
Twoja stara xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 07:00 
Cytuj  
jeblem 20 wczoraj, musze isc po suczke ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 07:14 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
jeblem 20 wczoraj, musze isc po suczke ;p

U r playing again? No shit !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 07:23 
Cytuj  
koci napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
jeblem 20 wczoraj, musze isc po suczke ;p

U r playing again? No shit !

nie martw sie, w weekend jedzie na ryby.

do grindu i kilania mobow do q http://www.wowhead.com/?talent=NVMriRfzqtbo0xcZxx0z
sie fajnie sprawdza


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 07:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nie martw sie, w weekend jedzie na ryby.


Ale Wam żal dupe ściska :wink:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 07:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
O co Wam chodzi, idźcie farmić sobie nowe itemy a nie siedzicie na mmo. Pizgam z tej pojebanej gry łącznie z tym, jak sikacie co każdy news nowy.


Sobtainer napisał(a):
jeblem 20 wczoraj, musze isc po suczke ;p


Czemu wróciłeś do tej pojebanej gry ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 2
Dołączył(a): 5.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 11:53 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
wiesz bycie w pierszej 5 mam gdzie ja jestemz 1-2 w zaleznosci ile lockow jest :P

do tego ZADEN punkt w demo do 3 tiera(demonic sacrifice 21 punt w demo) nie wplywa z zaden sposob na dps locka.


Nie wiem gdzie biegasz w takim gearze, ale nie zauwazylem bys posiadal chodz 1 item z kara lub jakiejs 25ppl instancji. W 5ppl instancjach mozesz byc i pierwszy, ale sproboj byc pierwszym na magu czy nawet gruulu, rogale a czesto i dps warriorzy, w full dps gearze+ 118 dps 2h robia taki dps z buffami ze sie zdziwisz. Juz nie wspomne o SSC-hydros fathom itd, lock jest dobry, ale nie przesadzajmy.

Ze swoim 20/41/0 ani dotami nie robisz imba dps, ani sb critami nie robisz duzego burstu, nie wiem z kim chodzisz do 10ppl+ instancji bo build ktory posiadasz nie nadaje sie zbytnio do instancji 10ppl+, chybaze w dps sie lubi grzac lawe za tankami.(ale locka nie taka rola)

Ja tu mowie o buildzie na 10 i 25ppl instancje, ktory jest przydatny i czesto potrafi uratowac tylek(immune z 30% szansa na 4sec, na fire czy shadow to jest niebanalna rzecz). Do tego mozna przy nim i grindowac i robic dps taki by byc w pierwszej piatce. Wiadomoze do grindu przydalby sie ihot 2/2 ale wszystkiego miec nie mozna.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 13:15 
Cytuj  
darx napisał(a):
Sinthar napisał(a):
wiesz bycie w pierszej 5 mam gdzie ja jestemz 1-2 w zaleznosci ile lockow jest :P

do tego ZADEN punkt w demo do 3 tiera(demonic sacrifice 21 punt w demo) nie wplywa z zaden sposob na dps locka.


Nie wiem gdzie biegasz w takim gearze, ale nie zauwazylem bys posiadal chodz 1 item z kara lub jakiejs 25ppl instancji. W 5ppl instancjach mozesz byc i pierwszy, ale sproboj byc pierwszym na magu czy nawet gruulu, rogale a czesto i dps warriorzy, w full dps gearze+ 118 dps 2h robia taki dps z buffami ze sie zdziwisz. Juz nie wspomne o SSC-hydros fathom itd, lock jest dobry, ale nie przesadzajmy.

Ze swoim 20/41/0 ani dotami nie robisz imba dps, ani sb critami nie robisz duzego burstu, nie wiem z kim chodzisz do 10ppl+ instancji bo build ktory posiadasz nie nadaje sie zbytnio do instancji 10ppl+, chybaze w dps sie lubi grzac lawe za tankami.(ale locka nie taka rola)

Ja tu mowie o buildzie na 10 i 25ppl instancje, ktory jest przydatny i czesto potrafi uratowac tylek(immune z 30% szansa na 4sec, na fire czy shadow to jest niebanalna rzecz). Do tego mozna przy nim i grindowac i robic dps taki by byc w pierwszej piatce. Wiadomoze do grindu przydalby sie ihot 2/2 ale wszystkiego miec nie mozna.




ahahah ty buraku :P

ale sproboj byc pierwszym na magu czy nawet gruulu ?

na magu lock pierszy ? caly poczatke walki to cursy/fear/banish pratycznie jest malo czasu nas dps'addow /reszta class tylko dps'uje .

grull ? Zawsze bylem w pierwszej 3 na hydrosieto samo jak rowniez na innym bossas gdzie nie musze jakos specjalnie za czyms biegac lub czegos pilnowac

Ze swoim 20/41/0.... A moze twoj mala glwolka jest tak mala ze nie moze pajac ze ktos np gra na arenie z takim buildem?

hmm nether protection ofc ze przydatne !! na 1% encounterow z bossami

via leo lub ilhood.

lol


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.